[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Kłodzko I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MLKS Radków 26 70 23 1 2 104-23 13 0 0 71-9 10 1 2 33-14
2.  Igliczna Wilkanów 26 56 18 2 6 83-45 12 0 1 52-18 6 2 5 31-27 2 6 2 0 0 7-1
3.  Zamek Trzebieszowice 26 56 18 2 6 92-52 12 0 1 61-22 6 2 5 31-30 2 0 0 0 2 1-7
4.  Kalenica Jugów 26 53 16 5 5 54-26 8 3 2 25-12 8 2 3 29-14 2 4 1 1 0 2-1
5.  LKS Bierkowice 26 53 17 2 7 90-41 8 2 3 49-16 9 0 4 41-25 2 1 0 1 1 1-2
6.  Huragan Bożków 26 45 14 3 9 63-41 8 0 5 31-17 6 3 4 32-24
7.  Lechia Ołdrzychowice 26 38 11 5 10 59-52 6 4 3 28-20 5 1 7 31-32
8.  Czermna Kudowa Zdrój 26 37 12 1 13 50-63 7 1 5 30-28 5 0 8 20-35
9.  Granica Tłumaczów 26 35 11 2 13 52-61 7 2 4 29-24 4 0 9 23-37
10.  Burza Dzikowiec 26 32 10 2 14 90-104 6 1 6 55-48 4 1 8 35-56
11.  LKS Wambierzyce 26 23 7 2 17 40-75 2 2 9 15-35 5 0 8 25-40
12.  Sparta Stary Waliszów 26 17 4 5 17 41-80 3 1 9 18-35 1 4 8 23-45
13.  Zrzeszeni Niwa 26 14 4 2 20 40-82 2 1 10 17-41 2 1 10 23-41
14.  Tornado Ławica 26 0 0 0 26 4-117 0 0 13 3-53 0 0 13 1-64
Tornado Ławica wycofało się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 MLKS Radków    5-1 6-0 3-0* 6-2 3-1 4-1 7-1 3-1 6-0 11-0 5-1 5-1 7-0 
 2 Igliczna Wilkanów1-0     4-1 3-1 3-4 2-1 4-3 8-1 7-3 8-2 2-1 4-1 3-0 3-0* 
 3 Zamek Trzebieszowice3-0 0-3     4-2 3-2 9-1 2-0 5-1 2-1 7-2 4-3 8-4 5-3 9-0 
 4 Kalenica Jugów1-1 0-3* 2-0     2-1 2-2 3-0 4-1 4-1 2-1 1-2 0-0 1-0 3-0* 
 5 LKS Bierkowice3-4 1-2 1-4 0-0     0-0 3-2 3-0 7-1 11-0 5-1 5-0 2-1 8-1 
 6 Huragan Bożków0-2 2-0 2-3 0-2 1-2     3-0 2-1 2-1 5-1 1-4 6-1 3-0* 4-0 
 7 Lechia Ołdrzychowice1-3 2-2 3-2 0-0 0-4 3-3     0-1 2-0 4-2 2-1 3-2 0-0 8-0 
 8 Czermna Kudowa Zdrój1-3 2-1 2-2 2-5 0-2 2-1 4-5     1-0 2-4 4-1 3-1 4-3 3-0* 
 9 Granica Tłumaczów2-3 4-2 1-1 0-1 3-5 1-4 2-2 3-1     3-2 2-0 3-2 2-1 3-0* 
 10 Burza Dzikowiec1-7 8-4 4-6 0-2 3-2 1-4 0-6 3-1 3-6     8-5 4-4 11-1 9-0 
 11 LKS Wambierzyce1-2 1-1 1-2 1-2 1-5 0-4 1-4 0-1 2-1 3-7     2-2 1-4 1-0 
 12 Sparta Stary Waliszów0-2 1-4 1-4 0-4 1-5 1-5 3-1 0-2 1-2 3-3 0-1     4-2 3-0* 
 13 Zrzeszeni Niwa0-3 1-4 3-0* 0-2 2-4 0-3 3-4 0-6 1-2 2-8 0-3 2-2     3-0* 
 14 Tornado Ławica0-3* 0-4 0-6 1-8 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 2-4 0-3* 0-3* 0-3* 0-7     

Kolejka 1 - 18 sierpnia

Huragan Bożków 2-1 Granica Tłumaczów 18 sierpnia, 17:00
Burza Dzikowiec 0-6 Lechia Ołdrzychowice 18 sierpnia, 17:00
Tornado Ławica 0-6 Zamek Trzebieszowice 18 sierpnia, 17:00
Sparta Stary Waliszów 0-2 Czermna Kudowa Zdrój 18 sierpnia, 13:00
LKS Bierkowice 2-1 Zrzeszeni Niwa 18 sierpnia, 17:00
Kalenica Jugów 1-2 LKS Wambierzyce 18 sierpnia, 13:00
MLKS Radków 5-1 Igliczna Wilkanów 18 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Igliczna Wilkanów 2-1 Huragan Bożków 25 sierpnia, 17:00
LKS Wambierzyce 1-2 MLKS Radków 25 sierpnia, 17:00
w Ścinawce Średniej
Zrzeszeni Niwa 0-2 Kalenica Jugów 25 sierpnia, 17:00
Czermna Kudowa Zdrój 0-2 LKS Bierkowice 25 sierpnia, 12:00
Zamek Trzebieszowice 8-4 Sparta Stary Waliszów 25 sierpnia, 12:00
Lechia Ołdrzychowice 8-0 Tornado Ławica 25 sierpnia, 14:30
w Trzebieszowicach
Burza Dzikowiec 3-6 Granica Tłumaczów 25 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 1 września

Huragan Bożków 5-1 Burza Dzikowiec 1 września, 16:00
Tornado Ławica 2-4 Granica Tłumaczów 1 września, 16:00
Sparta Stary Waliszów 3-1 Lechia Ołdrzychowice 1 września, 16:00
LKS Bierkowice 1-4 Zamek Trzebieszowice 1 września, 16:00
Kalenica Jugów 4-1 Czermna Kudowa Zdrój 1 września, 12:00
MLKS Radków 5-1 Zrzeszeni Niwa 1 września, 12:00
Igliczna Wilkanów 2-1 LKS Wambierzyce 1 września, 12:00

Kolejka 4 - 8 września

LKS Wambierzyce 0-4 Huragan Bożków 8 września, 16:00
w Ścinawce Średniej
Zrzeszeni Niwa 1-4 Igliczna Wilkanów 8 września, 16:00
Czermna Kudowa Zdrój 1-3 MLKS Radków 8 września, 16:00
Zamek Trzebieszowice 4-2 Kalenica Jugów 8 września, 12:00
Lechia Ołdrzychowice 0-4 LKS Bierkowice 8 września, 12:00
w Trzebieszowicach
Granica Tłumaczów 3-2 Sparta Stary Waliszów 8 września, 12:00
Burza Dzikowiec 9-0 Tornado Ławica 8 września, 12:00

Kolejka 5 - 15 września

Huragan Bożków 4-0 Tornado Ławica 15 września, 16:00
Sparta Stary Waliszów 3-3 Burza Dzikowiec 15 września, 16:00
LKS Bierkowice 7-1 Granica Tłumaczów 15 września, 16:00
Kalenica Jugów 3-0 Lechia Ołdrzychowice 15 września, 12:00
MLKS Radków 6-0 Zamek Trzebieszowice 15 września, 12:00
Igliczna Wilkanów 8-1 Czermna Kudowa Zdrój 15 września, 12:00
LKS Wambierzyce 1-4 Zrzeszeni Niwa 15 września, 12:00
w Ścinawce Średniej

Kolejka 6 - 22 września

Zrzeszeni Niwa 0-3 Huragan Bożków 22 września, 16:00
Czermna Kudowa Zdrój 4-1 LKS Wambierzyce 22 września, 16:00
Zamek Trzebieszowice 0-3 Igliczna Wilkanów 22 września, 16:00
Lechia Ołdrzychowice 1-3 MLKS Radków 22 września, 12:00
w Trzebieszowicach
Granica Tłumaczów 0-1 Kalenica Jugów 22 września, 12:00
Burza Dzikowiec 3-2 LKS Bierkowice 22 września, 12:00
Tornado Ławica 0-3 Sparta Stary Waliszów 22 września, 12:00
(wo)

Kolejka 7 - 29 września

Huragan Bożków 6-1 Sparta Stary Waliszów 29 września, 16:00
LKS Bierkowice 8-1 Tornado Ławica 29 września, 16:00
Kalenica Jugów 2-1 Burza Dzikowiec 29 września, 16:00
MLKS Radków 3-1 Granica Tłumaczów 29 września, 16:00
Igliczna Wilkanów 4-3 Lechia Ołdrzychowice 29 września, 12:00
LKS Wambierzyce 1-2 Zamek Trzebieszowice 29 września, 12:00
w Ścinawce Średniej
Zrzeszeni Niwa 0-6 Czermna Kudowa Zdrój 29 września, 12:00

