17 listopada 2023, 11:30 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado)
Stal Mielec 1-1 Stal Rzeszów
Kōki Hinokio 14 - Kacper Paśko 40

Stal Mielec: (I połowa) 13. Konrad Jałocha - 18. Piotr Wlazło, 3, Bert Esselink, 7. Łukasz Gerstenstein, 23. Krystian Getinger, 8. Kōki Hinokio, 21. Mateusz Matras, 6. Leândro, 22. Rafa Santos, 17. Ilja Szkurin, 10. Maciej Domański. (II połowa) 12. Mateusz Dudek - 4. Kamil Pajnowski, 21. Mateusz Matras, 18. Piotr Wlazło, 11. Krzysztof Wołkowicz, 22. Rafa Santos, 19. Michał Trąbka, 37. Mateusz Stępień, 8. Kōki Hinokio, 25. Łukasz Wolsztyński, 14. Przemysław Maj.

Stal Rzeszów: Gerard Bieszczad (60 Jakub Raciniewski) - César Peña, Kacper Paśko, Łukasz Góra, Milan Šimčák - Adrian Bukowski (65 Kamil Bartkowiak), Krzysztof Danielewicz (60 Karol Łysiak), Szymon Kądziołka (65 Illa Postupalśkyj) - Wiktor Kłos (46 Jakub Zych), Adler Da Silva (32 Szymon Salamon, 75 Jesús Díaz), Arsen Hrosu (46 Andreja Prokić).

W meczu sparingowym rozegranym w Woli Chorzelowskiej Stal Mielec zremisowała 1-1 (1-1) ze Stalą Rzeszów. W rozegranej po meczu serii rzutów karnych Stal Mielec wygrała 5-4.

W Stali Rzeszów zagrali m.in. Kamil Bartkowiak, Illa Postupalśkyj i Szymon Salamon z rezerw.

źródło: własne / Stal Mielec / Stal Rzeszów

Dodano: 17 listopada 2023, 13:13:50

Wit - 17 listopada 2023, 16:36:25 - *.warszawa.vectranet.pl
Standardowy wynik w sparingu obu Stali.

FKS - 17 listopada 2023, 16:45:50 - *.centertel.pl
W pomeczowym konkursie jedenastek lepsza Stal Mielec 5;4...

Stalowiak - 17 listopada 2023, 16:51:32 - *.play-internet.pl
Brawo obydwie Stalówki. unitedStal.

Normalny - 17 listopada 2023, 16:54:01 - *.hsd1.pa.comcast.net
Wie ktoś co z wlazlo...czemu nie gral w lidze i czy juz jest gotowy bo widze ze w sparingu gral caly mecz ....pozdro

StalRz - 17 listopada 2023, 19:44:50 - *.play-internet.pl