[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 27 lutego 2017, 13:32:55

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Błękitni Stargard Szczeciński  
Przychodzą: Robert Brzęczek (P - MKS Kluczbork), Patryk Skórecki (P - Olimpia Grudziądz), Bartosz Babicki (rezerwy), Bartosz Jaskólski (rezerwy), Bartosz Łysoń (rezerwy), Bartosz Sitkowski (rezerwy), Sebastian Rybicki (junior)

Odchodzą: Przemysław Brzeziański (N - Gwardia Koszalin), Arkadiusz Jasitczak (O - ?), Maciej Kazimierowicz (P - Widzew Łódź)

GKS Bełchatów  
Przychodzą: Daniel Ciechański (N - Gryf Wejherowo), Aleksander Sobczak (B - junior), Hubert Berłowski (rezerwy), Mateusz Orski (rezerwy), Piotr Góralczyk (rezerwy)

Odchodzą: Bartłomiej Kondracki (P - rezerwy), Maciej Łabędzki (N - Warta Sieradz), Takeru Okada (P - ?), Krystian Pałczyński (N - Ślęza Wrocław, Sokół Aleksandrów Łódzki), Michał Sitarz (P - Warta Sieradz)

Gryf Wejherowo  
Przychodzą: Krzysztof Cieśla (O - Śląsk II Wrocław), Przemysław Kamiński (O - Concordia Elbląg), Szymon Kocieniewski (O - Wda Świecie), Kacper Małolepszy (P - Błyskawica Reda-Rekowo Dolne), Piotr Młynarczykowski (B - Błyskawica Reda-Rekowo Dolne), Andrij Waceba (P - brak klubu), Krzysztof Wicki (N - KS Chwaszczyno), Rashid Yussuff (P - Arka Gdynia)

Odchodzą: Adrian Bednarski (O - ?), Daniel Ciechański (N - GKS Bełchatów), Daniel Górski (O - Pogoń Lębork), Przemysław Szur (O - GKS Przodkowo)

Kotwica Kołobrzeg  
Przychodzą: Piotr Azikiewicz (P - KS Polkowice), Bartosz Biel (P - Olimpia Zambrów), Adrian Bieńkowski (O - Błękitni Raciąż), Mateusz Gołębiewski (P - Huragan Morąg), Daniel Grabski (O - Beskid Andrychów), Łukasz Mazurek (O - Orlęta Radzyń Podlaski), Tomasz Prejs (P - Stal Mielec), Krystian Sanocki (P - MKS Kluczbork), Eryk Sobków (N - GKS Katowice), Karol Szymański (B - Chrobry Głogów), Daniel Włosiński (P - Chemik Bydgoszcz), Aleksandr Nowik (Dinamo Brześć), Marcin Budnik (rezerwy), Mateusz Kokosiński (rezerwy), Ołeksij Szejko (FK Tarnopol)

Odchodzą: Maciej Horna (P - Spartakus Daleszyce), Filip Hrynkiewicz (O - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Hubert Laskowski (N - Spartakus Daleszyce), Piotr Paprocki (P - Wierna Małogoszcz), Jakub Poznański (O - Wisła Puławy), Remigiusz Szywacz (O - GKS Tychy), Paweł Waśków (B - Rasel Dygowo), Adrian Woszczyna (B - ?), Maciej Załęcki (P - MKS Kluczbork), Karol Zieliński (N - Olimpia Zambrów), Karol Żmijewski (P - Raków Częstochowa)

Legionovia Legionowo  
Przychodzą: Bartosz Gęsior (P - Ruch II Chorzów), Igor Korczakowski (P - MKS Piaseczno), Daniel Kraska (P - Olimpia Grudziądz), Tin Kulenović (O - NK Inter (Zaprešić)), Patryk Malinowski (P - MKS Ełk), Krystian Miś (O - Korona Kielce), Konrad Romachów (P - Znicz Biała Piska), Radosław Śledziewski (P - Huragan Wołomin), Mateusz Wajdzik (P - Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Adam Wilk (B - Cracovia), Mateusz Żebrowski (P - brak klubu), Jakub Stefaniak (KS Łomianki), Robert Majewski (MKS Piaseczno)

Odchodzą: Ivan Jovanović (N - RNK Split), Sebastian Madejski (B - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Sebastian Milewski (P - Zagłębie Sosnowiec), Andrzej Paprocki (P - Spartakus Daleszyce), Michał Płonka (P - Rozwój Katowice), Marcin Wodecki (P - Odra Opole)

Odra Opole  
Przychodzą: Bartosz Kowalczyk (B - City of Liverpool FC), Adam Makuchowski (B - ROW 1964 Rybnik), Gabriel Nowak (P - ROW 1964 Rybnik), Szymon Skrzypczak (N - Górnik Zabrze), Marcin Wodecki (P - Legionovia Legionowo), Mateusz Wrzesień (P - Rozwój Katowice), Damian Olszacki (junior), Grzegorz Grabas (junior), Kacper Grądowski (junior), Sebastian Bryłka (MOSiR Opole (j)), Tobiasz Pietruszka (junior)

Odchodzą: Damian Ałdaś (P - Stal Mielec), Przemysław Brychlik (N - ROW 1964 Rybnik), Bartłomiej Kolanko (O - Ruch Zdzieszowice), Adrian Krysian (P - ?), Mateusz Marzec (P - Ruch Zdzieszowice), Maciej Raniowski (B - Verdal IL)

Olimpia Elbląg  
Przychodzą: Mikołaj Jóźwiak (B - Grom Nowy Staw), Seweryn Pielichowski (P - Polonia Bytom), Maciej Rozumowski (O - trzeci zespół), Bartosz Szymanowski (P - trzeci zespół)

Odchodzą: Adam Wolak (P - KS Chwaszczyno)

Olimpia Zambrów  
Przychodzą: Błażej Cyfert (O - Raków Częstochowa), Arkadiusz Fabiański (B - Falubaz Zielona Góra), Kacper Falon (P - Jagiellonia Białystok), Michał Kołodziejski (O - Świt Skolwin (Szczecin)), Marcin Przybylski (N - Śląsk II Wrocław), Adrian Wójcik (N - brak klubu), Michał Wrześniewski (O - Korona Kielce), Adrian Zasuwa (N - Motor Lubawa), Karol Zieliński (N - Kotwica Kołobrzeg), Dawid Deptuła (Hetman Białystok), Dawid Ożarowski (junior), Maciej Dębek (junior)

Odchodzą: Bartosz Biel (P - Kotwica Kołobrzeg), Artur Bogusz (O - Wigry Suwałki), Paweł Broniszewski (P - Widzew Łódź), Jakub Cesarek (P - FC Gütersloh 2000), Mariusz Gogol (O - SV 07 Eschwege), Maciej Humerski (B - Widzew Łódź), Przemysław Jastrzębski (P - Ruch Wysokie Mazowieckie)

Polonia Bytom  
Przychodzą: Daniel Barbus (P - Puszcza Niepołomice), Peter Bašista (O - TJ Iskra Borčice), Daniel Duda (P - GKS Tychy), Dzikamai Gwaze (P - LZS Piotrówka), Mateusz Lebek (P - Szombierki Bytom), Paweł Oziębło (P - Stal Mielec), Bartosz Pikul (P - Górnik Zabrze), Patryk Serafin (P - Cracovia), Przemysław Szkatuła (P - Karpaty Krosno), Adam Varadi (N - GKS Tychy), Kamil Włodyka (P - MKS Trzebinia/Siersza), Krzysztof Zaremba (P - Iskra Klecza Dolna), Denis Cieśliński (junior), Dominik Wawrzyn (junior), Jakub Zdrzałek (Gwarek Ornontowice), Marcel Czypionka (junior), Marcin Uryszek (Przyszłość Ciochowice), Przemysław Bąk (junior), Tomasz Pośpiech (junior), Witalij Zatorśkyj (Nywa Winnica)

Odchodzą: Wojciech Mróz (P - Sarmacja Będzin), Seweryn Pielichowski (P - Olimpia Elbląg), Łukasz Rylukowski (O - Jarota Jarocin), Bartłomiej Setlak (P - ?), Krystian Tomaszewski (N - Elana Toruń), Kamil Zalewski (P - Stal Brzeg)

Polonia Warszawa  
Przychodzą: Damian Dudek (O - MKS Polonia Warszawa (j)), Sebastian Dudek (P - MKS Polonia Warszawa (j)), Daniel Gołębiewski (N - Pogoń Siedlce), Michał Kaput (P - MKS Polonia Warszawa (j)), Marcin Marcinkowski (B - MKS Piaseczno), Aleksander Markiewicz (O - MKS Polonia Warszawa (j)), Jan Mater (O - MKS Polonia Warszawa (j)), Rafał Zembrowski (O - Znicz Pruszków), Adrian Sołoducha (MKS Polonia Warszawa (j)), Arkadiusz Zajączkowski (MKS Polonia Warszawa (j)), Mikołaj Bolmowski (MKS Polonia Warszawa (j)), Patryk Zych (MKS Polonia Warszawa (j)), Piotr Włodek (MKS Polonia Warszawa (j))

Odchodzą: Piotr Augustyniak (O - Dolcan Ząbki), Marcin Leszczyński (B - KS Raszyn), Mariusz Marczak (P - ?), Michał Stasz (N - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Aleksander Tomaszewski (P - Elana Toruń)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Mateusz Bartków (O - Sandecja Nowy Sącz), Kamil Główka (B - GKS Katowice), Damian Łanucha (P - Karpaty Krosno), Sebastian Łętocha (N - Stal Mielec), Mateusz Maciak (O - Huragan Wołomin), Rafał Mikulec (O - Cosmos Nowotaniec) , Dominik Zawadzki (P - Progres Kraków (j)), Dawid Szagała (Stal II Mielec)

Odchodzą: Daniel Barbus (P - Polonia Bytom), Łukasz Krzysztoń (P - Cosmos Nowotaniec), Dawid Kuliga (P - Karpaty Krosno), Dominik Maluga (N - Pelikan Łowicz, Lechia Tomaszów Mazowiecki), Roman Stepankow (N - Karpaty Krosno)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Simón Colina (P - brak klubu), Oskar Mazurkiewicz (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Dominik Sokół (P - Broń Radom), Damian Szpak (P - Motor Lublin), Paweł Tarnowski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Winsztal (N - Broń Radom), Maciej Wojczuk (N - Pogoń II Siedlce), Bartosz Zakrzewski (O - Oskar Przysucha), Adrian Nowosadko (junior), Jakub Lichwierowicz (Broń Radom (j)) , Kacper Kokosza (Energia Kozienice) , Kacper Kowalczyk (junior), Kamil Gilewski (Broń Radom), Patryk Ciupak (junior)

Odchodzą: Marcin Gawron (P - Lechia Tomaszów Mazowiecki, ?), Michał Janik (P - Lechia Tomaszów Mazowiecki, ?), Karol Kucharski (O - ?), Tomasz Lisowski (O - ?), Przemysław Śliwiński (N - Lechia Tomaszów Mazowiecki)

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Jakub Jastrzębski (B - Victoria Częstochowa), Alan Jaworski (N - rezerwy), Mateusz Lis (B - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Łabojko (P - Ruch Radzionków), Krystian Popiela (N - Wisła Płock), Łukasz Sołowiej (O - Jagiellonia Białystok), Tomasz Wróbel (P - Rozwój Katowice), Karol Żmijewski (P - Kotwica Kołobrzeg), Grzegorz Sośniak (rezerwy), Łukasz Ocimek (rezerwy)

Odchodzą: Dominik Bronisławski (P - Górnik Wałbrzych), Błażej Cyfert (O - Olimpia Zambrów), Dawid Kamiński (P - Widzew Łódź), Łukasz Kmieć (P - ?), Tomasz Loska (B - Górnik Zabrze), Norbert Misiak (P - kontuzja), Jakub Piątek (P - GKS Tychy), Patryk Szymański (P - ŁKS Łódź), Konrad Zaradny (P - Siarka Tarnobrzeg)

ROW 1964 Rybnik  
Przychodzą: Przemysław Brychlik (N - Odra Opole), Dominik Budzik (P - Piast Gliwice), Damian Gorzawski (P - rezerwy), Marián Jarabica (O - FK Dukla Bańska Bystrzyca), Bartosz Kucharski (B - Ruch Radzionków), Sebastian Musiolik (N - Piast Gliwice), Wojciech Orzeł (O - LKS Bełk), Bartłomiej Polok (O - rezerwy), Kacper Rosa (B - Świt Skolwin (Szczecin)), Sebastian Szombierski (P - GKS II Katowice), Mariusz Zganiacz (P - GKS Tychy), Aleksander Barteczko (junior), Dawid Szymik (junior), Krzysztof Jurczyk (junior), Patryk Kaczmarzyk (rezerwy), Piotr Kwoska (rezerwy)

Odchodzą: Piotr Groborz (O - Unia Turza Śląska), Adam Makuchowski (B - Odra Opole), Gabriel Nowak (P - Odra Opole), Paweł Polak (P - Unia Turza Śląska), Bartosz Slisz (P - Zagłębie Lubin)

Rozwój Katowice  
Przychodzą: Michał Czekaj (O - brak klubu), Grzegorz Fonfara (P - Stal Mielec), Dominik Konieczny (P - Górnik II Zabrze), Damian Kowalczyk (N - Chrobry Głogów), Filip Kozłowski (N - Chojniczanka Chojnice), Piotr Makowski (N - Gwarek Tarnowskie Góry), Michał Malinowski (P - Wierna Małogoszcz), Sebastian Murawski (O - Chrobry Głogów), Bartosz Nowotnik (P - Polonia Łaziska Górne), Michał Płonka (P - Legionovia Legionowo), Dawid Przezak (N - Sokół Aleksandrów Łódzki), Bartosz Rutkowski (P - GKS Tychy), Damian Starowicz (P - junior), Sebastian Szczepański (P - Stal Mielec), Michał Trąbka (P - Legia II Warszawa), Przemysław Żemła (O - Warta Zawiercie), Bartłomiej Świtała (junior), Daniel Kamiński (junior), Fabian Wlaź (junior), Kajetan Kunka (junior)

Odchodzą: Dawid Domański (O - Szombierki Bytom), Adam Duda (N - Concordia Elbląg), Grzegorz Gulczyński (P - Bałtyk Gdynia), Szymon Kapias (O - Przemsza Siewierz), Mateusz Ostaszewski (P - Jagiellonia II Białystok), Andrzej Piecuch (N - Skra Częstochowa), Tomasz Wróbel (P - Raków Częstochowa), Mateusz Wrzesień (P - Odra Opole), Adam Żak (N - Pniówek Pawłowice Śląskie)

Siarka Tarnobrzeg  
Przychodzą: Sebastian Kopeć (O - Skra Częstochowa), Piotr Łazarz (O - Unia Tarnów), Daniel Łuczak (P - Śląsk II Wrocław), Jakub Marcinek (P - MKS Polonia Warszawa (j)), Hubert Tylec (P - Skra Częstochowa), Dawid Witkowski (O - brak klubu), Konrad Zaradny (P - Raków Częstochowa), Bartłomiej Sikora (rezerwy), Dawid Lubowicki (rezerwy), Jakub Barteczko (Stadion Śląski Chorzów), Kamil Wierzchowiec (brak klubu), Mateusz Jedynak (Bałtyk Koszalin), Mateusz Majewski (rezerwy), Piotr Śledziewski (TOP 54 Biała Podlaska (j)), Sebastian Łagowski (rezerwy)

Odchodzą: Kamil Lewandowski (P - Wisła Sandomierz, ?), Krzysztof Suchecki (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Patryk Szewc (P - ?)

Stal Stalowa Wola  
Przychodzą: Dorian Frątczak (B - brak klubu), Kamil Jonkisz (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Gracjan Komarnicki (O - Ruch Chorzów), Michał Mokrzycki (P - Korona Kielce), Patryk Rosoliński (N - MKS Ełk), Filip Szewczyk (P - Piast II Gliwice), Adam Waszkiewicz (O - Jagiellonia II Białystok), Kacper Śpiewak (rezerwy), Maciej Wieprzęć (rezerwy), Paweł Konopka (junior), Piotr Sulich (rezerwy)

Odchodzą: Radosław Adamski (P - Polonia Przemyśl), Mateusz Argasiński (P - ?), Kamil Chochołowicz (B - MKS Trzebinia/Siersza, Karpaty Krosno, ?), Michał Dobkowski (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Mohamed Essam (N - MKS Kluczbork), Michał Mistrzyk (P - Garbarnia Kraków), Adam Zawierucha (N - Elana Toruń)

Warta Poznań  
Przychodzą: Mateusz Broź (N - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Jurij Furta (N - Piast Żmigród), Damian Kugiel (N - KS Chwaszczyno), Wiktor Patrzykąt (P - Sokół Kleczew), Maciej Wasilewski (O - ŁKS 1926 Łomża), Adrian Chopcia (junior), Bartosz Kalupa (junior)

Odchodzą: Miłosz Brylewski (P - Elana Toruń), Jan Paczyński (P - Górnik Konin)

 

Napisz do nas