[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Legnica III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Męcinka 30 80 26 2 2 96-30 15 0 0 57-10 11 2 2 39-20
2.  Kaczawa Bieniowice 30 72 23 3 4 100-30 14 1 0 58-12 9 2 4 42-18
3.  Rodło Granowice 30 65 21 2 7 87-46 12 0 3 47-17 9 2 4 40-29
4.  Przyszłość Prusice 30 64 20 4 6 85-42 12 1 2 48-19 8 3 4 37-23
5.  Nysa Wiadrów 30 60 18 6 6 96-52 11 4 0 53-19 7 2 6 43-33
6.  Sparta Parszowice 30 42 13 3 14 72-70 9 1 5 50-31 4 2 9 22-39
7.  Błękitni Kościelec 30 39 12 3 15 52-50 6 3 6 24-23 6 0 9 28-27
8.  Wilki Różana 30 37 11 4 15 78-76 9 1 5 50-31 2 3 10 28-45
9.  Bazalt Piotrowice 30 36 10 6 14 59-72 6 2 7 32-35 4 4 7 27-37
10.  Albatros Jaśkowice 30 34 10 4 16 47-66 7 1 7 30-29 3 3 9 17-37
11.  Unia Miłoradzice 30 33 9 6 15 44-62 7 3 5 33-26 2 3 10 11-36
12.  Zryw Kłębanowice 30 31 9 4 17 61-101 5 2 8 33-51 4 2 9 28-50 2 6 2 0 0 8-2
13.  Rataj Paszowice 30 31 9 4 17 44-78 7 2 6 27-31 2 2 11 17-47 2 0 0 0 2 2-8
14.  Ikar Miłogostowice 30 25 7 4 19 45-91 3 3 9 15-32 4 1 10 30-59
15.  Prochowiczanka II Prochowice 30 23 6 5 19 46-73 4 4 7 31-31 2 1 12 15-42
16.  Unia Rosochata 30 16 4 4 22 37-110 1 4 10 16-48 3 0 12 21-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 GKS Męcinka    4-3 1-0 2-0 5-0 3-0 2-1 2-1 7-0 4-1 2-0 3-2 7-0 7-1 3-0 5-1 
 2 Kaczawa Bieniowice4-2     6-1 2-1 2-1 4-1 3-0 8-3 3-0 4-0 4-0 2-2 2-1 9-0 3-0 2-0 
 3 Rodło Granowice1-2 2-1     1-3 3-5 2-0 2-0 4-1 3-2 6-0 5-0 3-0* 5-0 2-1 4-1 4-1 
 4 Przyszłość Prusice2-1 0-3 3-3     4-3 6-0 0-1 3-2 2-1 1-0 2-1 4-0 4-0 7-2 1-0 9-2 
 5 Nysa Wiadrów1-1 1-1 4-2 5-1     5-1 3-2 3-3 5-1 2-0 1-1 10-2 4-1 2-1 3-1 4-1 
 6 Sparta Parszowice1-2 0-1 2-3 4-4 4-3     4-3 1-4 0-5 5-1 3-2 3-1 5-1 7-1 6-0 5-0 
 7 Błękitni Kościelec1-4 2-0 0-2 0-0 2-3 2-1     4-3 0-0 0-2 3-1 2-3 1-2 4-2 0-0 3-0 
 8 Wilki Różana2-4 0-4 3-2 1-2 0-4 5-0 2-3     2-0 1-1 3-0 5-1 4-3 9-2 7-3 6-2 
 9 Bazalt Piotrowice1-3 0-3 3-6 3-4 1-4 2-1 1-0 5-5     2-1 1-1 4-1 1-2 0-2 3-0 5-2 
 10 Albatros Jaśkowice0-3 3-1 1-3 0-0 0-3* 2-3 0-5 1-0 8-2     2-0 2-5 2-1 1-3 3-0* 5-0 
 11 Unia Miłoradzice2-2 1-2 2-3 0-3 3-2 2-2 3-1 4-0 2-2 2-3     3-1 3-2 4-1 1-0 1-2 
 12 Zryw Kłębanowice1-4 1-7 2-7 2-9 1-1 1-5 0-5 1-2 1-2 3-0* 6-1     5-2 3-3 3-1 3-2 
 13 Rataj Paszowice1-2 2-7 0-0 0-1 0-6 2-1 2-0 3-2 0-5 2-2 2-0 0-3*     2-0 2-0 9-2 
 14 Ikar Miłogostowice0-1 0-3 1-4 2-1 4-2 2-3 0-1 2-1 0-3 1-3 0-0 1-1 0-0     2-5 0-4 
 15 Prochowiczanka II Prochowice2-5 2-2 1-2 1-4 2-2 0-3* 5-2 4-1 2-2 2-1 1-2 7-1 0-0 1-2     1-2 
 16 Unia Rosochata1-3 0-4 0-2 0-4 2-4 1-1 0-4 0-0 2-2 2-2 1-2 1-5 4-2 1-9 1-4     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Albatros Jaśkowice 1-0 Wilki Różana 15 sierpnia, 11:00
Unia Rosochata 1-9 Ikar Miłogostowice 15 sierpnia, 17:00
Nysa Wiadrów 10-2 Zryw Kłębanowice 15 sierpnia, 12:00
Przyszłość Prusice 0-1 Błękitni Kościelec 15 sierpnia, 14:00
Prochowiczanka II Prochowice 2-2 Kaczawa Bieniowice 15 sierpnia, 16:00
Bazalt Piotrowice 2-1 Sparta Parszowice 15 sierpnia, 14:00
Unia Miłoradzice 2-2 GKS Męcinka 15 sierpnia, 14:00
Rataj Paszowice 0-0 Rodło Granowice 15 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Wilki Różana 3-2 Rodło Granowice 18 września, 17:30
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 14:00) odwołany
GKS Męcinka 7-0 Rataj Paszowice 11 sierpnia, 17:00
Sparta Parszowice 3-2 Unia Miłoradzice 18 sierpnia, 11:00
Kaczawa Bieniowice 3-0 Bazalt Piotrowice 18 sierpnia, 14:00
Błękitni Kościelec 0-0 Prochowiczanka II Prochowice 17 sierpnia, 15:00
w Janowicach
Zryw Kłębanowice 2-9 Przyszłość Prusice 18 sierpnia, 14:00
Ikar Miłogostowice 4-2 Nysa Wiadrów 18 sierpnia, 14:00
Albatros Jaśkowice 5-0 Unia Rosochata 18 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Unia Rosochata 0-0 Wilki Różana 25 sierpnia, 17:00
Nysa Wiadrów 2-0 Albatros Jaśkowice 25 sierpnia, 14:00
Przyszłość Prusice 7-2 Ikar Miłogostowice 25 sierpnia, 14:00
Prochowiczanka II Prochowice 7-1 Zryw Kłębanowice 25 sierpnia, 11:00
Bazalt Piotrowice 1-0 Błękitni Kościelec 25 sierpnia, 14:00
Unia Miłoradzice 1-2 Kaczawa Bieniowice 25 sierpnia, 14:00
Rataj Paszowice 2-1 Sparta Parszowice 25 sierpnia, 14:00
Rodło Granowice 1-2 GKS Męcinka 28 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Wilki Różana 2-4 GKS Męcinka 1 września, 14:00
lub 2-5
Sparta Parszowice 2-3 Rodło Granowice 1 września, 11:00
Kaczawa Bieniowice 2-1 Rataj Paszowice 1 września, 14:00
Błękitni Kościelec 3-1 Unia Miłoradzice 1 września, 14:00
w Janowicach
Zryw Kłębanowice 1-2 Bazalt Piotrowice 1 września, 14:00
Ikar Miłogostowice 2-5 Prochowiczanka II Prochowice 31 sierpnia, 15:00
Albatros Jaśkowice 0-0 Przyszłość Prusice 1 września, 11:00
Unia Rosochata 2-4 Nysa Wiadrów 1 września, 14:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Nysa Wiadrów 3-3 Wilki Różana 8 września, 14:00
Przyszłość Prusice 9-2 Unia Rosochata 7 września, 15:00
Prochowiczanka II Prochowice 2-1 Albatros Jaśkowice 8 września, 11:00
Bazalt Piotrowice 0-2 Ikar Miłogostowice 8 września, 14:00
Unia Miłoradzice 3-1 Zryw Kłębanowice 8 września, 14:00
Rataj Paszowice 2-0 Błękitni Kościelec 8 września, 14:00
Rodło Granowice 2-1 Kaczawa Bieniowice 8 września, 12:00
GKS Męcinka 3-0 Sparta Parszowice 7 września, 17:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Wilki Różana 5-0 Sparta Parszowice 15 września, 14:00
Kaczawa Bieniowice 4-2 GKS Męcinka 15 września, 11:00
Błękitni Kościelec 0-2 Rodło Granowice 15 września, 14:00
Zryw Kłębanowice 5-2 Rataj Paszowice 15 września, 14:00
Ikar Miłogostowice 0-0 Unia Miłoradzice 14 września, 16:00
Albatros Jaśkowice 8-2 Bazalt Piotrowice 15 września, 11:00
