[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Wałbrzych III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hutnik Szczytna 30 70 20 10 0 96-36 11 4 0 57-15 9 6 0 39-21
2.  Iskra Jaszkowa Dolna 30 61 18 7 5 100-37 14 1 0 67-10 4 6 5 33-27 2 3 1 0 1 6-5
3.  MLKS Radków 30 61 19 4 7 73-50 13 1 1 42-12 6 3 6 31-38 2 3 1 0 1 5-6
4.  Huragan Bożków 30 59 19 2 9 76-34 12 2 1 54-14 7 0 8 22-20
5.  Pogoń Duszniki Zdrój 30 55 16 7 7 67-35 8 4 3 36-19 8 3 4 31-16
6.  Unia Bardo 30 53 14 11 5 73-44 7 7 1 36-16 7 4 4 37-28
7.  Zamek Kamieniec Ząbkowicki 30 43 12 7 11 61-56 8 3 4 33-20 4 4 7 28-36
8.  Łomniczanka Stara Łomnica 30 39 11 6 13 55-51 6 3 6 29-29 5 3 7 26-22 2 3 1 0 1 3-2
9.  KS Polanica Zdrój 30 39 11 6 13 67-61 8 3 4 44-23 3 3 9 23-38 2 3 1 0 1 2-3
10.  Burza Dzikowiec 30 37 9 10 11 43-40 7 6 2 29-12 2 4 9 14-28
11.  Sudety Międzylesie 30 35 10 5 15 56-84 7 3 5 32-37 3 2 10 24-47
12.  Orlęta Krosnowice 30 34 10 4 16 36-62 7 1 7 19-25 3 3 9 17-37 2 6 2 0 0 2-0
13.  Unia Złoty Stok 30 34 9 7 14 56-48 5 5 5 31-17 4 2 9 25-31 2 0 0 0 2 0-2
14.  Trojan Lądek Zdrój 30 23 6 5 19 34-104 4 1 10 21-51 2 4 9 13-53
15.  Lech Ołdrzychowice 30 8 2 2 26 27-130 0 2 13 13-54 2 0 13 14-76
16.  LKS Bierkowice 30 22 7 1 22 26-74 4 1 10 16-33 3 0 12 10-41
LKS Bierkowice wycofał się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Hutnik Szczytna    3-3 2-2 2-0 1-1 2-2 4-1 4-0 1-0 2-0 7-4 4-0 4-1 15-0 3-1 3-0* 
 2 Iskra Jaszkowa Dolna1-1     6-2 2-0 5-1 2-1 8-0 3-1 5-0 5-0 3-0 1-0 4-3 6-0 11-0 5-1 
 3 MLKS Radków3-3 3-0     3-1 1-0 1-2 5-0 2-0 3-2 2-1 4-1 6-1 1-0 1-0 6-1 1-0 
 4 Huragan Bożków2-3 4-0 1-0     2-0 3-0 5-1 2-0 7-0 2-0 4-3 2-2 6-1 3-3 8-1 3-0* 
 5 Pogoń Duszniki Zdrój1-3 2-1 1-3 1-0     2-2 1-0 0-0 2-2 3-1 2-4 1-1 4-1 3-1 8-0 5-0 
 6 Unia Bardo1-1 0-0 3-3 3-0 2-2     2-2 1-0 4-1 0-0 5-1 1-3 3-3 5-0 3-0* 3-0 
 7 Zamek Kamieniec Ząbkowicki1-3 2-1 2-0 1-3 3-2 5-0     3-3 2-1 2-2 2-2 4-0 0-2 0-1 3-0* 3-0* 
 8 Łomniczanka Stara Łomnica1-3 2-4 7-1 0-1 0-8 5-1 2-6     3-0 0-0 1-1 1-0 1-1 3-0 2-1 1-2 
 9 KS Polanica Zdrój2-2 2-2 1-3 3-1 0-3 1-2 2-2 2-0     3-1 0-2 8-1 3-1 3-0 10-1 4-2 
 10 Burza Dzikowiec1-1 2-2 2-2 0-3* 0-1 1-1 2-0 2-0 3-0*     6-0 0-0 1-0 2-2 4-0 3-0* 
 11 Sudety Międzylesie2-3 3-3 3-7 3-2 0-3 0-5 3-2 0-4 1-1 2-0     5-3 2-1 2-2 4-0 2-1 
 12 Orlęta Krosnowice1-3 0-4 0-2 1-0 0-1 1-4 1-1 0-4 3-2 1-3 3-1     1-0 3-0 1-0 3-0* 
 13 Unia Złoty Stok1-3 2-1 5-0 0-1 1-1 2-2 0-0 2-2 2-2 3-1 3-0* 0-1     1-2 9-0 0-1 
 14 Trojan Lądek Zdrój2-6 0-7 3-0 0-4 1-2 2-8 0-5 1-4 0-3 1-1 2-0 2-1 0-4     4-6 3-0* 
 15 Lech Ołdrzychowice1-3 2-2 2-3 1-5 0-3 1-4 0-3 0-5 1-6 0-4 1-4 0-4 1-4 1-1     2-3 
 16 LKS Bierkowice1-1 0-3* 0-3* 0-1 0-3* 0-3* 1-5 0-3* 1-3 2-0 4-1 2-0 0-3* 5-1 0-3*     

Kolejka 1 - 13 sierpnia

Łomniczanka Stara Łomnica 2-6 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
KS Polanica Zdrój 4-2 LKS Bierkowice
Sudety Międzylesie 0-3 Pogoń Duszniki Zdrój
Unia Złoty Stok 0-1 Huragan Bożków
Burza Dzikowiec 1-1 Unia Bardo
Lech Ołdrzychowice 0-4 Orlęta Krosnowice
Hutnik Szczytna 3-3 Iskra Jaszkowa Dolna
MLKS Radków 1-0 Trojan Lądek Zdrój

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Trojan Lądek Zdrój 1-4 Łomniczanka Stara Łomnica
Iskra Jaszkowa Dolna 6-2 MLKS Radków
Orlęta Krosnowice 1-3 Hutnik Szczytna
Unia Bardo 3-0 Lech Ołdrzychowice
(wo)
goście nie przyjechali
Huragan Bożków 2-0 Burza Dzikowiec
Pogoń Duszniki Zdrój 4-1 Unia Złoty Stok
LKS Bierkowice 4-1 Sudety Międzylesie
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-1 KS Polanica Zdrój

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Łomniczanka Stara Łomnica 3-0 KS Polanica Zdrój
Sudety Międzylesie 3-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Unia Złoty Stok 0-1 LKS Bierkowice
Burza Dzikowiec 0-1 Pogoń Duszniki Zdrój
Lech Ołdrzychowice 1-5 Huragan Bożków
Hutnik Szczytna 2-2 Unia Bardo
MLKS Radków 6-1 Orlęta Krosnowice
Trojan Lądek Zdrój 0-7 Iskra Jaszkowa Dolna

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Iskra Jaszkowa Dolna 3-1 Łomniczanka Stara Łomnica
Orlęta Krosnowice 3-0 Trojan Lądek Zdrój
Unia Bardo 3-3 MLKS Radków
Huragan Bożków 2-3 Hutnik Szczytna
Pogoń Duszniki Zdrój 8-0 Lech Ołdrzychowice
LKS Bierkowice 2-0 Burza Dzikowiec
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-2 Unia Złoty Stok
KS Polanica Zdrój 0-2 Sudety Międzylesie

Kolejka 5 - 3 września

Łomniczanka Stara Łomnica 1-1 Sudety Międzylesie
Unia Złoty Stok 2-2 KS Polanica Zdrój
Burza Dzikowiec 2-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Lech Ołdrzychowice 2-3 LKS Bierkowice
Hutnik Szczytna 1-1 Pogoń Duszniki Zdrój
MLKS Radków 3-1 Huragan Bożków
Trojan Lądek Zdrój 2-8 Unia Bardo
Iskra Jaszkowa Dolna 1-0 Orlęta Krosnowice

Kolejka 6 - 10 września

Orlęta Krosnowice 0-4 Łomniczanka Stara Łomnica
Unia Bardo 0-0 Iskra Jaszkowa Dolna
Huragan Bożków 3-3 Trojan Lądek Zdrój
Pogoń Duszniki Zdrój 1-3 MLKS Radków
LKS Bierkowice 1-1 Hutnik Szczytna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-0 Lech Ołdrzychowice
(wo)
na boisku 1-0
KS Polanica Zdrój 3-1 Burza Dzikowiec
Sudety Międzylesie 2-1 Unia Złoty Stok

Kolejka 7 - 17 września

Łomniczanka Stara Łomnica 1-1 Unia Złoty Stok
Burza Dzikowiec 6-0 Sudety Międzylesie
Lech Ołdrzychowice 1-6 KS Polanica Zdrój
Hutnik Szczytna 4-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
MLKS Radków 1-0 LKS Bierkowice
Trojan Lądek Zdrój 1-2 Pogoń Duszniki Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna 2-0 Huragan Bożków
Orlęta Krosnowice 1-4 Unia Bardo

Kolejka 8 - 24 września

Unia Bardo 1-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Huragan Bożków 2-2 Orlęta Krosnowice
Pogoń Duszniki Zdrój 2-1 Iskra Jaszkowa Dolna
LKS Bierkowice 5-1 Trojan Lądek Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-0 MLKS Radków
KS Polanica Zdrój 2-2 Hutnik Szczytna
Sudety Międzylesie 4-0 Lech Ołdrzychowice
Unia Złoty Stok 3-1 Burza Dzikowiec

Kolejka 9 - 1 października

Łomniczanka Stara Łomnica 0-0 Burza Dzikowiec
Lech Ołdrzychowice 1-4 Unia Złoty Stok
Hutnik Szczytna 7-4 Sudety Międzylesie
MLKS Radków 3-2 KS Polanica Zdrój
Trojan Lądek Zdrój 0-5 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Iskra Jaszkowa Dolna 5-1 LKS Bierkowice
Orlęta Krosnowice 0-1 Pogoń Duszniki Zdrój
Unia Bardo 3-0 Huragan Bożków

Kolejka 10 - 8 października

Huragan Bożków 2-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Pogoń Duszniki Zdrój 2-2 Unia Bardo
LKS Bierkowice 2-0 Orlęta Krosnowice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-1 Iskra Jaszkowa Dolna
KS Polanica Zdrój 3-0 Trojan Lądek Zdrój
Sudety Międzylesie 3-7 MLKS Radków
Unia Złoty Stok 1-3 Hutnik Szczytna
Burza Dzikowiec 4-0 Lech Ołdrzychowice

Kolejka 11 - 15 października

Łomniczanka Stara Łomnica 2-1 Lech Ołdrzychowice
Hutnik Szczytna 2-0 Burza Dzikowiec
MLKS Radków 1-0 Unia Złoty Stok
Trojan Lądek Zdrój 2-0 Sudety Międzylesie
Iskra Jaszkowa Dolna 5-0 KS Polanica Zdrój
Orlęta Krosnowice 1-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Unia Bardo 3-0 LKS Bierkowice
Huragan Bożków 2-0 Pogoń Duszniki Zdrój

Kolejka 12 - 22 października

Pogoń Duszniki Zdrój 0-0 Łomniczanka Stara Łomnica
LKS Bierkowice 0-1 Huragan Bożków
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5-0 Unia Bardo
KS Polanica Zdrój 8-1 Orlęta Krosnowice
Sudety Międzylesie 3-3 Iskra Jaszkowa Dolna
Unia Złoty Stok 1-2 Trojan Lądek Zdrój
Burza Dzikowiec 2-2 MLKS Radków
Lech Ołdrzychowice 1-3 Hutnik Szczytna

Kolejka 13 - 29 października

Łomniczanka Stara Łomnica 1-3 Hutnik Szczytna
MLKS Radków 6-1 Lech Ołdrzychowice
Trojan Lądek Zdrój 1-1 Burza Dzikowiec
Iskra Jaszkowa Dolna 4-3 Unia Złoty Stok
Orlęta Krosnowice 3-1 Sudety Międzylesie
Unia Bardo 4-1 KS Polanica Zdrój
Huragan Bożków 5-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Pogoń Duszniki Zdrój 5-0 LKS Bierkowice

Kolejka 14 - 5 listopada

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-2 Pogoń Duszniki Zdrój
KS Polanica Zdrój 3-1 Huragan Bożków
Sudety Międzylesie 0-5 Unia Bardo
Unia Złoty Stok 0-1 Orlęta Krosnowice
Burza Dzikowiec 2-2 Iskra Jaszkowa Dolna
Lech Ołdrzychowice 1-1 Trojan Lądek Zdrój
Hutnik Szczytna 2-2 MLKS Radków
Łomniczanka Stara Łomnica 1-2 LKS Bierkowice

Kolejka 15 - 12 listopada

Trojan Lądek Zdrój 2-6 Hutnik Szczytna
Iskra Jaszkowa Dolna 11-0 Lech Ołdrzychowice
Orlęta Krosnowice 1-3 Burza Dzikowiec
Unia Bardo 3-3 Unia Złoty Stok
Huragan Bożków 4-3 Sudety Międzylesie
Pogoń Duszniki Zdrój 2-2 KS Polanica Zdrój
LKS Bierkowice 1-5 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
MLKS Radków 2-0 Łomniczanka Stara Łomnica

Kolejka 16 - 19 listopada

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-3 Łomniczanka Stara Łomnica
LKS Bierkowice 1-3 KS Polanica Zdrój
Pogoń Duszniki Zdrój 2-4 Sudety Międzylesie
Huragan Bożków 6-1 Unia Złoty Stok
Unia Bardo 0-0 Burza Dzikowiec
Orlęta Krosnowice 1-0 Lech Ołdrzychowice
Iskra Jaszkowa Dolna 1-1 Hutnik Szczytna
Trojan Lądek Zdrój 3-0 MLKS Radków

Kolejka 17 - 26 listopada

Łomniczanka Stara Łomnica 3-0 Trojan Lądek Zdrój
MLKS Radków 3-0 Iskra Jaszkowa Dolna
Hutnik Szczytna 4-0 Orlęta Krosnowice
Lech Ołdrzychowice 1-4 Unia Bardo
Burza Dzikowiec 0-3 Huragan Bożków
(wo)
na boisku 0-0
Unia Złoty Stok 1-1 Pogoń Duszniki Zdrój
Sudety Międzylesie 2-1 LKS Bierkowice
KS Polanica Zdrój 2-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Kolejka 18 - 7 kwietnia

KS Polanica Zdrój 2-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-2 Sudety Międzylesie
LKS Bierkowice 0-3 Unia Złoty Stok
(wo)
Pogoń Duszniki Zdrój 3-1 Burza Dzikowiec
Huragan Bożków 8-1 Lech Ołdrzychowice
Unia Bardo 1-1 Hutnik Szczytna
Orlęta Krosnowice 0-2 MLKS Radków
Iskra Jaszkowa Dolna 6-0 Trojan Lądek Zdrój

Kolejka 19 - 15 kwietnia

Łomniczanka Stara Łomnica 2-4 Iskra Jaszkowa Dolna
Trojan Lądek Zdrój 2-1 Orlęta Krosnowice
MLKS Radków 1-2 Unia Bardo
Hutnik Szczytna 2-0 Huragan Bożków
Lech Ołdrzychowice 0-3 Pogoń Duszniki Zdrój
Burza Dzikowiec 3-0 LKS Bierkowice
(wo)
Unia Złoty Stok 0-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Sudety Międzylesie 1-1 KS Polanica Zdrój

Kolejka 20 - 22 kwietnia

Sudety Międzylesie 0-4 Łomniczanka Stara Łomnica
KS Polanica Zdrój 3-1 Unia Złoty Stok
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-2 Burza Dzikowiec
LKS Bierkowice 0-3 Lech Ołdrzychowice
(wo)
Pogoń Duszniki Zdrój 1-3 Hutnik Szczytna
Huragan Bożków 1-0 MLKS Radków
Unia Bardo 5-0 Trojan Lądek Zdrój
Orlęta Krosnowice 0-4 Iskra Jaszkowa Dolna

Kolejka 21 - 29 kwietnia

Łomniczanka Stara Łomnica 1-0 Orlęta Krosnowice
Iskra Jaszkowa Dolna 2-1 Unia Bardo
Trojan Lądek Zdrój 0-4 Huragan Bożków
MLKS Radków 1-0 Pogoń Duszniki Zdrój
Hutnik Szczytna 3-0 LKS Bierkowice
(wo)
Lech Ołdrzychowice 0-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Burza Dzikowiec 3-0 KS Polanica Zdrój
(wo)
na boisku 1-1
Unia Złoty Stok 3-0 Sudety Międzylesie
(wo)
na boisku 2-3

Kolejka 22 - 3 maja

Unia Złoty Stok 2-2 Łomniczanka Stara Łomnica
Sudety Międzylesie 2-0 Burza Dzikowiec
KS Polanica Zdrój 10-1 Lech Ołdrzychowice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-3 Hutnik Szczytna
LKS Bierkowice 0-3 MLKS Radków
(wo)
Pogoń Duszniki Zdrój 3-1 Trojan Lądek Zdrój
Huragan Bożków 4-0 Iskra Jaszkowa Dolna
Unia Bardo 1-3 Orlęta Krosnowice

Kolejka 23 - 6 maja

Łomniczanka Stara Łomnica 5-1 Unia Bardo
Orlęta Krosnowice 1-0 Huragan Bożków
Iskra Jaszkowa Dolna 5-1 Pogoń Duszniki Zdrój
Trojan Lądek Zdrój 3-0 LKS Bierkowice
(wo)
MLKS Radków 5-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Hutnik Szczytna 1-0 KS Polanica Zdrój
Lech Ołdrzychowice 1-4 Sudety Międzylesie
Burza Dzikowiec 1-0 Unia Złoty Stok

Kolejka 24 - 13 maja

Burza Dzikowiec 2-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Unia Złoty Stok 9-0 Lech Ołdrzychowice
Sudety Międzylesie 2-3 Hutnik Szczytna
KS Polanica Zdrój 1-3 MLKS Radków
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-1 Trojan Lądek Zdrój
LKS Bierkowice 0-3 Iskra Jaszkowa Dolna
(wo)
Pogoń Duszniki Zdrój 1-1 Orlęta Krosnowice
Huragan Bożków 3-0 Unia Bardo

Kolejka 25 - 20 maja

Łomniczanka Stara Łomnica 0-1 Huragan Bożków
Unia Bardo 2-2 Pogoń Duszniki Zdrój
Orlęta Krosnowice 3-0 LKS Bierkowice
(wo)
Iskra Jaszkowa Dolna 8-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Trojan Lądek Zdrój 0-3 KS Polanica Zdrój
MLKS Radków 4-1 Sudety Międzylesie
Hutnik Szczytna 4-1 Unia Złoty Stok
Lech Ołdrzychowice 0-4 Burza Dzikowiec

Kolejka 26 - 27 maja

Lech Ołdrzychowice 0-5 Łomniczanka Stara Łomnica
Burza Dzikowiec 1-1 Hutnik Szczytna
Unia Złoty Stok 5-0 MLKS Radków
Sudety Międzylesie 2-2 Trojan Lądek Zdrój
KS Polanica Zdrój 2-2 Iskra Jaszkowa Dolna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4-0 Orlęta Krosnowice
LKS Bierkowice 0-3 Unia Bardo
(wo)
Pogoń Duszniki Zdrój 1-0 Huragan Bożków

Kolejka 27 - 3 czerwca

Łomniczanka Stara Łomnica 0-8 Pogoń Duszniki Zdrój
Huragan Bożków 3-0 LKS Bierkowice
(wo)
Unia Bardo 2-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Orlęta Krosnowice 3-2 KS Polanica Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna 3-0 Sudety Międzylesie
Trojan Lądek Zdrój 0-4 Unia Złoty Stok
MLKS Radków 2-1 Burza Dzikowiec
Hutnik Szczytna 3-1 Lech Ołdrzychowice

Kolejka 28 - 7 czerwca

Hutnik Szczytna 4-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Lech Ołdrzychowice 2-3 MLKS Radków
Burza Dzikowiec 2-2 Trojan Lądek Zdrój
Unia Złoty Stok 2-1 Iskra Jaszkowa Dolna
Sudety Międzylesie 5-3 Orlęta Krosnowice
KS Polanica Zdrój 1-2 Unia Bardo
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-3 Huragan Bożków
LKS Bierkowice 0-3 Pogoń Duszniki Zdrój
(wo)

Kolejka 29 - 10 czerwca

LKS Bierkowice 0-3 Łomniczanka Stara Łomnica
(wo)
Pogoń Duszniki Zdrój 1-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Huragan Bożków 7-0 KS Polanica Zdrój
Unia Bardo 5-1 Sudety Międzylesie
Orlęta Krosnowice 1-0 Unia Złoty Stok
Iskra Jaszkowa Dolna 5-0 Burza Dzikowiec
Trojan Lądek Zdrój 4-6 Lech Ołdrzychowice
MLKS Radków 3-3 Hutnik Szczytna

Kolejka 30 - 17 czerwca

Łomniczanka Stara Łomnica 7-1 MLKS Radków
Hutnik Szczytna 15-0 Trojan Lądek Zdrój
Lech Ołdrzychowice 2-2 Iskra Jaszkowa Dolna
Burza Dzikowiec 0-0 Orlęta Krosnowice
Unia Złoty Stok 2-2 Unia Bardo
Sudety Międzylesie 3-2 Huragan Bożków
KS Polanica Zdrój 0-3 Pogoń Duszniki Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-0 LKS Bierkowice
(wo)

Liga okręgowa 2006/2007 (Wałbrzych)

Klasa A 2006/2007 (Wałbrzych I)
Klasa A 2006/2007 (Wałbrzych II)

Klasa B 2006/2007 (Kłodzko I)
Klasa B 2006/2007 (Kłodzko II)
Klasa B 2006/2007 (Świdnica I)
Klasa B 2006/2007 (Świdnica II)
Klasa B 2006/2007 (Wałbrzych)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas