[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Ludowy Klub Sportowy Ceramik Łubiana
Rok założenia: 2000
Barwy: biało-niebieskie
Adres: Szkolna, 83-407 Łubiana
telefon: (58) 687-41-68
WWW: brak
Stadion: Stadion Gminny w Łubianie
pojemność - 200 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - 103 m x 72 m
Prezes: Jerzy Śliwicki
Trener: Krzysztof Jażdżewski


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Artur Konkel (05.12.91).
Obrońcy: Tomasz Urbaniak (17.10.80), Krzysztof Hinca (12.02.91), Łukasz Kiełpin (09.01.91), Sławomir Kosznik (11.01.81), Mateusz Marzyński (30.08.94), Piotr Ossowski (19.10.87), Marcin Ostaszewski (29.01.89), Kamil Słomiński (29.03.89), Michał Sobaszkiewicz (03.05.89), Damian Werra (21.01.93).
Pomocnicy: Robert Cieszyński (20.02.90), Jakub Ferdynus (15.06.89), Krzysztof Jażdżewski (14.04.81), Szymon Nadolski (09.01.88), Krystian Nowak (12.06.90), Marcin Oliwa (12.12.94), Maciej Pastwa (28.02.87), Radosław Polowski (05.12.87), Marcin Skierka (04.10.93), Jacek Wencki (17.03.83).
Napastnicy: Patryk Berth (21.06.95), Łukasz Cieszyński (12.06.88), Bartłomiej Majewski (05.02.95), Robert Wera (17.01.82).
 
Dane z sezonu: 2012/13
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
W drużynie grali m.in.: Kamil Bistroń, Krzysztof Hinca, Mateusz Janicki, Maciej Jaroszyński, Krzysztof Krukowski, Rafał Literski, Szymon Nadolski, Marcin Oliwa, Mateusz Spierewka, Mateusz Tuzinowski.
 
Rozgrywki z udziałem
   2000/01 - Puchar Polski 2000/2001, grupa: Pomorski ZPN
   2001/02 - Liga okręgowa 2001/2002, grupa: Gdańsk I
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Pomorski ZPN
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Gdańsk II
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Pomorski ZPN
   2002/03 - Baraże o udział w lidze okręgowej, grupa: Gdańsk
   2003/04 - Klasa A 2003/2004, grupa: Gdańsk III
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Pomorski ZPN
   2004/05 - Klasa A 2004/2005, grupa: Gdańsk III
   2005/06 - Klasa A 2005/2006, grupa: Gdańsk III
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2005/06 - Baraże o udział w klasie okręgowej, grupa: Gdańsk
   2006/07 - Klasa A 2006/2007, grupa: Gdańsk III
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2007/08 - Klasa A 2007/2008, grupa: Gdańsk III
   2008/09 - Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Gdańsk II
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2009/10 - Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Gdańsk II
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2010/11 - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Gdańsk II
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Pomorski ZPN
   2011/12 - Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Gdańsk II
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Gdańsk II
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Pomorski ZPN - Gdańsk
   2013/14 - Klasa A 2013/2014, grupa: Gdańsk III
   2014/15 - Klasa A 2014/2015, grupa: Gdańsk III
   2015/16 - Klasa A 2015/2016, grupa: Gdańsk III
   2018/19 - Klasa B 2018/2019, grupa: Gdańsk IV

 

Napisz do nas