27 czerwca 2015, 15:00 - Lębork (Stadion Miejski)
Pogoń Lębork 1-7 Pogoń Szczecin
Damian Formela 78 - Sebastian Rudol 35, Takuya Murayama 40, Takafumi Akahoshi 44, Robert Obst 55, Jakub Okuszko 61, 83, Karol Danielak 90

Pogoń Lębork: Michał Katzor - Mateusz Stankiewicz (64 Mateusz Sadowski), Wojciech Musuła, Adrian Kochanek, Bartosz Haraszczuk (64 Krzysztof Skibicki) - Damian Formela, Mateusz Sychowski (56 Rafał Morawski), Gracjan Miszkiewicz (56 Łukasz Janowicz), Mateusz Wesserling, Arkadiusz Byczkowski (64 Bartosz Rekowski) - Sylwester Ilanz (56 Mateusz Madziąg).

Pogoń Szczecin: (I połowa) Dawid Kudła - Sebastian Rudol, Jarosław Fojut, Jakub Czerwiński, Ricardo Nunes - Dominik Kun, Rafał Murawski, Takafumi Akahoshi, Adam Frączczak, Takuya Murayama - Łukasz Zwoliński. (II połowa) Bartosz Piotrowski - Błażej Chouwer, Sebastian Murawski, Jarosław Fojut, Mateusz Lewandowski - Marcin Listkowski, Robert Obst, Michał Walski, Andrzej Kotłowski, Karol Danielak - Jakub Okuszko.

widzów: 600.

Pogoń Szczecin wygrała 7-1 (3-0) z Pogonią Lebork w meczu towarzyskim rozegranym z okazji 70-lecia istnienia czwartoligowca.

W drużynie Pogoni Szczecin wystąpili m.in. wracający z wypożyczenia z Błękitnych Stargard Szczeciński Andrzej Kotłowski oraz zawodnicy rezerw Błażej Chouwer i Jakub Okuszko.

źródło: własne / Pogoń Szczecin / pogononline.pl / Pogoń Lębork

Dodano: 27 czerwca 2015, 16:54:50

TYLKOPOGOŃ - 27 czerwca 2015, 17:01:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Koniec meczu. Cudowna kanonada w wykonaniu podopiecznych Czesława Michniewicza. Pokaz siły nie tylko ze strony doświadczonych zawodników, ale także młodzieży. Po tym meczu możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość!

paprykarz - 27 czerwca 2015, 17:02:18 - *.29.164.2.threembb.co.uk
Okuszko najwiekszy + meczu. Gol, ktory wpuscil Piotrowski jest z jego winy (podal prosto do strzelca). Fojut solidny! Rudol nasz szczecinski skarb. Ciesza gole japonczykow. Obst cos pogra w tym sezonie - wierze.

Tony - 27 czerwca 2015, 17:07:35 - *.res.bhn.net
Bravo Portowcy!! W sparingach tez trzeba grac!! Widac bedzie rywalizacja mlodych ze starymi!!!

barti - 27 czerwca 2015, 17:58:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trzeba pochwalić piłkarzy z Lęborka za walkę do końca i że wpadła bramka do 1wszego gola było całkiem fajnie

Lebork LKS - 28 czerwca 2015, 12:39:07 - *.centertel.pl
Bardzo ciekawe spotkanie,tak jak napisał kolega w poście wyżej ze mecz do pierwszej bramki wyglądał bardzo ciekawie,mimo tego ze Portowcy byli przy piłce to leborscy piłkarze dotrzymywali im kroku.

Pokerfhjfm - 28 czerwca 2015, 12:45:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl