[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Klub Sportowy Barycz Milicz
Rok założenia: 1946
Barwy: biało-czerwone
Adres: Łąkowa, Slawoszowice, 56-300 Milicz; Powstańców Wielkopolskich (stadion)
telefon: (71) 384-19-25, faks: (71) 384-10-59
WWW: http://www.baryczmilicz.pl/ (oficj.)
Stadion: Stadion Miejski w Miliczu
pojemność - 1 000 miejsc (640 siedzących) / oświetlenie - 100 lx / boisko - 105 m x 65 m
Prezes: Bernard Kubik (p. o.)
Trener: Jarosław Kołodziej


Sukcesy

Najwyższy poziom ligowy - IV liga
 
Kadra


Bramkarze: Kamil Kowal (27.01.88), Adrian Naskrętski (19.09.84), Radosław Goczling (02.03.78, W, Barycz Sułów).
Obrońcy: Mariusz Grzybek (18.10.80), Jarosław Kołodziej (03.10.73), Artur Głowieńkowski (27.01.75), Robert Sołtys (19.03.90), Arkadiusz Naskrętski (07.03.89), Bartosz Konopniak (05.02.85), Jarosław Gajowy, Przemysław Grochowicki (23.09.82, J -> KP Brzeg Dolny).
Pomocnicy: Damian Pośpiech (08.12.90), Andrzej Basa (12.09.81), Marcin Bandas (06.04.88), Daniel Ciesiółka (14.08.89), Rafał Kazimierczak (06.09.77), Przemysław Kliś (01.09.85), Łukasz Lombarski, Maciej Łukowiak (04.02.91), Łukasz Matuszewski (01.10.90), Maciej Samulski (06.08.83), Mateusz Szubert (29.07.87), Łukasz Skowroński (W, Błysk Kuźniczysko), Krzysztof Szewczyk (13.09.76, J -> KP Brzeg Dolny).
Napastnicy: Iwo Kwaczewski (18.01.82, W, Sokół Łąki), Robert Bieńkowski (18.01.81), Rafał Płókarz (23.07.75), Adam Sadowski (24.12.70), Krzysztof Trzciński (29.04.85).
 
Dane z sezonu: 2009/10
Zobacz także dane z sezonu: 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
W drużynie grali m.in.: Dariusz Baziuk, Przemysław Grochowicki, Jarosław Kołodziej, Sławomir Kołodziej, Mariusz Niedbała, Adam Sadowski, Tomasz Serweta, Krzysztof Szewczyk.
 
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Klasa A 2002/2003, grupa: Wrocław III
   2003/04 - Klasa A 2003/2004, grupa: Wrocław III
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2004/05 - Klasa A 2004/2005, grupa: Wrocław III
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2005/06 - Klasa A 2005/2006, grupa: Wrocław III
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2006/07 - Klasa B 2006/2007, grupa: Wrocław X
   2007/08 - Klasa A 2007/2008, grupa: Wrocław II
   2008/09 - Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Wrocław
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2009/10 - Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Wrocław
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2010/11 - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Wrocław
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2011/12 - Klasa A 2011/2012, grupa: Wrocław II
   2012/13 - Klasa A 2012/2013, grupa: Wrocław II
   2013/14 - Klasa A 2013/2014, grupa: Wrocław II
   2014/15 - Klasa B 2014/2015, grupa: Wrocław X
   2015/16 - Klasa B 2015/2016, grupa: Wrocław IX
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2016/17 - Klasa A 2016/2017, grupa: Wrocław II
   2017/18 - Klasa A 2017/2018, grupa: Wrocław II
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2018/19 - Klasa A 2018/2019, grupa: Wrocław II
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław

 

Napisz do nas