[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Gdańsk II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GTS Pszczółki 26 67 22 1 3 94-30 10 1 2 53-21 12 0 1 41-9
2.  GKS Kowale 26 62 20 2 4 94-33 11 1 1 48-18 9 1 3 46-15
3.  Wisła Steblewo 26 45 14 3 9 72-47 8 3 2 40-19 6 0 7 32-28
4.  Olimpia Osowa (Gdańsk) 26 44 14 2 10 62-38 7 1 5 30-16 7 1 5 32-22
5.  Czarni Przemysław 26 43 13 4 9 76-52 7 2 4 34-22 6 2 5 42-30 2 3 1 0 1 7-3
6.  Wisła Długie Pole 26 43 13 4 9 60-52 7 2 4 35-21 6 2 5 25-31 2 3 1 0 1 3-7
7.  Morena Gdańsk 26 36 11 3 12 54-69 4 3 6 30-35 7 0 6 24-34
8.  Orzeł Straszyn 26 34 10 4 12 44-61 7 1 5 28-29 3 3 7 16-32
9.  Oruński KP (Gdańsk) 26 33 10 3 13 66-64 5 2 6 29-25 5 1 7 37-39
10.  Czarni II Pruszcz Gdański 26 30 8 6 12 47-62 6 1 6 26-25 2 5 6 21-37
11.  GTS Rusocin 26 28 8 4 14 34-45 7 0 6 21-21 1 4 8 13-24
12.  Fosfory Wiślinka 26 24 7 3 16 35-78 5 1 7 21-36 2 2 9 14-42
13.  Osiczanka Osice 26 21 6 3 17 33-81 3 3 7 20-34 3 0 10 13-47
14.  Bałtyk Sztutowo 26 11 3 2 21 27-92 1 1 11 16-48 2 1 10 11-44
Lechia III Gdańsk wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 GTS Pszczółki    0-3 5-3 0-2 3-1 2-1 7-1 4-1 4-3 3-3 4-1 7-2 7-0 7-0 
 2 GKS Kowale2-1     4-2 4-1 4-1 4-1 3-1 4-3 2-2 1-2 3-1 7-1 7-1 3-1 
 3 Wisła Steblewo0-2 1-0     2-2 1-1 3-0 3-4 6-1 2-1 10-3 4-1 2-2 2-1 4-1 
 4 Olimpia Osowa (Gdańsk)0-2 2-2 1-0     2-4 1-2 1-2 5-0 4-2 2-1 2-0 0-1 5-0 5-0 
 5 Czarni Przemysław1-4 1-0 3-2 0-2     6-1 6-0 0-3* 4-2 1-1 3-1 4-4 1-2 4-0 
 6 Wisła Długie Pole0-4 2-5 3-4 4-2 2-1     5-2 0-0 7-0 3-1 0-0 3-0 1-2 5-0 
 7 Morena Gdańsk1-3 2-6 4-0 0-4 3-5 2-2     2-2 0-6 2-2 1-5 4-0 6-0 3-0* 
 8 Orzeł Straszyn0-3 0-5 0-3 3-2 4-6 2-0 2-1     2-4 1-1 2-1 5-1 4-2 3-0 
 9 Oruński KP (Gdańsk)2-4 1-2 1-2 2-4 2-1 2-2 1-3 1-2     4-2 2-2 3-0 5-1 3-0 
 10 Czarni II Pruszcz Gdański1-3 0-3 4-1 1-3 1-3 2-3 2-1 1-1 6-5     1-0 4-1 0-1 3-0 
 11 GTS Rusocin0-3 2-1 1-0 2-1 0-6 0-1 1-3 0-2 5-0* 5-0     1-0 3-0 1-4 
 12 Fosfory Wiślinka0-4 1-8 0-7 2-1 4-0 3-4 0-1 1-0 2-4 3-3 1-0     2-0 2-4 
 13 Osiczanka Osice1-3 1-5 0-3 1-5 2-2 3-6 2-3 5-1 0-5 2-0 0-0 2-0     1-1 
 14 Bałtyk Sztutowo1-5 2-6 2-5 1-3 2-11 1-2 1-2 *** 1-3 0-2 1-1 0-2 4-3     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Oruński KP (Gdańsk) 4-2 Czarni II Pruszcz Gdański
GTS Pszczółki 5-3 Wisła Steblewo
Bałtyk Sztutowo 1-1 GTS Rusocin 20 sierpnia
Morena Gdańsk 2-2 Orzeł Straszyn
GKS Kowale 7-1 Osiczanka Osice
Wisła Długie Pole 2-1 Czarni Przemysław
Fosfory Wiślinka 2-1 Olimpia Osowa (Gdańsk)

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Czarni II Pruszcz Gdański 1-3 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Czarni Przemysław 4-4 Fosfory Wiślinka
Osiczanka Osice 3-6 Wisła Długie Pole
Orzeł Straszyn 0-5 GKS Kowale
GTS Rusocin 1-3 Morena Gdańsk
Wisła Steblewo 4-1 Bałtyk Sztutowo
Oruński KP (Gdańsk) 2-4 GTS Pszczółki

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

GTS Pszczółki 3-3 Czarni II Pruszcz Gdański 27 sierpnia
Bałtyk Sztutowo 1-3 Oruński KP (Gdańsk)
Morena Gdańsk 4-0 Wisła Steblewo
GKS Kowale 3-1 GTS Rusocin
Wisła Długie Pole 0-0 Orzeł Straszyn
Fosfory Wiślinka 2-0 Osiczanka Osice
Olimpia Osowa (Gdańsk) 2-4 Czarni Przemysław

Kolejka 4 - 6-7 września

Czarni II Pruszcz Gdański 1-3 Czarni Przemysław
Osiczanka Osice 1-5 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Orzeł Straszyn 5-1 Fosfory Wiślinka
GTS Rusocin 0-1 Wisła Długie Pole
Wisła Steblewo 1-0 GKS Kowale
Oruński KP (Gdańsk) 1-3 Morena Gdańsk
GTS Pszczółki 7-0 Bałtyk Sztutowo

Kolejka 5 - 13-14 września

Bałtyk Sztutowo 0-2 Czarni II Pruszcz Gdański
Morena Gdańsk 1-3 GTS Pszczółki
GKS Kowale 2-2 Oruński KP (Gdańsk)
Wisła Długie Pole 3-4 Wisła Steblewo
Fosfory Wiślinka 1-0 GTS Rusocin
Olimpia Osowa (Gdańsk) 5-0 Orzeł Straszyn
Czarni Przemysław 1-2 Osiczanka Osice

Kolejka 6 - 20-21 września

Czarni II Pruszcz Gdański 0-1 Osiczanka Osice 20 września, 11:00
Orzeł Straszyn 4-6 Czarni Przemysław 20 września, 15:00
GTS Rusocin 2-1 Olimpia Osowa (Gdańsk) 21 września, 12:00
Wisła Steblewo 2-2 Fosfory Wiślinka 21 września, 13:00
Oruński KP (Gdańsk) 2-2 Wisła Długie Pole 20 września, 15:00
GTS Pszczółki 0-3 GKS Kowale 20 września, 17:00
Bałtyk Sztutowo 1-2 Morena Gdańsk 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Morena Gdańsk 2-2 Czarni II Pruszcz Gdański 27 września, 11:00
GKS Kowale 3-1 Bałtyk Sztutowo 27 września, 16:00
Wisła Długie Pole 0-4 GTS Pszczółki 27 września, 16:00
Fosfory Wiślinka 2-4 Oruński KP (Gdańsk) 28 września, 15:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-0 Wisła Steblewo 27 września, 16:00
Czarni Przemysław 3-1 GTS Rusocin 28 września, 14:00
Osiczanka Osice 5-1 Orzeł Straszyn 28 września, 16:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Czarni II Pruszcz Gdański 1-1 Orzeł Straszyn 5 października, 11:00
GTS Rusocin 3-0 Osiczanka Osice 5 października, 12:00
Wisła Steblewo 1-1 Czarni Przemysław 4 października, 16:00
Oruński KP (Gdańsk) 2-4 Olimpia Osowa (Gdańsk) 4 października, 15:00
GTS Pszczółki 7-2 Fosfory Wiślinka 5 października, 14:00
Bałtyk Sztutowo 1-2 Wisła Długie Pole 4 października, 16:00
Morena Gdańsk 2-6 GKS Kowale 4 października, 11:00

Kolejka 9 - 11-12 października

GKS Kowale 1-2 Czarni II Pruszcz Gdański 11 października, 15:00
Wisła Długie Pole 5-2 Morena Gdańsk 11 października, 15:00
Fosfory Wiślinka 2-4 Bałtyk Sztutowo 12 października, 14:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-2 GTS Pszczółki 11 października, 16:00
Czarni Przemysław 4-2 Oruński KP (Gdańsk) 12 października, 14:00
Osiczanka Osice 0-3 Wisła Steblewo 12 października, 16:00
Orzeł Straszyn 2-1 GTS Rusocin 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Czarni II Pruszcz Gdański 1-0 GTS Rusocin
Wisła Steblewo 6-1 Orzeł Straszyn
Oruński KP (Gdańsk) 5-1 Osiczanka Osice
GTS Pszczółki 3-1 Czarni Przemysław
Bałtyk Sztutowo 1-3 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Morena Gdańsk 4-0 Fosfory Wiślinka
GKS Kowale 4-1 Wisła Długie Pole

Kolejka 11 - 25-26 października

Wisła Długie Pole 3-1 Czarni II Pruszcz Gdański 25 października, 14:00
Fosfory Wiślinka 1-8 GKS Kowale 26 października, 14:00
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-2 Morena Gdańsk 25 października, 15:30
Czarni Przemysław 4-0 Bałtyk Sztutowo 26 października, 14:00
Osiczanka Osice 1-3 GTS Pszczółki 26 października, 15:00
Orzeł Straszyn 2-4 Oruński KP (Gdańsk) 25 października, 14:00
GTS Rusocin 1-0 Wisła Steblewo 26 października, 12:00

Kolejka 12 - 2 listopada

Czarni II Pruszcz Gdański 4-1 Wisła Steblewo
Oruński KP (Gdańsk) 2-2 GTS Rusocin
GTS Pszczółki 4-1 Orzeł Straszyn
Bałtyk Sztutowo 4-3 Osiczanka Osice
Morena Gdańsk 3-5 Czarni Przemysław
GKS Kowale 4-1 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Wisła Długie Pole 3-0 Fosfory Wiślinka

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Fosfory Wiślinka 3-3 Czarni II Pruszcz Gdański
Olimpia Osowa (Gdańsk) 1-2 Wisła Długie Pole
Czarni Przemysław 1-0 GKS Kowale
Osiczanka Osice 2-3 Morena Gdańsk
Orzeł Straszyn 3-0 Bałtyk Sztutowo
GTS Rusocin 0-3 GTS Pszczółki
Wisła Steblewo 2-1 Oruński KP (Gdańsk) 11 listopada

Kolejka 14 - 21-22 marca

Czarni II Pruszcz Gdański 6-5 Oruński KP (Gdańsk)
Wisła Steblewo 0-2 GTS Pszczółki
GTS Rusocin 1-4 Bałtyk Sztutowo
Orzeł Straszyn 2-1 Morena Gdańsk
Osiczanka Osice 1-5 GKS Kowale
Czarni Przemysław 6-1 Wisła Długie Pole
Olimpia Osowa (Gdańsk) 0-1 Fosfory Wiślinka

Kolejka 15 - 28-29 marca

Olimpia Osowa (Gdańsk) 2-1 Czarni II Pruszcz Gdański 28 marca, 15:00
Fosfory Wiślinka 4-0 Czarni Przemysław 29 marca, 16:00
Wisła Długie Pole 1-2 Osiczanka Osice 28 marca, 16:00
GKS Kowale 4-3 Orzeł Straszyn 29 kwietnia
w pierwotnym terminie (28-29 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
Morena Gdańsk 1-5 GTS Rusocin 6 maja
w pierwotnym terminie (28-29 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
Bałtyk Sztutowo 2-5 Wisła Steblewo 29 kwietnia
w pierwotnym terminie (28-29 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
GTS Pszczółki 4-3 Oruński KP (Gdańsk) 29 marca, 14:00

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Czarni II Pruszcz Gdański 1-3 GTS Pszczółki
Oruński KP (Gdańsk) 3-0 Bałtyk Sztutowo
Wisła Steblewo 3-4 Morena Gdańsk
GTS Rusocin 2-1 GKS Kowale
Orzeł Straszyn 2-0 Wisła Długie Pole
Osiczanka Osice 2-0 Fosfory Wiślinka
Czarni Przemysław 0-2 Olimpia Osowa (Gdańsk)

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Czarni Przemysław 1-1 Czarni II Pruszcz Gdański
Olimpia Osowa (Gdańsk) 5-0 Osiczanka Osice
Fosfory Wiślinka 1-0 Orzeł Straszyn
Wisła Długie Pole 0-0 GTS Rusocin
GKS Kowale 4-2 Wisła Steblewo
Morena Gdańsk 0-6 Oruński KP (Gdańsk)
Bałtyk Sztutowo 1-5 GTS Pszczółki

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Czarni II Pruszcz Gdański 3-0 Bałtyk Sztutowo
GTS Pszczółki 7-1 Morena Gdańsk
Oruński KP (Gdańsk) 1-2 GKS Kowale
Wisła Steblewo 3-0 Wisła Długie Pole
GTS Rusocin 1-0 Fosfory Wiślinka
Orzeł Straszyn 3-2 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Osiczanka Osice 2-2 Czarni Przemysław

Kolejka 19 - 2-3 maja

Osiczanka Osice 2-0 Czarni II Pruszcz Gdański 30 kwietnia
Czarni Przemysław 0-3 Orzeł Straszyn
(wo)
na boisku 4:0; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Olimpia Osowa (Gdańsk) 2-0 GTS Rusocin 1 maja
Fosfory Wiślinka 0-7 Wisła Steblewo
Wisła Długie Pole 7-0 Oruński KP (Gdańsk)
GKS Kowale 2-1 GTS Pszczółki 6 maja
Morena Gdańsk 3-0 Bałtyk Sztutowo
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik

Kolejka 20 - 9-10 maja

Czarni II Pruszcz Gdański 2-1 Morena Gdańsk
Bałtyk Sztutowo 2-6 GKS Kowale
GTS Pszczółki 2-1 Wisła Długie Pole
Oruński KP (Gdańsk) 3-0 Fosfory Wiślinka
Wisła Steblewo 2-2 Olimpia Osowa (Gdańsk)
GTS Rusocin 0-6 Czarni Przemysław
Orzeł Straszyn 4-2 Osiczanka Osice

Kolejka 21 - 16-17 maja

Orzeł Straszyn 1-1 Czarni II Pruszcz Gdański
Osiczanka Osice 0-0 GTS Rusocin
Czarni Przemysław 3-2 Wisła Steblewo
Olimpia Osowa (Gdańsk) 4-2 Oruński KP (Gdańsk)
Fosfory Wiślinka 0-4 GTS Pszczółki
Wisła Długie Pole 5-0 Bałtyk Sztutowo
GKS Kowale 3-1 Morena Gdańsk

Kolejka 22 - 23-24 maja

Czarni II Pruszcz Gdański 0-3 GKS Kowale
Morena Gdańsk 2-2 Wisła Długie Pole
Bałtyk Sztutowo 0-2 Fosfory Wiślinka
GTS Pszczółki 0-2 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Oruński KP (Gdańsk) 2-1 Czarni Przemysław
Wisła Steblewo 2-1 Osiczanka Osice
GTS Rusocin 0-2 Orzeł Straszyn

Kolejka 23 - 30-31 maja

GTS Rusocin 5-0 Czarni II Pruszcz Gdański
Orzeł Straszyn 0-3 Wisła Steblewo
Osiczanka Osice 0-5 Oruński KP (Gdańsk)
Czarni Przemysław 1-4 GTS Pszczółki
Olimpia Osowa (Gdańsk) 5-0 Bałtyk Sztutowo
Fosfory Wiślinka 0-1 Morena Gdańsk
Wisła Długie Pole 2-5 GKS Kowale

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Czarni II Pruszcz Gdański 2-3 Wisła Długie Pole
GKS Kowale 7-1 Fosfory Wiślinka
w Wiślince
Morena Gdańsk 0-4 Olimpia Osowa (Gdańsk)
Bałtyk Sztutowo 2-11 Czarni Przemysław
GTS Pszczółki 7-0 Osiczanka Osice
Oruński KP (Gdańsk) 1-2 Orzeł Straszyn
Wisła Steblewo 4-1 GTS Rusocin

Kolejka 25 - 13 czerwca

Wisła Steblewo 10-3 Czarni II Pruszcz Gdański
GTS Rusocin 5-0 Oruński KP (Gdańsk)
(wo)
na boisku 5-5; brak dokumentów tożsamości
Orzeł Straszyn 0-3 GTS Pszczółki
Osiczanka Osice 1-1 Bałtyk Sztutowo
Czarni Przemysław 6-0 Morena Gdańsk
Olimpia Osowa (Gdańsk) 2-2 GKS Kowale
Fosfory Wiślinka 3-4 Wisła Długie Pole

Kolejka 26 - 20 czerwca

Czarni II Pruszcz Gdański 4-1 Fosfory Wiślinka 17 czerwca
Wisła Długie Pole 4-2 Olimpia Osowa (Gdańsk)
GKS Kowale 4-1 Czarni Przemysław
Morena Gdańsk 6-0 Osiczanka Osice
Bałtyk Sztutowo - Orzeł Straszyn
(wo)
na boisku 5-4; brak dokumentów tożsamości
GTS Pszczółki 4-1 GTS Rusocin
Oruński KP (Gdańsk) 1-2 Wisła Steblewo

Baraże o udział w klasie okręgowej (Gdańsk)
Baraże o udział w klasie A (Gdańsk)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Gdańsk II)

Klasa A 2008/2009 (Gdańsk I)
Klasa A 2008/2009 (Gdańsk III)
Klasa A 2008/2009 (Gdańsk IV)

Klasa B 2008/2009 (Gdańsk I)
Klasa B 2008/2009 (Gdańsk II)
Klasa B 2008/2009 (Gdańsk III)
Klasa B 2008/2009 (Gdańsk IV)
Klasa B 2008/2009 (Gdańsk V)
Klasa B 2008/2009 (Gdańsk VI)
Klasa B 2008/2009 (Malbork IX)
Klasa B 2008/2009 (Malbork VII)
Klasa B 2008/2009 (Malbork VIII)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas