[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Legnica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS II Polkowice 30 70 23 1 6 111-37 14 0 1 64-14 9 1 5 47-23
2.  Chojnowianka Chojnów 30 63 20 3 7 69-46 11 1 3 34-20 9 2 4 35-26
3.  Konfeks Legnica 30 49 15 4 11 60-45 9 3 3 32-18 6 1 8 28-27
4.  Chrobry II Głogów 30 48 15 3 12 71-60 10 2 3 45-20 5 1 9 26-40 2 3 1 0 1 1-1
5.  Zamet Przemków 30 48 14 6 10 54-51 6 4 5 27-23 8 2 5 27-28 2 3 1 0 1 1-1
6.  Arkon Przemków 30 46 13 7 10 77-55 8 2 5 51-27 5 5 5 26-28
7.  KS Legnickie Pole 30 45 13 6 11 46-49 9 1 5 30-30 4 5 6 16-19
8.  Stal Chocianów 30 44 13 5 12 50-62 8 2 5 29-22 5 3 7 21-40
9.  Iskra Kochlice 30 43 12 7 11 49-46 8 3 4 27-14 4 4 7 22-32
10.  Sparta Grębocice 30 38 11 5 14 56-68 6 5 4 34-31 5 0 10 22-37 4 9 3 0 1 13-6
11.  Czarni Rokitki 30 38 11 5 14 66-54 8 1 6 38-21 3 4 8 28-33 4 6 2 0 2 8-9
12.  Górnik Złotoryja 30 38 10 8 12 50-47 6 6 3 34-19 4 2 9 16-28 4 3 1 0 3 4-10
13.  Odra Ścinawa 30 37 11 4 15 48-59 7 3 5 31-25 4 1 10 17-34
14.  Odra Chobienia 30 32 9 5 16 37-70 7 3 5 24-25 2 2 11 13-45
15.  Mewa Kunice 30 23 7 2 21 45-95 4 0 11 22-49 3 2 10 23-46
16.  Zryw Kotla 30 22 7 1 22 47-92 7 0 8 30-26 0 1 14 17-66

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS II Polkowice    3-0 1-2 2-1 5-1 3-0 4-0 10-0 5-2 4-1 4-2 3-1 4-2 3-0 3-0 10-2 
 2 Chojnowianka Chojnów3-2     2-1 4-5 1-0 0-3 0-0 2-1 4-1 0-1 2-0 1-0 3-1 1-0 5-3 6-2 
 3 Konfeks Legnica1-3 4-2     2-0 3-1 4-2 1-0 0-0 1-1 1-0 2-2 1-2 2-3 5-0 2-1 3-1 
 4 Chrobry II Głogów2-9 2-0 6-0     0-1 1-0 3-1 9-1 4-0 3-1 2-3 0-0 3-0* 3-0 2-2 5-2 
 5 Zamet Przemków1-0 1-1 2-0 0-1     3-3 1-1 0-1 0-2 2-3 0-4 2-0 2-1 0-0 5-3 8-3 
 6 Arkon Przemków7-3 6-0 1-3 0-1 2-3     2-1 5-1 1-0 2-3 4-4 1-3 1-1 6-1 3-1 10-2 
 7 KS Legnickie Pole2-1 0-4 0-5 4-0 3-1 1-1     2-1 1-4 2-1 2-0 2-1 3-0* 1-4 4-5 3-2 
 8 Stal Chocianów2-1 1-5 0-4 2-1 1-3 0-2 2-1     1-1 3-0* 2-2 4-1 1-0 0-1 5-0 5-0 
 9 Iskra Kochlice0-7 0-1 3-0 2-0 0-3* 5-0 0-1 1-1     4-0 0-0 1-1 1-0 4-0 3-0 3-0* 
 10 Sparta Grębocice0-0 2-5 0-3 2-4 4-5 0-0 1-1 4-3 5-2     5-2 3-0 2-1 2-2 2-2 2-1 
 11 Czarni Rokitki2-5 1-4 2-0 4-0 3-3 5-0 0-1 0-2 1-2 3-1     3-0 1-2 5-0 6-0 2-1 
 12 Górnik Złotoryja0-1 2-2 2-2 6-1 3-0 1-1 2-2 0-0 5-1 1-4 3-0     4-1 4-2 1-2 0-0 
 13 Odra Ścinawa2-3 0-1 3-2 6-2 1-2 2-2 0-0 5-1 1-1 3-1 0-7 1-2     2-1 2-0 3-0 
 14 Odra Chobienia0-4 1-2 3-1 2-2 2-2 2-5 2-1 0-4 0-0 2-1 3-0 2-1 0-1     2-1 3-0 
 15 Mewa Kunice1-4 3-4 0-5 1-7 0-1 1-4 0-2 2-4 2-5 1-5 2-1 2-1 2-4 2-1     3-1 
 16 Zryw Kotla0-4 0-4 2-0 3-1 0-1 0-3 1-4 0-1 1-0 6-0 2-1 2-3 5-0 7-1 1-3     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Odra Ścinawa 6-2 Chrobry II Głogów 15 sierpnia, 17:00
KS Legnickie Pole 2-0 Czarni Rokitki 15 sierpnia, 17:00
Konfeks Legnica 5-0 Odra Chobienia 15 sierpnia, 11:00
Chojnowianka Chojnów 0-3 Arkon Przemków 15 sierpnia, 17:00
Iskra Kochlice 4-0 Sparta Grębocice 15 sierpnia, 17:00
Stal Chocianów 1-3 Zamet Przemków 15 sierpnia, 17:00
KS II Polkowice 3-0 Mewa Kunice 15 sierpnia, 17:00
Górnik Złotoryja 0-0 Zryw Kotla 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Chrobry II Głogów 5-2 Zryw Kotla 18 sierpnia, 11:00
Mewa Kunice 2-1 Górnik Złotoryja 21 sierpnia, 18:30
Zamet Przemków 1-0 KS II Polkowice 17 sierpnia, 18:00
Sparta Grębocice 4-3 Stal Chocianów 18 sierpnia, 17:00
Arkon Przemków 1-0 Iskra Kochlice 18 sierpnia, 17:00
Odra Chobienia 1-2 Chojnowianka Chojnów 18 sierpnia, 17:00
Czarni Rokitki 2-0 Konfeks Legnica 18 sierpnia, 17:00
Odra Ścinawa 0-0 KS Legnickie Pole 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

KS Legnickie Pole 4-0 Chrobry II Głogów 25 sierpnia, 17:00
Konfeks Legnica 2-3 Odra Ścinawa 24 sierpnia, 15:00
Chojnowianka Chojnów 2-0 Czarni Rokitki 24 sierpnia, 17:00
Iskra Kochlice 4-0 Odra Chobienia 24 sierpnia, 17:00
Stal Chocianów 0-2 Arkon Przemków 24 sierpnia, 17:00
KS II Polkowice 4-1 Sparta Grębocice 25 sierpnia, 17:00
Górnik Złotoryja 3-0 Zamet Przemków 24 sierpnia, 17:00
Zryw Kotla 1-3 Mewa Kunice 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Chrobry II Głogów 2-2 Mewa Kunice 31 sierpnia, 11:00
Zamet Przemków 8-3 Zryw Kotla 31 sierpnia, 17:30
Sparta Grębocice 3-0 Górnik Złotoryja 1 września, 17:00
Arkon Przemków 7-3 KS II Polkowice 31 sierpnia, 18:00
Odra Chobienia 0-4 Stal Chocianów 1 września, 17:00
Czarni Rokitki 1-2 Iskra Kochlice 31 sierpnia, 17:00
Odra Ścinawa 0-1 Chojnowianka Chojnów 1 września, 17:00
KS Legnickie Pole 0-5 Konfeks Legnica 1 września, 17:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Konfeks Legnica 2-0 Chrobry II Głogów 7 września, 15:00
Chojnowianka Chojnów 0-0 KS Legnickie Pole 7 września, 17:00
Iskra Kochlice 1-0 Odra Ścinawa 7 września, 17:00
Stal Chocianów 2-2 Czarni Rokitki 7 września, 17:00
KS II Polkowice 3-0 Odra Chobienia 8 września, 17:00
Górnik Złotoryja 1-1 Arkon Przemków 7 września, 17:00
Zryw Kotla 6-0 Sparta Grębocice 8 września, 17:00
Mewa Kunice 0-1 Zamet Przemków 8 września, 17:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Chrobry II Głogów 0-1 Zamet Przemków 15 września, 11:00
Sparta Grębocice 2-2 Mewa Kunice 15 września, 17:00
Arkon Przemków 10-2 Zryw Kotla 15 września, 17:00
Odra Chobienia 2-1 Górnik Złotoryja 15 września, 17:00
Czarni Rokitki 2-5 KS II Polkowice 14 września, 17:00
Odra Ścinawa 5-1 Stal Chocianów 15 września, 17:00
KS Legnickie Pole 1-4 Iskra Kochlice 15 września, 17:00
Konfeks Legnica 4-2 Chojnowianka Chojnów 15 września, 11:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Chojnowianka Chojnów 4-5 Chrobry II Głogów 21 września, 17:00
Iskra Kochlice 3-0 Konfeks Legnica 21 września, 16:00
Stal Chocianów 2-1 KS Legnickie Pole 21 września, 17:00
KS II Polkowice 4-2 Odra Ścinawa 22 września, 11:00
Górnik Złotoryja 3-0 Czarni Rokitki 21 września, 16:00
Zryw Kotla 7-1 Odra Chobienia 22 września, 17:00
Mewa Kunice 1-4 Arkon Przemków 21 września, 16:00
Zamet Przemków 2-3 Sparta Grębocice 21 września, 17:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Chrobry II Głogów 3-1 Sparta Grębocice 28 września, 11:00
Arkon Przemków 2-3 Zamet Przemków 28 września, 16:30
Odra Chobienia 2-1 Mewa Kunice 29 września, 16:30
Czarni Rokitki 2-1 Zryw Kotla 28 września, 16:00
Odra Ścinawa 1-2 Górnik Złotoryja 29 września, 11:00
KS Legnickie Pole 2-1 KS II Polkowice 28 września, 16:30
Konfeks Legnica 0-0 Stal Chocianów 29 września, 16:00
Chojnowianka Chojnów 4-1 Iskra Kochlice 2 października, 16:30

Kolejka 9 - 5-6 października

Iskra Kochlice 2-0 Chrobry II Głogów 6 października, 16:00
Stal Chocianów 1-5 Chojnowianka Chojnów 5 października, 15:30
KS II Polkowice 1-2 Konfeks Legnica 6 października, 11:00
Górnik Złotoryja 2-2 KS Legnickie Pole 5 października, 16:00
Zryw Kotla 5-0 Odra Ścinawa 6 października, 16:30
Mewa Kunice 2-1 Czarni Rokitki 5 października, 15:00
Zamet Przemków 0-0 Odra Chobienia 5 października, 16:00
Sparta Grębocice 0-0 Arkon Przemków 6 października, 16:30

Kolejka 10 - 12-13 października

Chrobry II Głogów 1-0 Arkon Przemków 13 października, 11:00 (50)
Odra Chobienia 2-1 Sparta Grębocice 13 października, 16:00
Czarni Rokitki 3-3 Zamet Przemków 12 października, 15:30
Odra Ścinawa 2-0 Mewa Kunice 13 października, 16:00
KS Legnickie Pole 3-2 Zryw Kotla 13 października, 16:00
Konfeks Legnica 1-2 Górnik Złotoryja 13 października, 16:00
Chojnowianka Chojnów 3-2 KS II Polkowice 12 października, 16:00
Iskra Kochlice 1-1 Stal Chocianów 12 października, 14:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Stal Chocianów 2-1 Chrobry II Głogów 19 października, 15:30
KS II Polkowice 5-2 Iskra Kochlice 20 października, 11:00
Górnik Złotoryja 2-2 Chojnowianka Chojnów 19 października, 15:00
Zryw Kotla 2-0 Konfeks Legnica 20 października, 15:30
Mewa Kunice 0-2 KS Legnickie Pole 19 października, 15:00
Zamet Przemków 2-1 Odra Ścinawa 19 października, 16:00
Sparta Grębocice 5-2 Czarni Rokitki 20 października, 15:30
Arkon Przemków 6-1 Odra Chobienia 20 października, 12:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Chrobry II Głogów 3-0 Odra Chobienia 27 października, 11:00 (50)
Czarni Rokitki 5-0 Arkon Przemków 27 października, 13:00
Odra Ścinawa 3-1 Sparta Grębocice 27 października, 15:30
KS Legnickie Pole 3-1 Zamet Przemków 27 października, 14:00
Konfeks Legnica 2-1 Mewa Kunice 27 października, 11:00
Chojnowianka Chojnów 6-2 Zryw Kotla 26 października, 15:30
Iskra Kochlice 1-1 Górnik Złotoryja 26 października, 15:30
Stal Chocianów 2-1 KS II Polkowice 26 października, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

KS II Polkowice 2-1 Chrobry II Głogów 3 listopada, 11:00
Górnik Złotoryja 0-0 Stal Chocianów 2 listopada, 14:00
Zryw Kotla 1-0 Iskra Kochlice 3 listopada, 14:00
Mewa Kunice 3-4 Chojnowianka Chojnów 2 listopada, 14:00
Zamet Przemków 2-0 Konfeks Legnica 2 listopada, 14:00
Sparta Grębocice 1-1 KS Legnickie Pole 3 listopada, 13:00
Arkon Przemków 1-1 Odra Ścinawa 3 listopada, 14:00
Odra Chobienia 3-0 Czarni Rokitki 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Chrobry II Głogów 2-3 Czarni Rokitki 9 listopada, 11:00
Odra Ścinawa 2-1 Odra Chobienia 10 listopada, 13:00
KS Legnickie Pole 1-1 Arkon Przemków 10 listopada, 13:00
Konfeks Legnica 1-0 Sparta Grębocice 10 listopada, 11:00
Chojnowianka Chojnów 1-0 Zamet Przemków 9 listopada, 13:00
Iskra Kochlice 3-0 Mewa Kunice 9 listopada, 14:00
Stal Chocianów 5-0 Zryw Kotla 9 listopada, 13:00
KS II Polkowice 3-1 Górnik Złotoryja 10 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Górnik Złotoryja 6-1 Chrobry II Głogów 16 listopada, 13:00
Zryw Kotla 0-4 KS II Polkowice 16 listopada, 13:00
Mewa Kunice 2-4 Stal Chocianów 16 listopada, 13:00
Zamet Przemków 0-2 Iskra Kochlice 16 listopada, 13:00
Sparta Grębocice 2-5 Chojnowianka Chojnów 17 listopada, 13:00
Arkon Przemków 1-3 Konfeks Legnica 17 listopada, 13:00
Odra Chobienia 2-1 KS Legnickie Pole 17 listopada, 13:00
Czarni Rokitki 1-2 Odra Ścinawa 17 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 15-16 marca

Chrobry II Głogów 3-0 Odra Ścinawa 16 marca, 11:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarni Rokitki 0-1 KS Legnickie Pole 16 marca, 15:00
Odra Chobienia 3-1 Konfeks Legnica 15 marca, 15:00
Arkon Przemków 6-0 Chojnowianka Chojnów 16 marca, 15:00
Sparta Grębocice 5-2 Iskra Kochlice 15 marca, 15:00
Zamet Przemków 0-1 Stal Chocianów 15 marca, 15:30
Mewa Kunice 1-4 KS II Polkowice 16 marca, 15:00
Zryw Kotla 2-3 Górnik Złotoryja 16 marca, 15:00

Kolejka 17 - 22-23 marca

Zryw Kotla 3-1 Chrobry II Głogów 22 marca, 15:30
Górnik Złotoryja 1-2 Mewa Kunice 22 marca, 15:00
KS II Polkowice 5-1 Zamet Przemków 22 marca, 17:00 (200)
Stal Chocianów 3-0 Sparta Grębocice 22 marca, 15:00 (200)
(wo)
na boisku 0-3, gra zawodnika niuprawnionego
Iskra Kochlice 5-0 Arkon Przemków 23 marca, 12:00
Chojnowianka Chojnów 1-0 Odra Chobienia 22 marca, 15:00
Konfeks Legnica 2-2 Czarni Rokitki 22 marca, 15:00 (150)
KS Legnickie Pole 3-0 Odra Ścinawa 23 marca, 15:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 18 - 29-30 marca

Chrobry II Głogów 3-1 KS Legnickie Pole 30 marca, 11:00
Odra Ścinawa 3-2 Konfeks Legnica 30 marca, 15:00
Czarni Rokitki 1-4 Chojnowianka Chojnów 30 marca, 15:00
Odra Chobienia 0-0 Iskra Kochlice 29 marca, 15:00 (200)
Arkon Przemków 5-1 Stal Chocianów 30 marca, 15:00
Sparta Grębocice 0-0 KS II Polkowice 30 marca, 15:00
Zamet Przemków 2-0 Górnik Złotoryja 29 marca, 16:00
Mewa Kunice 3-1 Zryw Kotla 30 marca, 15:00

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

Mewa Kunice 1-7 Chrobry II Głogów 5 kwietnia, 16:00
Zryw Kotla 0-1 Zamet Przemków 6 kwietnia, 16:00
Górnik Złotoryja 1-4 Sparta Grębocice 5 kwietnia, 16:00
KS II Polkowice 3-0 Arkon Przemków 5 kwietnia, 17:00
Stal Chocianów 0-1 Odra Chobienia 5 kwietnia, 16:00
Iskra Kochlice 0-0 Czarni Rokitki 6 kwietnia, 16:00
Chojnowianka Chojnów 3-1 Odra Ścinawa 5 kwietnia, 16:00
Konfeks Legnica 1-0 KS Legnickie Pole 5 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Chrobry II Głogów 6-0 Konfeks Legnica 13 kwietnia, 11:00
KS Legnickie Pole 0-4 Chojnowianka Chojnów 13 kwietnia, 16:00
Odra Ścinawa 1-1 Iskra Kochlice 13 kwietnia, 16:00
Czarni Rokitki 0-2 Stal Chocianów 13 kwietnia, 14:00
Odra Chobienia 0-4 KS II Polkowice 12 kwietnia, 13:00
Arkon Przemków 1-3 Górnik Złotoryja 13 kwietnia, 16:00
Sparta Grębocice 2-1 Zryw Kotla 13 kwietnia, 16:00
Zamet Przemków 5-3 Mewa Kunice 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Zamet Przemków 0-1 Chrobry II Głogów 26 kwietnia, 15:30
Mewa Kunice 1-5 Sparta Grębocice 26 kwietnia, 17:00
Zryw Kotla 0-3 Arkon Przemków 27 kwietnia, 17:00
Górnik Złotoryja 4-2 Odra Chobienia 26 kwietnia, 17:00
KS II Polkowice 4-2 Czarni Rokitki 26 kwietnia, 17:00
Stal Chocianów 1-0 Odra Ścinawa 26 kwietnia, 17:00
Iskra Kochlice 0-1 KS Legnickie Pole 26 kwietnia, 15:00
Chojnowianka Chojnów 2-1 Konfeks Legnica 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 1 maja

Chrobry II Głogów 2-0 Chojnowianka Chojnów 1 maja, 11:00 (100)
Konfeks Legnica 1-1 Iskra Kochlice 1 maja, 11:00
KS Legnickie Pole 2-1 Stal Chocianów 1 maja, 17:00
Odra Ścinawa 2-3 KS II Polkowice 1 maja, 17:00
Czarni Rokitki 3-0 Górnik Złotoryja 1 maja, 17:00
Odra Chobienia 3-0 Zryw Kotla 1 maja, 17:00
Arkon Przemków 3-1 Mewa Kunice 1 maja, 17:00
Sparta Grębocice 4-5 Zamet Przemków 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 3-4 maja

Sparta Grębocice 2-4 Chrobry II Głogów 3 maja, 17:00
Zamet Przemków 3-3 Arkon Przemków 3 maja, 16:00
Mewa Kunice 2-1 Odra Chobienia 4 maja, 17:00
Zryw Kotla 2-1 Czarni Rokitki 4 maja, 17:00
Górnik Złotoryja 4-1 Odra Ścinawa 3 maja, 11:00
KS II Polkowice 4-0 KS Legnickie Pole 3 maja, 17:00
Stal Chocianów 0-4 Konfeks Legnica 3 maja, 17:00
Iskra Kochlice 0-1 Chojnowianka Chojnów 3 maja, 15:00

Kolejka 24 - 10-11 maja

Chrobry II Głogów 4-0 Iskra Kochlice 11 maja, 12:00
Chojnowianka Chojnów 2-1 Stal Chocianów 10 maja, 17:00
Konfeks Legnica 1-3 KS II Polkowice 10 maja, 15:30
KS Legnickie Pole 2-1 Górnik Złotoryja 11 maja, 17:00
Odra Ścinawa 3-0 Zryw Kotla 11 maja, 17:00
Czarni Rokitki 6-0 Mewa Kunice 11 maja, 17:00
Odra Chobienia 2-2 Zamet Przemków 11 maja, 17:00
Arkon Przemków 2-3 Sparta Grębocice 11 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14 maja

Arkon Przemków 0-1 Chrobry II Głogów 14 maja, 17:00
Sparta Grębocice 2-2 Odra Chobienia 14 maja, 17:00
Zamet Przemków 0-4 Czarni Rokitki 14 maja, 17:00
Mewa Kunice 2-4 Odra Ścinawa 14 maja, 17:00
Zryw Kotla 1-4 KS Legnickie Pole 14 maja, 17:00
Górnik Złotoryja 2-2 Konfeks Legnica 14 maja, 17:00
KS II Polkowice 3-0 Chojnowianka Chojnów 14 maja, 17:00
Stal Chocianów 1-1 Iskra Kochlice 14 maja, 17:00

Kolejka 26 - 17-18 maja

Chrobry II Głogów 9-1 Stal Chocianów 18 maja, 11:00
Iskra Kochlice 0-7 KS II Polkowice 17 maja, 15:00
Chojnowianka Chojnów 1-0 Górnik Złotoryja 17 maja, 17:00
Konfeks Legnica 3-1 Zryw Kotla 18 maja, 17:00
KS Legnickie Pole 4-5 Mewa Kunice 18 maja, 17:00
Odra Ścinawa 1-2 Zamet Przemków 18 maja, 17:00
Czarni Rokitki 3-1 Sparta Grębocice 17 maja, 16:00
Odra Chobienia 2-5 Arkon Przemków 18 maja, 11:00

Kolejka 27 - 24-25 maja

Odra Chobienia 2-2 Chrobry II Głogów 24 maja, 17:00
Arkon Przemków 4-4 Czarni Rokitki 25 maja, 17:00
Sparta Grębocice 2-1 Odra Ścinawa 25 maja, 17:00
Zamet Przemków 1-1 KS Legnickie Pole 24 maja, 16:00
Mewa Kunice 0-5 Konfeks Legnica 24 maja, 17:00
Zryw Kotla 0-4 Chojnowianka Chojnów 25 maja, 17:00
Górnik Złotoryja 5-1 Iskra Kochlice 24 maja, 17:00
KS II Polkowice 10-0 Stal Chocianów 24 maja, 17:00

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Chrobry II Głogów 2-9 KS II Polkowice 31 maja, 11:00
Stal Chocianów 4-1 Górnik Złotoryja 31 maja, 17:00
Iskra Kochlice 3-0 Zryw Kotla 31 maja, 15:00
(wo)
na boisku 2-2
Chojnowianka Chojnów 5-3 Mewa Kunice 31 maja, 17:00
Konfeks Legnica 3-1 Zamet Przemków 31 maja, 17:00
KS Legnickie Pole 2-1 Sparta Grębocice 1 czerwca, 17:00
Odra Ścinawa 2-2 Arkon Przemków 1 czerwca, 17:00
Czarni Rokitki 5-0 Odra Chobienia 1 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 7-8 czerwca

Czarni Rokitki 4-0 Chrobry II Głogów 8 czerwca, 17:00
Odra Chobienia 0-1 Odra Ścinawa 8 czerwca, 17:00
Arkon Przemków 2-1 KS Legnickie Pole 8 czerwca, 17:00
Sparta Grębocice 0-3 Konfeks Legnica 8 czerwca, 17:00
Zamet Przemków 1-1 Chojnowianka Chojnów 8 czerwca, 17:00
Mewa Kunice 2-5 Iskra Kochlice 8 czerwca, 17:00
Zryw Kotla 0-1 Stal Chocianów 8 czerwca, 17:00
Górnik Złotoryja 0-1 KS II Polkowice 8 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 14-15 czerwca

Chrobry II Głogów 0-0 Górnik Złotoryja 14 czerwca, 16:00
KS II Polkowice 10-2 Zryw Kotla 15 czerwca, 17:00
Stal Chocianów 5-0 Mewa Kunice 15 czerwca, 17:00
Iskra Kochlice 0-3 Zamet Przemków 15 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-0
Chojnowianka Chojnów 0-1 Sparta Grębocice 15 czerwca, 17:00
Konfeks Legnica 4-2 Arkon Przemków 15 czerwca, 17:00
KS Legnickie Pole 1-4 Odra Chobienia 14 czerwca, 16:00
Odra Ścinawa 0-7 Czarni Rokitki 15 czerwca, 17:00

IV liga 2013/2014 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Wrocław)

Klasa A 2013/2014 (Legnica I)
Klasa A 2013/2014 (Legnica II)
Klasa A 2013/2014 (Legnica III)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas