[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - II liga - zima 2020
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Błękitni Stargard  
07.01
  18.01 Bałtyk Koszalin 3-2
  25.01 Kotwica Kołobrzeg 3-1
  29.01 Hutnik Szczecin 3-0
  01.02 Vineta Wolin 1-0
  05.02 Świt Skolwin (Szczecin) 0-1
  09.02 Lech Poznań 1-2
  12.02 Orzeł Wałcz 13-0
  15.02 Chrobry Głogów 2-1
  22.02 Chemik Police 0-1

Bytovia Bytów  
07.01

03.02-08.02 Władysławowo-Cetniewo
  18.01 Chemik Bydgoszcz 2-1
  25.01 Gwardia Koszalin 4-1
  31.01 Chojniczanka Chojnice 2-2
  05.02 Bałtyk Gdynia 5-1
  08.02 Radunia Stężyca 3-0
  12.02 Warta Poznań 2-2
  15.02 Kotwica Kołobrzeg 0-2
  22.02 Bałtyk Koszalin 2-0

Elana Toruń  
13.01
  18.01 Nielba Wągrowiec 3-0
  25.01 Olimpia Elbląg 2-1
  01.02 Unia Janikowo 3-1
  15.02 Olimpia Grudziądz 3-5
  22.02 KKS 1925 Kalisz 2-2

Garbarnia Kraków  
09.01
  18.01 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6-0
  25.01 Rekord Bielsko-Biała 2-1
  01.02 Ruch Chorzów 1-0
  08.02 Podhale Nowy Targ 1-0
  15.02 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1
  22.02 Siarka Tarnobrzeg 7-0

GKS Katowice  
06.01

10.01-13.01 Bielsko-Biała
27.01-01.02 Wałbrzych
  13.01 Rekord Bielsko-Biała 4-1
  18.01 Górnik II Zabrze 3-1
  25.01 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0
  29.01 Ślęza Wrocław 0-2
  29.01 Stal Brzeg 3-0
  01.02 Chrobry Głogów 0-2
  08.02 Gwarek Tarnowskie Góry 6-0
  14.02 Puszcza Niepołomice 1-2
  22.02 MKS Kluczbork 4-0

Górnik Łęczna  
07.01
  18.01 Orlęta Radzyń Podlaski 1-1
  22.01 Motor Lublin 2-2
  25.01 Wisła Sandomierz 0-0
  25.01 Stal Rzeszów 0-2
  29.01 Resovia 1-0
  01.02 GKS Bełchatów 1-0
  08.02 Stal Stalowa Wola 0-1
  12.02 Legionovia Legionowo 2-2
  15.02 Avia Świdnik 3-0
  22.02 GKS Tychy 0-2

Górnik Polkowice  
07.01
  18.01 Ślęza Wrocław 2-1
  22.01 Piast Żmigród 1-0
  25.01 Odra Opole 1-2
  29.01 Śląsk II Wrocław 3-0
  05.02 Foto-Higiena Gać 4-2
  08.02 FK Přepeře 3-0
  12.02 Chrobry Głogów 1-1
  15.02 Miedź II Legnica 2-0

Gryf Wejherowo  
07.01
  11.01 Bałtyk Gdynia 4-0
  18.01 Gwardia Koszalin 4-2
  25.01 KP Starogard Gdański 1-1
  31.01 Widzew Łódź 0-4
  08.02 Stolem Gniewino 2-0
  15.02 Radunia Stężyca 2-1
  19.02 Concordia Elbląg 0-4
  23.02 Olimpia Grudziądz 2-2

Lech II Poznań  
07.01
  18.01 Polonia 1912 Leszno 2-0
  25.01 Nielba Wągrowiec 3-1
  08.02 Unia Janikowo 0-0
  15.02 Zagłębie II Lubin 0-1
  22.02 Lechia Zielona Góra 10-1
  29.02 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-2

Legionovia Legionowo  
07.01
  18.01 Broń Radom 1-2
  25.01 Pelikan Łowicz 1-0
  29.01 Ursus Warszawa 0-0
  01.02 Unia Skierniewice 4-1
  08.02 Motor Lublin 1-1
  12.02 Górnik Łęczna 2-2
  15.02 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-4
  22.02 Pogoń Siedlce 0-0

Olimpia Elbląg  
07.01
  15.01 Stomil Olsztyn 1-2
  18.01 Olimpia Grudziądz 1-2
  25.01 Elana Toruń 1-2
  08.02 Sokół Ostróda 1-0
  12.02 Bałtyk Gdynia 4-1
  22.02 Arka II Gdynia 0-1

Pogoń Siedlce  
08.01
  18.01 Wisła Puławy 0-0
  25.01 Hetman Zamość 0-0
  01.02 Avia Świdnik 1-3
  05.02 Podlasie Biała Podlaska 4-1
  08.02 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0
  15.02 Olimpia Zambrów 2-0
  22.02 Legionovia Legionowo 0-0

Resovia  
07.01

13.01-18.01 Sanok
  18.01 Puszcza Niepołomice 1-1
  22.01 Sandecja Nowy Sącz 2-1
  25.01 Motor Lublin 0-0
  29.01 Górnik Łęczna 0-1
  01.02 Stal Mielec 2-3
  08.02 Wisłoka Dębica 1-0
  12.02 Wigry Suwałki 3-1
  15.02 Siarka Tarnobrzeg 1-1
  22.02 Stal Stalowa Wola 3-0

Skra Częstochowa  
07.01
  15.01 RKS Radomsko 2-1
  18.01 Stal Brzeg 2-0
  25.01 MKS Kluczbork 5-1
  01.02 Górnik II Zabrze 4-4
  05.02 Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0
  08.02 Odra Opole 3-0
  15.02 GKS Bełchatów 0-0
  23.02 Legia Warszawa 1-1

Stal Rzeszów  
06.01

18.01-24.01 Szalowa
10.02-13.02 Sanok
  15.01 Wólczanka Wólka Pełkińska 1-3
  15.01 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-1
  18.01 Sandecja Nowy Sącz 4-3
  25.01 Wisła Sandomierz 1-1
  25.01 Górnik Łęczna 2-0
  29.01 Motor Lublin 3-2
  01.02 Hutnik Kraków 0-3
  06.02 Stal Mielec 3-1
  14.02 Wisła Puławy 2-3
  22.02 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-3

Stal Stalowa Wola  
10.01
  18.01 Wisła Sandomierz 1-0
  25.01 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-0
  29.01 Korona II Kielce 4-2
  01.02 Puszcza Niepołomice 2-0
  05.02 Sokół Sieniawa 3-2
  08.02 Górnik Łęczna 1-0
  14.02 Podhale Nowy Targ 0-0
  22.02 Resovia 0-3

Widzew Łódź  
13.01

22.01-31.01 Władysławowo-Cetniewo
10.02-19.02 Kargıcak
  18.01 Unia Janikowo 3-2
  25.01 Olimpia Grudziądz 3-2
  31.01 Gryf Wejherowo 4-0
  05.02 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1
  08.02 KKS 1925 Kalisz 1-2
  12.02 Stal Mielec 1-3
  18.02 Inhułeć Petrowe 0-1

Znicz Pruszków  
09.01
  18.01 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-1
  25.01 Sokół Aleksandrów Łódzki 0-2
  01.02 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5-1
  05.02 Ursus Warszawa 3-1
  08.02 GKS Bełchatów 1-0
  13.02 Korona II Kielce 4-2
  15.02 Stomil Olsztyn 1-0
  22.02 Pelikan Łowicz 1-2

 

Napisz do nas