18 stycznia 2020, 11:00 - Toruń (boisko przy ul. Przy Skarpie)
Elana Toruń 3-0 Nielba Wągrowiec
Sebastian Rak, Kacper Jóźwicki (k), Krzysztof Kołodziej

Elana Toruń: (I tercja) zawodnik testowany, Kordian Górka, Michał Bierzało, zawodnik testowany, Mateusz Stryjewski, Mariusz Kryszak, Hubert Kisiel, Bartosz Machaj, zawodnik testowany, Dominik Kościelniak, Filip Kozłowski. (II tercja) zawodnik testowany, Mateusz Stryjewski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Jan Andrzejewski, zawodnik testowany, Konrad Jóźwicki, Kacper Jóźwicki, zawodnik testowany, Sebastian Rak, Dominik Pisarek. (III tercja) Jakub Knut - Jan Andrzejewski, Jakub Banach, Błażej Klimek, Jakub Świeciński, Patryk Urbański, Lukáš Hrnčiar, Bartosz Boniecki, Krzysztof Kołodziej, Damian Zagórski, Dominik Pisarek.

Grano 3x35 minut.

Elana Toruń wygrała w meczu sparingowym z trzecioligową Nielbą Wągrowiec 3-0 (0-0, 2-0).

W zespole Elany zagrał m.in. testowany Dominik Pisarek (Górnik II Zabrze).

źródło: własne / Elana Toruń

Dodano: 18 stycznia 2020, 12:54:33

bolek lole - 18 stycznia 2020, 13:13:43 - *.play-internet.pl
Czekamy na inauguracje ligi przy sztucznym oswietleniu do boju Elana

Nielba wrc - 18 stycznia 2020, 14:02:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niestety porażka ale z klubem grającym ligę wyżej!!!skład jest dobry i będzie utrzymanie w 3 lidze!!!Tylko Nielba

Olo - 18 stycznia 2020, 18:57:27 - *.31.243.170