[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

T-Mobile Ekstraklasa 2014/2015
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech Poznań 37  43 (54)  19 13 5 67-33 12 5 2 39-14 7 8 3 28-19
2.  Legia Warszawa 37  42 (56)  21 7 9 64-33 13 3 3 36-16 8 4 6 28-17
3.  Jagiellonia Białystok 37  41 (49)  19 8 10 59-44 11 4 4 35-24 8 4 6 24-20
4.  Śląsk Wrocław 37  35 (46)  15 13 9 50-43 11 6 2 26-12 4 7 7 24-31
5.  Lechia Gdańsk 37  29 (41)  13 10 14 45-47 8 5 5 21-18 5 5 9 24-29
6.  Wisła Kraków 37  28 (43)  12 13 12 56-48 7 6 5 26-22 5 7 7 30-26
7.  Górnik Zabrze 37  26 (43)  12 11 14 50-60 6 7 5 28-32 6 4 9 22-28
8.  Pogoń Szczecin 37  22 (41)  11 9 17 45-52 8 3 7 26-20 3 6 10 19-32

9.  Cracovia 37  36 (37)  15 9 13 50-44 10 5 4 27-20 5 4 9 23-24
10.  Ruch Chorzów 37  30 (33)  12 10 15 44-46 7 4 7 26-21 5 6 8 18-25
11.  Korona Kielce 37  28 (39)  12 11 14 44-55 8 6 5 28-28 4 5 9 16-27 2 6 2 0 0 3-1
12.  Piast Gliwice 37  28 (39)  13 8 16 50-56 10 3 6 36-26 3 5 10 14-30 2 0 0 0 2 1-3
13.  Podbeskidzie Bielsko-Biała 37  27 (39)  12 10 15 47-60 7 6 6 25-29 5 4 9 22-31
14.  Górnik Łęczna 37  27 (34)  11 11 15 39-46 7 7 4 25-18 4 4 11 14-28
15.  Zawisza Bydgoszcz 37  24 (29)  10 8 19 45-63 6 4 8 20-24 4 4 11 25-39
16.  GKS Bełchatów 37  21 (31)  9 9 19 35-60 5 6 7 18-24 4 3 12 17-36
W związku ze zdobyciem Pucharu Polski przez Legię Warszawa, w Lidze Europy zagra czwarta drużyna ekstraklasy.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lech Poznań    2-1 2-0 
1-3 
2-0 
3-0 
1-0 2-3 
0-0 
3-0 1-1 
1-0 
1-1 2-1 1-1 4-0 1-1 1-0 6-2 5-0 
 2 Legia Warszawa2-2 
1-2 
    1-3 
1-0 
4-3 1-0 2-2 
1-0 
1-1 
2-0 
2-1 2-0 2-1 2-0 2-0 3-0 5-0 2-0 0-1 
 3 Jagiellonia Białystok1-0 0-3     1-3 
1-1 
2-2 
4-2 
2-2 
2-1 
1-0 
3-2 
5-0 2-1 2-0 1-2 2-1 4-2 2-1 0-0 0-1 
 4 Śląsk Wrocław1-1 1-3 
1-1 
0-1     3-0 
1-0 
1-0 2-0 
1-1 
1-1 
2-1 
0-0 2-0 1-0 3-0 0-0 2-1 2-1 2-1 
 5 Lechia Gdańsk1-2 
1-2 
1-0 
0-0 
1-1 1-4     1-0 
2-2 
1-0 0-1 1-0 3-3 1-2 3-1 1-0 2-0 0-0 1-0 
 6 Wisła Kraków1-2 0-3 0-2 1-1 
0-1 
3-1     1-1 
4-1 
1-1 
2-2 
2-1 2-2 2-0 1-1 3-2 2-0 0-1 1-0 
 7 Górnik Zabrze1-1 
1-6 
0-4 3-0 3-3 2-2 
0-1 
0-5     1-1 
2-0 
2-0 2-2 1-1 1-2 3-3 2-0 2-1 2-0 
 8 Pogoń Szczecin1-1 2-1 
0-1 
2-0 
1-3 
4-1 0-1 
1-3 
0-3 3-1     2-1 1-1 2-0 0-0 1-2 0-1 3-0 3-0 
 9 Cracovia0-0 1-3 1-1 1-1 3-2 1-0 1-2 0-1     1-0 
1-0 
2-1 
1-1 
3-1 1-3 2-1 1-0 
3-1 
3-1 
1-1 
 10 Ruch Chorzów0-0 0-0 5-2 1-0 1-1 1-2 1-2 2-1 3-0     0-1 2-0 
1-1 
2-0 1-2 1-2 
3-2 
0-1 
2-4 
 11 Korona Kielce2-2 0-0 0-3 2-2 3-2 3-2 0-3 2-2 1-2 0-0 
0-2 
    1-0 
2-1 
2-1 
3-1 
2-0 
1-3 
2-2 2-0 
 12 Piast Gliwice3-2 3-1 0-2 2-0 1-3 0-0 2-2 1-0 4-2 
0-3 
0-1 1-2     3-0 
2-1 
0-0 
2-3 
3-0 3-1 
6-3 
 13 Podbeskidzie Bielsko-Biała0-2 2-1 1-0 2-2 1-0 2-2 0-3 2-3 1-1 
0-3 
3-0 
0-2 
2-2 2-4     1-0 
1-0 
2-1 
2-2 
1-1 
 14 Górnik Łęczna1-1 3-1 0-0 1-1 1-1 1-1 0-1 4-2 2-1 
0-3 
3-0 
0-1 
1-0 1-2 0-0     5-2 1-1 
1-0 
 15 Zawisza Bydgoszcz1-0 1-2 1-3 0-1 0-2 2-4 1-2 2-1 0-3 1-1 2-0 
3-1 
2-0 
0-0 
1-2 0-0 
1-1 
    2-1 
 16 GKS Bełchatów1-2 0-3 0-0 2-0 1-1 3-1 1-0 1-0 1-1 0-1 2-0 
2-2 
0-0 1-2 
0-2 
1-1 1-4 
1-4 
    

REKLAMA

Kolejka 1 - 19-20 lipca

Górnik Łęczna 1-1 Wisła Kraków 18 lipca, 20:30 (5025)
Tomasz Nowak 28 - Maciej Sadlok 41
Górnik Zabrze 2-0 Cracovia 21 lipca, 18:00 (3000)
Błażej Augustyn 5, Mateusz Zachara 90
Jagiellonia Białystok 2-2 Lechia Gdańsk 19 lipca, 18:00 (5782)
Patryk Tuszyński 6, 29 - Piotr Wiśniewski 45, Marek Wasiluk 69 (s)
Lech Poznań 4-0 Piast Gliwice 20 lipca, 15:30
Vojo Ubiparip 19, 84, 90, Dawid Kownacki 36
bez udziału publiczności
Legia Warszawa 0-1 GKS Bełchatów 19 lipca, 20:30 (8699)
Bartosz Ślusarski 45
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-3 Pogoń Szczecin 18 lipca, 18:00 (3250)
Bartłomiej Konieczny 9, Marek Sokołowski 53 - Łukasz Zwoliński 29, Maciej Dąbrowski 87, Adam Frączczak 90
Śląsk Wrocław 2-0 Ruch Chorzów 20 lipca, 18:00 (10 180)
Sebastian Mila 7, Róbert Pich 79
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Korona Kielce 20 lipca, 15:30 (2998)
Jorge Kadú 67, Luís Carlos 77

Kolejka 2 - 26-27 lipca

Cracovia 1-3 Legia Warszawa 26 lipca, 20:30 (8308)
Dawid Nowak 4 - Jakub Kosecki 23, Tomasz Jodłowiec 47, Ivica Vrdoljak 74 (k)
GKS Bełchatów 2-0 Korona Kielce 25 lipca, 18:00 (3100)
Bartosz Ślusarski 6 (k), Mateusz Mak 15
Górnik Zabrze 1-1 Lech Poznań 27 lipca, 18:00 (3000)
Mateusz Zachara 58 - Łukasz Teodorczyk 19
Lechia Gdańsk 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 25 lipca, 20:30 (14 641)
Maciej Makuszewski 29
Pogoń Szczecin 4-1 Śląsk Wrocław 26 lipca, 18:00 (7377)
Adam Frączczak 45, Łukasz Zwoliński 56, Takuya Murayama 59, Wojciech Golla 77 - Róbert Pich 40
Ruch Chorzów 1-2 Górnik Łęczna 27 lipca, 15:30 (1000)
Piotr Stawarczyk 65 - Lukáš Bielák 31, Miroslav Božok 63
w Gliwicach
Wisła Kraków 1-1 Piast Gliwice 28 lipca, 18:00 (4277)
Maciej Jankowski 77 - Jan Polák 49
Zawisza Bydgoszcz 1-3 Jagiellonia Białystok 27 lipca, 15:30 (2873)
Bernardo Vasconcelos 85 - Dani Quintana 48, Mateusz Piątkowski 64, 90

Kolejka 3 - 2-3 sierpnia

Górnik Łęczna 1-1 GKS Bełchatów 4 sierpnia, 18:00 (4053)
Łukasz Mierzejewski 40 - Michał Mak 7
Jagiellonia Białystok 2-1 Cracovia 1 sierpnia, 18:00 (6780)
Maciej Gajos 56, Michał Pazdan 87 - Deniss Rakels 25
Korona Kielce 2-2 Pogoń Szczecin 2 sierpnia, 18:00 (5741)
Jacek Kiełb 28, Paweł Golański 49 - Hernâni 32, Maksymilian Rogalski 85
Lech Poznań 2-3 Wisła Kraków 3 sierpnia, 18:00 (16 264)
Hubert Wołąkiewicz 59 (k), Barry Douglas 83 - Łukasz Garguła 17, 28, Wilde-Donald Guerrier 87
Legia Warszawa 1-1 Górnik Zabrze 2 sierpnia, 20:30 (12 351)
Marek Saganowski 66 - Igor Lewczuk 25 (s)
Piast Gliwice 1-3 Lechia Gdańsk 1 sierpnia, 20:30 (4458)
Rubén Jurado 22 - Piotr Wiśniewski 20, 53, Stojan Vranješ 65 (k)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0 Ruch Chorzów 3 sierpnia, 15:30 (3201)
Maciej Korzym 49, Tomasz Górkiewicz 59, Damian Chmiel 62
Śląsk Wrocław 2-1 Zawisza Bydgoszcz 3 sierpnia, 15:30 (6839)
Róbert Pich 7, 28 - Kamil Drygas 32

Kolejka 4 - 9-10 sierpnia

Cracovia 2-1 Korona Kielce 8 sierpnia, 18:00 (7192)
Boubacar Dialiba 38, Marcin Budziński 90 - Przemysław Trytko 79 (k)
GKS Bełchatów 2-0 Śląsk Wrocław 9 sierpnia, 18:00 (3500)
Michał Mak 44 (k), Kamil Poźniak 81
W 30. minucie Błażej Telichowski (GKS Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 3-0 Jagiellonia Białystok 8 sierpnia, 20:30 (3000)
Róbert Jež 29 (k), 60, Mateusz Zachara 84
Lechia Gdańsk 1-2 Lech Poznań 10 sierpnia, 15:30 (25 529)
Stojan Vranješ 36 (k) - Łukasz Teodorczyk 80, 84
Legia Warszawa 5-0 Górnik Łęczna 9 sierpnia, 20:30 (10 344)
Ivica Vrdoljak 46, 64 (k), Jakub Kosecki 49, Orlando Sá 70, 80
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Sergiusz Prusak
Pogoń Szczecin 0-0 Piast Gliwice 11 sierpnia, 18:00 (7583)
Wisła Kraków 2-2 Ruch Chorzów 10 sierpnia, 18:00 (5783)
Rafał Boguski 18 (k), Paweł Brożek 83 - Daniel Dziwniel 43, Michał Efir 73
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 sierpnia, 15:30 (1873)
Jorge Kadú 33 - Dariusz Kołodziej 49, Damian Chmiel 90

Kolejka 5 - 16-17 sierpnia

Górnik Łęczna 5-2 Zawisza Bydgoszcz 16 sierpnia, 15:30 (3058)
Grzegorz Bonin 10, 42, Fedor Černych 32, 50, Sebastian Szałachowski 87 - Jakub Wójcicki 39, Kamil Drygas 53
Jagiellonia Białystok 0-3 Legia Warszawa 15 sierpnia, 20:30 (7435)
Michał Żyro 14, Miroslav Radović 25, Michał Kucharczyk 84
Korona Kielce 0-3 Górnik Zabrze 15 sierpnia, 18:00 (6582)
Rafał Kosznik 27, Róbert Jež 65, Roman Gergel 78
Lech Poznań 1-1 Pogoń Szczecin 16 sierpnia, 20:30 (13 174)
Szymon Pawłowski 73 - Marcin Robak 21
Piast Gliwice 0-1 Ruch Chorzów 16 sierpnia, 18:00 (5111)
Grzegorz Kuświk 13
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 GKS Bełchatów 18 sierpnia, 18:00 (3200)
Sylwester Patejuk 72 - Pawieł Komołow 83
Śląsk Wrocław 0-0 Cracovia 17 sierpnia, 15:30 (8151)
Wisła Kraków 3-1 Lechia Gdańsk 17 sierpnia, 18:00 (6016)
Maciej Sadlok 51, Semir Štilić 56, 90 - Stojan Vranješ 26 (k)

Kolejka 6 - 23-24 sierpnia

Cracovia 1-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 23 sierpnia, 15:30 (6143)
Deleu 60 - Maciej Korzym 17, Damian Chmiel 56, 79
GKS Bełchatów 0-0 Piast Gliwice 25 sierpnia, 18:00 (3200)
Górnik Zabrze 2-0 Górnik Łęczna 23 sierpnia, 18:00 (3000)
Łukasz Madej 54, 67
Jagiellonia Białystok 1-3 Śląsk Wrocław 23 sierpnia, 20:30 (6435)
Mateusz Piątkowski 23 - Sebastian Mila 65 (k), Lukáš Droppa 85, Krzysztof Ostrowski 89
Legia Warszawa 2-0 Korona Kielce 24 sierpnia, 15:30 (12 729)
Orlando Sá 63, Marek Saganowski 76
Pogoń Szczecin 0-3 Wisła Kraków 22 sierpnia, 20:30 (8548)
Semir Štilić 25, Paweł Brożek 36, 75
Ruch Chorzów 0-0 Lech Poznań 24 sierpnia, 18:00 (7500)
W 87. minucie Marcin Kamiński (Lech Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zawisza Bydgoszcz 0-2 Lechia Gdańsk 22 sierpnia, 18:00 (1564)
Antonio Čolak 53, Maciej Makuszewski 85

Kolejka 7 - 30-31 sierpnia

Górnik Łęczna 4-2 Pogoń Szczecin 30 sierpnia, 15:30 (4179)
Shpëtim Hasani 48, 55, Grzegorz Bonin 50, Fedor Černych 74 - Marcin Robak 42, 64
Korona Kielce 0-3 Jagiellonia Białystok 30 sierpnia, 20:30 (4610)
Mateusz Piątkowski 27, 43, Jan Pawłowski 81
Lech Poznań 1-1 Cracovia 31 sierpnia, 18:00 (14 884)
Kasper Hämäläinen 46 - Marcin Budziński 22
Lechia Gdańsk 3-3 Ruch Chorzów 31 sierpnia, 15:30 (14 293)
Stojan Vranješ 49, Antonio Čolak 81, Kevin Friesenbichler 90 - Filip Starzyński 25, Jakub Kowalski 59, Eduards Višņakovs 82
Piast Gliwice 3-0 Zawisza Bydgoszcz 29 sierpnia, 18:00 (3292)
Rubén Jurado 62, 78, Kamil Wilczek 72
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Legia Warszawa 31 sierpnia, 15:30 (3500)
Anton Sloboda 8, Maciej Korzym 38 - Orlando Sá 25
Śląsk Wrocław 2-0 Górnik Zabrze 30 sierpnia, 18:00 (9793)
Flávio Paixão 34, 90
Wisła Kraków 1-0 GKS Bełchatów 29 sierpnia, 20:30 (16 832)
Rafał Boguski 24

Kolejka 8 - 13-14 września

Cracovia 2-1 Górnik Łęczna 13 września, 15:30 (5624)
Miroslav Čovilo 44, Deniss Rakels 80 - Fedor Černych 4
GKS Bełchatów 1-1 Lechia Gdańsk 14 września, 18:00 (3300)
Bartosz Ślusarski 37 - Piotr Grzelczak 90
Górnik Zabrze 1-2 Piast Gliwice 14 września, 15:30 (3000)
Adam Danch 27 - Gerard Badía 2, Bartosz Szeliga 84
Jagiellonia Białystok 1-0 Lech Poznań 13 września, 18:00 (7350)
Mateusz Piątkowski 5
Korona Kielce 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15 września, 18:00 (6142)
Kamil Sylwestrzak 39, Jacek Kiełb 66 - Pavol Staňo 44
Legia Warszawa 4-3 Śląsk Wrocław 13 września, 20:30 (16 187)
Miroslav Radović 13, 85, Dossa Júnior 21, 42 - Sebastian Mila 34, Róbert Pich 48, Flávio Paixão 90
Pogoń Szczecin 1-1 Ruch Chorzów 12 września, 20:30 (5829)
Maciej Dąbrowski 90 - Grzegorz Kuświk 31
Zawisza Bydgoszcz 2-4 Wisła Kraków 12 września, 18:00 (2653)
Luís Carlos 58, Wágner 60 - Jakub Wójcicki 1 (s), Paweł Brożek 74, Mariusz Stępiński 79, Semir Štilić 89 (k)

Kolejka 9 - 20-21 września

Górnik Łęczna 0-0 Jagiellonia Białystok 22 września, 18:00 (5288)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Veljko Nikitović
Lech Poznań 6-2 Zawisza Bydgoszcz 20 września, 20:30 (11 078)
Zaur Sadajew 12, Gergő Lovrencsics 18, Kasper Hämäläinen 43, Darko Jevtić 51 (k), 82, Szymon Pawłowski 66 - André Micael 32, Wágner 41
Lechia Gdańsk 0-1 Pogoń Szczecin 19 września, 20:30 (13 141)
Marcin Robak 38
Piast Gliwice 4-2 Cracovia 20 września, 15:30 (4100)
Bartosz Szeliga 17, Gerard Badía 33, Rubén Jurado 41, Kamil Wilczek 67 - Mateusz Żytko 49 (k), Miroslav Čovilo 81
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-3 Górnik Zabrze 20 września, 18:00 (3250)
Ołeksandr Szeweluchin 2, Mateusz Zachara 70, 90
Ruch Chorzów 0-1 GKS Bełchatów 21 września, 15:30 (5560)
Adrian Basta 6
Śląsk Wrocław 1-0 Korona Kielce 19 września, 18:00 (7669)
Flávio Paixão 72
Wisła Kraków 0-3 Legia Warszawa 21 września, 18:00 (31 289)
Orlando Sá 50, Ondrej Duda 90, Miroslav Radović 90

Kolejka 10 - 27-28 września

Cracovia 1-0 Wisła Kraków 28 września, 18:00 (14 114)
Miroslav Čovilo 90
GKS Bełchatów 1-0 Pogoń Szczecin 27 września, 18:00 (3067)
Pawieł Komołow 2
Górnik Zabrze 2-2 Lechia Gdańsk 28 września, 15:30 (3000)
Mariusz Magiera 30, Wojciech Łuczak 79 - Antonio Čolak 48, 64
Jagiellonia Białystok 4-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 29 września, 18:00 (5775)
Mateusz Piątkowski 12, 39, Maciej Gajos 15, Nika Dzalamidze 87 - Róbert Demjan 52, 70
Korona Kielce 1-0 Piast Gliwice 26 września, 18:00 (4665)
Przemysław Trytko 77
Legia Warszawa 2-2 Lech Poznań 27 września, 20:30 (25 934)
Tomasz Brzyski 76, Dossa Júnior 90 - Marcin Kamiński 33, Dariusz Formella 39
Śląsk Wrocław 2-1 Górnik Łęczna 26 września, 20:30 (11 171)
Krzysztof Ostrowski 63, Sebastian Mila 90 - Miroslav Božok 62
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Ruch Chorzów 27 września, 15:30 (2123)
Alvarinho 2 - Filip Starzyński 31 (k)

Kolejka 11 - 4-5 października

Górnik Łęczna 1-0 Korona Kielce 4 października, 15:30 (3815)
Fedor Černych 37
W 70. minucie Tomasz Nowak (Górnik Łęczna) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lech Poznań 5-0 GKS Bełchatów 5 października, 18:00 (18 717)
Kasper Hämäläinen 17, 71, Arkadiusz Malarz 51 (s), Gergő Lovrencsics 81, Darko Jevtić 86
w 4. minucie mecz został przerwany na 8 minut z powodu zadymienia boiska
Lechia Gdańsk 1-0 Cracovia 4 października, 18:00 (12 510)
Maciej Makuszewski 5
Piast Gliwice 3-1 Legia Warszawa 5 października, 15:30 (7714)
Kamil Wilczek 16, 36, 76 - Ondrej Duda 90
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Śląsk Wrocław 3 października, 18:00 (3200)
Damian Chmiel 30, Krzysztof Chrapek 70 - Piotr Celeban 21, Flávio Paixão 50
Pogoń Szczecin 3-0 Zawisza Bydgoszcz 5 października, 15:30 (6128)
Adam Frączczak 23, Łukasz Zwoliński 28, 63
W 74. minucie Łukasz Zwoliński (Pogoń Szczecin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Chorzów 1-2 Górnik Zabrze 4 października, 20:30 (8700)
Grzegorz Kuświk 17 - Wojciech Łuczak 29, Łukasz Madej 87
Wisła Kraków 0-2 Jagiellonia Białystok 3 października, 20:30 (11 244)
Michał Pazdan 53, Mateusz Piątkowski 90

Kolejka 12 - 18-19 października

Cracovia 1-0 Ruch Chorzów 17 października, 18:00 (6112)
Adam Marciniak 78
Górnik Zabrze 0-5 Wisła Kraków 19 października, 18:00 (3000)
Semir Štilić 38, 78, Paweł Brożek 48, 61, 83
Jagiellonia Białystok 5-0 Pogoń Szczecin 18 października, 18:00 (21 196)
Maciej Gajos 10, Mateusz Piątkowski 43, 81, Nika Dzalamidze 45, 66
Korona Kielce 2-2 Lech Poznań 19 października, 15:30 (7401)
Olivier Kapo 16, Kamil Sylwestrzak 90 - Kasper Hämäläinen 5, Szymon Pawłowski 28
Legia Warszawa 1-0 Lechia Gdańsk 17 października, 20:30 (18 171)
Orlando Sá 87
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Górnik Łęczna 18 października, 15:30 (3204)
Róbert Demjan 68
Śląsk Wrocław 3-0 Piast Gliwice 18 października, 15:30 (14 746)
Flávio Paixão 46, 51, Róbert Pich 72
Zawisza Bydgoszcz 2-1 GKS Bełchatów 20 października, 18:00 (2000)
Piotr Petasz 49, Michał Masłowski 88 - Adam Mójta 33 (k)

Kolejka 13 - 25-26 października

GKS Bełchatów 1-0 Górnik Zabrze 24 października, 18:00 (2830)
Andreja Prokić 89
Lech Poznań 1-0 Górnik Łęczna 26 października, 15:30 (14 882)
Muhamed Keïta 81
Lechia Gdańsk 1-4 Śląsk Wrocław 25 października, 15:30 (13 966)
Kevin Friesenbichler 80 - Tiago Valente 6 (s), Flávio Paixão 11 (k), 23, 50
Piast Gliwice 0-2 Jagiellonia Białystok 25 października, 15:30 (3829)
Maciej Gajos 34, Patryk Tuszyński 86
Pogoń Szczecin 2-1 Cracovia 25 października, 18:00 (4354)
Takuya Murayama 59, 84 - Marcin Budziński 89
Ruch Chorzów 0-1 Korona Kielce 27 października, 18:00 (4254)
Radek Dejmek 77
Wisła Kraków 3-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 października, 20:30 (10 709)
Dariusz Pietrasiak 62 (s), Łukasz Burliga 75, Semir Štilić 85 (k) - Maciej Iwański 38, 55 (k)
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Legia Warszawa 26 października, 18:00 (4600)
Wágner 65 - Jakub Rzeźniczak 31, Michał Żyro 40

Kolejka 14 - 2 listopada

Cracovia 1-0 Zawisza Bydgoszcz 2 listopada, 15:30 (5234)
Deniss Rakels 56
Górnik Łęczna 1-1 Lechia Gdańsk 31 października, 18:00 (4033)
Patrik Mráz 23 - Antonio Čolak 51
Górnik Zabrze 1-1 Pogoń Szczecin 2 listopada, 13:00 (3000)
Mateusz Zachara 8 - Mateusz Matras 42
Jagiellonia Białystok 0-1 GKS Bełchatów 3 listopada, 20:30 (12 307)
Bartosz Ślusarski 22
Korona Kielce 3-2 Wisła Kraków 31 października, 20:30 (7089)
Kyryło Petrow 33, Richárd Guzmics 61 (s), Olivier Kapo 85 - Łukasz Burliga 55, Radek Dejmek 78 (s)
Legia Warszawa 2-1 Ruch Chorzów 2 listopada, 18:00 (12 918)
Orlando Sá 37 (k), Adam Ryczkowski 69 - Grzegorz Kuświk 77
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-4 Piast Gliwice 3 listopada, 18:00 (3150)
Marek Sokołowski 67 (k), 90 - Kamil Wilczek 18, Konstantin Vassiljev 28, Hebert 63, Bartosz Szeliga 70
Śląsk Wrocław 1-1 Lech Poznań 2 listopada, 15:30 (22 687)
Mateusz Machaj 70 - Darko Jevtić 2

Kolejka 15 - 8-9 listopada

GKS Bełchatów 1-1 Cracovia 8 listopada, 18:00 (2670)
Adam Mójta 86 (k) - Bartosz Kapustka 90
Lech Poznań 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 7 listopada, 20:30 (12 991)
Dawid Kownacki 6 - Bartosz Śpiączka 89
Lechia Gdańsk 1-2 Korona Kielce 8 listopada, 15:30 (8991)
Antonio Čolak 90 - Olivier Kapo 25, Vlastimir Jovanović 43
Piast Gliwice 0-0 Górnik Łęczna 7 listopada, 18:00 (3852)
Pogoń Szczecin 2-1 Legia Warszawa 9 listopada, 18:00 (8324)
Rafał Murawski 14, Adam Frączczak 38 - Jakub Rzeźniczak 72
Ruch Chorzów 5-2 Jagiellonia Białystok 9 listopada, 15:30 (4100)
Filip Starzyński 31 (k), Jakub Kowalski 41, Grzegorz Kuświk 45, 79, Michał Efir 77 - Taras Romanczuk 18, Patryk Tuszyński 81
Wisła Kraków 1-1 Śląsk Wrocław 8 listopada, 20:30 (14 242)
Paweł Brożek 68 - Flávio Paixão 17 (k)
żółta kartka Krzysztofa Danielewicza nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie i została zaliczona Tomowi Hateleyowi
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Górnik Zabrze 9 listopada, 15:30 (1686)
Kamil Drygas 24 - Bartosz Iwan 6, Roman Gergel 74

Kolejka 16 - 22-23 listopada

Cracovia 1-2 Górnik Zabrze 24 listopada, 18:00 (5114)
Deniss Rakels 20 - Mateusz Zachara 41, 68
GKS Bełchatów 0-3 Legia Warszawa 21 listopada, 20:30 (4765)
Jakub Kosecki 33, Ondrej Duda 44, Jakub Rzeźniczak 75
Korona Kielce 2-2 Zawisza Bydgoszcz 22 listopada, 18:00 (5801)
Piotr Malarczyk 10, Olivier Kapo 62 - Michał Masłowski 45, Radek Dejmek 48 (s)
Lechia Gdańsk 1-1 Jagiellonia Białystok 23 listopada, 15:30 (8805)
Sebastian Madera 5 (s) - Łukasz Tymiński 37
Piast Gliwice 3-2 Lech Poznań 23 listopada, 18:00 (5173)
Kamil Wilczek 47, Bartosz Szeliga 50, Tomasz Podgórski 86 - Szymon Pawłowski 3, Marcin Kamiński 68
Pogoń Szczecin 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 22 listopada, 15:30 (4314)
Łukasz Zwoliński 37 - Damian Chmiel 9, Maciej Iwański 90 (k)
Ruch Chorzów 1-0 Śląsk Wrocław 21 listopada, 18:00 (5300)
Grzegorz Kuświk 90
Wisła Kraków 2-0 Górnik Łęczna 22 listopada, 15:30 (10 032)
Rafał Boguski 14, Emmanuel Sarki 90

Kolejka 17 - 29-30 listopada

Górnik Łęczna 3-0 Ruch Chorzów 28 listopada, 18:00 (3894)
Łukasz Mierzejewski 45, Fedor Černych 49, Tomasz Nowak 61 (k)
Jagiellonia Białystok 0-0 Zawisza Bydgoszcz 29 listopada, 15:30 (6513)
Korona Kielce 2-0 GKS Bełchatów 29 listopada, 18:00 (4541)
Kamil Sylwestrzak 32, Przemysław Trytko 41
Lech Poznań 3-0 Górnik Zabrze 30 listopada, 15:30 (12 749)
Kasper Hämäläinen 11, Szymon Pawłowski 36, Tomasz Kędziora 63
Legia Warszawa 2-0 Cracovia 1 grudnia, 18:00 (12 510)
Adam Marciniak 10 (s), Orlando Sá 72
Piast Gliwice 0-0 Wisła Kraków 28 listopada, 20:30 (5450)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Lechia Gdańsk 29 listopada, 15:30 (3250)
Pavol Staňo 43
Śląsk Wrocław 1-1 Pogoń Szczecin 30 listopada, 18:00 (8297)
Paweł Zieliński 54 - Takuya Murayama 33

Kolejka 18 - 6-7 grudnia

Cracovia 1-1 Jagiellonia Białystok 6 grudnia, 18:00 (4563)
Deniss Rakels 70 - Mateusz Piątkowski 59
GKS Bełchatów 1-1 Górnik Łęczna 6 grudnia, 15:30 (2158)
Adrian Basta 27 - Fedor Černych 17
Górnik Zabrze 0-4 Legia Warszawa 5 grudnia, 20:30 (3000)
Iñaki Astiz 12, Michał Żyro 33, Miroslav Radović 56, Orlando Sá 81
Lechia Gdańsk 3-1 Piast Gliwice 7 grudnia, 15:30 (7619)
Piotr Wiśniewski 28, 35, 52 - Kamil Wilczek 75
w 64. minucie mecz został przerwany na 12 minut z powodu zadymienia boiska
Pogoń Szczecin 2-0 Korona Kielce 6 grudnia, 15:30 (3214)
Łukasz Zwoliński 18, Takuya Murayama 89
Ruch Chorzów 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 grudnia, 18:00 (3465)
Rołand Gigołajew 40, Grzegorz Kuświk 55
Wisła Kraków 1-2 Lech Poznań 7 grudnia, 18:00 (17 263)
Łukasz Burliga 9 - Tomasz Kędziora 54, Zaur Sadajew 84
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Śląsk Wrocław 5 grudnia, 18:00 (1247)
Sebastian Mila 86

Kolejka 19 - 13-14 grudnia

Górnik Łęczna 3-1 Legia Warszawa 14 grudnia, 18:00 (7200)
Fedor Černych 9, 42, Patrik Mráz 26 - Ondrej Duda 84
Jagiellonia Białystok 1-0 Górnik Zabrze 13 grudnia, 15:30 (7185)
Przemysław Frankowski 27
Korona Kielce 1-2 Cracovia 12 grudnia, 18:00 (5368)
Przemysław Trytko 59 - Marcin Budziński 7, Deniss Rakels 41
Lech Poznań 1-0 Lechia Gdańsk 13 grudnia, 18:00 (16 029)
Dariusz Formella 32
W 58. minucie Kasper Hämäläinen (Lech Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
Piast Gliwice 1-0 Pogoń Szczecin 15 grudnia, 18:00 (3506)
Kamil Wilczek 62
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Zawisza Bydgoszcz 14 grudnia, 15:30 (3037)
Piotr Malinowski 33, Bartosz Śpiączka 71 - Alvarinho 24
Ruch Chorzów 1-2 Wisła Kraków 13 grudnia, 15:30 (6827)
Łukasz Surma 21 - Paweł Brożek 16, 75
Śląsk Wrocław 2-1 GKS Bełchatów 12 grudnia, 20:30 (7315)
Marco Paixão 61, Flávio Paixão 80 (k) - Bartosz Ślusarski 90

Kolejka 20 - 14-15 lutego

Cracovia 1-1 Śląsk Wrocław 15 lutego, 15:30 (8156)
Marcin Budziński 88 - Peter Grajciar 51
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Mariusz Pawełek
GKS Bełchatów 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 lutego, 15:30 (2537)
Arkadiusz Piech 68 - Maciej Iwański 16 (k), 37
Górnik Zabrze 1-1 Korona Kielce 16 lutego, 18:00 (3000)
Szymon Skrzypczak 82 - Radek Dejmek 56
Lechia Gdańsk 1-0 Wisła Kraków 13 lutego, 20:30 (14 363)
Piotr Grzelczak 54
Legia Warszawa 1-3 Jagiellonia Białystok 15 lutego, 18:00 (20 663)
Hélio Pinto 84 - Maciej Gajos 12, 86, Patryk Tuszyński 53
W 26. minucie Maciej Gajos (Jagiellonia Białystok) nie wykorzystał rzutu karnego.
Pogoń Szczecin 1-1 Lech Poznań 14 lutego, 18:00 (9684)
Marcin Robak 3 - Paulus Arajuuri 90
Ruch Chorzów 2-0 Piast Gliwice 14 lutego, 15:30 (6650)
Grzegorz Kuświk 50, Jakub Kowalski 57
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Górnik Łęczna 13 lutego, 18:00 (1210)

Kolejka 21 - 21-22 lutego

Górnik Łęczna 0-1 Górnik Zabrze 21 lutego, 15:30 (3359)
Rafał Kosznik 77
Korona Kielce 0-0 Legia Warszawa 22 lutego, 18:00 (11 006)
Lech Poznań 2-1 Ruch Chorzów 22 lutego, 15:30 (16 672)
Zaur Sadajew 6, Kasper Hämäläinen 34 - Filip Starzyński 78 (k)
W 20. minucie Marcin Kamiński (Lech Poznań) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lechia Gdańsk 0-0 Zawisza Bydgoszcz 21 lutego, 15:30 (15 624)
Piast Gliwice 3-1 GKS Bełchatów 23 lutego, 18:00 (2909)
Kamil Wilczek 48, Gerard Badía 59, Tomasz Podgórski 82 - Arkadiusz Piech 13
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Cracovia 20 lutego, 18:00 (4568)
Maciej Iwański 79 (k) - Miroslav Čovilo 64
Śląsk Wrocław 0-1 Jagiellonia Białystok 21 lutego, 18:00 (9097)
Karol Mackiewicz 13
Wisła Kraków 1-1 Pogoń Szczecin 20 lutego, 20:30 (9083)
Paweł Brożek 24 - Marcin Robak 43 (k)

Kolejka 22 - 28 lutego-1 marca

Cracovia 0-0 Lech Poznań 27 lutego, 20:30 (9151)
GKS Bełchatów 3-1 Wisła Kraków 28 lutego, 15:30 (3446)
Arkadiusz Piech 15, 75, Arkadiusz Głowacki 26 (s) - Arkadiusz Głowacki 36
Górnik Zabrze 3-3 Śląsk Wrocław 28 lutego, 18:00 (3000)
Roman Gergel 5, Łukasz Madej 74, Mariusz Magiera 85 (k) - Marco Paixão 44, Mateusz Machaj 53, Flávio Paixão 82
Jagiellonia Białystok 1-2 Korona Kielce 1 marca, 15:30 (15 359)
Patryk Tuszyński 87 (k) - Olivier Kapo 53, Radek Dejmek 61
Legia Warszawa 3-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 marca, 18:00 (12 690)
Adam Ryczkowski 12, Ondrej Duda 53 (k), Orlando Sá 90
Pogoń Szczecin 0-1 Górnik Łęczna 2 marca, 18:00 (4484)
Grzegorz Bonin 85
Ruch Chorzów 1-1 Lechia Gdańsk 27 lutego, 18:00 (5568)
Filip Starzyński 57 (k) - Kevin Friesenbichler 45 (k)
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Piast Gliwice 28 lutego, 15:30 (1295)
Cornel Predescu 58, Mica 70

Kolejka 23 - 7-8 marca

Górnik Łęczna 2-1 Cracovia 9 marca, 18:00 (3498)
Patrik Mráz 12, Miroslav Božok 25 - Miroslav Čovilo 9
Lech Poznań 2-0 Jagiellonia Białystok 6 marca, 20:30 (18 523)
Barry Douglas 86, Tomasz Kędziora 90 (k)
Lechia Gdańsk 1-0 GKS Bełchatów 7 marca, 18:00 (9851)
Antonio Čolak 80
Piast Gliwice 2-2 Górnik Zabrze 7 marca, 15:30 (8102)
Gerard Badía 43, Bartosz Szeliga 64 - Rafał Kosznik 35, Piotr Brożek 87 (s)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Korona Kielce 8 marca, 15:30 (4875)
Marek Sokołowski 24, Maciej Korzym 90 - Rafael Porcellis 22, Luís Carlos 40
Ruch Chorzów 2-1 Pogoń Szczecin 6 marca, 18:00 (5562)
Bartłomiej Babiarz 25, Grzegorz Kuświk 28 - Marcin Robak 34
Śląsk Wrocław 1-3 Legia Warszawa 8 marca, 18:00 (21 005)
Marco Paixão 41 - Jakub Rzeźniczak 18, Tomasz Jodłowiec 32, Michał Kucharczyk 73
Wisła Kraków 0-1 Zawisza Bydgoszcz 7 marca, 15:30 (9190)
Alvarinho 12

Kolejka 24 - 14-15 marca

Cracovia 3-1 Piast Gliwice 13 marca, 18:00 (5428)
Hebert 37 (s), Deniss Rakels 60, Erik Jendrišek 76 - Kamil Wilczek 49
GKS Bełchatów 0-1 Ruch Chorzów 16 marca, 18:00 (3218)
Eduards Višņakovs 88
W 90. minucie Marcin Flis (GKS Bełchatów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 3-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 marca, 15:30 (2648)
Rafał Kosznik 25, Mariusz Magiera 41 (k), 44 (k) - Damian Chmiel 35, 79, Bartosz Śpiączka 58
Jagiellonia Białystok 2-1 Górnik Łęczna 14 marca, 15:30 (10 138)
Mateusz Piątkowski 45, 59 - Grzegorz Bonin 49
Korona Kielce 2-2 Śląsk Wrocław 15 marca, 15:30 (7918)
Jacek Kiełb 26, 33 - Marco Paixão 4, Róbert Pich 47
Legia Warszawa 2-2 Wisła Kraków 15 marca, 18:00 (26 527)
Michał Żyro 28, Boban Jović 90 (s) - Łukasz Burliga 16, Paweł Brożek 48 (k)
Pogoń Szczecin 0-1 Lechia Gdańsk 13 marca, 20:30 (5284)
Sebastian Mila 19
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Lech Poznań 14 marca, 18:00 (4893)
Josip Barišić 33

Kolejka 25 - 21-22 marca

Górnik Łęczna 1-1 Śląsk Wrocław 20 marca, 20:30 (6302)
Tomasz Nowak 90 - Flávio Paixão 82
Lech Poznań 2-1 Legia Warszawa 22 marca, 18:00 (41 545)
Barry Douglas 66, Kasper Hämäläinen 70 - Michał Kucharczyk 84
Lechia Gdańsk 1-0 Górnik Zabrze 21 marca, 20:30 (12 493)
Antonio Čolak 10
Piast Gliwice 1-2 Korona Kielce 22 marca, 15:30 (4288)
Kamil Wilczek 36 - Jacek Kiełb 72 (k), Leândro 80
W 60. minucie Olivier Kapo (Korona Kielce) nie wykorzystał rzutu karnego.
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Jagiellonia Białystok 22 marca, 15:30 (4034)
Róbert Demjan 90
Pogoń Szczecin 3-0 GKS Bełchatów 20 marca, 18:00 (3384)
Marcin Robak 58, 67 (k), 73 (k)
Ruch Chorzów 1-2 Zawisza Bydgoszcz 21 marca, 15:30 (6248)
Martin Konczkowski 37 - André Micael 24, Josip Barišić 31
Wisła Kraków 2-1 Cracovia 21 marca, 18:00 (23 307)
Semir Štilić 16, Paweł Brożek 53 - Marcin Budziński 54

Kolejka 26 - 4 kwietnia

Cracovia 3-2 Lechia Gdańsk 4 kwietnia, 13:00 (6143)
Marcin Budziński 21, Deniss Rakels 44 (k), Piotr Polczak 49 - Piotr Grzelczak 40, Stojan Vranješ 47
GKS Bełchatów 1-2 Lech Poznań 4 kwietnia, 18:00 (4085)
Łukasz Wroński 72 - Muhamed Keïta 26, Paulus Arajuuri 74
Górnik Zabrze 2-2 Ruch Chorzów 6 kwietnia, 15:30 (3000)
Błażej Augustyn 21, Roman Gergel 85 - Grzegorz Kuświk 14, 51
Jagiellonia Białystok 2-2 Wisła Kraków 6 kwietnia, 18:00 (11 784)
Patryk Tuszyński 16, 90 - Paweł Brożek 46, Wilde-Donald Guerrier 71
Korona Kielce 2-0 Górnik Łęczna 6 kwietnia, 13:00 (5878)
Jacek Kiełb 66, Kamil Sylwestrzak 71
Legia Warszawa 2-0 Piast Gliwice 4 kwietnia, 20:30 (11 382)
Michał Kucharczyk 26, Orlando Sá 65
Śląsk Wrocław 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 kwietnia, 15:30 (8149)
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Pogoń Szczecin 7 kwietnia, 20:30 (4283)
Alvarinho 16, Jakub Świerczok 70 - Marcin Robak 90

Kolejka 27 - 11-12 kwietnia

GKS Bełchatów 1-4 Zawisza Bydgoszcz 12 kwietnia, 15:30 (2738)
Arkadiusz Piech 9 - Alvarinho 33, Mica 35, 69, Jakub Świerczok 43
Górnik Łęczna 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 kwietnia, 18:00 (3192)
Lech Poznań 1-1 Korona Kielce 12 kwietnia, 18:00 (24 308)
Gergő Lovrencsics 58 - Luís Carlos 65
W 22. minucie Rafael Porcellis (Korona Kielce) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lechia Gdańsk 1-0 Legia Warszawa 11 kwietnia, 15:30 (36 500)
Maciej Makuszewski 86
Piast Gliwice 2-0 Śląsk Wrocław 11 kwietnia, 18:00 (5007)
Łukasz Hanzel 71, Juanito 84 (s)
Pogoń Szczecin 2-0 Jagiellonia Białystok 11 kwietnia, 20:30 (4851)
Łukasz Zwoliński 64, 85
Ruch Chorzów 3-0 Cracovia 10 kwietnia, 18:00 (5877)
Grzegorz Kuświk 3, Rołand Gigołajew 21, Filip Starzyński 36
Wisła Kraków 1-1 Górnik Zabrze 10 kwietnia, 20:30 (12 304)
Wilde-Donald Guerrier 5 - Erik Grendel 53

Kolejka 28 - 18-19 kwietnia

Cracovia 0-1 Pogoń Szczecin 18 kwietnia, 20:30 (6355)
Łukasz Zwoliński 35
w 82. minucie mecz został przerwany na 7 minut z powodu niewłaściwego zachowania kibiców
Górnik Łęczna 1-1 Lech Poznań 19 kwietnia, 15:30 (6143)
Filipp Rudik 22 - Zaur Sadajew 45
Górnik Zabrze 2-0 GKS Bełchatów 20 kwietnia, 18:00 (2650)
Rafał Kosznik 29, Ołeksandr Szeweluchin 72
Jagiellonia Białystok 2-1 Piast Gliwice 18 kwietnia, 18:00 (8881)
Łukasz Tymiński 20, Taras Romanczuk 43 - Paweł Moskwik 74
Korona Kielce 0-0 Ruch Chorzów 17 kwietnia, 18:00 (7686)
Legia Warszawa 2-0 Zawisza Bydgoszcz 19 kwietnia, 18:00 (16 603)
Michał Żyro 57, Michał Kucharczyk 65
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Wisła Kraków 17 kwietnia, 20:30 (6188)
Maciej Iwański 18 (k), Tomasz Górkiewicz 41 - Wilde-Donald Guerrier 37, 71
Śląsk Wrocław 3-0 Lechia Gdańsk 18 kwietnia, 15:30 (11 651)
Mateusz Machaj 20 (k), Piotr Celeban 54, Marco Paixão 86

Kolejka 29 - 25-26 kwietnia

GKS Bełchatów 0-0 Jagiellonia Białystok 25 kwietnia, 18:00 (2513)
Lech Poznań 2-0 Śląsk Wrocław 25 kwietnia, 20:30 (22 175)
Kasper Hämäläinen 56, Paulus Arajuuri 83
Lechia Gdańsk 2-0 Górnik Łęczna 26 kwietnia, 15:30 (23 990)
Stojan Vranješ 39, Bruno Nazário 51
Piast Gliwice 3-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 26 kwietnia, 13:00 (4644)
Hebert 85, Kornel Osyra 87, Kamil Wilczek 90
Pogoń Szczecin 3-1 Górnik Zabrze 25 kwietnia, 15:30 (7826)
Rafał Kosznik 45 (s), Łukasz Zwoliński 59, Maksymilian Rogalski 90 - Mariusz Magiera 76
żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Seweryn Gancarczyk
Ruch Chorzów 0-0 Legia Warszawa 24 kwietnia, 20:30 (9284)
W 34. minucie Guilherme (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Kraków 2-0 Korona Kielce 26 kwietnia, 18:00 (10 079)
Wilde-Donald Guerrier 36, Maciej Jankowski 53
Zawisza Bydgoszcz 0-3 Cracovia 24 kwietnia, 18:00 (4820)
Miroslav Čovilo 40, Boubacar Dialiba 64, Damian Dąbrowski 80

Kolejka 30 - 29 kwietnia

Cracovia 3-1 GKS Bełchatów 29 kwietnia, 20:30 (5114)
Miroslav Čovilo 58, Deniss Rakels 70, Dariusz Zjawiński 80 - Sebastian Olszar 43
Górnik Łęczna 1-2 Piast Gliwice 29 kwietnia, 20:30 (3043)
Grzegorz Bonin 26 - Kamil Wilczek 29, 63
Górnik Zabrze 2-1 Zawisza Bydgoszcz 29 kwietnia, 20:30 (3000)
Róbert Jež 1, 84 - Josip Barišić 51
Jagiellonia Białystok 2-0 Ruch Chorzów 29 kwietnia, 20:30 (10 068)
Przemysław Frankowski 27, Patryk Tuszyński 66
Korona Kielce 3-2 Lechia Gdańsk 29 kwietnia, 20:30 (5769)
Olivier Kapo 7, Luís Carlos 13, Rafael Porcellis 71 - Kevin Friesenbichler 14, Maciej Makuszewski 18
Legia Warszawa 2-1 Pogoń Szczecin 29 kwietnia, 20:30 (13 958)
Guilherme 50, Igor Lewczuk 69 - Łukasz Zwoliński 3
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2 Lech Poznań 29 kwietnia, 20:30 (5632)
Dariusz Formella 48, Kasper Hämäläinen 88
Śląsk Wrocław 1-0 Wisła Kraków 29 kwietnia, 20:30 (14 791)
Róbert Pich 68

Kolejka 31 - 9-10 maja

Legia Warszawa 1-2 Lech Poznań 9 maja, 15:30 (25 037)
Ivica Vrdoljak 54 - Darko Jevtić 47, Karol Linetty 49
Jagiellonia Białystok 1-1 Śląsk Wrocław 8 maja, 20:30 (11 416)
Przemysław Frankowski 46 - Róbert Pich 55
Wisła Kraków 4-1 Górnik Zabrze 9 maja, 20:30 (8724)
Rafał Boguski 5, Łukasz Garguła 46, Łukasz Burliga 50, Paweł Brożek 66 - Roman Gergel 2
Pogoń Szczecin 1-3 Lechia Gdańsk 9 maja, 18:00 (6458)
Łukasz Zwoliński 16 - Antonio Čolak 62, Stojan Vranješ 65 (k), Gérson 73
Korona Kielce 0-2 Ruch Chorzów 8 maja, 18:00 (5531)
Filip Starzyński 45, Marek Zieńczuk 83
Piast Gliwice 2-3 Górnik Łęczna 11 maja, 18:00 (3647)
Csaba Horváth 32, Kamil Wilczek 47 (k) - Fedor Černych 52, Miroslav Božok 54, Shpëtim Hasani 79
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Zawisza Bydgoszcz 10 maja, 15:30 (3677)
Damian Chmiel 76, Maciej Iwański 88 (k) - Iwan Majewskij 52, Josip Barišić 89
Cracovia 1-1 GKS Bełchatów 10 maja, 18:00 (5209)
Erik Jendrišek 12 - Arkadiusz Piech 86

Kolejka 32 - 16-17 maja

Śląsk Wrocław 1-1 Legia Warszawa 17 maja, 18:00 (15 768)
Flávio Paixão 6 - Tomasz Jodłowiec 34
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Arkadiusz Malarz
Lech Poznań 1-3 Jagiellonia Białystok 17 maja, 15:30 (22 515)
Dawid Kownacki 52 - Patryk Tuszyński 60, 67, Maciej Gajos 82
Górnik Zabrze 2-0 Pogoń Szczecin 17 maja, 15:30 (3000)
Roman Gergel 58, Łukasz Madej 78
Lechia Gdańsk 2-2 Wisła Kraków 15 maja, 20:30 (18 032)
Maciej Makuszewski 37, Kevin Friesenbichler 73 - Rafał Boguski 60, Jean Barrientos 69
Zawisza Bydgoszcz 3-1 Korona Kielce 15 maja, 18:00 (4283)
Alvarinho 5, 10 (k), Josip Barišić 45 - Piotr Malarczyk 56
Górnik Łęczna 0-3 Cracovia 16 maja, 15:30 (3086)
Mateusz Cetnarski 20, 34, Marcin Budziński 60
Ruch Chorzów 1-1 Piast Gliwice 16 maja, 20:30 (6735)
Michał Efir 60 - Konstantin Vassiljev 19
GKS Bełchatów 0-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 16 maja, 18:00 (2340)
Bartosz Śpiączka 13, Dariusz Kołodziej 77

Kolejka 33 - 20 maja

Legia Warszawa 1-0 Jagiellonia Białystok 20 maja, 20:30 (17 977)
Orlando Sá 90 (k)
Wisła Kraków 2-2 Pogoń Szczecin 20 maja, 20:30 (8445)
Semir Štilić 43, Mariusz Stępiński 86 - Adam Frączczak 58, Rafał Murawski 90
Lech Poznań 3-0 Śląsk Wrocław 20 maja, 18:00 (15 377)
Dawid Kownacki 12, Szymon Pawłowski 17, 28
Górnik Zabrze 0-1 Lechia Gdańsk 20 maja, 18:00 (3000)
Sebastian Mila 78
Korona Kielce 1-3 Górnik Łęczna 19 maja, 18:00 (4569)
Jacek Kiełb 76 - Shpëtim Hasani 2, Veljko Nikitović 34, Fedor Černych 82
Cracovia 3-1 Zawisza Bydgoszcz 19 maja, 20:30 (5142)
Erik Jendrišek 56, Deniss Rakels 58, Marcin Budziński 77 - Jakub Świerczok 90
Piast Gliwice 6-3 GKS Bełchatów 19 maja, 20:30 (3238)
Konstantin Vassiljev 5, 7, Kamil Wilczek 61, 70, 81 (k), 90 - Arkadiusz Piech 13 (k), Łukasz Wroński 90, Damian Zbozień 90
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2 Ruch Chorzów 19 maja, 18:00 (4563)
Rafał Grodzicki 52, Rołand Gigołajew 61

Kolejka 34 - 23-24 maja

Pogoń Szczecin 0-1 Legia Warszawa 23 maja, 18:00 (8158)
Orlando Sá 76
Jagiellonia Białystok 2-1 Wisła Kraków 23 maja, 20:30 (16 553)
Patryk Tuszyński 87, Jan Pawłowski 89 - Maciej Jankowski 42
Lechia Gdańsk 1-2 Lech Poznań 24 maja, 18:00 (23 921)
Stojan Vranješ 90 (k) - Kasper Hämäläinen 30, Szymon Pawłowski 74
Śląsk Wrocław 1-1 Górnik Zabrze 23 maja, 15:30 (5875)
Marco Paixão 49 - Bartosz Iwan 89
Cracovia 1-1 Korona Kielce 22 maja, 20:30 (6137)
Deniss Rakels 16 (k) - Kamil Sylwestrzak 21
Piast Gliwice 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 maja, 15:30 (4171)
Hebert 44, Konstantin Vassiljev 76 - Idrissa Cissé 90
Ruch Chorzów 2-4 GKS Bełchatów 25 maja, 18:00 (4309)
Michał Helik 58, Paweł Baranowski 79 (s) - Arkadiusz Piech 28, 63, 70, 90
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Górnik Łęczna 22 maja, 18:00 (2843)
Alvarinho 14 - Veljko Nikitović 85

Kolejka 35 - 30-31 maja

Legia Warszawa 1-0 Wisła Kraków 31 maja, 15:30 (24 429)
Jakub Rzeźniczak 60
Śląsk Wrocław 1-0 Lechia Gdańsk 30 maja, 20:30 (6986)
Flávio Paixão 77
Lech Poznań 1-0 Pogoń Szczecin 31 maja, 18:00 (27 538)
Karol Linetty 45
Jagiellonia Białystok 3-2 Górnik Zabrze 31 maja, 15:30 (15 553)
Erik Grendel 27 (s), Patryk Tuszyński 29, Taras Romanczuk 79 - Michał Pazdan 31 (s), Szymon Skrzypczak 85
Korona Kielce 2-1 Piast Gliwice 29 maja, 20:30 (5408)
Przemysław Trytko 36, Rafael Porcellis 90 - Paweł Moskwik 54
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-3 Cracovia 29 maja, 18:00 (4609)
Boubacar Dialiba 73, 78, 90
Górnik Łęczna 0-1 Ruch Chorzów 30 maja, 15:30 (4209)
Grzegorz Kuświk 52
GKS Bełchatów 1-4 Zawisza Bydgoszcz 30 maja, 18:00 (2813)
Maciej Małkowski 60 - Mica 8, Josip Barišić 11, 63, Jakub Świerczok 66

Kolejka 36 - 2-3 czerwca

Lechia Gdańsk 0-0 Legia Warszawa 3 czerwca, 20:30 (24 678)
Wisła Kraków 0-1 Śląsk Wrocław 3 czerwca, 20:30 (11 221)
Róbert Pich 78
Górnik Zabrze 1-6 Lech Poznań 3 czerwca, 20:30 (3000)
Konrad Nowak 4 - Szymon Pawłowski 9, Kasper Hämäläinen 12, 17, Zaur Sadajew 30, Darko Jevtić 58, 90
Pogoń Szczecin 1-3 Jagiellonia Białystok 3 czerwca, 20:30 (4125)
Dominik Kun 70 - Igors Tarasovs 22, Patryk Tuszyński 37, Karol Świderski 80
GKS Bełchatów 2-2 Korona Kielce 2 czerwca, 20:30 (2627)
Kamil Wacławczyk 48, Paweł Baranowski 90 - Jacek Kiełb 21, Olivier Kapo 90
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Maciej Małkowski
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Górnik Łęczna 2 czerwca, 20:30 (3738)
Bartłomiej Konieczny 90
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Piast Gliwice 2 czerwca, 20:30 (3322)
Cracovia 1-0 Ruch Chorzów 2 czerwca, 20:30 (7541)
Piotr Polczak 20

REKLAMA

Kolejka 37 - 6-7 czerwca

Legia Warszawa 2-0 Górnik Zabrze 7 czerwca, 18:00 (16 606)
Michał Kucharczyk 15, Mariusz Magiera 56 (s)
Lech Poznań 0-0 Wisła Kraków 7 czerwca, 18:00 (41 556)
Jagiellonia Białystok 4-2 Lechia Gdańsk 7 czerwca, 18:00 (17 748)
Patryk Tuszyński 79 (k), Filip Modelski 89, Taras Romanczuk 90, Maciej Gajos 90 (k) - Nikola Leković 42, Antonio Čolak 56
Śląsk Wrocław 2-1 Pogoń Szczecin 7 czerwca, 18:00 (8135)
Flávio Paixão 13, 69 (k) - Rafał Murawski 56
Korona Kielce 3-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 czerwca, 20:30 (7736)
Luís Carlos 31, 44, Jacek Kiełb 66 (k) - Dariusz Kołodziej 45
Górnik Łęczna 1-0 GKS Bełchatów 5 czerwca, 20:30 (4269)
Shpëtim Hasani 23
Piast Gliwice 0-3 Cracovia 5 czerwca, 20:30 (4774)
Bartosz Kapustka 14, Erik Jendrišek 71, Dariusz Zjawiński 73
Ruch Chorzów 3-2 Zawisza Bydgoszcz 5 czerwca, 20:30 (5120)
Rołand Gigołajew 33, Filip Starzyński 58 (k), Eduards Višņakovs 70 - Josip Barišić 46, Kamil Drygas 80

I liga 2014/2015

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas