[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 24 stycznia 2017, 11:51:31

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Błękitni Stargard Szczeciński  
Przychodzą: Robert Brzęczek (P - MKS Kluczbork), Bartosz Babicki (rezerwy), Bartosz Łysoń (rezerwy), Ołeksandr Tołstiak (brak klubu)

Odchodzą: Maciej Kazimierowicz (P - Widzew Łódź)

GKS Bełchatów  
Przychodzą: Daniel Ciechański (N - Gryf Wejherowo), Dzikamai Gwaze (P - LZS Piotrówka), Adam Nowak (P - Avia Świdnik)

Odchodzą: Takeru Okada (P - ?)

Gryf Wejherowo  
Przychodzą: Krzysztof Cieśla (O - Śląsk II Wrocław), Szymon Kocieniewski (O - Wda Świecie), Arkadiusz Proena (O - Bałtyk Gdynia), Krzysztof Wicki (N - KS Chwaszczyno), Adam Wolak (P - Olimpia Elbląg)

Odchodzą: Daniel Ciechański (N - GKS Bełchatów), Daniel Górski (O - Bałtyk Gdynia )

Kotwica Kołobrzeg  
Przychodzą: Piotr Azikiewicz (P - KS Polkowice), Bartosz Biel (P - Olimpia Zambrów), Adrian Bieńkowski (O - Błękitni Raciąż), Dawid Korotkiewicz (O - ŁKS 1926 Łomża), Tomasz Prejs (P - Stal Mielec), Krystian Sanocki (P - MKS Kluczbork), Eryk Sobków (N - Zagłębie Lubin), Karol Szymański (B - Chrobry Głogów), Marcin Budnik (rezerwy), Mykyta Wowczenko (brak klubu), Tymur Pohranicznyj (brak klubu)

Odchodzą: Maciej Horna (P - Spartakus Daleszyce), Filip Hrynkiewicz (O - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Hubert Laskowski (N - Korona II Kielce), Piotr Paprocki (P - Korona II Kielce), Jakub Poznański (O - Wisła Puławy), Remigiusz Szywacz (O - GKS Tychy), Paweł Waśków (B - ?), Adrian Woszczyna (B - ?), Maciej Załęcki (P - Korona Kielce), Karol Zieliński (N - ?), Karol Żmijewski (P - Raków Częstochowa)

Legionovia Legionowo  
Przychodzą: Jakub Janur (O - brak klubu), Radosław Śledziewski (P - Huragan Wołomin), Adam Wilk (B - Cracovia), Tin Kulenović (NK Inter (Zaprešić))

Odchodzą: Sebastian Madejski (B - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marcin Wodecki (P - Odra Opole)

Odra Opole  
Przychodzą: Matthew Korziewicz (B - Stal Rzeszów), Kacper Majchrowski (B - Stal Brzeg), Adam Makuchowski (B - ROW 1964 Rybnik), Gabriel Nowak (P - ROW 1964 Rybnik), Adam Wilk (B - Cracovia), Marcin Wodecki (P - Legionovia Legionowo), Mateusz Wrzesień (P - Rozwój Katowice), Bartosz Kowalczyk (?), Kacper Grądowski (junior), Kamil Szampera (MKS Gogolin), Sebastian Bryłka (MOSiR Opole (j))

Odchodzą: Damian Ałdaś (O - Stal Mielec), Przemysław Brychlik (N - ROW 1964 Rybnik), Bartłomiej Kolanko (O - Ruch Zdzieszowice), Adrian Krysian (P - ?), Mateusz Marzec (P - Ruch Zdzieszowice), Maciej Raniowski (B - Verdal IL)

Olimpia Elbląg  
Przychodzą: Mikołaj Jóźwiak (B - Grom Nowy Staw), Łukasz Soszyński (P - Zagłębie II Lubin), Bartosz Szymanowski (trzeci zespół), Maciej Rozumowski (trzeci zespół)

Odchodzą: Adam Wolak (P - Gryf Wejherowo, KS Chwaszczyno, Arka Gdynia)

Olimpia Zambrów  
Przychodzą: Arkadiusz Fabiański (B - Falubaz Zielona Góra), Michał Kołodziejski (O - Świt Skolwin (Szczecin)), Hubert Krawczun (P - Miedź II Legnica), Adrian Wójcik (N - brak klubu), Dawid Deptuła (Hetman Białystok), Dawid Ożarowski (junior), Kacper Duduś (Górnik II Łęczna), Maciej Dębek (junior), Marcin Gagat (LKS Skołoszów), Mikołaj Gabor (Arka II Gdynia)

Odchodzą: Bartosz Biel (P - Kotwica Kołobrzeg), Paweł Broniszewski (P - Widzew Łódź), Jakub Cesarek (P - ?), Mariusz Gogol (O - ?), Maciej Humerski (B - Widzew Łódź), Przemysław Jastrzębski (P - ?), Hubert Kotus (P - Piast Gliwice)

Polonia Bytom  
Przychodzą: Daniel Barbus (P - Puszcza Niepołomice), Jacek Broniewicz (O - Unia Racibórz), Takesure Chinyama (N - LZS Piotrówka), Munyaradzi Chiunye (LZS Piotrówka), Błażej Cyfert (O - Raków Częstochowa) , Dawid Gargasz (B - Soła Oświęcim), Marcin Grunt (O - Wierna Małogoszcz), Dzikamai Gwaze (P - LZS Piotrówka), Sebastian Hajduk (P - Wierna Małogoszcz), Mateusz Lebek (P - Szombierki Bytom), Paweł Oziębło (P - Stal Mielec), Dawid Pałys-Rydzik (N - Resovia), Bartosz Pikul (P - Górnik Zabrze), Szymon Skrzypczak (N - Górnik Zabrze), Arkadiusz Staszczak (O - Resovia), Przemysław Szkatuła (P - Karpaty Krosno), Dawid Tomanek (N - Przyszłość Ciochowice), Krzysztof Zaremba (P - Iskra Klecza Dolna), Łukasz Żegleń (P - Stal Brzeg), Igor Sychowicz (junior), Jakub Zdrzałek (Gwarek Ornontowice), Jan Januszek (Znicz Pruszków (j)), Jarosław Czernysz (junior), Juraj Pančík (FO ŽP Šport Podbrezová), Narciel Mbuku (1.FC Frankfurt), Robert Konopka (GKS II Katowice), Sebastian Dyląg (Hutnik Nowa Huta (Kraków)), Václav Ježdík (brak klubu) , Visar Braha (1.FC Frankfurt)

Odchodzą: Seweryn Pielichowski (P - ?), Łukasz Rylukowski (O - Jarota Jarocin), Bartłomiej Setlak (P - ?), Krystian Tomaszewski (N - Elana Toruń)

Polonia Warszawa  
Przychodzą: Daniel Gołębiewski (N - Pogoń Siedlce), Rafał Zembrowski (O - Znicz Pruszków)

Odchodzą: Piotr Augustyniak (O - ?), Piotr Kosiorowski (P - ?), Mariusz Marczak (P - ?), Michał Stasz (N - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Aleksander Tomaszewski (P - Elana Toruń)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Krystian Kujawa (O - Wisła Kraków), Damian Łanucha (P - Karpaty Krosno), Mateusz Maciak (O - Huragan Wołomin)

Odchodzą: Daniel Barbus (P - Polonia Bytom), Roman Stepankow (N - Karpaty Krosno)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Simón Colina (P - brak klubu), Oskar Mazurkiewicz (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Przemysław Orzechowski (P - Tomasovia Tomaszów Lubelski), Dominik Sokół (P - Broń Radom), Damian Szpak (P - Motor Lublin), Paweł Tarnowski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Winsztal (N - Broń Radom), Maciej Wojczuk (N - Pogoń II Siedlce), Bartosz Zakrzewski (O - Oskar Przysucha), Adrian Nowosadko (junior), Igor Piskorz (Broń Radom (j)), Kacper Kowalczyk (junior), Kamil Gilewski (Broń Radom), Patryk Ciupak (junior)

Odchodzą: Marcin Gawron (P - Stomil Olsztyn, ?), Michał Janik (P - MFK Lokomotíva Zvolen), Tomasz Lisowski (O - ?), Przemysław Śliwiński (N - Orzeł Wierzbica, MFK Lokomotíva Zvolen, ?)

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Jakub Jastrzębski (B - Victoria Częstochowa), Mateusz Lis (B - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Sołowiej (O - Jagiellonia Białystok), Tomasz Wróbel (P - Rozwój Katowice), Karol Żmijewski (P - Kotwica Kołobrzeg), Grzegorz Sośniak (rezerwy)

Odchodzą: Dominik Bronisławski (P - ?), Błażej Cyfert (O - Polonia Bytom , Widzew Łódź ), Dawid Kamiński (P - Widzew Łódź), Łukasz Kmieć (P - ?), Tomasz Loska (B - Górnik Zabrze), Norbert Misiak (P - kontuzja), Jakub Piątek (P - ?), Patryk Szymański (P - ŁKS Łódź)

ROW 1964 Rybnik  
Przychodzą: Michał Bojdys (O - Rekord Bielsko-Biała), Przemysław Brychlik (N - Odra Opole), Damian Gorzawski (P - rezerwy), Dawid Grabiec (O - LKS Bełk), Bartosz Kucharski (B - Ruch Radzionków), Sebastian Musiolik (N - Piast Gliwice), Wojciech Orzeł (O - LKS Bełk), Kacper Rosa (B - Świt Skolwin (Szczecin)), Michał Szczurek (O - Concordia Knurów), Mariusz Zganiacz (P - GKS Tychy), Bartłomiej Polok (rezerwy), Łukasz Krakowczyk (Piast II Gliwice)

Odchodzą: Piotr Groborz (O - Unia Turza Śląska), Daniel Kajzer (B - Botew Płowdiw), Adam Makuchowski (B - Odra Opole), Gabriel Nowak (P - Odra Opole), Bartosz Slisz (P - FC Nordsjælland)

Rozwój Katowice  
Przychodzą: Michał Czekaj (O - brak klubu), Grzegorz Fonfara (P - Stal Mielec), Jakub Janur (O - brak klubu), Arkadiusz Jaworski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kamil Jonkisz (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dominik Konieczny (P - Górnik II Zabrze), Piotr Makowski (N - Gwarek Tarnowskie Góry), Sebastian Murawski (O - Chrobry Głogów) , Bartosz Nowotnik (P - Polonia Łaziska Górne), Dawid Przezak (N - Sokół Aleksandrów Łódzki) , Damian Starowicz (P - junior), Sebastian Szczepański (P - Stal Mielec), Michał Trąbka (P - Legia II Warszawa) , Hubert Tylec (P - Skra Częstochowa), Tomasz Wandzik (O - Gwarek Ornontowice), Rafał Zaborowski (P - Gwarek Ornontowice), Przemysław Żemła (O - Warta Zawiercie), Bartłomiej Świtała (junior), Daniel Kamiński (junior), Fabian Wlaź (junior)

Odchodzą: Adam Duda (N - Warta Poznań), Mateusz Ostaszewski (P - Jagiellonia Białystok), Tomasz Wróbel (P - Raków Częstochowa), Mateusz Wrzesień (P - Odra Opole)

Siarka Tarnobrzeg  
Przychodzą: Piotr Łazarz (O - Unia Tarnów), Dawid Witkowski (O - brak klubu), Bartłomiej Sikora (rezerwy), Jakub Barteczko (Stadion Śląski Chorzów), Kamil Wierzchowiec (brak klubu), Piotr Śledziewski (TOP 54 Biała Podlaska (j)), Szymon Stach (Zagłębie II Sosnowiec)

Odchodzą: Kamil Lewandowski (P - ?), Marcin Stefanik (P - Sandecja Nowy Sącz), Marcin Stromecki (P - Stomil Olsztyn), Krzysztof Suchecki (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Patryk Szewc (P - ?)

Stal Stalowa Wola  
Przychodzą: Dorian Frątczak (B - brak klubu), Michał Mokrzycki (P - Korona Kielce), Patryk Rosoliński (N - MKS Ełk), Jakub Sołdecki (N - Wisła Puławy), Adam Waszkiewicz (O - Jagiellonia II Białystok), Kacper Śpiewak (rezerwy)

Odchodzą: Radosław Adamski (P - Polonia Przemyśl), Mateusz Argasiński (P - ?), Kamil Chochołowicz (B - MKS Trzebinia/Siersza), Mohamed Essam (N - Korona Kielce), Michał Mistrzyk (P - Garbarnia Kraków), Adam Zawierucha (N - Elana Toruń)

Warta Poznań  
Przychodzą: Joshua Balogun Kayode (P - KKS 1925 Kalisz), Jakub Czapliński (O - Jarota Jarocin), Adam Duda (N - Rozwój Katowice), Jurij Furta (N - Piast Żmigród), Peter Suswam (O - brak klubu), Maciej Wasilewski (O - ŁKS 1926 Łomża), Bartosz Kalupa (junior)

Odchodzą: Miłosz Brylewski (P - Elana Toruń)

 

Napisz do nas