[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Chełminianka Chełmno Klub Sportowy Chełminianka Chełmno
Data założenia: 29 grudnia 1997
Barwy: czerwono-biało-niebieskie
Adres: Polna 11/3, 86-200 Chełmno (klub); Park Słowackiego, 86-200 Chełmno (stadion)
telefon: (506) 822-675, (519) 182 926
WWW: http://chelminianka.futbolowo.pl (oficj.)
Stadion: Stadion Miejski w Chełmnie
pojemność - 950 miejsc (420 siedzących) / oświetlenie - 150 lx / boisko - 95 m x 65 m
Prezes: Rafał Dobrowolski
Trener: Waldemar Brachucki (od lipca 2012), Dariusz Durda (od 12 stycznia 2015)


Sukcesy

Najwyższy poziom ligowy - Klasa okręgowa
 
Kadra


Bramkarze: Krystian Dobrowolski (26.04.94, J -> Tartak Klamry), Przemysław Mueller (25.02.80), Bartosz Piotrowski (02.03.96, Arka II Gdynia, J -> Pogoń II Szczecin), Karol Wyrąbkiewicz (27.10.94, bez klubu), Maciej Wyrąbkiewicz (12.12.72).
Obrońcy: Bartosz Janikowski (18.05.95, J), Piotr Kaczkowski (06.05.94), Karol Klimek (20.08.95, juniorzy), Maciej Kołodziej (21.02.94, 187/84, Cuiavia Inowrocław, J -> Drwęca Golub-Dobrzyń), Jakub Nieściur (15.10.87, J -> Tor Laskowice Pomorskie), Dariusz Pawski (10.11.78), Michał Rzeźnik (02.03.95, juniorzy), Szymon Szymański (08.09.89), Dominik Śmigielski (30.11.94, 186/79, J -> Wojownik Wabcz), Paweł Śmigielski (11.02.86), Przemysław Żbikowski (21.10.93, 193/80, W, Unia Solec Kujawski).
Pomocnicy: Rafał Baranowski (01.03.79), Karol Bednarz (18.01.95, J -> Gwiazda Starogród), Kamil Czyżniewski (02.03.93, 185/73, W, Promień Kowalewo Pomorskie), Mateusz Ginter (26.11.87), Tomasz Grzelecki (04.08.88), Mateusz Komur (14.02.93, 174/63, Strażak/Wda II Przechowo (Świecie), J -> futsal), Szymon Marks (14.11.83), Damian Mikołajczyk (24.08.90, W, Unia Solec Kujawski), Piotr Murawski (10.03.90, Victoria Lisewo), Oskar Nalaskowski (09.02.96, Podbeskidzie Bielsko-Biała (juniorzy)), Dawid Orlicki (30.05.90, Wisła Pędzewo), Marek Pawłowski (08.06.93, Gwiazda Starogród, J -> Gwiazda Starogród), Patryk Stasiak (25.02.89, W, Orlęta Aleksandrów Kujawski), Dawid Szpankiewicz (04.09.93).
Napastnicy: Aleksander Bunio (23.01.96, Gwiazda Starogród), Wojciech Ernest (18.09.84), Piotr Gross (29.06.83), Dawid Piasecki (15.04.91, J -> Pomowiec Kijewo Królewskie), Bartosz Szprenglewski (14.06.96, 172/65, W, Legia Chełmża), Arkadiusz Wódkiewicz (27.02.96, 191/79, W, Unia Solec Kujawski), Paweł Wylangowski (20.01.95, juniorzy).
 
Dane z sezonu: 2014/15
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
W drużynie grali m.in.: Przemysław Adamka, Bartosz Czerwiński, Kamil Czyżniewski, Michał Igliński, Mateusz Kawała, Maciej Kołodziej, Mateusz Komur, Mateusz Kordowski, Wojciech Lewandowski, Dawid Orlicki, Bartosz Piotrowski, Bartosz Szprenglewski, Arkadiusz Wódkiewicz, Michał Zarembski, Przemysław Żbikowski.
 
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Klasa A 2002/2003, grupa: Toruń
   2003/04 - Klasa A 2003/2004, grupa: Toruń
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2004/05 - Klasa A 2004/2005, grupa: Toruń
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2005/06 - Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: kujawsko-pomorska I
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2006/07 - Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: kujawsko-pomorska I
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2007/08 - Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: kujawsko-pomorska I
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2008/09 - Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: kujawsko-pomorska I
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2009/10 - Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: kujawsko-pomorska I
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2010/11 - IV liga 2010/2011, grupa: kujawsko-pomorska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: kujawsko-pomorska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: kujawsko-pomorska I
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: kujawsko-pomorska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2014/15 - III liga 2014/2015, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN
   2015/16 - IV liga 2015/2016, grupa: kujawsko-pomorska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN
   2016/17 - IV liga 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2017/18 - IV liga 2017/2018, grupa: kujawsko-pomorska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: kujawsko-pomorska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń

 

Napisz do nas