[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Wałbrzych III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włókniarz Kudowa Zdrój 30 78 25 3 2 102-30 14 0 1 57-10 11 3 1 45-20
2.  Unia Bardo 30 72 22 6 2 98-36 10 5 0 51-14 12 1 2 47-22
3.  Polonia Bystrzyca Kłodzka 30 65 20 5 5 90-37 9 3 3 43-17 11 2 2 47-20
4.  Sudety Międzylesie 30 57 18 3 9 79-54 11 2 2 45-25 7 1 7 34-29
5.  KS Polanica Zdrój 30 55 17 4 9 101-72 8 2 5 47-36 9 2 4 54-36
6.  Pogoń Duszniki Zdrój 30 53 16 5 9 66-41 10 3 2 42-17 6 2 7 24-24
7.  Śnieżnik Domaszków 30 51 15 6 9 70-55 7 2 6 37-28 8 4 3 33-27
8.  Orlęta Krosnowice 30 39 10 9 11 54-57 5 4 6 34-35 5 5 5 20-22
9.  Inter Ożary 30 37 11 4 15 56-73 8 0 7 34-30 3 4 8 22-43
10.  Łomniczanka Stara Łomnica 30 33 8 9 13 57-74 6 5 4 36-26 2 4 9 21-48
11.  Hutnik Szczytna 30 31 9 4 17 57-86 6 2 7 32-37 3 2 10 25-49
12.  Czarni Braszowice 30 28 7 7 16 60-77 3 6 6 28-31 4 1 10 32-46
13.  Odrodzenie Szalejów Dolny 30 27 7 6 17 57-77 4 1 10 31-41 3 5 7 26-36
14.  Zamek Gorzanów 30 21 5 6 19 38-75 3 2 10 20-37 2 4 9 18-38
15.  ATS Wojbórz 30 17 4 5 21 43-114 3 3 9 26-47 1 2 12 17-67
16.  Orzeł Mąkolno 30 14 4 2 24 37-107 2 2 11 21-50 2 0 13 16-57
Burza Dzikowiec wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Orzeł Mąkolno wycofał się z rozgrywek po 19. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Włókniarz Kudowa Zdrój    6-1 0-3 3-0 3-1 4-2 4-1 1-0 2-0 6-0 5-1 2-1 5-0 5-0 8-0 3-0 
 2 Unia Bardo5-1     0-0 5-0 4-2 3-0 0-0 1-0 2-0 2-2 4-4 2-2 4-2 7-1 9-0 3-0* 
 3 Polonia Bystrzyca Kłodzka2-2 2-5     1-2 2-0 4-1 3-0* 1-2 5-2 2-2 5-0 8-0 1-1 2-0 2-0 3-0* 
 4 Sudety Międzylesie2-3 2-1 3-1     7-3 3-0 3-3 2-0 0-2 2-1 6-2 2-1 4-4 2-1 4-1 3-2 
 5 KS Polanica Zdrój1-3 1-4 0-5 3-1     0-0 4-2 2-2 7-2 3-2 5-3 4-5 0-3* 4-1 6-1 7-2 
 6 Pogoń Duszniki Zdrój2-2 1-1 0-4 3-2 0-3     0-0 4-0 3-1 6-0 4-0 4-2 1-0 4-1 5-1 5-0 
 7 Śnieżnik Domaszków1-2 3-5 1-2 2-1 2-6 0-1     2-2 7-0 4-1 3-0 3-1 3-1 1-0 2-2 3-4 
 8 Orlęta Krosnowice2-2 1-4 2-2 0-5 3-4 2-0 2-3     1-1 6-1 1-2 4-3 1-3 1-1 3-2 5-2 
 9 Inter Ożary2-8 0-2 1-3 2-1 3-5 0-2 1-2 1-2     5-1 1-0 3-1 4-2 2-0 6-1 3-0* 
 10 Łomniczanka Stara Łomnica0-2 0-3 1-2 2-2 4-6 1-0 1-1 2-2 5-1     3-3 5-1 5-1 2-0 2-2 3-0* 
 11 Hutnik Szczytna0-3 0-3 1-4 1-3 0-6 3-2 2-4 3-1 2-1 2-1     2-3 2-2 4-4 7-0 3-0* 
 12 Czarni Braszowice0-4 2-4 6-4 1-4 2-2 1-1 0-1 1-1 3-3 4-0 4-1     0-0 2-2 1-2 1-2 
 13 Odrodzenie Szalejów Dolny2-3 0-3 1-5 0-2 3-4 2-3 2-4 1-3 1-3 0-3 4-2 3-2     2-2 5-1 5-1 
 14 Zamek Gorzanów0-2 0-3 1-2 1-2 1-7 0-2 2-5 1-1 1-2 1-2 0-2 3-2 1-1     3-2 5-2 
 15 ATS Wojbórz1-5 2-4 1-5 1-6 2-2 0-5 3-4 0-1 1-1 3-3 3-2 1-5 3-1 0-2     5-1 
 16 Orzeł Mąkolno0-3* 2-4 2-5 4-3 0-3* 1-5 0-3* 0-3* 3-3 2-2 1-3 0-3* 2-5 0-3* 4-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Sudety Międzylesie 3-2 Orzeł Mąkolno 15 sierpnia, 11:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-5 Polonia Bystrzyca Kłodzka 15 sierpnia, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 6-0 Łomniczanka Stara Łomnica 15 sierpnia, 17:00
KS Polanica Zdrój 7-2 Inter Ożary 15 sierpnia, 17:00
Czarni Braszowice 2-4 Unia Bardo 15 sierpnia, 11:00
Zamek Gorzanów 0-2 Hutnik Szczytna 15 sierpnia, 11:00
w Zabłociu
Śnieżnik Domaszków 2-2 ATS Wojbórz 15 sierpnia, 11:00
Pogoń Duszniki Zdrój 4-0 Orlęta Krosnowice 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Orzeł Mąkolno 4-2 ATS Wojbórz 18 sierpnia, 17:00
Pogoń Duszniki Zdrój 0-0 Śnieżnik Domaszków 18 sierpnia, 17:00
Hutnik Szczytna 3-1 Orlęta Krosnowice 18 sierpnia, 17:00
Unia Bardo 7-1 Zamek Gorzanów 18 sierpnia, 17:00
Inter Ożary 3-1 Czarni Braszowice 18 sierpnia, 17:00
Łomniczanka Stara Łomnica 4-6 KS Polanica Zdrój 18 sierpnia, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 18 sierpnia, 17:00 (100)
w Wilkanowie
Sudety Międzylesie 4-4 Odrodzenie Szalejów Dolny 18 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Odrodzenie Szalejów Dolny 5-1 Orzeł Mąkolno 25 sierpnia, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-0 Sudety Międzylesie 25 sierpnia, 17:00
KS Polanica Zdrój 0-5 Polonia Bystrzyca Kłodzka 25 sierpnia, 17:00
Czarni Braszowice 4-0 Łomniczanka Stara Łomnica 25 sierpnia, 11:00
Zamek Gorzanów 1-2 Inter Ożary 25 sierpnia, 11:00
w Zabłociu
Orlęta Krosnowice 1-4 Unia Bardo 25 sierpnia, 17:00
Śnieżnik Domaszków 3-0 Hutnik Szczytna 25 sierpnia, 17:00
ATS Wojbórz 0-5 Pogoń Duszniki Zdrój 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1 września

Orzeł Mąkolno 1-5 Pogoń Duszniki Zdrój 1 września, 16:00
Hutnik Szczytna 7-0 ATS Wojbórz 1 września, 16:00
Unia Bardo 0-0 Śnieżnik Domaszków 1 września, 16:00
Inter Ożary 1-2 Orlęta Krosnowice 1 września, 11:00
Łomniczanka Stara Łomnica 2-0 Zamek Gorzanów 1 września, 16:00
Sudety Międzylesie 7-3 KS Polanica Zdrój 1 września, 11:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 2-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 1 września, 16:00
Czarni Braszowice 6-4 Polonia Bystrzyca Kłodzka 1 września, 11:00

Kolejka 5 - 8 września

Włókniarz Kudowa Zdrój 3-0 Orzeł Mąkolno 8 września, 16:00
KS Polanica Zdrój 0-3 Odrodzenie Szalejów Dolny 8 września, 16:00
(wo)
Czarni Braszowice 1-4 Sudety Międzylesie 8 września, 11:00
Zamek Gorzanów 1-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 8 września, 11:00
w Zabłociu
Orlęta Krosnowice 6-1 Łomniczanka Stara Łomnica 8 września, 16:00
Śnieżnik Domaszków 7-0 Inter Ożary 8 września, 11:00
ATS Wojbórz 2-4 Unia Bardo 8 września, 16:00
Pogoń Duszniki Zdrój 4-0 Hutnik Szczytna 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 15 września

Orzeł Mąkolno 1-3 Hutnik Szczytna 15 września, 16:00
Unia Bardo 3-0 Pogoń Duszniki Zdrój 15 września, 16:00
Inter Ożary 6-1 ATS Wojbórz 15 września, 16:00
Łomniczanka Stara Łomnica 1-1 Śnieżnik Domaszków 15 września, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-2 Orlęta Krosnowice 15 września, 16:00
w Zabłociu
Sudety Międzylesie 2-1 Zamek Gorzanów 15 września, 11:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 3-2 Czarni Braszowice 15 września, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-1 KS Polanica Zdrój 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 22 września

KS Polanica Zdrój 7-2 Orzeł Mąkolno 22 września, 16:00
Czarni Braszowice 0-4 Włókniarz Kudowa Zdrój 22 września, 11:00
Zamek Gorzanów 1-1 Odrodzenie Szalejów Dolny 22 września, 11:00
w Zabłociu
Orlęta Krosnowice 0-5 Sudety Międzylesie 22 września, 16:00
Śnieżnik Domaszków 1-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 22 września, 11:00
ATS Wojbórz 3-3 Łomniczanka Stara Łomnica 22 września, 16:00
Pogoń Duszniki Zdrój 3-1 Inter Ożary 22 września, 16:00
Hutnik Szczytna 0-3 Unia Bardo 22 września, 16:00

Kolejka 8 - 29 września

Orzeł Mąkolno 2-4 Unia Bardo 29 września, 16:00
Inter Ożary 1-0 Hutnik Szczytna 29 września, 16:00
Łomniczanka Stara Łomnica 1-0 Pogoń Duszniki Zdrój 29 września, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-0 ATS Wojbórz 29 września, 16:00
w Zabłociu
Sudety Międzylesie 3-3 Śnieżnik Domaszków 29 września, 11:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-3 Orlęta Krosnowice 29 września, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 5-0 Zamek Gorzanów 29 września, 16:00
KS Polanica Zdrój 4-5 Czarni Braszowice 29 września, 16:00

Kolejka 9 - 6 października

Czarni Braszowice 1-2 Orzeł Mąkolno 6 października, 11:00
Zamek Gorzanów 1-7 KS Polanica Zdrój 6 października, 11:00
Orlęta Krosnowice 2-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 6 października, 15:00
Śnieżnik Domaszków 3-1 Odrodzenie Szalejów Dolny 6 października, 11:00
ATS Wojbórz 1-6 Sudety Międzylesie 6 października, 11:00
Pogoń Duszniki Zdrój 0-4 Polonia Bystrzyca Kłodzka 6 października, 15:00
Hutnik Szczytna 2-1 Łomniczanka Stara Łomnica 6 października, 15:00
Unia Bardo 2-0 Inter Ożary 6 października, 15:00

Kolejka 10 - 13 października

Orzeł Mąkolno 3-3 Inter Ożary 13 października, 15:00
Łomniczanka Stara Łomnica 0-3 Unia Bardo 13 października, 15:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 5-0 Hutnik Szczytna 13 października, 15:00
w Zabłociu
Sudety Międzylesie 3-0 Pogoń Duszniki Zdrój 13 października, 11:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 5-1 ATS Wojbórz 13 października, 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-1 Śnieżnik Domaszków 13 października, 15:00
KS Polanica Zdrój 2-2 Orlęta Krosnowice 13 października, 15:00
Czarni Braszowice 2-2 Zamek Gorzanów 13 października, 11:00

Kolejka 11 - 20 października

Zamek Gorzanów 5-2 Orzeł Mąkolno 20 października, 11:00
w Zabłociu
Orlęta Krosnowice 4-3 Czarni Braszowice 20 października, 15:00
Śnieżnik Domaszków 2-6 KS Polanica Zdrój 20 października, 11:00
ATS Wojbórz 1-5 Włókniarz Kudowa Zdrój 20 października, 15:00
Pogoń Duszniki Zdrój 1-0 Odrodzenie Szalejów Dolny 20 października, 15:00
Hutnik Szczytna 1-3 Sudety Międzylesie 20 października, 15:00
Unia Bardo 0-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 20 października, 15:00
Inter Ożary 5-1 Łomniczanka Stara Łomnica 20 października, 15:00

Kolejka 12 - 27 października

Orzeł Mąkolno 2-2 Łomniczanka Stara Łomnica 27 października, 14:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 5-2 Inter Ożary 27 października, 14:00
w Zabłociu
Sudety Międzylesie 2-1 Unia Bardo 27 października, 11:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 4-2 Hutnik Szczytna 27 października, 14:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-2 Pogoń Duszniki Zdrój 27 października, 14:00
KS Polanica Zdrój 6-1 ATS Wojbórz 27 października, 14:00
Czarni Braszowice 0-1 Śnieżnik Domaszków 27 października, 11:00
Zamek Gorzanów 1-1 Orlęta Krosnowice 27 października, 11:00
w Zabłociu

Kolejka 13 - 3 listopada

Orlęta Krosnowice 5-2 Orzeł Mąkolno 3 listopada, 14:00
Śnieżnik Domaszków 1-0 Zamek Gorzanów 3 listopada, 11:00
ATS Wojbórz 1-5 Czarni Braszowice 3 listopada, 14:00
Pogoń Duszniki Zdrój 0-3 KS Polanica Zdrój 3 listopada, 14:00
Hutnik Szczytna 0-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 3 listopada, 14:00
Unia Bardo 4-2 Odrodzenie Szalejów Dolny 3 listopada, 14:00
Inter Ożary 2-1 Sudety Międzylesie 3 listopada, 14:00
Łomniczanka Stara Łomnica 1-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 10 listopada

Orzeł Mąkolno 2-5 Polonia Bystrzyca Kłodzka 10 listopada, 13:30
Sudety Międzylesie 2-1 Łomniczanka Stara Łomnica 10 listopada, 11:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-3 Inter Ożary 10 listopada, 13:30
Włókniarz Kudowa Zdrój 6-1 Unia Bardo 10 listopada, 13:30
KS Polanica Zdrój 5-3 Hutnik Szczytna 10 listopada, 13:30
Czarni Braszowice 1-1 Pogoń Duszniki Zdrój 10 listopada, 11:00
Zamek Gorzanów 3-2 ATS Wojbórz 10 listopada, 11:00
w Zabłociu
Orlęta Krosnowice 2-3 Śnieżnik Domaszków 10 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 17 listopada

Śnieżnik Domaszków 3-4 Orzeł Mąkolno 17 listopada, 11:00
ATS Wojbórz 0-1 Orlęta Krosnowice 17 listopada, 13:30
Pogoń Duszniki Zdrój 4-1 Zamek Gorzanów 17 listopada, 13:30
Hutnik Szczytna 2-3 Czarni Braszowice 17 listopada, 13:30
Unia Bardo 4-2 KS Polanica Zdrój 17 listopada, 13:30
Inter Ożary 2-8 Włókniarz Kudowa Zdrój 17 listopada, 13:30
Łomniczanka Stara Łomnica 5-1 Odrodzenie Szalejów Dolny 17 listopada, 13:30
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-2 Sudety Międzylesie 17 listopada, 13:30
w Zabłociu

Kolejka 16 - 24 listopada

Orlęta Krosnowice 2-0 Pogoń Duszniki Zdrój 24 listopada, 13:30
Orzeł Mąkolno 4-3 Sudety Międzylesie 24 listopada, 13:30
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-1 Odrodzenie Szalejów Dolny 24 listopada, 13:30
Łomniczanka Stara Łomnica 0-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 24 listopada, 13:30
Inter Ożary 3-5 KS Polanica Zdrój 24 listopada, 13:30
Unia Bardo 2-2 Czarni Braszowice 24 listopada, 13:30
Hutnik Szczytna 4-4 Zamek Gorzanów 24 listopada, 13:30
ATS Wojbórz 3-4 Śnieżnik Domaszków 24 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 22-23 marca

ATS Wojbórz 5-1 Orzeł Mąkolno 23 marca, 15:00
Śnieżnik Domaszków 0-1 Pogoń Duszniki Zdrój 23 marca, 11:00
Orlęta Krosnowice 1-2 Hutnik Szczytna 23 marca, 15:00
Zamek Gorzanów 0-3 Unia Bardo 23 marca, 11:00
w Zabłociu
Czarni Braszowice 3-3 Inter Ożary 23 marca, 11:00
KS Polanica Zdrój 3-2 Łomniczanka Stara Łomnica 23 marca, 15:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka 23 marca, 15:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 0-2 Sudety Międzylesie 23 marca, 15:00

Kolejka 18 - 29-30 marca

Orzeł Mąkolno 2-5 Odrodzenie Szalejów Dolny 30 marca, 15:00
Sudety Międzylesie 2-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 30 marca, 11:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-0 KS Polanica Zdrój 30 marca, 15:00
Łomniczanka Stara Łomnica 5-1 Czarni Braszowice 30 marca, 15:00
Inter Ożary 2-0 Zamek Gorzanów 30 marca, 15:00
Unia Bardo 1-0 Orlęta Krosnowice 30 marca, 15:00
Hutnik Szczytna 2-4 Śnieżnik Domaszków 30 marca, 15:00
Pogoń Duszniki Zdrój 5-1 ATS Wojbórz 30 marca, 13:00

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Polonia Bystrzyca Kłodzka 8-0 Czarni Braszowice 6 kwietnia, 16:00
w Wilkanowie
Pogoń Duszniki Zdrój 5-0 Orzeł Mąkolno 6 kwietnia, 13:00
ATS Wojbórz 3-2 Hutnik Szczytna 6 kwietnia, 16:00
Śnieżnik Domaszków 3-5 Unia Bardo 6 kwietnia, 11:00
Orlęta Krosnowice 1-1 Inter Ożary 6 kwietnia, 16:00
Zamek Gorzanów 1-2 Łomniczanka Stara Łomnica 6 kwietnia, 11:00
w Zabłociu
KS Polanica Zdrój 3-1 Sudety Międzylesie 6 kwietnia, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 5-0 Odrodzenie Szalejów Dolny 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Orzeł Mąkolno 0-3 Włókniarz Kudowa Zdrój
(wo)
Odrodzenie Szalejów Dolny 3-4 KS Polanica Zdrój 13 kwietnia, 16:00
Sudety Międzylesie 2-1 Czarni Braszowice 13 kwietnia, 11:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-0 Zamek Gorzanów 13 kwietnia, 16:00
w Wilkanowie
Łomniczanka Stara Łomnica 2-2 Orlęta Krosnowice 13 kwietnia, 16:00
Inter Ożary 1-2 Śnieżnik Domaszków 16 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany na wniosek gości
Unia Bardo 9-0 ATS Wojbórz 4 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) zakończony wynikiem 7-1; w późniejszym terminie Dolnośląski ZPN anulował wynik i zadecydował o ponownym rozegraniu meczu
Hutnik Szczytna 3-2 Pogoń Duszniki Zdrój 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Hutnik Szczytna 3-0 Orzeł Mąkolno
(wo)
Pogoń Duszniki Zdrój 1-1 Unia Bardo 19 kwietnia, 16:00
ATS Wojbórz 1-1 Inter Ożary 19 kwietnia, 16:00
Śnieżnik Domaszków 4-1 Łomniczanka Stara Łomnica 19 kwietnia, 16:00
Orlęta Krosnowice 2-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 19 kwietnia, 16:00
Zamek Gorzanów 1-2 Sudety Międzylesie 19 kwietnia, 16:00
w Zabłociu
Czarni Braszowice 0-0 Odrodzenie Szalejów Dolny 19 kwietnia, 16:00
KS Polanica Zdrój 1-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Orzeł Mąkolno 0-3 KS Polanica Zdrój
(wo)
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-1 Czarni Braszowice 27 kwietnia, 16:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 2-2 Zamek Gorzanów 27 kwietnia, 16:00
Sudety Międzylesie 2-0 Orlęta Krosnowice 27 kwietnia, 11:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-0 Śnieżnik Domaszków 27 kwietnia, 16:00
(wo)
w Wilkanowie / na boisku 4-2
Łomniczanka Stara Łomnica 2-2 ATS Wojbórz 27 kwietnia, 16:00
Inter Ożary 0-2 Pogoń Duszniki Zdrój 27 kwietnia, 16:00
Unia Bardo 4-4 Hutnik Szczytna 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 1 maja

Unia Bardo 3-0 Orzeł Mąkolno
(wo)
Hutnik Szczytna 2-1 Inter Ożary 1 maja, 17:00
Pogoń Duszniki Zdrój 6-0 Łomniczanka Stara Łomnica 1 maja, 13:00
ATS Wojbórz 1-5 Polonia Bystrzyca Kłodzka 1 maja, 17:00
Śnieżnik Domaszków 2-1 Sudety Międzylesie 1 maja, 11:00
Orlęta Krosnowice 1-3 Odrodzenie Szalejów Dolny 1 maja, 17:00
Zamek Gorzanów 0-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 1 maja, 11:00
w Zabłociu
Czarni Braszowice 2-2 KS Polanica Zdrój 1 maja, 11:00

Kolejka 24 - 4 maja

Orzeł Mąkolno 0-3 Czarni Braszowice
(wo)
KS Polanica Zdrój 4-1 Zamek Gorzanów 4 maja, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-0 Orlęta Krosnowice 4 maja, 17:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 2-4 Śnieżnik Domaszków 4 maja, 17:00
Sudety Międzylesie 4-1 ATS Wojbórz 4 maja, 11:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 4-1 Pogoń Duszniki Zdrój 4 maja, 17:00
w Wilkanowie
Łomniczanka Stara Łomnica 3-3 Hutnik Szczytna 4 maja, 17:00
Inter Ożary 0-2 Unia Bardo 4 maja, 17:00

Kolejka 25 - 10-11 maja

Inter Ożary 3-0 Orzeł Mąkolno
(wo)
Unia Bardo 2-2 Łomniczanka Stara Łomnica 11 maja, 17:00
Hutnik Szczytna 1-4 Polonia Bystrzyca Kłodzka 11 maja, 17:00
Pogoń Duszniki Zdrój 3-2 Sudety Międzylesie 11 maja, 13:00
ATS Wojbórz 3-1 Odrodzenie Szalejów Dolny 11 maja, 17:00
Śnieżnik Domaszków 1-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 11 maja, 11:00
Orlęta Krosnowice 3-4 KS Polanica Zdrój 11 maja, 17:00
Zamek Gorzanów 3-2 Czarni Braszowice 11 maja, 11:00
w Zabłociu

Kolejka 26 - 17-18 maja

Orzeł Mąkolno 0-3 Zamek Gorzanów
(wo)
Czarni Braszowice 1-1 Orlęta Krosnowice 18 maja, 17:00
KS Polanica Zdrój 4-2 Śnieżnik Domaszków 18 maja, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 8-0 ATS Wojbórz 18 maja, 17:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 2-3 Pogoń Duszniki Zdrój 18 maja, 17:00
Sudety Międzylesie 6-2 Hutnik Szczytna 18 maja, 11:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-5 Unia Bardo 18 maja, 17:00
w Wilkanowie
Łomniczanka Stara Łomnica 5-1 Inter Ożary 18 maja, 17:00

Kolejka 27 - 24-25 maja

Łomniczanka Stara Łomnica 3-0 Orzeł Mąkolno
(wo)
Inter Ożary 1-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka 25 maja, 17:00
Unia Bardo 5-0 Sudety Międzylesie 25 maja, 17:00
Hutnik Szczytna 2-2 Odrodzenie Szalejów Dolny 25 maja, 17:00
Pogoń Duszniki Zdrój 2-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 25 maja, 13:00
ATS Wojbórz 2-2 KS Polanica Zdrój 25 maja, 17:00
Śnieżnik Domaszków 3-1 Czarni Braszowice 25 maja, 17:00
Orlęta Krosnowice 1-1 Zamek Gorzanów 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Orzeł Mąkolno 0-3 Orlęta Krosnowice
(wo)
Zamek Gorzanów 2-5 Śnieżnik Domaszków 1 czerwca, 11:00
w Zabłociu
Czarni Braszowice 1-2 ATS Wojbórz 1 czerwca, 11:00
KS Polanica Zdrój 0-0 Pogoń Duszniki Zdrój 1 czerwca, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 5-1 Hutnik Szczytna 1 czerwca, 17:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 0-3 Unia Bardo 1 czerwca, 17:00
Sudety Międzylesie 0-2 Inter Ożary 1 czerwca, 11:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-2 Łomniczanka Stara Łomnica 1 czerwca, 17:00
w Wilkanowie

Kolejka 29 - 7-8 czerwca

Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-0 Orzeł Mąkolno
(wo)
Łomniczanka Stara Łomnica 2-2 Sudety Międzylesie 8 czerwca, 17:00
Inter Ożary 4-2 Odrodzenie Szalejów Dolny 8 czerwca, 17:00
Unia Bardo 5-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 8 czerwca, 17:00
Hutnik Szczytna 0-6 KS Polanica Zdrój 8 czerwca, 17:00
Pogoń Duszniki Zdrój 4-2 Czarni Braszowice 8 czerwca, 13:00
ATS Wojbórz 0-2 Zamek Gorzanów 8 czerwca, 17:00
Śnieżnik Domaszków 2-2 Orlęta Krosnowice 8 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 14-15 czerwca

Orzeł Mąkolno 0-3 Śnieżnik Domaszków
(wo)
Orlęta Krosnowice 3-2 ATS Wojbórz 15 czerwca, 15:00
Zamek Gorzanów 0-2 Pogoń Duszniki Zdrój 15 czerwca, 17:00
w Zabłociu
Czarni Braszowice 4-1 Hutnik Szczytna 14 czerwca, 17:00
KS Polanica Zdrój 1-4 Unia Bardo 15 czerwca, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-0 Inter Ożary 15 czerwca, 17:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 0-3 Łomniczanka Stara Łomnica 15 czerwca, 17:00
Sudety Międzylesie 3-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 15 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2013/2014 (Wałbrzych)

Klasa A 2013/2014 (Wałbrzych I)
Klasa A 2013/2014 (Wałbrzych II)

Klasa B 2013/2014 (Kłodzko I)
Klasa B 2013/2014 (Kłodzko II)
Klasa B 2013/2014 (Świdnica I)
Klasa B 2013/2014 (Świdnica II)
Klasa B 2013/2014 (Wałbrzych)

Autor: Damian Gnutek

 

Napisz do nas