Kolejka 8 - 6 października

Czermna Kudowa Zdrój 2-1 Huragan Bożków 6 października, 15:00
Zamek Trzebieszowice 5-3 Zrzeszeni Niwa 6 października, 15:00
Lechia Ołdrzychowice 2-1 LKS Wambierzyce 6 października, 12:00
w Trzebieszowicach
Granica Tłumaczów 4-2 Igliczna Wilkanów 6 października, 11:00
Burza Dzikowiec 1-7 MLKS Radków 6 października, 11:00
Tornado Ławica 1-8 Kalenica Jugów 6 października, 11:00
Sparta Stary Waliszów 1-5 LKS Bierkowice 6 października, 11:00

Kolejka 9 - 13 października

Huragan Bożków 1-2 LKS Bierkowice 13 października, 15:00
Kalenica Jugów 0-0 Sparta Stary Waliszów 13 października, 15:00
MLKS Radków 7-0 Tornado Ławica 13 października, 15:00
Igliczna Wilkanów 8-2 Burza Dzikowiec 13 października, 15:00
LKS Wambierzyce 2-1 Granica Tłumaczów 13 października, 11:00
w Ścinawce Średniej
Zrzeszeni Niwa 3-4 Lechia Ołdrzychowice 13 października, 11:00
Czermna Kudowa Zdrój 2-2 Zamek Trzebieszowice 13 października, 11:00

Kolejka 10 - 20 października

Zamek Trzebieszowice 9-1 Huragan Bożków 20 października, 15:00
Lechia Ołdrzychowice 0-1 Czermna Kudowa Zdrój 20 października, 12:00
w Trzebieszowicach
Granica Tłumaczów 2-1 Zrzeszeni Niwa 20 października, 15:00
Burza Dzikowiec 8-5 LKS Wambierzyce 20 października, 11:00
Tornado Ławica 0-4 Igliczna Wilkanów 20 października, 11:00
Sparta Stary Waliszów 0-2 MLKS Radków 20 października, 11:00
LKS Bierkowice 0-0 Kalenica Jugów 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 27 października

Huragan Bożków 0-2 Kalenica Jugów 27 października, 14:00
MLKS Radków 6-2 LKS Bierkowice 27 października, 14:00
Igliczna Wilkanów 4-1 Sparta Stary Waliszów 27 października, 14:00
LKS Wambierzyce 1-0 Tornado Ławica 27 października, 11:00
w Ścinawce Średniej
Zrzeszeni Niwa 2-8 Burza Dzikowiec 27 października, 11:00
Czermna Kudowa Zdrój 1-0 Granica Tłumaczów 27 października, 11:00
Zamek Trzebieszowice 2-0 Lechia Ołdrzychowice 27 października, 11:00

Kolejka 12 - 3 listopada

Granica Tłumaczów 1-1 Zamek Trzebieszowice 3 listopada, 14:00
Burza Dzikowiec 3-1 Czermna Kudowa Zdrój 3 listopada, 14:00
Tornado Ławica 0-7 Zrzeszeni Niwa 3 listopada, 11:00
Sparta Stary Waliszów 0-1 LKS Wambierzyce 3 listopada, 11:00
LKS Bierkowice 1-2 Igliczna Wilkanów 3 listopada, 14:00
Kalenica Jugów 1-1 MLKS Radków 3 listopada, 11:00
Huragan Bożków 3-0 Lechia Ołdrzychowice 3 listopada, 14:00
w Trzebieszowicach

Kolejka 13 - 10 listopada

Igliczna Wilkanów 3-1 Kalenica Jugów 10 listopada, 14:00
LKS Wambierzyce 1-5 LKS Bierkowice 10 listopada, 14:00
w Ścinawce Średniej
Zrzeszeni Niwa 2-2 Sparta Stary Waliszów 10 listopada, 11:00
Czermna Kudowa Zdrój 3-0 Tornado Ławica 10 listopada, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Zamek Trzebieszowice 7-2 Burza Dzikowiec 10 listopada, 14:00
Lechia Ołdrzychowice 2-0 Granica Tłumaczów 10 listopada, 11:00
w Trzebieszowicach
MLKS Radków 3-1 Huragan Bożków 10 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 17 listopada

Granica Tłumaczów 1-4 Huragan Bożków 17 listopada, 11:00
Lechia Ołdrzychowice 4-2 Burza Dzikowiec 17 listopada, 11:00
w Trzebieszowicach
Zamek Trzebieszowice 9-0 Tornado Ławica 17 listopada, 13:30
Czermna Kudowa Zdrój 3-1 Sparta Stary Waliszów 17 listopada, 11:00
Zrzeszeni Niwa 2-4 LKS Bierkowice 17 listopada, 13:30
LKS Wambierzyce 1-2 Kalenica Jugów 17 listopada, 11:00
w Ścinawce Średniej
Igliczna Wilkanów 1-0 MLKS Radków 17 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 24 listopada

Granica Tłumaczów 3-2 Burza Dzikowiec 6 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (24 listopada, 13:00) odwołany
Huragan Bożków 2-0 Igliczna Wilkanów 6 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (24 listopada, 11:00) odwołany
MLKS Radków 11-0 LKS Wambierzyce 6 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (24 listopada) odwołany
Kalenica Jugów 1-0 Zrzeszeni Niwa 6 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (24 listopada, 11:00) odwołany
LKS Bierkowice 3-0 Czermna Kudowa Zdrój 6 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (24 listopada, 12:00) odwołany
Sparta Stary Waliszów 1-4 Zamek Trzebieszowice 6 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (24 listopada) odwołany
Tornado Ławica 0-3 Lechia Ołdrzychowice
(wo)
w pierwotnym terminie (24 listopada) odwołany / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Burza Dzikowiec 1-4 Huragan Bożków 13 kwietnia, 16:00
Granica Tłumaczów 3-0 Tornado Ławica
(wo)
Lechia Ołdrzychowice 3-2 Sparta Stary Waliszów 13 kwietnia, 13:00
Zamek Trzebieszowice 3-2 LKS Bierkowice 13 kwietnia, 16:00
Czermna Kudowa Zdrój 2-5 Kalenica Jugów 13 kwietnia, 12:00
Zrzeszeni Niwa 0-3 MLKS Radków 13 kwietnia, 12:00
LKS Wambierzyce 1-1 Igliczna Wilkanów 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 27 kwietnia

Huragan Bożków 1-4 LKS Wambierzyce 27 kwietnia, 12:00
Igliczna Wilkanów 3-0 Zrzeszeni Niwa 27 kwietnia, 12:00
MLKS Radków 7-1 Czermna Kudowa Zdrój 27 kwietnia, 16:00
Kalenica Jugów 2-0 Zamek Trzebieszowice 27 kwietnia, 16:00
LKS Bierkowice 3-2 Lechia Ołdrzychowice 27 kwietnia, 16:00
Sparta Stary Waliszów 1-2 Granica Tłumaczów 27 kwietnia, 12:00
Tornado Ławica 0-3 Burza Dzikowiec
(wo)

Kolejka 18 - 1 maja

Tornado Ławica 0-3 Huragan Bożków
(wo)
Burza Dzikowiec 4-4 Sparta Stary Waliszów 1 maja, 17:00
Granica Tłumaczów 3-5 LKS Bierkowice 1 maja, 17:00
Lechia Ołdrzychowice 0-0 Kalenica Jugów 1 maja, 14:00
Zamek Trzebieszowice 3-0 MLKS Radków 1 maja, 17:00
Czermna Kudowa Zdrój 2-1 Igliczna Wilkanów 1 maja, 13:00
Zrzeszeni Niwa 0-3 LKS Wambierzyce 1 maja, 13:00

Kolejka 19 - 4 maja

Huragan Bożków 3-0 Zrzeszeni Niwa 4 maja, 13:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Wambierzyce 0-1 Czermna Kudowa Zdrój 4 maja, 17:00
Igliczna Wilkanów 4-1 Zamek Trzebieszowice 4 maja, 13:00
MLKS Radków 4-1 Lechia Ołdrzychowice 4 maja, 13:00
Kalenica Jugów 4-1 Granica Tłumaczów 4 maja, 17:00
LKS Bierkowice 11-0 Burza Dzikowiec 4 maja, 17:00
Sparta Stary Waliszów 3-0 Tornado Ławica
(wo)

Kolejka 20 - 11 maja

Sparta Stary Waliszów 1-5 Huragan Bożków 11 maja, 13:00
Tornado Ławica 0-3 LKS Bierkowice
(wo)
Burza Dzikowiec 0-2 Kalenica Jugów 11 maja, 17:00
Granica Tłumaczów 2-3 MLKS Radków 11 maja, 17:00
Lechia Ołdrzychowice 2-2 Igliczna Wilkanów 11 maja, 14:00
Zamek Trzebieszowice 4-3 LKS Wambierzyce 11 maja, 17:00
Czermna Kudowa Zdrój 4-3 Zrzeszeni Niwa 11 maja, 13:00

Kolejka 21 - 18 maja

Huragan Bożków 2-1 Czermna Kudowa Zdrój 18 maja, 13:00
Zrzeszeni Niwa 3-0 Zamek Trzebieszowice 18 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-3; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Wambierzyce 1-4 Lechia Ołdrzychowice 18 maja, 17:00
Igliczna Wilkanów 7-3 Granica Tłumaczów 18 maja, 13:00
MLKS Radków 6-0 Burza Dzikowiec 18 maja, 13:00
Kalenica Jugów 3-0 Tornado Ławica
(wo)
LKS Bierkowice 5-0 Sparta Stary Waliszów 18 maja, 17:00

Kolejka 22 - 25 maja

LKS Bierkowice 0-0 Huragan Bożków 25 maja, 17:00
Sparta Stary Waliszów 0-4 Kalenica Jugów 25 maja, 17:00
Tornado Ławica 0-3 MLKS Radków
(wo)
Burza Dzikowiec 8-4 Igliczna Wilkanów 25 maja, 13:00
Granica Tłumaczów 2-0 LKS Wambierzyce 25 maja, 13:00
Lechia Ołdrzychowice 0-0 Zrzeszeni Niwa 25 maja, 14:00
Zamek Trzebieszowice 5-1 Czermna Kudowa Zdrój 25 maja, 17:00

Kolejka 23 - 1 czerwca

Huragan Bożków 2-3 Zamek Trzebieszowice 1 czerwca, 13:00
Czermna Kudowa Zdrój 4-5 Lechia Ołdrzychowice 1 czerwca, 17:00
Zrzeszeni Niwa 1-2 Granica Tłumaczów 1 czerwca, 17:00
LKS Wambierzyce 3-7 Burza Dzikowiec 1 czerwca, 17:00
Igliczna Wilkanów 3-0 Tornado Ławica
(wo)
MLKS Radków 5-1 Sparta Stary Waliszów 1 czerwca, 13:00
Kalenica Jugów 2-1 LKS Bierkowice 1 czerwca, 13:00

Kolejka 24 - 8 czerwca

Kalenica Jugów 2-2 Huragan Bożków 8 czerwca, 17:00
LKS Bierkowice 3-4 MLKS Radków 8 czerwca, 17:00
Sparta Stary Waliszów 1-4 Igliczna Wilkanów 8 czerwca, 17:00
Tornado Ławica 0-3 LKS Wambierzyce
(wo)
Burza Dzikowiec 11-1 Zrzeszeni Niwa 8 czerwca, 13:00
Granica Tłumaczów 3-1 Czermna Kudowa Zdrój 8 czerwca, 13:00
Lechia Ołdrzychowice 3-2 Zamek Trzebieszowice 8 czerwca, 13:00

Kolejka 25 - 15 czerwca

Lechia Ołdrzychowice 3-3 Huragan Bożków 15 czerwca, 11:00
Zamek Trzebieszowice 2-1 Granica Tłumaczów 15 czerwca, 14:00
Czermna Kudowa Zdrój 2-4 Burza Dzikowiec 15 czerwca, 14:00
Zrzeszeni Niwa 3-0 Tornado Ławica
(wo)
LKS Wambierzyce 2-2 Sparta Stary Waliszów 15 czerwca, 14:00
Igliczna Wilkanów 3-4 LKS Bierkowice 15 czerwca, 14:00
MLKS Radków 3-0 Kalenica Jugów 15 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 1-0

Kolejka 26 - 19 czerwca

Huragan Bożków 0-2 MLKS Radków 19 czerwca, 17:30
Kalenica Jugów 0-3 Igliczna Wilkanów 19 czerwca, 17:30
(wo)
na boisku 3-1
LKS Bierkowice 5-1 LKS Wambierzyce 19 czerwca, 17:30
Sparta Stary Waliszów 4-2 Zrzeszeni Niwa 19 czerwca, 17:30
Tornado Ławica 0-3 Czermna Kudowa Zdrój
(wo)
Burza Dzikowiec 4-6 Zamek Trzebieszowice 19 czerwca, 17:30
Granica Tłumaczów 2-2 Lechia Ołdrzychowice 19 czerwca, 17:30

Klasa A 2013/2014 (Wałbrzych I)
Klasa A 2013/2014 (Wałbrzych II)
Klasa A 2013/2014 (Wałbrzych III)

Klasa B 2013/2014 (Kłodzko II)
Klasa B 2013/2014 (Świdnica I)
Klasa B 2013/2014 (Świdnica II)
Klasa B 2013/2014 (Wałbrzych)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas