[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - II liga - zima 2020
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Błękitni Stargard  
  12.02 Świt Skolwin (Szczecin)
  15.02 Chrobry Głogów
  22.02 Chemik Police

Bytovia Bytów  
07.01
  18.01 Chemik Bydgoszcz
  25.01 Gwardia Koszalin
  01.02 Chojniczanka Chojnice
  04.02 Sandecja Nowy Sącz
  08.02 Radunia Stężyca
  15.02 Kotwica Kołobrzeg
  22.02 Bałtyk Koszalin

Elana Toruń  
  25.01 Olimpia Elbląg
  01.02 Unia Janikowo
  08.02 Mieszko Gniezno
  15.02 Olimpia Grudziądz
  22.02 KKS 1925 Kalisz

Garbarnia Kraków  

GKS Katowice  
06.01

10.01-13.01 Bielsko-Biała
27.01-01.02 Wałbrzych
  13.01 Rekord Bielsko-Biała
  18.01 Górnik II Zabrze
  25.01 Podbeskidzie Bielsko-Biała
  29.01 Stal Brzeg
  29.01 Ślęza Wrocław
  01.02 Chrobry Głogów
  08.02 Gwarek Tarnowskie Góry
  08.02 Szombierki Bytom
  15.02 Puszcza Niepołomice
  22.02 MKS Kluczbork

Górnik Łęczna  
  22.01 Motor Lublin
  01.02 GKS Bełchatów
  05.02 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  15.02 Radomiak Radom
  22.02 GKS Tychy

Górnik Polkowice  
  25.01 Odra Opole
  12.02 Chrobry Głogów
  15.02 Mieszko Gniezno

Gryf Wejherowo  
  11.01 Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
  18.01 Gwardia Koszalin
  31.01 Widzew Łódź
  15.02 Radunia Stężyca
  19.02 Concordia Elbląg
  22.02 Olimpia Grudziądz

Lech II Poznań  
  08.02 Unia Janikowo
  22.02 Lechia Zielona Góra

Legionovia Legionowo  
  18.01 Broń Radom
  08.02 Motor Lublin

Olimpia Elbląg  
07.01
  18.01 Olimpia Grudziądz
  25.01 Elana Toruń
  01.02 Radunia Stężyca
  08.02 Sokół Ostróda
  12.02 Bałtyk Gdynia
  15.02 Huragan Morąg
  22.02 nieznany

Pogoń Siedlce  
  15.02 Olimpia Zambrów

Resovia  
  25.01 Motor Lublin
  08.02 Wisłoka Dębica
  12.02 Wigry Suwałki

Skra Częstochowa  
  15.01 RKS Radomsko
  18.01 Stal Brzeg
  25.01 MKS Kluczbork
  08.02 Odra Opole
  15.02 GKS Bełchatów

Stal Rzeszów  
  15.01 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  15.01 Wólczanka Wólka Pełkińska
  25.01 Wisła Sandomierz
  29.01 Motor Lublin

Stal Stalowa Wola  
  18.01 Wisła Sandomierz
  05.02 Sokół Sieniawa
  29.02 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Widzew Łódź  
13.01

22.01-31.01 Władysławowo-Cetniewo
10.02-19.02 Alanya
  18.01 Unia Janikowo
  25.01 Olimpia Grudziądz
  31.01 Gryf Wejherowo
  05.02 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  08.02 KKS 1925 Kalisz
  12.02 Stal Mielec
  15.02 nieznany
  18.02 Inhułeć Petrowe

Znicz Pruszków  
  18.01 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  08.02 GKS Bełchatów
  15.02 Stomil Olsztyn

 

Napisz do nas