[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2021/2022, grupa: Wałbrzych III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Jaszkowa Dolna 11 29 9 2 0 60-12 5 1 0 39-5 4 1 0 21-7
2.  KS Polanica Zdrój 11 28 9 1 1 51-16 4 1 0 22-5 5 0 1 29-11
3.  Sparta Ziębice 11 23 7 2 2 35-11 4 2 0 16-2 3 0 2 19-9
4.  Śnieżnik Domaszków 11 22 7 1 3 28-11 4 0 2 16-8 3 1 1 12-3
5.  Trojan Lądek Zdrój 11 20 6 2 3 34-26 1 2 2 13-15 5 0 1 21-11 1 3 1 0 0 5-2
6.  Cis Brzeźnica 11 20 6 2 3 25-27 3 1 1 15-10 3 1 2 10-17 1 0 0 0 1 2-5
7.  Unia Złoty Stok 11 19 5 4 2 32-16 3 1 2 22-10 2 3 0 10-6 1 3 1 0 0 2-1
8.  Zjednoczeni Ścinawka Średnia 11 19 6 1 4 20-28 5 0 1 16-8 1 1 3 4-20 1 0 0 0 1 1-2
9.  Pogoń Duszniki Zdrój 11 13 4 1 6 28-18 4 0 2 23-6 0 1 4 5-12
10.  Czermna Kudowa Zdrój 11 12 4 0 7 18-36 1 0 4 6-17 3 0 3 12-19
11.  Granica Tłumaczów 11 11 3 2 6 16-33 3 1 2 12-15 0 1 4 4-18 1 3 1 0 0 2-1
12.  Łomniczanka Stara Łomnica 11 11 3 2 6 18-26 1 1 3 6-13 2 1 3 12-13 1 0 0 0 1 1-2
13.  Kłos Laski 11 10 3 1 7 22-36 2 0 3 12-14 1 1 4 10-22
14.  Orlęta Krosnowice 11 6 2 0 9 16-43 2 0 4 11-21 0 0 5 5-22
15.  Sudety Międzylesie 11 6 2 0 9 14-51 1 0 4 8-19 1 0 5 6-32
16.  LKS Bierkowice 11 3 0 3 8 9-36 0 2 3 4-17 0 1 5 5-19

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Iskra Jaszkowa Dolna    12-0 4-4 7-0 3-1 7-0 6-0 
 2 KS Polanica Zdrój    2-0 1-1 7-0 6-2 6-2 
 3 Sparta Ziębice    0-0 6-0 1-1 2-1 4-0 3-0 
 4 Śnieżnik Domaszków1-3     0-2 3-0* 3-2 4-0 5-1 
 5 Trojan Lądek Zdrój3-3 3-6     2-2 2-4 3-0 
 6 Cis Brzeźnica2-5     2-0 2-2 3-1 6-2 
 7 Unia Złoty Stok1-6 0-1 1-1     6-0 6-1 8-1 
 8 Zjednoczeni Ścinawka Średnia2-1 2-1 1-2     4-2 5-2 2-0 
 9 Pogoń Duszniki Zdrój6-1 0-3 3-0     0-1 2-0 12-1 
 10 Czermna Kudowa Zdrój0-6 1-4 1-3     2-4 2-0 
 11 Granica Tłumaczów1-5 4-3 2-2 2-1     2-1 1-3 
 12 Łomniczanka Stara Łomnica1-7 1-2 1-2 2-1     1-1 
 13 Kłos Laski0-5 1-4 0-3 5-1     6-1 
 14 Orlęta Krosnowice0-5 0-6 1-5 6-1 1-4     3-0 
 15 Sudety Międzylesie2-6 1-5 1-3 1-3     3-2 
 16 LKS Bierkowice1-3 1-7 0-0 0-5 2-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Unia Złoty Stok 8-1 Sudety Międzylesie 15 sierpnia, 18:00
Granica Tłumaczów 2-1 Łomniczanka Stara Łomnica 15 sierpnia, 11:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 4-2 Kłos Laski 14 sierpnia, 17:00
Śnieżnik Domaszków 0-2 Trojan Lądek Zdrój 15 sierpnia, 11:00
Pogoń Duszniki Zdrój 0-1 Czermna Kudowa Zdrój 15 sierpnia, 15:00
Sparta Ziębice 3-0 LKS Bierkowice 15 sierpnia, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 12-0 Cis Brzeźnica 15 sierpnia, 17:00
Orlęta Krosnowice 0-5 KS Polanica Zdrój 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Sudety Międzylesie 2-6 KS Polanica Zdrój 22 sierpnia, 17:00
Cis Brzeźnica 3-1 Orlęta Krosnowice 22 sierpnia, 17:00
LKS Bierkowice 1-3 Iskra Jaszkowa Dolna 22 sierpnia, 17:00
Czermna Kudowa Zdrój 0-6 Sparta Ziębice 22 sierpnia, 15:00
Trojan Lądek Zdrój 2-2 Pogoń Duszniki Zdrój 22 sierpnia, 17:00
Kłos Laski 1-4 Śnieżnik Domaszków 22 sierpnia, 17:00
Łomniczanka Stara Łomnica 1-2 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 22 sierpnia, 17:00
Unia Złoty Stok 6-0 Granica Tłumaczów 22 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Granica Tłumaczów 1-3 Sudety Międzylesie 29 sierpnia, 11:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1-2 Unia Złoty Stok 28 sierpnia, 17:00
Śnieżnik Domaszków 4-0 Łomniczanka Stara Łomnica 28 sierpnia, 17:00
Pogoń Duszniki Zdrój 2-0 Kłos Laski 29 sierpnia, 15:00
Sparta Ziębice 6-0 Trojan Lądek Zdrój 29 sierpnia, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna 7-0 Czermna Kudowa Zdrój 29 sierpnia, 17:00
Orlęta Krosnowice 3-0 LKS Bierkowice 28 sierpnia, 17:00
KS Polanica Zdrój 2-0 Cis Brzeźnica 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Sudety Międzylesie 1-3 Cis Brzeźnica 5 września, 11:00
LKS Bierkowice 1-7 KS Polanica Zdrój 5 września, 17:00
Czermna Kudowa Zdrój 2-0 Orlęta Krosnowice 5 września, 14:00
Trojan Lądek Zdrój 3-3 Iskra Jaszkowa Dolna 5 września, 17:00
Kłos Laski 0-5 Sparta Ziębice 5 września, 17:00
Łomniczanka Stara Łomnica 2-1 Pogoń Duszniki Zdrój 5 września, 17:00
Unia Złoty Stok 0-1 Śnieżnik Domaszków 5 września, 17:00
Granica Tłumaczów 2-2 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 5 września, 11:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2-0 Sudety Międzylesie 11 września, 16:00
Śnieżnik Domaszków 3-2 Granica Tłumaczów 12 września, 11:00
Pogoń Duszniki Zdrój 0-3 Unia Złoty Stok 12 września, 15:00
Sparta Ziębice 2-1 Łomniczanka Stara Łomnica 11 września, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 6-0 Kłos Laski 12 września, 16:00
Orlęta Krosnowice 1-5 Trojan Lądek Zdrój 21 września, 17:00
KS Polanica Zdrój 6-2 Czermna Kudowa Zdrój 11 września, 16:00
Cis Brzeźnica 6-2 LKS Bierkowice 12 września, 16:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Sudety Międzylesie 3-2 LKS Bierkowice 19 września, 11:00
Czermna Kudowa Zdrój 1-3 Cis Brzeźnica 19 września, 14:00
Trojan Lądek Zdrój 3-6 KS Polanica Zdrój 18 września, 16:00
Kłos Laski 6-1 Orlęta Krosnowice 19 września, 16:00
Łomniczanka Stara Łomnica 1-7 Iskra Jaszkowa Dolna 19 września, 16:00
Unia Złoty Stok 1-6 Sparta Ziębice 19 września, 16:00
Granica Tłumaczów 2-1 Pogoń Duszniki Zdrój 19 września, 11:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2-1 Śnieżnik Domaszków 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Śnieżnik Domaszków 5-1 Sudety Międzylesie 25 września, 16:00
Pogoń Duszniki Zdrój 3-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 26 września, 15:00
Sparta Ziębice 1-1 Granica Tłumaczów 26 września, 16:00
Iskra Jaszkowa Dolna 4-4 Unia Złoty Stok 12 października, 16:30
w pierwotnym terminie (26 września, 16:00) odwołany na wniosek gospodarzy
Orlęta Krosnowice 1-4 Łomniczanka Stara Łomnica 26 września, 16:00
KS Polanica Zdrój 6-2 Kłos Laski 25 września, 16:00
Cis Brzeźnica 2-5 Trojan Lądek Zdrój 26 września, 16:00
LKS Bierkowice 0-5 Czermna Kudowa Zdrój 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Sudety Międzylesie 1-3 Czermna Kudowa Zdrój 2 października, 16:00
Trojan Lądek Zdrój 3-0 LKS Bierkowice 2 października, 16:00
Kłos Laski 0-3 Cis Brzeźnica 2 października, 16:00
Łomniczanka Stara Łomnica 1-2 KS Polanica Zdrój 3 października, 16:00
Unia Złoty Stok 6-1 Orlęta Krosnowice 3 października, 16:00
Granica Tłumaczów 1-5 Iskra Jaszkowa Dolna 3 października, 11:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2-1 Sparta Ziębice 2 października, 16:00
Śnieżnik Domaszków 3-0 Pogoń Duszniki Zdrój 3 października, 11:00
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 9 - 9-10 października

Pogoń Duszniki Zdrój 12-1 Sudety Międzylesie 10 października, 15:00
Sparta Ziębice 0-0 Śnieżnik Domaszków 10 października, 15:00
Iskra Jaszkowa Dolna 7-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 10 października, 15:00
Orlęta Krosnowice 6-1 Granica Tłumaczów 10 października, 15:00
KS Polanica Zdrój 1-1 Unia Złoty Stok 9 października, 15:00
Cis Brzeźnica 2-2 Łomniczanka Stara Łomnica 10 października, 15:00
LKS Bierkowice 2-2 Kłos Laski 10 października, 15:00
Czermna Kudowa Zdrój 1-4 Trojan Lądek Zdrój 10 października, 15:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Sudety Międzylesie 1-5 Trojan Lądek Zdrój 17 października, 15:00
Kłos Laski 5-1 Czermna Kudowa Zdrój 16 października, 15:00
Łomniczanka Stara Łomnica 1-1 LKS Bierkowice 17 października, 15:00
Unia Złoty Stok 1-1 Cis Brzeźnica 17 października, 15:00
Granica Tłumaczów 4-3 KS Polanica Zdrój 17 października, 11:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 5-2 Orlęta Krosnowice 16 października, 15:00
Śnieżnik Domaszków 1-3 Iskra Jaszkowa Dolna 17 października, 15:30
Pogoń Duszniki Zdrój 6-1 Sparta Ziębice 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Sparta Ziębice 4-0 Sudety Międzylesie 24 października, 15:00
Iskra Jaszkowa Dolna 3-1 Pogoń Duszniki Zdrój 24 października, 15:00
Orlęta Krosnowice 0-6 Śnieżnik Domaszków 24 października, 15:00
KS Polanica Zdrój 7-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 23 października, 15:00
Cis Brzeźnica 2-0 Granica Tłumaczów 24 października, 11:00
LKS Bierkowice 0-0 Unia Złoty Stok 24 października, 15:00
Czermna Kudowa Zdrój 2-4 Łomniczanka Stara Łomnica 24 października, 15:00
Trojan Lądek Zdrój 2-4 Kłos Laski 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 30-31 października

Sudety Międzylesie - Kłos Laski 31 października, 13:30
Łomniczanka Stara Łomnica - Trojan Lądek Zdrój 31 października, 13:30
Unia Złoty Stok - Czermna Kudowa Zdrój 31 października, 13:30
Granica Tłumaczów - LKS Bierkowice 31 października, 11:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Cis Brzeźnica 31 października, 13:30
Śnieżnik Domaszków - KS Polanica Zdrój 31 października, 11:00
Pogoń Duszniki Zdrój - Orlęta Krosnowice 31 października, 13:30
Sparta Ziębice - Iskra Jaszkowa Dolna 31 października, 13:30

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Iskra Jaszkowa Dolna - Sudety Międzylesie
Orlęta Krosnowice - Sparta Ziębice
KS Polanica Zdrój - Pogoń Duszniki Zdrój
Cis Brzeźnica - Śnieżnik Domaszków
LKS Bierkowice - Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Czermna Kudowa Zdrój - Granica Tłumaczów
Trojan Lądek Zdrój - Unia Złoty Stok
Kłos Laski - Łomniczanka Stara Łomnica

Kolejka 14 - 11 listopada

Sudety Międzylesie - Łomniczanka Stara Łomnica
Unia Złoty Stok - Kłos Laski
Granica Tłumaczów - Trojan Lądek Zdrój
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Czermna Kudowa Zdrój
Śnieżnik Domaszków - LKS Bierkowice
Pogoń Duszniki Zdrój - Cis Brzeźnica
Sparta Ziębice - KS Polanica Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna - Orlęta Krosnowice

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Orlęta Krosnowice - Sudety Międzylesie
KS Polanica Zdrój - Iskra Jaszkowa Dolna
Cis Brzeźnica - Sparta Ziębice
LKS Bierkowice - Pogoń Duszniki Zdrój
Czermna Kudowa Zdrój - Śnieżnik Domaszków
Trojan Lądek Zdrój - Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kłos Laski - Granica Tłumaczów
Łomniczanka Stara Łomnica - Unia Złoty Stok

Kolejka 16

Sudety Międzylesie - Unia Złoty Stok
Łomniczanka Stara Łomnica - Granica Tłumaczów
Kłos Laski - Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Trojan Lądek Zdrój - Śnieżnik Domaszków
Czermna Kudowa Zdrój - Pogoń Duszniki Zdrój
LKS Bierkowice - Sparta Ziębice
Cis Brzeźnica - Iskra Jaszkowa Dolna
KS Polanica Zdrój - Orlęta Krosnowice

Kolejka 17

KS Polanica Zdrój - Sudety Międzylesie
Orlęta Krosnowice - Cis Brzeźnica
Iskra Jaszkowa Dolna - LKS Bierkowice
Sparta Ziębice - Czermna Kudowa Zdrój
Pogoń Duszniki Zdrój - Trojan Lądek Zdrój
Śnieżnik Domaszków - Kłos Laski
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Łomniczanka Stara Łomnica
Granica Tłumaczów - Unia Złoty Stok

Kolejka 18

Sudety Międzylesie - Granica Tłumaczów
Unia Złoty Stok - Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Łomniczanka Stara Łomnica - Śnieżnik Domaszków
Kłos Laski - Pogoń Duszniki Zdrój
Trojan Lądek Zdrój - Sparta Ziębice
Czermna Kudowa Zdrój - Iskra Jaszkowa Dolna
LKS Bierkowice - Orlęta Krosnowice
Cis Brzeźnica - KS Polanica Zdrój

Kolejka 19

Cis Brzeźnica - Sudety Międzylesie
KS Polanica Zdrój - LKS Bierkowice
Orlęta Krosnowice - Czermna Kudowa Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna - Trojan Lądek Zdrój
Sparta Ziębice - Kłos Laski
Pogoń Duszniki Zdrój - Łomniczanka Stara Łomnica
Śnieżnik Domaszków - Unia Złoty Stok
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Granica Tłumaczów

Kolejka 20

Sudety Międzylesie - Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Granica Tłumaczów - Śnieżnik Domaszków
Unia Złoty Stok - Pogoń Duszniki Zdrój
Łomniczanka Stara Łomnica - Sparta Ziębice
Kłos Laski - Iskra Jaszkowa Dolna
Trojan Lądek Zdrój - Orlęta Krosnowice
Czermna Kudowa Zdrój - KS Polanica Zdrój
LKS Bierkowice - Cis Brzeźnica

Kolejka 21

LKS Bierkowice - Sudety Międzylesie
Cis Brzeźnica - Czermna Kudowa Zdrój
KS Polanica Zdrój - Trojan Lądek Zdrój
Orlęta Krosnowice - Kłos Laski
Iskra Jaszkowa Dolna - Łomniczanka Stara Łomnica
Sparta Ziębice - Unia Złoty Stok
Pogoń Duszniki Zdrój - Granica Tłumaczów
Śnieżnik Domaszków - Zjednoczeni Ścinawka Średnia

Kolejka 22

Sudety Międzylesie - Śnieżnik Domaszków
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Pogoń Duszniki Zdrój
Granica Tłumaczów - Sparta Ziębice
Unia Złoty Stok - Iskra Jaszkowa Dolna
Łomniczanka Stara Łomnica - Orlęta Krosnowice
Kłos Laski - KS Polanica Zdrój
Trojan Lądek Zdrój - Cis Brzeźnica
Czermna Kudowa Zdrój - LKS Bierkowice

Kolejka 23

Czermna Kudowa Zdrój - Sudety Międzylesie
LKS Bierkowice - Trojan Lądek Zdrój
Cis Brzeźnica - Kłos Laski
KS Polanica Zdrój - Łomniczanka Stara Łomnica
Orlęta Krosnowice - Unia Złoty Stok
Iskra Jaszkowa Dolna - Granica Tłumaczów
Sparta Ziębice - Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Pogoń Duszniki Zdrój - Śnieżnik Domaszków

Kolejka 24

Sudety Międzylesie - Pogoń Duszniki Zdrój
Śnieżnik Domaszków - Sparta Ziębice
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Iskra Jaszkowa Dolna
Granica Tłumaczów - Orlęta Krosnowice
Unia Złoty Stok - KS Polanica Zdrój
Łomniczanka Stara Łomnica - Cis Brzeźnica
Kłos Laski - LKS Bierkowice
Trojan Lądek Zdrój - Czermna Kudowa Zdrój

Kolejka 25

Trojan Lądek Zdrój - Sudety Międzylesie
Czermna Kudowa Zdrój - Kłos Laski
LKS Bierkowice - Łomniczanka Stara Łomnica
Cis Brzeźnica - Unia Złoty Stok
KS Polanica Zdrój - Granica Tłumaczów
Orlęta Krosnowice - Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Iskra Jaszkowa Dolna - Śnieżnik Domaszków
Sparta Ziębice - Pogoń Duszniki Zdrój

Kolejka 26

Sudety Międzylesie - Sparta Ziębice
Pogoń Duszniki Zdrój - Iskra Jaszkowa Dolna
Śnieżnik Domaszków - Orlęta Krosnowice
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - KS Polanica Zdrój
Granica Tłumaczów - Cis Brzeźnica
Unia Złoty Stok - LKS Bierkowice
Łomniczanka Stara Łomnica - Czermna Kudowa Zdrój
Kłos Laski - Trojan Lądek Zdrój

Kolejka 27

Kłos Laski - Sudety Międzylesie
Trojan Lądek Zdrój - Łomniczanka Stara Łomnica
Czermna Kudowa Zdrój - Unia Złoty Stok
LKS Bierkowice - Granica Tłumaczów
Cis Brzeźnica - Zjednoczeni Ścinawka Średnia
KS Polanica Zdrój - Śnieżnik Domaszków
Orlęta Krosnowice - Pogoń Duszniki Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna - Sparta Ziębice

Kolejka 28

Sudety Międzylesie - Iskra Jaszkowa Dolna
Sparta Ziębice - Orlęta Krosnowice
Pogoń Duszniki Zdrój - KS Polanica Zdrój
Śnieżnik Domaszków - Cis Brzeźnica
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - LKS Bierkowice
Granica Tłumaczów - Czermna Kudowa Zdrój
Unia Złoty Stok - Trojan Lądek Zdrój
Łomniczanka Stara Łomnica - Kłos Laski

Kolejka 29

Łomniczanka Stara Łomnica - Sudety Międzylesie
Kłos Laski - Unia Złoty Stok
Trojan Lądek Zdrój - Granica Tłumaczów
Czermna Kudowa Zdrój - Zjednoczeni Ścinawka Średnia
LKS Bierkowice - Śnieżnik Domaszków
Cis Brzeźnica - Pogoń Duszniki Zdrój
KS Polanica Zdrój - Sparta Ziębice
Orlęta Krosnowice - Iskra Jaszkowa Dolna

Kolejka 30

Sudety Międzylesie - Orlęta Krosnowice
Iskra Jaszkowa Dolna - KS Polanica Zdrój
Sparta Ziębice - Cis Brzeźnica
Pogoń Duszniki Zdrój - LKS Bierkowice
Śnieżnik Domaszków - Czermna Kudowa Zdrój
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Trojan Lądek Zdrój
Granica Tłumaczów - Kłos Laski
Unia Złoty Stok - Łomniczanka Stara Łomnica

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas