[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Chełminianka Chełmno Klub Sportowy Chełminianka Chełmno
Data założenia: 29 grudnia 1997
Barwy: czerwono-biało-niebieskie
Adres: Polna 11/3, 86-200 Chełmno (klub); Park Słowackiego, 86-200 Chełmno (stadion)
telefon: (506) 822-675, (519) 182 926
WWW: http://chelminianka.futbolowo.pl (oficj.)
Stadion: Stadion Miejski w Chełmnie
pojemność - 950 miejsc (420 siedzących) / oświetlenie - 150 lx / boisko - 95 m x 65 m
Prezes: Rafał Dobrowolski
Trener: Waldemar Brachucki (od lipca 2012), Dariusz Durda (od 12 stycznia 2015)


Sukcesy

Najwyższy poziom ligowy - Klasa okręgowa
 
Kadra


Bramkarze: Krystian Dobrowolski (26.04.94, J -> Tartak Klamry), Przemysław Mueller (25.02.80), Bartosz Piotrowski (02.03.96, Arka II Gdynia, J -> Pogoń II Szczecin), Karol Wyrąbkiewicz (27.10.94, bez klubu), Maciej Wyrąbkiewicz (12.12.72).
Obrońcy: Bartosz Janikowski (18.05.95, J), Piotr Kaczkowski (06.05.94), Karol Klimek (20.08.95, juniorzy), Maciej Kołodziej (21.02.94, 187/84, Cuiavia Inowrocław, J -> Drwęca Golub-Dobrzyń), Jakub Nieściur (15.10.87, J -> Tor Laskowice Pomorskie), Dariusz Pawski (10.11.78), Michał Rzeźnik (02.03.95, juniorzy), Szymon Szymański (08.09.89), Dominik Śmigielski (30.11.94, 186/79, J -> Wojownik Wabcz), Paweł Śmigielski (11.02.86), Przemysław Żbikowski (21.10.93, 193/80, W, Unia Solec Kujawski).
Pomocnicy: Rafał Baranowski (01.03.79), Karol Bednarz (18.01.95, J -> Gwiazda Starogród), Kamil Czyżniewski (02.03.93, 185/73, W, Promień Kowalewo Pomorskie), Mateusz Ginter (26.11.87), Tomasz Grzelecki (04.08.88), Mateusz Komur (14.02.93, 174/63, Strażak/Wda II Przechowo (Świecie), J -> futsal), Szymon Marks (14.11.83), Damian Mikołajczyk (24.08.90, W, Unia Solec Kujawski), Piotr Murawski (10.03.90, Victoria Lisewo), Oskar Nalaskowski (09.02.96, Podbeskidzie Bielsko-Biała (juniorzy)), Dawid Orlicki (30.05.90, Wisła Pędzewo), Marek Pawłowski (08.06.93, Gwiazda Starogród, J -> Gwiazda Starogród), Patryk Stasiak (25.02.89, W, Orlęta Aleksandrów Kujawski), Dawid Szpankiewicz (04.09.93).
Napastnicy: Aleksander Bunio (23.01.96, Gwiazda Starogród), Wojciech Ernest (18.09.84), Piotr Gross (29.06.83), Dawid Piasecki (15.04.91, J -> Pomowiec Kijewo Królewskie), Bartosz Szprenglewski (14.06.96, 172/65, W, Legia Chełmża), Arkadiusz Wódkiewicz (27.02.96, 191/79, W, Unia Solec Kujawski), Paweł Wylangowski (20.01.95, juniorzy).
 
Dane z sezonu: 2014/15
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
W drużynie grali m.in.: Przemysław Adamka, Bartosz Czerwiński, Kamil Czyżniewski, Michał Igliński, Mateusz Kawała, Maciej Kołodziej, Mateusz Komur, Mateusz Kordowski, Wojciech Lewandowski, Dawid Orlicki, Bartosz Piotrowski, Bartosz Szprenglewski, Arkadiusz Wódkiewicz, Przemysław Żbikowski.
 
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Klasa A 2002/2003, grupa: Toruń
   2003/04 - Klasa A 2003/2004, grupa: Toruń
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2004/05 - Klasa A 2004/2005, grupa: Toruń
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2005/06 - Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: kujawsko-pomorska I
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2006/07 - Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: kujawsko-pomorska I
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2007/08 - Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: kujawsko-pomorska I
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2008/09 - Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: kujawsko-pomorska I
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2009/10 - Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: kujawsko-pomorska I
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2010/11 - IV liga 2010/2011, grupa: kujawsko-pomorska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: kujawsko-pomorska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: kujawsko-pomorska I
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: kujawsko-pomorska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2014/15 - III liga 2014/2015, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN
   2015/16 - IV liga 2015/2016, grupa: kujawsko-pomorska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2017/18 - IV liga 2017/2018, grupa: kujawsko-pomorska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: kujawsko-pomorska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń

 

Napisz do nas