[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Mecze :.

Hiszpania Real Federación Española de Fútbol
Data założenia: 29 września 1913
Barwy:
Adres:
Kraj: Hiszpania
WWW: brak
Stadion: pojemność - brak danych / boisko - brak danych

Sukcesy

mistrzostwo świata - 2010
starty w mistrzostwach świata - (14x) - 1934, 1950, 1962, 1966, 1978, 1982, 1986, 1990, 1994, 1998, 2002, 2006, 2010, 2014
finalista Pucharu Konfederacji FIFA - 2013
mistrzostwo Europy - (3x) - 1964, 2008, 2012
wicemistrzostwo Europy - 1984
Igrzyska Olimpijskie - złoty medal - 1992
Igrzyska Olimpijskie - srebrny medal - (2x) - 1920, 2000
 
Kluby
   AD Alcorcón
   AD Alcorcón B
   AD Cerro de Reyes Badajoz Atlético
   AD Cerro del Águila
   AD Huracán
   AD Nervión
   AD San José
   AD Taraguilla
   AD Unión Adarve
   ADCR Leman's (Leganés)
   ADM Lorquí
   AE Prat
   Águilas CF
   AJ Unión La Paz
   Albacete Balompié
   Albacete Balompié B
   Algeciras CF
   Almagro CF
   Almería CF
   Antequera CF
   Arandina CF
   Arenas Club de Getxo
   Arroyo CP
   Athletic Club de Bilbao
   Athletic Club de Bilbao B
   Athletic Club de Bilbao (k)
   Atlético Astorga FC
   Atlético Barranco Hondo
   Atlético Benamiel FC
   Atlético Mancha Real
   Atlético Sanluqueño CF
   Atzeneta UE
   Ayamonte CF
   Ayuntamiento de Figueruelas
   Barakaldo CF
   Benalmádena International College
   Benidorm CF
   Burgos CF
   Burjassot CF
   CA Osasuna
   CA Osasuna B
   Cádiz CF
   Cádiz CF B
   CAP Ciudad de Murcia
   Caravaca CF
   Castilla CF
   Castillo CF
   Catarroja CF
   Caudal Deportivo
   CCD Cerceda
   CD Acero
   CD Alcalá
   CD Alcoyano
   CD Alhaurino
   CD Atlético Baleares
   CD Badajoz
   CD Barco
   CD Baskonia
   CD Blanes
   CD Boiro
   CD Brenes
   CD Cabecense
   CD Campotéjar CF
   CD Castellón
   CD Cieza
   CD Colonia Moscardó
   CD Coslada
   CD Cristo Atlético
   CD Cuenca
   CD Dunoasis
   CD El Ejido 2012
   CD El Palo
   CD Eldense
   CD Estepona
   CD Gerena
   CD Guadalajara
   CD Guijuelo
   CD Illescas
   CD Izarra
   CD Juan Grande
   CD La Puerta
   CD Laguna
   CD Larrate
   CD Las Rozas
   CD Laudio
   CD Lealtad de Villaviciosa
   CD Leganés
   CD Leganés B
   CD Llanes
   CD Logroñés
   CD Lugo
   CD Madridejos
   CD Mairena
   CD Manacor
   CD Masnou
   CD Mijas
   CD Mirandés
   CD Munibar Pizarrales
   CD Numancia de Soria
   CD Numancia de Soria B
   CD Olímpic de Xàtiva
   CD Olímpic de Xàtiva B
   CD Ourense
   CD Pamplona
   CD Paracuellos
   CD Pedroñeras
   CD Puerto de la Torre
   CD Puertollano
   CD Quintanar del Rey
   CD Ribadumia
   CD Rincón
   CD River Ega
   CD Roda
   CD Ronda
   CD Roquetas
   CD San Fernando
   CD San Fernando de Henares
   CD San Francisco
   CD San Jorge
   CD San Roque
   CD San Roque de Lepe
   CD Sariñena
   CD Teguise
   CD Tenerife
   CD Tenerife B
   CD Teruel
   CD Toledo
   CD Torrevieja
   CD Tortosa
   CD Tudelano
   CD Utiel
   CD Utrera
   CD Verdellada
   CD Vicálvaro
   CE Constància
   CE El Catllar
   CE Europa
   CE Júpiter
   CE La Floresta
   CE L'Hospitalet
   CE Manresa
   CE Olímpic Malgrat
   CE Sabadell FC
   CE Sant Gabriel
   CF Badalona
   CF Bonanza
   CF Ciudad de Murcia
   CF Damm
   CF Esplais
   CF Fuenlabrada
   CF Gandia
   CF Gavà
   CF Gimnástico de Alcázar
   CF Joventut Mollerussa
   CF Juneda
   CF Lloret
   CF Molina
   CF Mollet UE
   CF Motril
   CF Peralada-Girona B
   CF Pineda de Mar
   CF Pobla de Mafumet
   CF Pozuelo de Alarcón
   CF Rayo Majadahonda
   CF Rayo Majadahonda B
   CF Reus Deportiu
   CF Talavera de la Reina
   CF Torre Levante Orriols
   CF Trival Valderas Alcorcón
   CF Unión Viera
   CF Villanovense
   CFS El Progreso
   Ciudad de Ibiza CF
   Club Atlético Aviación (Madryt)
   Club Atlético de Madrid
   Club Atlético de Madrid B
   Club Atlético de Madrid C
   Club Atlético de Madrid (j)
   Club Atlético de Madrid (k)
   Club Atlético de Pinto
   Club Atlético Ibáñes
   Club Atlético Villalba
   Club Gimnàstic de Tarragona
   Club Gimnasio Goyu-Ryu
   Club Haro Deportivo
   Club Juventud Cambados
   Club Lleida Esportiu
   Club Lleida Esportiu B
   Club Portugalete
   Club Recreativo Granada
   Club Vilagarcía SD
   CMD San Juan
   Coruxo FC
   Córdoba CF
   Córdoba CF B
   CP Berja
   CP Cacereño
   CP Ejido
   CP Mérida
   CP Parla Escuela
   CP Villarrobledo
   Crevillente Deportivo
   Cristo de la Vega CF
   CU Collado Villalba
   Cultural y Deportiva Leonesa
   Daimiel CF
   Danok Bat CF
   Deportivo Alavés
   Dos Hermanas CF
   Écija Balompié
   ED Moratalaz
   EF Baix Segrià
   EF Huesca
   EF Puerta Blanca (Málaga)
   EF Zalazar
   EI San Martín
   Elche CF
   Elche Ilicitano CF
   EMF Cuenca
   Extremadura UD
   FC Alcarràs
   FC Barcelona
   FC Barcelona B
   FC Barcelona C
   FC Barcelona (f)
   FC Barcelona (j)
   FC Barcelona (k)
   FC Cartagena
   FC Jumilla
   FC Martinenc
   FC Pinatar
   FE Figueres
   Fundación Marcet (Barcelona)
   Getafe CF
   Getafe CF B
   Girona FC
   Girona FC B
   Granada CF
   Granada CF B
   Hellín Deportivo
   Hércules CF
   Hércules de Alicante CF
   Hércules de Alicante CF B
   Internacional de Madrid CF
   Interviú Boomerang (Madryt) (f)
   Isla Cristina CF
   Jerez CF
   Jumilla CF
   Juventud de Torremolinos CF
   Kelme CF
   La Gineta CF
   La Hoya Lorca CF
   La Roda CF
   La Salle Tarragona AF
   Levante UD
   Levante UD B
   Levante UD (k)
   Linares Deportivo
   Logroñés CF
   Lorca Deportiva CF
   Lorca FC
   Lucena CF
   Málaga CF
   Málaga CF B
   Málaga CF (j)
   Marbella FC
   Mérida AD
   Mérida UD
   Mislata CF
   Montañeros CF
   Moralo CP
   Murcia Deportivo CF
   Murcia FS (f)
   Novelda CF
   Ontinyent CF
   Orcera CF
   Palamós CF
   Peña Athletic de Santurtzi CF
   Peña Sport FC
   Playas de Castellón FS (f)
   Pontevedra CF
   Puente Castro FC
   Racing Club de Ferrol
   Ranero CF
   Rayo Vallecano de Madrid
   Rayo Vallecano de Madrid B
   Rayo Vallecano de Madrid (k)
   RC Celta de Vigo
   RC Celta de Vigo B
   RC Deportivo de La Coruña
   RC Deportivo de La Coruña B
   RC Recreativo de Huelva
   RC Recreativo de Huelva B
   RCD Espanyol
   RCD Espanyol B
   RCD Espanyol (k)
   RCD Mallorca
   RCD Mallorca B
   Real Aranjuez CF
   Real Balompédica Linense
   Real Betis Balompié
   Real Betis Balompié B
   Real Betis Balompié C
   Real Jaén CF
   Real Madrid Castilla CF
   Real Madrid CF
   Real Madrid CF C
   Real Madrid CF (j)
   Real Murcia CF
   Real Murcia CF B
   Real Murcia City
   Real Oviedo CF
   Real Racing Club de Santander
   Real Racing Club de Santander B
   Real Sociedad de Fútbol
   Real Sociedad de Fútbol B
   Real Sociedad Gimnástica de Torrelavega
   Real Sporting de Gijón
   Real Sporting de Gijón B
   Real Unión Club de Irún
   Real Valladolid CF
   Real Valladolid CF B
   Real Zaragoza CD
   Real Zaragoza CD B
   Real Zaragoza CD (j)
   Ribarroja CF
   Rozal Madrid CF
   San Bartolomé CF
   San Félix CF
   Santa Pola CF B
   SC Requena
   SCR Peña Deportiva
   SD Almazán
   SD Compostela
   SD Eibar
   SD Huesca
   SD La Salle
   SD Leioa
   SD Noja
   SD Órdenes
   SD Ponferradina
   SD Ponferradina B
   SD Rayo Cantabria
   SD Tarazona
   SE AEM Lleida
   Séneca CF
   Sevilla Atlético Club
   Sevilla FC
   Sevilla FC B
   Sevilla FC C
   Sevilla FC (j)
   Sporting Villanueva Promesas
   SR Villaverde Boetticher CF
   Terrassa FC
   Tomelloso CF
   Torredonjimeno CF
   Torrellano CF
   Torrellano Illice CF
   UB Conquense
   UCAM Murcia CF
   UD Almansa
   UD Almería
   UD Almería B
   UD Alzira
   UD Arenal
   UD Arroyomolinos
   UD Benigànim
   UD Castellonense
   UD Fuengirola Los Boliches
   UD Gáldar
   UD Horadada
   UD Ibiza
   UD Lanzarote
   UD Las Palmas
   UD Las Palmas Atlético
   UD Las Zocas
   UD Logroñés
   UD Logroñés B
   UD Los Barrios
   UD Marbella
   UD Melilla
   UD Mutilvera
   UD Puçol
   UD Salamanca
   UD Salamanca B
   UD Salou
   UD San Pedro
   UD San Pedro B
   UD San Sebastián de los Reyes
   UD Socuéllamos
   UD Somozas
   UD Torredembarra
   UD Vecindario
   UD Villaverde
   UDA Gramenet
   UE Cornellà
   UE Figueres
   UE La Jonquera
   UE L'Alcúdia
   UE Llagostera
   UE Lleida
   UE Olot
   UE Poble Nou 2000
   UE Rapitenca
   UE Rubí
   UE Sant Andreu
   UE Tossa
   UE Valls
   UEB Santes Creus
   Unió Atlètica d'Horta
   Unión Estepona CF
   Universidad de Las Palmas de Gran Canaria CF
   UP Langreo
   UP Plasencia
   València CF
   València CF B
   València CF (j)
   Vélez CF
   Villacarrillo CF
   Villarreal CF
   Villarreal CF B
   Villarreal CF C
   Villarreal CF (j)
   Villarrubia CF
   Xerez CD
   Xerez CD B
   Xerez Deportivo FC
   Yeclano Deportivo
   Zamora CF
   Zarautz KE
 
Dane z sezonu: 2010/11
Zobacz także dane z sezonu: 2008/09 2009/10 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - eliminacje do Mistrzostw Europy Portugalia 2004
   2003/04 - Mistrzostwa Europy - Portugalia 2004
   2004/05 - eliminacje do Mistrzostw Świata Niemcy 2006
   2005/06 - Mistrzostwa Świata - Niemcy 2006
   2006/07 - eliminacje do Mistrzostw Europy Austria/Szwajcaria 2008
   2007/08 - Mistrzostwa Europy - Austria/Szwajcaria 2008
   2008/09 - eliminacje do Mistrzostw Świata RPA 2010
   2009/10 - Mistrzostwa Świata - Republika Południowej Afryki 2010
   2010/11 - eliminacje do Mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012
   2011/12 - Mistrzostwa Europy - Polska/Ukraina 2012
   2012/13 - eliminacje do Mistrzostw Świata Brazylia 2014
   2013/14 - Mistrzostwa Świata - Brazylia 2014
   2014/15 - eliminacje do Mistrzostw Europy Francja 2016
   2015/16 - Mistrzostwa Europy - Francja 2016
   2016/17 - eliminacje do Mistrzostw Świata Rosja 2018
   2017/18 - Mistrzostwa Świata - Rosja 2018
   2018/19 - eliminacje do Mistrzostw Europy 2020
   2018/19 - Liga Narodów 2018/2019

 

Napisz do nas