Unia Rosochata 1-4 Prochowiczanka II Prochowice 14 września, 16:00
Nysa Wiadrów 5-1 Przyszłość Prusice 15 września, 14:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Przyszłość Prusice 3-2 Wilki Różana 22 września, 14:00
Prochowiczanka II Prochowice 2-2 Nysa Wiadrów 22 września, 11:00
Bazalt Piotrowice 5-2 Unia Rosochata 22 września, 14:00
Unia Miłoradzice 2-3 Albatros Jaśkowice 22 września, 14:00
Rataj Paszowice 2-0 Ikar Miłogostowice 22 września, 14:00
Rodło Granowice 3-0 Zryw Kłębanowice 22 września, 11:00
(wo)
na boisku 1-4, gra zawodnika nieuprawnionego
GKS Męcinka 2-1 Błękitni Kościelec 21 września, 16:00
Sparta Parszowice 0-1 Kaczawa Bieniowice 22 września, 11:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Wilki Różana 0-4 Kaczawa Bieniowice 28 września, 14:00
Błękitni Kościelec 2-1 Sparta Parszowice 29 września, 14:00
w Janowicach
Zryw Kłębanowice 1-4 GKS Męcinka 29 września, 14:00
Ikar Miłogostowice 1-4 Rodło Granowice 28 września, 16:00
Albatros Jaśkowice 2-1 Rataj Paszowice 29 września, 11:00
Unia Rosochata 1-2 Unia Miłoradzice 29 września, 15:30
Nysa Wiadrów 5-1 Bazalt Piotrowice 29 września, 14:00
Przyszłość Prusice 1-0 Prochowiczanka II Prochowice 28 września, 16:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Prochowiczanka II Prochowice 4-1 Wilki Różana 6 października, 11:00
Bazalt Piotrowice 3-4 Przyszłość Prusice 6 października, 14:00
Unia Miłoradzice 3-2 Nysa Wiadrów 6 października, 15:00
Rataj Paszowice 9-2 Unia Rosochata 6 października, 14:00
Rodło Granowice 6-0 Albatros Jaśkowice 6 października, 14:00
GKS Męcinka 7-1 Ikar Miłogostowice 5 października, 16:00
Sparta Parszowice 3-1 Zryw Kłębanowice 6 października, 11:00
Kaczawa Bieniowice 3-0 Błękitni Kościelec 6 października, 14:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Wilki Różana 2-3 Błękitni Kościelec 13 października, 14:00
Zryw Kłębanowice 1-7 Kaczawa Bieniowice 13 października, 14:00
Ikar Miłogostowice 2-3 Sparta Parszowice 12 października, 16:00
Albatros Jaśkowice 0-3 GKS Męcinka 13 października, 11:00
Unia Rosochata 0-2 Rodło Granowice 13 października, 15:00
Nysa Wiadrów 4-1 Rataj Paszowice 13 października, 14:00
Przyszłość Prusice 2-1 Unia Miłoradzice 13 października, 14:00
Prochowiczanka II Prochowice 2-2 Bazalt Piotrowice 13 października, 11:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Bazalt Piotrowice 5-5 Wilki Różana 20 października, 14:00
Unia Miłoradzice 1-0 Prochowiczanka II Prochowice 19 października, 15:00
Rataj Paszowice 0-1 Przyszłość Prusice 20 października, 14:00
Rodło Granowice 3-5 Nysa Wiadrów 20 października, 10:30
GKS Męcinka 5-1 Unia Rosochata 20 października, 14:00
Sparta Parszowice 5-1 Albatros Jaśkowice 20 października, 11:00
Kaczawa Bieniowice 9-0 Ikar Miłogostowice 20 października, 14:00
Błękitni Kościelec 2-3 Zryw Kłębanowice 20 października, 14:00

Kolejka 12 - 27 października

Wilki Różana 5-1 Zryw Kłębanowice 27 października, 14:00
lub 6-1
Ikar Miłogostowice 0-1 Błękitni Kościelec 26 października, 14:30
Albatros Jaśkowice 3-1 Kaczawa Bieniowice 27 października, 11:00
Unia Rosochata 1-1 Sparta Parszowice 27 października, 14:00
Nysa Wiadrów 1-1 GKS Męcinka 27 października, 15:00
Przyszłość Prusice 3-3 Rodło Granowice 27 października, 14:00
Prochowiczanka II Prochowice 0-0 Rataj Paszowice 27 października, 11:00
Bazalt Piotrowice 1-1 Unia Miłoradzice 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Unia Miłoradzice 4-0 Wilki Różana 3 listopada, 15:00
Rataj Paszowice 0-5 Bazalt Piotrowice 3 listopada, 14:00
Rodło Granowice 4-1 Prochowiczanka II Prochowice 3 listopada, 11:00
GKS Męcinka 2-0 Przyszłość Prusice 3 listopada, 11:00
Sparta Parszowice 4-3 Nysa Wiadrów 3 listopada, 11:00
Kaczawa Bieniowice 2-0 Unia Rosochata 3 listopada, 11:00
Błękitni Kościelec 0-2 Albatros Jaśkowice 3 listopada, 14:00
w Janowicach
Zryw Kłębanowice 3-3 Ikar Miłogostowice 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 10 listopada

Wilki Różana 9-2 Ikar Miłogostowice 10 listopada, 13:00
Albatros Jaśkowice 2-5 Zryw Kłębanowice 10 listopada, 11:00
Unia Rosochata 0-4 Błękitni Kościelec 10 listopada, 13:00
Nysa Wiadrów 1-1 Kaczawa Bieniowice 10 listopada, 13:00
Przyszłość Prusice 6-0 Sparta Parszowice 10 listopada, 13:00
Prochowiczanka II Prochowice 2-5 GKS Męcinka 10 listopada, 11:00
Bazalt Piotrowice 3-6 Rodło Granowice 10 listopada, 13:00
Unia Miłoradzice 3-2 Rataj Paszowice 10 listopada, 15:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Rataj Paszowice 3-2 Wilki Różana 17 listopada, 13:00
Rodło Granowice 5-0 Unia Miłoradzice 17 listopada, 13:00
GKS Męcinka 7-0 Bazalt Piotrowice 17 listopada, 11:00
Sparta Parszowice 6-0 Prochowiczanka II Prochowice 16 listopada, 13:00
Kaczawa Bieniowice 2-1 Przyszłość Prusice 17 listopada, 11:00
Błękitni Kościelec 2-3 Nysa Wiadrów 17 listopada, 13:00
w Janowicach
Zryw Kłębanowice 3-2 Unia Rosochata 17 listopada, 13:00
Ikar Miłogostowice 1-3 Albatros Jaśkowice 16 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 15-16 marca

Wilki Różana 1-1 Albatros Jaśkowice 16 marca, 14:00
Ikar Miłogostowice 0-4 Unia Rosochata 16 marca, 14:00
Zryw Kłębanowice 1-1 Nysa Wiadrów 16 marca, 14:00
Błękitni Kościelec 0-0 Przyszłość Prusice 16 marca, 14:00
w Janowicach
Kaczawa Bieniowice 3-0 Prochowiczanka II Prochowice 15 marca, 15:00
Sparta Parszowice 0-5 Bazalt Piotrowice 16 marca, 11:00
GKS Męcinka 2-0 Unia Miłoradzice 15 marca, 15:30
Rodło Granowice 5-0 Rataj Paszowice 16 marca, 15:30

Kolejka 17 - 22-23 marca

Rodło Granowice 4-1 Wilki Różana 23 marca, 15:30
Rataj Paszowice 1-2 GKS Męcinka 23 marca, 14:00
Unia Miłoradzice 2-2 Sparta Parszowice 23 marca, 14:00
Bazalt Piotrowice 0-3 Kaczawa Bieniowice 23 marca, 14:00
Prochowiczanka II Prochowice 5-2 Błękitni Kościelec 23 marca, 11:00
Przyszłość Prusice 4-0 Zryw Kłębanowice 23 marca, 14:00
Nysa Wiadrów 2-1 Ikar Miłogostowice 23 marca, 14:00
Unia Rosochata 2-2 Albatros Jaśkowice 23 marca, 14:00

Kolejka 18 - 29-30 marca

Wilki Różana 6-2 Unia Rosochata 30 marca, 14:00
Albatros Jaśkowice 0-3 Nysa Wiadrów 30 marca, 15:30
(wo)
na boisku 2-3, gra zawodnika nieuprawnionego
Ikar Miłogostowice 2-1 Przyszłość Prusice 30 marca, 14:00
Zryw Kłębanowice 3-1 Prochowiczanka II Prochowice 29 marca, 16:00
Błękitni Kościelec 0-0 Bazalt Piotrowice 30 marca, 14:00
w Janowicach
Kaczawa Bieniowice 4-0 Unia Miłoradzice 30 marca, 14:00
Sparta Parszowice 5-1 Rataj Paszowice 30 marca, 11:00
GKS Męcinka 1-0 Rodło Granowice 29 marca, 17:00

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

GKS Męcinka 2-1 Wilki Różana 5 kwietnia, 17:00
Rodło Granowice 2-0 Sparta Parszowice 6 kwietnia, 16:00
Rataj Paszowice 2-7 Kaczawa Bieniowice 6 kwietnia, 14:00
Unia Miłoradzice 3-1 Błękitni Kościelec 6 kwietnia, 14:00
Bazalt Piotrowice 4-1 Zryw Kłębanowice 6 kwietnia, 14:00
Prochowiczanka II Prochowice 1-2 Ikar Miłogostowice 6 kwietnia, 11:00
Przyszłość Prusice 1-0 Albatros Jaśkowice 6 kwietnia, 14:00
Nysa Wiadrów 4-1 Unia Rosochata 6 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Wilki Różana 0-4 Nysa Wiadrów 13 kwietnia, 14:00
Unia Rosochata 0-4 Przyszłość Prusice 13 kwietnia, 14:00
Albatros Jaśkowice 3-0 Prochowiczanka II Prochowice 12 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Ikar Miłogostowice 0-3 Bazalt Piotrowice 12 kwietnia, 15:30
Zryw Kłębanowice 6-1 Unia Miłoradzice 13 kwietnia, 14:00
Błękitni Kościelec 1-2 Rataj Paszowice 13 kwietnia, 14:00
w Janowicach
Kaczawa Bieniowice 6-1 Rodło Granowice 12 kwietnia, 17:00
Sparta Parszowice 1-2 GKS Męcinka 13 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Sparta Parszowice 1-4 Wilki Różana 27 kwietnia, 11:00
GKS Męcinka 4-3 Kaczawa Bieniowice 26 kwietnia, 17:00
Rodło Granowice 2-0 Błękitni Kościelec 27 kwietnia, 17:00
Rataj Paszowice 0-3 Zryw Kłębanowice 27 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 0-0, gra zawodnika nieuprawnionego
Unia Miłoradzice 4-1 Ikar Miłogostowice 27 kwietnia, 15:00
Bazalt Piotrowice 2-1 Albatros Jaśkowice 27 kwietnia, 14:00
Prochowiczanka II Prochowice 1-2 Unia Rosochata 27 kwietnia, 11:00
Przyszłość Prusice 4-3 Nysa Wiadrów 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1 maja

Wilki Różana 1-2 Przyszłość Prusice 1 maja, 14:00
Nysa Wiadrów 3-1 Prochowiczanka II Prochowice 1 maja, 12:00
Unia Rosochata 2-2 Bazalt Piotrowice 1 maja, 14:00
Albatros Jaśkowice 2-0 Unia Miłoradzice 1 maja, 14:00
Ikar Miłogostowice 0-0 Rataj Paszowice 1 maja, 11:00
Zryw Kłębanowice 2-7 Rodło Granowice 1 maja, 14:00
Błękitni Kościelec 1-4 GKS Męcinka 1 maja, 14:00
w Janowicach
Kaczawa Bieniowice 4-1 Sparta Parszowice 1 maja, 14:00

Kolejka 23 - 4 maja

Kaczawa Bieniowice 8-3 Wilki Różana 3 maja, 17:00
Sparta Parszowice 4-3 Błękitni Kościelec 4 maja, 11:00
GKS Męcinka 3-2 Zryw Kłębanowice 4 maja, 17:00
Rodło Granowice 2-1 Ikar Miłogostowice 4 maja, 10:00
Rataj Paszowice 2-2 Albatros Jaśkowice 4 maja, 14:00
Unia Miłoradzice 1-2 Unia Rosochata 4 maja, 15:00
Bazalt Piotrowice 1-4 Nysa Wiadrów 4 maja, 14:00
Prochowiczanka II Prochowice 1-4 Przyszłość Prusice 4 maja, 11:00

Kolejka 24 - 10-11 maja

Wilki Różana 7-3 Prochowiczanka II Prochowice 10 maja, 17:00
Przyszłość Prusice 2-1 Bazalt Piotrowice 10 maja, 16:00
Nysa Wiadrów 1-1 Unia Miłoradzice 11 maja, 12:00
Unia Rosochata 4-2 Rataj Paszowice 11 maja, 14:00
Albatros Jaśkowice 1-3 Rodło Granowice 11 maja, 11:00
Ikar Miłogostowice 0-1 GKS Męcinka 10 maja, 15:30
Zryw Kłębanowice 1-5 Sparta Parszowice 10 maja, 17:00
Błękitni Kościelec 2-0 Kaczawa Bieniowice 11 maja, 14:00
w Janowicach

Kolejka 25 - 17-18 maja

Błękitni Kościelec 4-3 Wilki Różana 17 maja, 16:00
w Janowicach
Kaczawa Bieniowice 2-2 Zryw Kłębanowice 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Parszowice 7-1 Ikar Miłogostowice 18 maja, 11:00
GKS Męcinka 4-1 Albatros Jaśkowice 4 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rodło Granowice 4-1 Unia Rosochata 17 maja, 17:00
Rataj Paszowice 0-6 Nysa Wiadrów 18 maja, 14:00
Unia Miłoradzice 0-3 Przyszłość Prusice 17 maja, 17:00
Bazalt Piotrowice 3-0 Prochowiczanka II Prochowice 17 maja, 16:00

Kolejka 26 - 24-25 maja

Wilki Różana 2-0 Bazalt Piotrowice 25 maja, 14:00
Prochowiczanka II Prochowice 1-2 Unia Miłoradzice 25 maja, 11:00
Przyszłość Prusice 4-0 Rataj Paszowice 24 maja, 16:00
Nysa Wiadrów 4-2 Rodło Granowice 25 maja, 12:00
Unia Rosochata 1-3 GKS Męcinka 25 maja, 14:00
Albatros Jaśkowice 2-3 Sparta Parszowice 25 maja, 11:00
Ikar Miłogostowice 0-3 Kaczawa Bieniowice 25 maja, 14:00
Zryw Kłębanowice 0-5 Błękitni Kościelec 25 maja, 14:00

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Zryw Kłębanowice 1-2 Wilki Różana 1 czerwca, 14:00
Błękitni Kościelec 4-2 Ikar Miłogostowice 31 maja, 16:00
w Janowicach
Kaczawa Bieniowice 4-0 Albatros Jaśkowice 31 maja, 17:00
Sparta Parszowice 5-0 Unia Rosochata 1 czerwca, 11:00
GKS Męcinka 5-0 Nysa Wiadrów 31 maja, 17:00
Rodło Granowice 1-3 Przyszłość Prusice 1 czerwca, 12:00
Rataj Paszowice 2-0 Prochowiczanka II Prochowice 31 maja, 16:30
Unia Miłoradzice 2-2 Bazalt Piotrowice 1 czerwca, 15:00

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Wilki Różana 3-0 Unia Miłoradzice 8 czerwca, 14:00
Bazalt Piotrowice 1-2 Rataj Paszowice 8 czerwca, 14:00
Prochowiczanka II Prochowice 1-2 Rodło Granowice 8 czerwca, 11:00
Przyszłość Prusice 2-1 GKS Męcinka 7 czerwca, 16:00
Nysa Wiadrów 5-1 Sparta Parszowice 8 czerwca, 12:00
Unia Rosochata 0-4 Kaczawa Bieniowice 8 czerwca, 14:00
Albatros Jaśkowice 0-5 Błękitni Kościelec 7 czerwca, 17:00
Ikar Miłogostowice 1-1 Zryw Kłębanowice 8 czerwca, 14:00

Kolejka 29 - 15 czerwca

Ikar Miłogostowice 2-1 Wilki Różana 15 czerwca, 14:00
Zryw Kłębanowice 3-0 Albatros Jaśkowice 15 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 1-5, gra zawodnika nieuprawnionego
Błękitni Kościelec 3-0 Unia Rosochata 15 czerwca, 14:00
w Janowicach
Kaczawa Bieniowice 2-1 Nysa Wiadrów 15 czerwca, 14:00
Sparta Parszowice 4-4 Przyszłość Prusice 15 czerwca, 14:00
GKS Męcinka 3-0 Prochowiczanka II Prochowice 15 czerwca, 14:00
Rodło Granowice 3-2 Bazalt Piotrowice 14 czerwca, 18:00
Rataj Paszowice 2-0 Unia Miłoradzice 15 czerwca, 14:00

Kolejka 30 - 19 czerwca

Wilki Różana 4-3 Rataj Paszowice 19 czerwca, 14:00
Unia Miłoradzice 2-3 Rodło Granowice 19 czerwca, 14:00
Bazalt Piotrowice 1-3 GKS Męcinka 18 czerwca, 18:00
Prochowiczanka II Prochowice 0-3 Sparta Parszowice
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Przyszłość Prusice 0-3 Kaczawa Bieniowice 19 czerwca, 14:00
Nysa Wiadrów 3-2 Błękitni Kościelec 19 czerwca, 14:00
Unia Rosochata 1-5 Zryw Kłębanowice 19 czerwca, 14:00
Albatros Jaśkowice 1-3 Ikar Miłogostowice 19 czerwca, 14:00

Klasa okręgowa 2013/2014 (Legnica)

Klasa A 2013/2014 (Legnica I)
Klasa A 2013/2014 (Legnica II)

Klasa B 2013/2014 (Legnica I)
Klasa B 2013/2014 (Legnica II)
Klasa B 2013/2014 (Legnica III)
Klasa B 2013/2014 (Legnica IV)
Klasa B 2013/2014 (Legnica V)
Klasa B 2013/2014 (Legnica VI)
Klasa B 2013/2014 (Legnica VII)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas