[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Gdańsk II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wierzyca Pelplin 26 73 24 1 1 146-23 12 0 1 76-10 12 1 0 70-13
2.  Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 64 21 1 4 97-23 11 1 1 53-11 10 0 3 44-12
3.  Grom Kleszczewo 26 48 14 6 6 59-38 8 4 1 28-13 6 2 5 31-25
4.  Borowiak Czersk 26 45 14 3 9 47-57 7 3 3 23-21 7 0 6 24-36
5.  Kolejarz Chojnice 26 41 11 8 7 36-31 8 1 4 26-17 3 7 3 10-14 2 4 1 1 0 4-1
6.  Centrum Pelplin 26 41 12 5 9 59-60 9 1 3 37-23 3 4 6 22-37 2 1 0 1 1 1-4
7.  Wda Lipusz 26 37 12 1 13 57-48 6 1 6 32-22 6 0 7 25-26
8.  Ceramik Łubiana 26 34 9 7 10 61-59 7 3 3 41-25 2 4 7 20-34 4 10 3 1 0 13-5
9.  Błękitni Stare Pole 26 34 9 7 10 37-41 5 4 4 23-20 4 3 6 14-21 4 5 1 2 1 7-6
10.  Wisła Korzeniewo 26 34 11 1 14 53-61 7 1 5 34-30 4 0 9 19-31 4 1 0 1 3 2-11
11.  Pogoń Prabuty 26 31 9 4 13 27-55 5 2 6 13-19 4 2 7 14-36
12.  Powiśle Stary Targ 26 23 7 2 17 39-71 5 1 7 21-32 2 1 10 18-39
13.  Sokół Mareza 26 10 3 1 22 27-89 2 0 11 16-40 1 1 11 11-49
14.  Pogoń Smętowo 26 6 1 3 22 18-107 0 3 10 8-49 1 0 12 10-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wierzyca Pelplin    2-1 3-1 13-0 4-0 3-1 5-2 9-1 6-0 1-2 10-0 7-2 10-0 3-0* 
 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański2-2     2-0 6-0 2-0 4-1 2-3 3-0 1-0 8-2 4-0 6-1 8-0 5-2 
 3 Grom Kleszczewo0-4 2-1     2-0 1-1 1-1 3-0 3-3 1-1 2-0 5-1 1-0 3-0 4-1 
 4 Borowiak Czersk0-5 0-6 3-3     1-1 3-0* 3-0 3-2 0-1 2-0 1-1 2-1 1-0 4-1 
 5 Kolejarz Chojnice0-5 0-2 0-3 3-0     3-0* 1-2 1-0 2-1 2-0 1-1 6-2 3-1 4-0 
 6 Centrum Pelplin0-5 4-2 5-2 3-1 1-1     0-3* 3-0 2-0 3-1 2-4 4-2 2-1 8-1 
 7 Wda Lipusz1-2 2-3 0-2 1-3 2-0 1-2     2-2 1-3 2-1 2-0 3-0 7-2 8-2 
 8 Ceramik Łubiana6-7 1-3 6-3 2-4 0-0 3-3 3-1     2-2 3-1 3-0 6-1 3-0* 3-0* 
 9 Błękitni Stare Pole1-4 0-3 0-0 0-2 0-0 5-5 2-1 2-3     2-0 3-0 1-0 2-2 5-0 
 10 Wisła Korzeniewo1-8 1-3 3-1 4-2 1-2 7-2 2-3 0-5 1-1     2-0 3-2 2-1 7-0 
 11 Pogoń Prabuty0-7 0-3 0-1 0-1 0-2 2-0 3-2 0-0 0-1 2-1     0-0 3-1 3-0* 
 12 Powiśle Stary Targ1-8 0-6 1-2 0-2 1-1 1-2 2-1 3-2 2-0 2-3 0-2     5-2 3-1 
 13 Sokół Mareza1-6 0-2 0-5 2-4 0-1 3-4 0-4 5-2 3-2 0-2 1-2 0-4     1-2 
 14 Pogoń Smętowo0-7 0-9 2-8 0-5 1-1 1-1 0-3* 0-0 0-2 2-6 2-3 0-3 0-1     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Ceramik Łubiana 3-1 Wisła Korzeniewo 9 sierpnia, 11:00
Pogoń Prabuty 0-7 Wierzyca Pelplin 30 października, 14:00
Borowiak Czersk 4-1 Pogoń Smętowo 17 września, 16:00
Grom Kleszczewo 1-0 Powiśle Stary Targ 9 sierpnia, 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-0 Kolejarz Chojnice 9 sierpnia, 17:00
Centrum Pelplin 0-3 Wda Lipusz 9 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-2
Sokół Mareza 3-2 Błękitni Stare Pole 9 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Wisła Korzeniewo 1-1 Błękitni Stare Pole 17 sierpnia, 17:00
Wda Lipusz 7-2 Sokół Mareza 17 sierpnia, 14:00
Kolejarz Chojnice 3-0 Centrum Pelplin 16 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-3
Powiśle Stary Targ 0-6 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 sierpnia, 16:00
Pogoń Smętowo 2-8 Grom Kleszczewo 16 sierpnia, 17:00
Wierzyca Pelplin 13-0 Borowiak Czersk 16 sierpnia, 17:00
Ceramik Łubiana 3-0 Pogoń Prabuty 16 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Pogoń Prabuty 2-1 Wisła Korzeniewo 23 sierpnia, 17:00
Borowiak Czersk 3-2 Ceramik Łubiana 24 sierpnia, 17:00
Grom Kleszczewo 0-4 Wierzyca Pelplin 23 sierpnia, 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5-2 Pogoń Smętowo 23 sierpnia, 18:00
Centrum Pelplin 4-2 Powiśle Stary Targ 23 sierpnia, 17:00
Sokół Mareza 0-1 Kolejarz Chojnice 23 sierpnia, 15:00
Błękitni Stare Pole 2-1 Wda Lipusz 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Wisła Korzeniewo 2-3 Wda Lipusz 30 sierpnia, 15:00
Kolejarz Chojnice 2-1 Błękitni Stare Pole 30 sierpnia, 16:00
Powiśle Stary Targ 5-2 Sokół Mareza 30 sierpnia, 16:00
Pogoń Smętowo 1-1 Centrum Pelplin 30 sierpnia, 17:00
Wierzyca Pelplin 2-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 sierpnia, 17:00
Ceramik Łubiana 6-3 Grom Kleszczewo 30 sierpnia, 16:00
Pogoń Prabuty 0-1 Borowiak Czersk 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Borowiak Czersk 2-0 Wisła Korzeniewo 7 września, 16:00
Grom Kleszczewo 5-1 Pogoń Prabuty 6 września, 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-0 Ceramik Łubiana 6 września, 16:00
Centrum Pelplin 0-5 Wierzyca Pelplin 7 września, 15:00
Sokół Mareza 1-2 Pogoń Smętowo 6 września, 16:00
Błękitni Stare Pole 1-0 Powiśle Stary Targ 6 września, 16:00
Wda Lipusz 2-0 Kolejarz Chojnice 7 września, 14:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Wisła Korzeniewo 1-2 Kolejarz Chojnice 13 września, 15:00
Powiśle Stary Targ 2-1 Wda Lipusz 13 września, 16:00
Pogoń Smętowo 0-2 Błękitni Stare Pole 13 września, 17:00
Wierzyca Pelplin 10-0 Sokół Mareza 13 września, 17:00
Ceramik Łubiana 3-3 Centrum Pelplin 13 września, 16:00
Pogoń Prabuty 0-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 września, 17:00
Borowiak Czersk 3-3 Grom Kleszczewo 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 20-21 września

Grom Kleszczewo 2-0 Wisła Korzeniewo 20 września, 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6-0 Borowiak Czersk 20 września, 15:00
Centrum Pelplin 2-4 Pogoń Prabuty 20 września, 16:00
Sokół Mareza 5-2 Ceramik Łubiana 20 września, 16:00
Błękitni Stare Pole 1-4 Wierzyca Pelplin 20 września, 16:00
Wda Lipusz 8-2 Pogoń Smętowo 21 września, 14:00
Kolejarz Chojnice 6-2 Powiśle Stary Targ 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 27-28 września

Wisła Korzeniewo 3-2 Powiśle Stary Targ 27 września, 15:00
Pogoń Smętowo 1-1 Kolejarz Chojnice 27 września, 16:00
Wierzyca Pelplin 5-2 Wda Lipusz 27 września, 16:30
Ceramik Łubiana 2-2 Błękitni Stare Pole 27 września, 16:00
Pogoń Prabuty 3-1 Sokół Mareza 28 września, 15:00
Borowiak Czersk 3-0 Centrum Pelplin 28 września, 16:00
(wo)
na boisku 0-4; zawodnik gości nie posiadał dokumentu tożsamości
Grom Kleszczewo 2-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 września, 16:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Żuławy Nowy Dwór Gdański 8-2 Wisła Korzeniewo 4 października, 15:00
Centrum Pelplin 5-2 Grom Kleszczewo 4 października, 16:00
Sokół Mareza 2-4 Borowiak Czersk 5 października, 14:00
Błękitni Stare Pole 3-0 Pogoń Prabuty 4 października, 16:00
Wda Lipusz 2-2 Ceramik Łubiana 5 października, 14:00
Kolejarz Chojnice 0-5 Wierzyca Pelplin 4 października, 15:00
Powiśle Stary Targ 3-1 Pogoń Smętowo 4 października, 15:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Wisła Korzeniewo 7-0 Pogoń Smętowo 11 października, 15:00
Wierzyca Pelplin 7-2 Powiśle Stary Targ 11 października, 16:00
Ceramik Łubiana 0-0 Kolejarz Chojnice 11 października, 15:00
Pogoń Prabuty 3-2 Wda Lipusz 12 października, 14:00
Borowiak Czersk 0-1 Błękitni Stare Pole 12 października, 16:00
Grom Kleszczewo 3-0 Sokół Mareza 11 października, 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4-1 Centrum Pelplin 11 października, 14:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Centrum Pelplin 3-1 Wisła Korzeniewo 18 października, 15:00
Sokół Mareza 0-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 października, 16:00
Błękitni Stare Pole 0-0 Grom Kleszczewo 18 października, 15:00
Wda Lipusz 1-3 Borowiak Czersk 19 października, 14:00
Kolejarz Chojnice 1-1 Pogoń Prabuty 18 października, 14:00
Powiśle Stary Targ 3-2 Ceramik Łubiana 18 października, 15:00
Pogoń Smętowo 0-7 Wierzyca Pelplin 19 października, 14:00

Kolejka 12 - 25-26 października

Wisła Korzeniewo 1-8 Wierzyca Pelplin 25 października, 14:00
Ceramik Łubiana 3-0 Pogoń Smętowo 25 października, 15:00
(wo)
nie odbył się - drużyna gości nie posiadała kart zdrowia
Pogoń Prabuty 0-0 Powiśle Stary Targ 25 października, 14:00
Borowiak Czersk 1-1 Kolejarz Chojnice 26 października, 14:00
Grom Kleszczewo 3-0 Wda Lipusz 25 października, 14:30
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-0 Błękitni Stare Pole 25 października, 14:00
Centrum Pelplin 2-1 Sokół Mareza 26 października, 14:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Sokół Mareza 0-2 Wisła Korzeniewo 11 listopada, 14:00
Błękitni Stare Pole 5-5 Centrum Pelplin 11 listopada, 14:00
Wda Lipusz 2-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 listopada, 14:00
Kolejarz Chojnice 0-3 Grom Kleszczewo 11 listopada, 11:00
Powiśle Stary Targ 0-2 Borowiak Czersk 11 listopada, 13:00
w Starym Targu; Borowiak gospodarzem
Pogoń Smętowo 2-3 Pogoń Prabuty 11 listopada, 14:00
Wierzyca Pelplin 9-1 Ceramik Łubiana 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Wisła Korzeniewo 0-5 Ceramik Łubiana 21 marca, 14:00
Wierzyca Pelplin 10-0 Pogoń Prabuty 21 marca, 15:00
Pogoń Smętowo 0-5 Borowiak Czersk 22 marca, 14:00
Powiśle Stary Targ 1-2 Grom Kleszczewo 21 marca, 15:00
Kolejarz Chojnice 0-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 marca, 15:00
Wda Lipusz 1-2 Centrum Pelplin 22 marca, 14:00
Błękitni Stare Pole 2-2 Sokół Mareza 21 marca, 15:00

Kolejka 15 - 28-29 marca

Błękitni Stare Pole 2-0 Wisła Korzeniewo 28 marca, 15:00
Sokół Mareza 0-4 Wda Lipusz 29 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28-29 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
Centrum Pelplin 1-1 Kolejarz Chojnice 29 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28-29 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6-1 Powiśle Stary Targ 28 marca, 14:00
Grom Kleszczewo 4-1 Pogoń Smętowo 29 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28-29 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
Borowiak Czersk 0-5 Wierzyca Pelplin 29 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28-29 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
Pogoń Prabuty 0-0 Ceramik Łubiana 29 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28-29 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Wisła Korzeniewo 2-0 Pogoń Prabuty 4 kwietnia, 15:00
Ceramik Łubiana 2-4 Borowiak Czersk 4 kwietnia, 16:00
Wierzyca Pelplin 3-1 Grom Kleszczewo 4 kwietnia, 16:00
Pogoń Smętowo 0-9 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 kwietnia, 14:00
Powiśle Stary Targ 1-2 Centrum Pelplin 4 kwietnia, 15:00
Kolejarz Chojnice 3-1 Sokół Mareza 4 kwietnia, 16:00
Wda Lipusz 1-3 Błękitni Stare Pole 5 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 11 kwietnia

Wda Lipusz 2-1 Wisła Korzeniewo 11 kwietnia, 12:00
Błękitni Stare Pole 0-0 Kolejarz Chojnice 11 kwietnia, 15:00
Sokół Mareza 0-4 Powiśle Stary Targ 11 kwietnia, 16:00
Centrum Pelplin 8-1 Pogoń Smętowo 11 kwietnia, 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-2 Wierzyca Pelplin 10 kwietnia, 16:30
Grom Kleszczewo 3-3 Ceramik Łubiana 11 kwietnia, 16:00
Borowiak Czersk 1-1 Pogoń Prabuty 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

Wisła Korzeniewo 4-2 Borowiak Czersk 18 kwietnia, 15:00
Pogoń Prabuty 0-1 Grom Kleszczewo 18 kwietnia, 15:00
Ceramik Łubiana 1-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 kwietnia, 16:00
Wierzyca Pelplin 3-1 Centrum Pelplin 18 kwietnia, 14:30
Pogoń Smętowo 0-1 Sokół Mareza 18 kwietnia, 17:00
Powiśle Stary Targ 2-0 Błękitni Stare Pole 18 kwietnia, 16:00
Kolejarz Chojnice 1-2 Wda Lipusz 18 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

Kolejarz Chojnice 2-0 Wisła Korzeniewo 25 kwietnia, 17:00
Wda Lipusz 3-0 Powiśle Stary Targ 26 kwietnia, 16:00
Błękitni Stare Pole 5-0 Pogoń Smętowo 25 kwietnia, 16:00
Sokół Mareza 1-6 Wierzyca Pelplin 26 kwietnia, 16:00
Centrum Pelplin 3-0 Ceramik Łubiana 25 kwietnia, 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4-0 Pogoń Prabuty 25 kwietnia, 16:00
Grom Kleszczewo 2-0 Borowiak Czersk 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 2-3 maja

Wisła Korzeniewo 3-1 Grom Kleszczewo 2 maja, 15:00
Borowiak Czersk 0-6 Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 maja, 16:00
Pogoń Prabuty 2-0 Centrum Pelplin 2 maja, 17:00
Ceramik Łubiana 3-0 Sokół Mareza 2 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Wierzyca Pelplin 6-0 Błękitni Stare Pole 2 maja, 17:00
Pogoń Smętowo 0-3 Wda Lipusz 3 maja, 14:00
(wo)
na boisku 0-0; piłkarze gospodarzy nie posiadali dokumentów tożsamości
Powiśle Stary Targ 1-1 Kolejarz Chojnice 2 maja, 16:00

Kolejka 21 - 9-10 maja

Powiśle Stary Targ 2-3 Wisła Korzeniewo 9 maja, 16:00
Kolejarz Chojnice 4-0 Pogoń Smętowo 9 maja, 17:00
Wda Lipusz 1-2 Wierzyca Pelplin 10 maja, 14:00
Błękitni Stare Pole 2-3 Ceramik Łubiana 9 maja, 16:00
Sokół Mareza 1-2 Pogoń Prabuty 9 maja, 16:00
Centrum Pelplin 3-1 Borowiak Czersk 9 maja, 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-0 Grom Kleszczewo 9 maja, 16:00

Kolejka 22 - 16-17 maja

Wisła Korzeniewo 1-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 maja, 16:00
Grom Kleszczewo 1-1 Centrum Pelplin 16 maja, 17:00
Borowiak Czersk 1-0 Sokół Mareza 17 maja, 16:00
Pogoń Prabuty 0-1 Błękitni Stare Pole 16 maja, 16:00
Ceramik Łubiana 3-1 Wda Lipusz 16 maja, 16:00
Wierzyca Pelplin 4-0 Kolejarz Chojnice 16 maja, 17:00
Pogoń Smętowo 0-3 Powiśle Stary Targ 16 maja, 17:30

Kolejka 23 - 23-24 maja

Pogoń Smętowo 2-6 Wisła Korzeniewo 23 maja, 17:00
Powiśle Stary Targ 1-8 Wierzyca Pelplin 23 maja, 16:00
Kolejarz Chojnice 1-0 Ceramik Łubiana 23 maja, 17:00
Wda Lipusz 2-0 Pogoń Prabuty 24 maja, 11:00
Błękitni Stare Pole 0-2 Borowiak Czersk 23 maja, 11:00
Sokół Mareza 0-5 Grom Kleszczewo 23 maja, 16:00
Centrum Pelplin 4-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 23 maja, 16:00

Kolejka 24 - 30-31 maja

Wisła Korzeniewo 7-2 Centrum Pelplin 30 maja, 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 8-0 Sokół Mareza 30 maja, 17:00
Grom Kleszczewo 1-1 Błękitni Stare Pole 30 maja, 17:00
Borowiak Czersk 3-0 Wda Lipusz 31 maja, 16:00
Pogoń Prabuty 0-2 Kolejarz Chojnice 30 maja, 16:00
Ceramik Łubiana 6-1 Powiśle Stary Targ 30 maja, 16:00
Wierzyca Pelplin 3-0 Pogoń Smętowo 30 maja, 17:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz

Kolejka 25 - 6 czerwca

Wierzyca Pelplin 1-2 Wisła Korzeniewo 6 czerwca, 17:30
Pogoń Smętowo 0-0 Ceramik Łubiana 6 czerwca, 17:30
Powiśle Stary Targ 0-2 Pogoń Prabuty 6 czerwca, 17:30
Kolejarz Chojnice 3-0 Borowiak Czersk 6 czerwca, 17:30
Wda Lipusz 0-2 Grom Kleszczewo 6 czerwca, 17:30
Błękitni Stare Pole 0-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 czerwca, 17:30
Sokół Mareza 3-4 Centrum Pelplin 6 czerwca, 17:30

Kolejka 26 - 14 czerwca

Wisła Korzeniewo 2-1 Sokół Mareza 14 czerwca, 14:00
Centrum Pelplin 2-0 Błękitni Stare Pole 14 czerwca, 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-3 Wda Lipusz 14 czerwca, 14:00
Grom Kleszczewo 1-1 Kolejarz Chojnice 14 czerwca, 14:00
Borowiak Czersk 2-1 Powiśle Stary Targ 14 czerwca, 14:00
Pogoń Prabuty 3-0 Pogoń Smętowo 14 czerwca, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Ceramik Łubiana 6-7 Wierzyca Pelplin 14 czerwca, 14:00

Baraże o udział w IV lidze (pomorska)
Baraże o udział w klasie okręgowej (Gdańsk)

IV liga 2008/2009 (pomorska)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Słupsk)

Klasa A 2008/2009 (Gdańsk I)
Klasa A 2008/2009 (Gdańsk II)
Klasa A 2008/2009 (Gdańsk III)
Klasa A 2008/2009 (Gdańsk IV)

Autor: Piotr Malcharek
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas