[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2006/2007, grupa: Wałbrzych II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piławianka Piława Górna 30 71 23 2 5 102-37 13 0 2 49-12 10 2 3 53-25
2.  Skałki Stolec 30 70 23 1 6 94-42 11 0 4 53-30 12 1 2 41-12
3.  Klubokawiarnia Roztocznik 30 67 22 1 7 96-51 13 1 1 57-17 9 0 6 39-34
4.  Ślęża Ciepłowody 30 60 19 3 8 96-66 10 2 3 54-35 9 1 5 42-31
5.  Cis Brzeźnica 30 50 16 2 12 53-59 10 1 4 33-25 6 1 8 20-34
6.  Victoria Dębowiec 30 47 14 5 11 76-53 11 3 1 50-19 3 2 10 26-34
7.  Dąb Mościsko 29 45 14 3 12 53-46 9 2 3 31-19 5 1 9 22-27
8.  Cukrownik/Polonia Pszenno 30 43 13 4 13 61-53 9 1 5 36-24 4 3 8 25-29
9.  Zieloni Łagiewniki 30 39 11 6 13 55-71 6 4 5 25-26 5 2 8 30-45
10.  Niemczanka Niemcza 30 38 11 5 14 53-63 9 1 5 32-26 2 4 9 21-37
11.  Sparta Ostroszowice 30 34 11 1 18 56-91 6 0 9 27-43 5 1 9 29-48
12.  Polonia Ząbkowice Śląskie 30 31 8 7 15 66-88 5 3 7 36-42 3 4 8 30-46
13.  Błękitni Owiesno 30 29 8 5 17 46-76 5 4 6 34-31 3 1 11 12-45
14.  Henrykowianka Henryków 30 28 8 4 18 52-79 7 1 7 29-35 1 3 11 23-44
15.  Piast Jaźwina 30 23 6 5 19 57-99 4 3 8 28-37 2 2 11 29-62
16.  LKS Dobrocin 29 14 4 2 23 41-83 2 2 11 23-39 2 0 12 18-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Piławianka Piława Górna    3-1 1-2 6-2 1-2 2-1 2-0 4-0 3-0 2-1 7-0 4-0 4-0 5-2 3-1 2-0 
 2 Skałki Stolec0-2     3-5 2-0 2-1 4-3 1-3 1-0 5-1 6-1 6-3 7-4 2-0 5-2 7-2 2-3 
 3 Klubokawiarnia Roztocznik3-2 3-1     5-1 5-0 1-0 3-2 1-3 4-2 5-2 8-1 4-0 9-0 1-1 2-1 3-1 
 4 Ślęża Ciepłowody4-9 1-2 2-0     2-1 3-1 2-1 3-3 4-2 4-3 5-2 4-4 0-1 4-3 14-2 2-1 
 5 Cis Brzeźnica2-1 0-4 3-2 4-1     1-3 1-0 1-3 0-3 3-1 3-2 3-2 6-0* 2-0 2-2 2-1 
 6 Victoria Dębowiec1-1 1-4 5-2 1-1 3-2     4-1 2-1 8-1 2-0 3-1 2-2 5-1 2-1 3-0 8-1 
 7 Dąb Mościsko4-3 0-1 4-1 2-1 2-0 0-0     1-0 0-6 2-0 2-3 2-2 3-1 6-1 3-0 
 8 Cukrownik/Polonia Pszenno1-8 0-3 0-1 0-3 3-0 4-0 2-0     9-0 4-1 3-2 0-0 1-0 0-3* 7-2 2-1 
 9 Zieloni Łagiewniki1-4 0-4 2-3 0-3 4-0 2-2 1-0 2-1     1-1 0-3 4-1 1-1 2-2 3-1 2-0 
 10 Niemczanka Niemcza3-4 1-1 0-4 1-3 4-0 3-2 1-0 2-1 0-1     1-2 4-1 2-1 3-1 4-3 3-2 
 11 Sparta Ostroszowice1-6 0-4 1-4 3-4 0-2 2-0 3-2 3-2 1-4 1-2     3-1 3-1 2-1 2-7 2-3 
 12 Polonia Ząbkowice Śląskie1-3 1-5 6-0 0-5 4-4 3-2 2-4 1-3 3-2 2-2 3-3     1-2 5-2 0-3 4-2 
 13 Błękitni Owiesno0-1 1-2 4-2 3-5 1-2 2-5 2-2 2-2 2-2 3-0 3-1 1-3     3-1 3-3 4-0 
 14 Henrykowianka Henryków1-1 1-4 1-6 1-3 0-1 4-3 1-2 4-2 3-1 0-5* 1-0 3-5 2-0     4-0 3-2 
 15 Piast Jaźwina3-5 0-3* 0-2 1-6 2-3 3-1 1-3 1-1 2-2 0-0 2-4 2-4 3-0 3-2     5-1 
 16 LKS Dobrocin0-3 0-2 2-5 2-4 1-2 0-3 1-2 1-3 1-3 2-2 1-2 3-1 3-4 1-1 5-2     

Kolejka 1 - 13 sierpnia

Klubokawiarnia Roztocznik 5-1 Ślęża Ciepłowody
Cis Brzeźnica 0-4 Skałki Stolec
Błękitni Owiesno 3-3 Piast Jaźwina
Zieloni Łagiewniki 1-1 Niemczanka Niemcza
Henrykowianka Henryków 1-0 Sparta Ostroszowice
Dąb Mościsko 1-0 Cukrownik/Polonia Pszenno
Victoria Dębowiec 2-2 Polonia Ząbkowice Śląskie
LKS Dobrocin 0-3 Piławianka Piława Górna

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Piławianka Piława Górna 1-2 Klubokawiarnia Roztocznik
Polonia Ząbkowice Śląskie 4-2 LKS Dobrocin
Cukrownik/Polonia Pszenno 4-0 Victoria Dębowiec
Sparta Ostroszowice 3-2 Dąb Mościsko
Niemczanka Niemcza 3-1 Henrykowianka Henryków
Piast Jaźwina 2-2 Zieloni Łagiewniki
Skałki Stolec 2-0 Błękitni Owiesno
Ślęża Ciepłowody 2-1 Cis Brzeźnica

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Klubokawiarnia Roztocznik 5-0 Cis Brzeźnica
Błękitni Owiesno 3-5 Ślęża Ciepłowody
Zieloni Łagiewniki 0-4 Skałki Stolec
Henrykowianka Henryków 4-0 Piast Jaźwina
Dąb Mościsko 2-0 Niemczanka Niemcza
Victoria Dębowiec 3-1 Sparta Ostroszowice
LKS Dobrocin 1-3 Cukrownik/Polonia Pszenno
Piławianka Piława Górna 4-0 Polonia Ząbkowice Śląskie

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Polonia Ząbkowice Śląskie 6-0 Klubokawiarnia Roztocznik
Cukrownik/Polonia Pszenno 1-8 Piławianka Piława Górna
Sparta Ostroszowice 2-3 LKS Dobrocin
Niemczanka Niemcza 3-2 Victoria Dębowiec
Piast Jaźwina 1-3 Dąb Mościsko
Skałki Stolec 5-2 Henrykowianka Henryków
Ślęża Ciepłowody 4-2 Zieloni Łagiewniki
Cis Brzeźnica 6-0 Błękitni Owiesno
(wo)
na boisku 6-2

Kolejka 5 - 3 września

Klubokawiarnia Roztocznik 9-0 Błękitni Owiesno
Zieloni Łagiewniki 4-0 Cis Brzeźnica
Henrykowianka Henryków 1-3 Ślęża Ciepłowody
Dąb Mościsko 0-1 Skałki Stolec
Victoria Dębowiec 3-0 Piast Jaźwina
LKS Dobrocin 2-2 Niemczanka Niemcza
Piławianka Piława Górna 7-0 Sparta Ostroszowice
Polonia Ząbkowice Śląskie 1-3 Cukrownik/Polonia Pszenno

Kolejka 6 - 10 września

Cukrownik/Polonia Pszenno 0-1 Klubokawiarnia Roztocznik
Sparta Ostroszowice 3-1 Polonia Ząbkowice Śląskie
Niemczanka Niemcza 3-4 Piławianka Piława Górna
Piast Jaźwina 5-1 LKS Dobrocin
Skałki Stolec 4-3 Victoria Dębowiec
Ślęża Ciepłowody 2-1 Dąb Mościsko
Cis Brzeźnica 2-0 Henrykowianka Henryków
Błękitni Owiesno 2-2 Zieloni Łagiewniki

Kolejka 7 - 17 września

Klubokawiarnia Roztocznik 4-2 Zieloni Łagiewniki
Henrykowianka Henryków 2-0 Błękitni Owiesno
Dąb Mościsko 2-0 Cis Brzeźnica
Victoria Dębowiec 1-1 Ślęża Ciepłowody
LKS Dobrocin 0-2 Skałki Stolec
Piławianka Piława Górna 3-1 Piast Jaźwina
Polonia Ząbkowice Śląskie 2-2 Niemczanka Niemcza
Cukrownik/Polonia Pszenno 3-2 Sparta Ostroszowice

Kolejka 8 - 24 września

Sparta Ostroszowice 1-4 Klubokawiarnia Roztocznik
Niemczanka Niemcza 2-1 Cukrownik/Polonia Pszenno
Piast Jaźwina 2-4 Polonia Ząbkowice Śląskie
Skałki Stolec 0-2 Piławianka Piława Górna
Ślęża Ciepłowody 2-1 LKS Dobrocin
Cis Brzeźnica 1-3 Victoria Dębowiec
Błękitni Owiesno 2-2 Dąb Mościsko
Zieloni Łagiewniki 2-2 Henrykowianka Henryków

Kolejka 9 - 1 października

Klubokawiarnia Roztocznik 1-1 Henrykowianka Henryków
Dąb Mościsko 0-6 Zieloni Łagiewniki
Victoria Dębowiec 5-1 Błękitni Owiesno
LKS Dobrocin 1-2 Cis Brzeźnica
Piławianka Piława Górna 6-2 Ślęża Ciepłowody
Polonia Ząbkowice Śląskie 1-5 Skałki Stolec
Cukrownik/Polonia Pszenno 7-2 Piast Jaźwina
Sparta Ostroszowice 1-2 Niemczanka Niemcza

Kolejka 10 - 8 października

Niemczanka Niemcza 0-4 Klubokawiarnia Roztocznik
Piast Jaźwina 2-4 Sparta Ostroszowice
Skałki Stolec 1-0 Cukrownik/Polonia Pszenno
Ślęża Ciepłowody 4-4 Polonia Ząbkowice Śląskie
Cis Brzeźnica 2-1 Piławianka Piława Górna
Błękitni Owiesno 4-0 LKS Dobrocin
Zieloni Łagiewniki 2-2 Victoria Dębowiec
Henrykowianka Henryków 1-2 Dąb Mościsko

Kolejka 11 - 15 października

Klubokawiarnia Roztocznik 3-2 Dąb Mościsko
Victoria Dębowiec 2-1 Henrykowianka Henryków
LKS Dobrocin 1-3 Zieloni Łagiewniki
Piławianka Piława Górna 4-0 Błękitni Owiesno
Polonia Ząbkowice Śląskie 4-4 Cis Brzeźnica
Cukrownik/Polonia Pszenno 0-3 Ślęża Ciepłowody
Sparta Ostroszowice 0-4 Skałki Stolec
Niemczanka Niemcza 4-3 Piast Jaźwina

Kolejka 12 - 22 października

Piast Jaźwina 0-2 Klubokawiarnia Roztocznik
Skałki Stolec 6-1 Niemczanka Niemcza
Ślęża Ciepłowody 5-2 Sparta Ostroszowice
Cis Brzeźnica 1-3 Cukrownik/Polonia Pszenno
Błękitni Owiesno 1-3 Polonia Ząbkowice Śląskie
Zieloni Łagiewniki 1-4 Piławianka Piława Górna
Henrykowianka Henryków 3-2 LKS Dobrocin
Dąb Mościsko 0-0 Victoria Dębowiec

Kolejka 13 - 29 października

Klubokawiarnia Roztocznik 1-0 Victoria Dębowiec
LKS Dobrocin 1-2 Dąb Mościsko
Piławianka Piława Górna 5-2 Henrykowianka Henryków
Polonia Ząbkowice Śląskie 3-2 Zieloni Łagiewniki
Cukrownik/Polonia Pszenno 1-0 Błękitni Owiesno
Sparta Ostroszowice 0-2 Cis Brzeźnica
Niemczanka Niemcza 1-3 Ślęża Ciepłowody
Piast Jaźwina 0-3 Skałki Stolec
(wo)
na boisku 3-5

Kolejka 14 - 5 listopada

Ślęża Ciepłowody 14-2 Piast Jaźwina
Cis Brzeźnica 3-1 Niemczanka Niemcza
Błękitni Owiesno 3-1 Sparta Ostroszowice
Zieloni Łagiewniki 2-1 Cukrownik/Polonia Pszenno
Henrykowianka Henryków 3-5 Polonia Ząbkowice Śląskie
Dąb Mościsko 4-3 Piławianka Piława Górna
Victoria Dębowiec 8-1 LKS Dobrocin
Klubokawiarnia Roztocznik 3-1 Skałki Stolec

Kolejka 15 - 12 listopada

Piławianka Piława Górna 2-1 Victoria Dębowiec
Polonia Ząbkowice Śląskie 2-4 Dąb Mościsko
Cukrownik/Polonia Pszenno 0-3 Henrykowianka Henryków
(wo)
na boisku 1-1
Sparta Ostroszowice 1-4 Zieloni Łagiewniki
Niemczanka Niemcza 2-1 Błękitni Owiesno
Piast Jaźwina 2-3 Cis Brzeźnica
Skałki Stolec 2-0 Ślęża Ciepłowody
LKS Dobrocin 2-5 Klubokawiarnia Roztocznik

Kolejka 16 - 19 listopada

Ślęża Ciepłowody 2-0 Klubokawiarnia Roztocznik
Skałki Stolec 2-1 Cis Brzeźnica
Piast Jaźwina 3-0 Błękitni Owiesno
Niemczanka Niemcza 0-1 Zieloni Łagiewniki
Sparta Ostroszowice 2-1 Henrykowianka Henryków
Cukrownik/Polonia Pszenno 2-0 Dąb Mościsko
Polonia Ząbkowice Śląskie 3-2 Victoria Dębowiec
Piławianka Piława Górna 2-0 LKS Dobrocin

Kolejka 17 - 26 listopada

Klubokawiarnia Roztocznik 3-2 Piławianka Piława Górna
LKS Dobrocin 3-1 Polonia Ząbkowice Śląskie
Victoria Dębowiec 2-1 Cukrownik/Polonia Pszenno
Dąb Mościsko 2-3 Sparta Ostroszowice
Henrykowianka Henryków 0-5 Niemczanka Niemcza
(wo)
na boisku 1-5
Zieloni Łagiewniki 3-1 Piast Jaźwina
Błękitni Owiesno 1-2 Skałki Stolec
Cis Brzeźnica 4-1 Ślęża Ciepłowody

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Cis Brzeźnica 3-2 Klubokawiarnia Roztocznik
Ślęża Ciepłowody 0-1 Błękitni Owiesno
Skałki Stolec 5-1 Zieloni Łagiewniki
Piast Jaźwina 3-2 Henrykowianka Henryków
Niemczanka Niemcza 1-0 Dąb Mościsko
Sparta Ostroszowice 2-0 Victoria Dębowiec
Cukrownik/Polonia Pszenno 2-1 LKS Dobrocin
Polonia Ząbkowice Śląskie 1-3 Piławianka Piława Górna

Kolejka 19 - 15 kwietnia

Klubokawiarnia Roztocznik 4-0 Polonia Ząbkowice Śląskie
Piławianka Piława Górna 4-0 Cukrownik/Polonia Pszenno
LKS Dobrocin 1-2 Sparta Ostroszowice
Victoria Dębowiec 2-0 Niemczanka Niemcza
Dąb Mościsko 3-0 Piast Jaźwina
Henrykowianka Henryków 1-4 Skałki Stolec
Zieloni Łagiewniki 0-3 Ślęża Ciepłowody
Błękitni Owiesno 1-2 Cis Brzeźnica

Kolejka 20 - 22 kwietnia

Błękitni Owiesno 4-2 Klubokawiarnia Roztocznik
Cis Brzeźnica 0-3 Zieloni Łagiewniki
Ślęża Ciepłowody 4-3 Henrykowianka Henryków
Skałki Stolec 1-3 Dąb Mościsko
Piast Jaźwina 3-1 Victoria Dębowiec
Niemczanka Niemcza 3-2 LKS Dobrocin
Sparta Ostroszowice 1-6 Piławianka Piława Górna
Cukrownik/Polonia Pszenno 0-0 Polonia Ząbkowice Śląskie

Kolejka 21 - 29 kwietnia

Klubokawiarnia Roztocznik 1-3 Cukrownik/Polonia Pszenno
Polonia Ząbkowice Śląskie 3-3 Sparta Ostroszowice
Piławianka Piława Górna 2-1 Niemczanka Niemcza
LKS Dobrocin 5-2 Piast Jaźwina
Victoria Dębowiec 1-4 Skałki Stolec
Dąb Mościsko 2-1 Ślęża Ciepłowody
Henrykowianka Henryków 0-1 Cis Brzeźnica
Zieloni Łagiewniki 1-1 Błękitni Owiesno

Kolejka 22 - 3 maja

Zieloni Łagiewniki 2-3 Klubokawiarnia Roztocznik
Błękitni Owiesno 3-1 Henrykowianka Henryków
Cis Brzeźnica 1-0 Dąb Mościsko
Ślęża Ciepłowody 3-1 Victoria Dębowiec
Skałki Stolec 2-3 LKS Dobrocin
Piast Jaźwina 3-5 Piławianka Piława Górna
Niemczanka Niemcza 4-1 Polonia Ząbkowice Śląskie
Sparta Ostroszowice 3-2 Cukrownik/Polonia Pszenno

Kolejka 23 - 6 maja

Klubokawiarnia Roztocznik 8-1 Sparta Ostroszowice
Cukrownik/Polonia Pszenno 4-1 Niemczanka Niemcza
Polonia Ząbkowice Śląskie 0-3 Piast Jaźwina
Piławianka Piława Górna 3-1 Skałki Stolec
LKS Dobrocin 2-4 Ślęża Ciepłowody
Victoria Dębowiec 3-2 Cis Brzeźnica
Dąb Mościsko 3-1 Błękitni Owiesno
Henrykowianka Henryków 3-1 Zieloni Łagiewniki

Kolejka 24 - 13 maja

Henrykowianka Henryków 1-6 Klubokawiarnia Roztocznik
Zieloni Łagiewniki 1-0 Dąb Mościsko
Błękitni Owiesno 2-5 Victoria Dębowiec
Cis Brzeźnica 2-1 LKS Dobrocin
Ślęża Ciepłowody 4-9 Piławianka Piława Górna
Skałki Stolec 7-4 Polonia Ząbkowice Śląskie
Piast Jaźwina 1-1 Cukrownik/Polonia Pszenno
Niemczanka Niemcza 1-2 Sparta Ostroszowice

Kolejka 25 - 20 maja

Klubokawiarnia Roztocznik 5-2 Niemczanka Niemcza
Sparta Ostroszowice 2-7 Piast Jaźwina
Cukrownik/Polonia Pszenno 0-3 Skałki Stolec
Polonia Ząbkowice Śląskie 0-5 Ślęża Ciepłowody
Piławianka Piława Górna 1-2 Cis Brzeźnica
LKS Dobrocin 3-4 Błękitni Owiesno
Victoria Dębowiec 8-1 Zieloni Łagiewniki
Dąb Mościsko 6-1 Henrykowianka Henryków

Kolejka 26 - 27 maja

Dąb Mościsko 4-1 Klubokawiarnia Roztocznik
Henrykowianka Henryków 4-3 Victoria Dębowiec
Zieloni Łagiewniki 2-0 LKS Dobrocin
Błękitni Owiesno 0-1 Piławianka Piława Górna
Cis Brzeźnica 3-2 Polonia Ząbkowice Śląskie
Ślęża Ciepłowody 3-3 Cukrownik/Polonia Pszenno
Skałki Stolec 6-3 Sparta Ostroszowice
Piast Jaźwina 0-0 Niemczanka Niemcza

Kolejka 27 - 3 czerwca

Klubokawiarnia Roztocznik 2-1 Piast Jaźwina
Niemczanka Niemcza 1-1 Skałki Stolec
Sparta Ostroszowice 3-4 Ślęża Ciepłowody
Cukrownik/Polonia Pszenno 3-0 Cis Brzeźnica
Polonia Ząbkowice Śląskie 1-2 Błękitni Owiesno
Piławianka Piława Górna 3-0 Zieloni Łagiewniki
LKS Dobrocin 1-1 Henrykowianka Henryków
Victoria Dębowiec 4-1 Dąb Mościsko

Kolejka 28 - 7 czerwca

Victoria Dębowiec 5-2 Klubokawiarnia Roztocznik
Dąb Mościsko - LKS Dobrocin
mecz przerwany w 75. minucie przy stanie 2-1
Henrykowianka Henryków 1-1 Piławianka Piława Górna
Zieloni Łagiewniki 4-1 Polonia Ząbkowice Śląskie
Błękitni Owiesno 2-2 Cukrownik/Polonia Pszenno
Cis Brzeźnica 3-2 Sparta Ostroszowice
Ślęża Ciepłowody 4-3 Niemczanka Niemcza
Skałki Stolec 7-2 Piast Jaźwina

Kolejka 29 - 10 czerwca

Skałki Stolec 3-5 Klubokawiarnia Roztocznik
Piast Jaźwina 1-6 Ślęża Ciepłowody
Niemczanka Niemcza 4-0 Cis Brzeźnica
Sparta Ostroszowice 3-1 Błękitni Owiesno
Cukrownik/Polonia Pszenno 9-0 Zieloni Łagiewniki
Polonia Ząbkowice Śląskie 5-2 Henrykowianka Henryków
Piławianka Piława Górna 2-0 Dąb Mościsko
LKS Dobrocin 0-3 Victoria Dębowiec

Kolejka 30 - 17 czerwca

Klubokawiarnia Roztocznik 3-1 LKS Dobrocin
Victoria Dębowiec 1-1 Piławianka Piława Górna
Dąb Mościsko 2-2 Polonia Ząbkowice Śląskie
Henrykowianka Henryków 4-2 Cukrownik/Polonia Pszenno
Zieloni Łagiewniki 0-3 Sparta Ostroszowice
Błękitni Owiesno 3-0 Niemczanka Niemcza
Cis Brzeźnica 2-2 Piast Jaźwina
Ślęża Ciepłowody 1-2 Skałki Stolec

Liga okręgowa 2006/2007 (Wałbrzych)

Klasa A 2006/2007 (Wałbrzych I)
Klasa A 2006/2007 (Wałbrzych III)

Klasa B 2006/2007 (Kłodzko I)
Klasa B 2006/2007 (Kłodzko II)
Klasa B 2006/2007 (Świdnica I)
Klasa B 2006/2007 (Świdnica II)
Klasa B 2006/2007 (Wałbrzych)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas