[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Toruń
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chełminianka Chełmno 26 54 16 6 4 59-27 10 2 1 38-13 6 4 3 21-14
2.  Piast Łasin 26 51 16 3 7 70-35 10 1 2 44-16 6 2 5 26-19
3.  Węgrowianka Węgrowo 26 50 15 5 6 55-36 8 4 1 34-17 7 1 5 21-19
4.  Radzynianka Radzyń Chełmiński 26 47 14 5 7 50-35 10 0 3 33-17 4 5 4 17-18
5.  Unifreeze Miesiączkowo 26 45 13 6 7 60-35 7 5 1 33-17 6 1 6 27-18
6.  Flisak Złotoria 26 37 11 4 11 47-48 7 3 3 28-21 4 1 8 19-27
7.  Victoria Lisewo 26 34 10 4 12 54-43 5 3 5 20-16 5 1 7 34-27
8.  Orion Płużnica 26 33 8 9 9 50-52 6 3 4 29-25 2 6 5 21-27
9.  Victoria Czernikowo 26 32 9 5 12 36-68 6 4 3 18-16 3 1 9 18-52 2 6 2 0 0 4-2
10.  Cyklon Kończewice 26 32 9 5 12 39-45 5 2 6 19-20 4 3 6 20-25 2 0 0 0 2 2-4
11.  Mustang Ostaszewo 26 31 9 4 13 51-58 7 2 4 34-24 2 2 9 17-34
12.  LZS Bobrowo 26 29 8 5 13 35-43 6 1 6 21-19 2 4 7 14-24
13.  Victoria Brzozowo 26 22 5 7 14 44-66 4 3 6 24-29 1 4 8 20-37
14.  Sokół Radomin 26 14 4 2 20 33-92 4 2 7 24-34 0 0 13 9-58
Pomorzanin II Toruń wycofał się z rozgrywek po drugiej kolejce. Jego miejsce zajęła Victoria Czernikowo.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Chełminianka Chełmno    2-1 6-0 1-2 2-1 2-1 2-1 0-0 8-0 3-2 5-2 1-0 1-1 5-2 
 2 Piast Łasin3-1     1-3 0-0 0-3* 4-0 2-1 6-1 6-2 3-2 3-1 5-1 8-1 3-0* 
 3 Węgrowianka Węgrowo2-2 1-1     1-0 3-2 1-0 2-1 4-3 7-1 1-2 3-2 0-0 1-1 8-2 
 4 Radzynianka Radzyń Chełmiński2-1 5-4 0-1     2-1 3-0* 1-2 1-2 3-1 2-1 5-1 2-1 1-0 6-2 
 5 Unifreeze Miesiączkowo1-1 2-2 2-1 0-2     2-2 2-1 2-1 6-2 1-1 5-1 0-0 5-2 5-1 
 6 Flisak Złotoria3-0 2-3 0-2 5-2 0-0     0-3* 4-2 2-1 1-1 3-2 2-2 3-2 3-1 
 7 Victoria Lisewo0-2 2-1 0-1 1-3 0-1 0-3*     1-1 6-0 0-0 3-2 2-0 2-2 3-0 
 8 Orion Płużnica2-2 1-2 2-1 1-1 3-2 0-4 3-0*     0-1 5-4 2-1 3-4 3-3 4-0 
 9 Victoria Czernikowo0-2 0-2 0-3 1-1 1-0 4-2 2-2 2-2     2-1 0-0 2-1 1-0 3-0* 
 10 Cyklon Kończewice0-0 0-4 3-1 2-0 0-5 4-2 3-1 1-1 1-2     0-1 0-1 0-2 5-0 
 11 Mustang Ostaszewo0-5 2-1 2-3 2-2 3-0 1-2 3-0* 1-4 2-2 5-1     3-1 4-2 6-1 
 12 LZS Bobrowo0-1 0-1 1-0 1-1 0-1 2-0 3-8 2-1 1-2 0-1 3-1     5-2 3-0* 
 13 Victoria Brzozowo1-2 2-1 0-3 0-2 2-6 3-1 1-7 1-1 6-1 1-2 2-2 1-1     4-0 
 14 Sokół Radomin0-2 0-3 2-2 3-1 2-5 1-2 3-7 2-2 4-3 1-2 0-1 3-2 3-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Victoria Brzozowo 0-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński 14 sierpnia, 16:00
Sokół Radomin 2-5 Unifreeze Miesiączkowo 15 sierpnia, 11:00
Chełminianka Chełmno 8-0 Victoria Czernikowo 15 września, 17:00
Węgrowianka Węgrowo 0-0 LZS Bobrowo 15 sierpnia, 11:00
Cyklon Kończewice 0-4 Piast Łasin 14 sierpnia, 17:00
Orion Płużnica 3-0 Victoria Lisewo 14 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-7
Flisak Złotoria 3-2 Mustang Ostaszewo 14 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Radzynianka Radzyń Chełmiński 5-1 Mustang Ostaszewo 21 sierpnia, 16:00
Victoria Lisewo 0-3 Flisak Złotoria 21 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-0
Piast Łasin 6-1 Orion Płużnica 21 sierpnia, 16:00
LZS Bobrowo 0-1 Cyklon Kończewice 22 sierpnia, 14:00
Victoria Czernikowo 0-3 Węgrowianka Węgrowo 8 września, 17:00
Unifreeze Miesiączkowo 1-1 Chełminianka Chełmno 21 sierpnia, 17:00
Victoria Brzozowo 4-0 Sokół Radomin 22 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Sokół Radomin 3-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 29 sierpnia, 11:00
Chełminianka Chełmno 1-1 Victoria Brzozowo 28 sierpnia, 17:00
Węgrowianka Węgrowo 3-2 Unifreeze Miesiączkowo 28 sierpnia, 17:00
Cyklon Kończewice 1-2 Victoria Czernikowo 28 sierpnia, 17:00
Orion Płużnica 3-4 LZS Bobrowo 28 sierpnia, 17:00
Flisak Złotoria 2-3 Piast Łasin 28 sierpnia, 16:00
Mustang Ostaszewo 3-0 Victoria Lisewo 29 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-4

Kolejka 4 - 4-5 września

Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-2 Victoria Lisewo 4 września, 16:00
Piast Łasin 3-1 Mustang Ostaszewo 5 września, 11:00
LZS Bobrowo 2-0 Flisak Złotoria 5 września, 14:00
Victoria Czernikowo 2-2 Orion Płużnica 4 września, 17:00
Unifreeze Miesiączkowo 1-1 Cyklon Kończewice 4 września, 17:00
Victoria Brzozowo 0-3 Węgrowianka Węgrowo 4 września, 16:00
Sokół Radomin 0-2 Chełminianka Chełmno 5 września, 11:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Chełminianka Chełmno 1-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński 11 września, 16:30
Węgrowianka Węgrowo 8-2 Sokół Radomin 12 września, 11:00
Cyklon Kończewice 0-2 Victoria Brzozowo 11 września, 17:00
Orion Płużnica 3-2 Unifreeze Miesiączkowo 11 września, 17:00
Flisak Złotoria 2-1 Victoria Czernikowo 11 września, 16:00
Mustang Ostaszewo 3-1 LZS Bobrowo 12 września, 14:00
Victoria Lisewo 2-1 Piast Łasin 11 września, 17:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Radzynianka Radzyń Chełmiński 5-4 Piast Łasin 18 września, 16:00
LZS Bobrowo 3-8 Victoria Lisewo 19 września, 14:00
Victoria Czernikowo 0-0 Mustang Ostaszewo 18 września, 17:00
Unifreeze Miesiączkowo 2-2 Flisak Złotoria 18 września, 16:00
Victoria Brzozowo 1-1 Orion Płużnica 18 września, 16:00
Sokół Radomin 1-2 Cyklon Kończewice 19 września, 11:00
Chełminianka Chełmno 6-0 Węgrowianka Węgrowo 18 września, 16:30

Kolejka 7 - 25-26 września

Węgrowianka Węgrowo 1-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński 25 września, 16:30
Cyklon Kończewice 0-0 Chełminianka Chełmno 25 września, 17:00
Orion Płużnica 4-0 Sokół Radomin 26 września, 11:00
Flisak Złotoria 3-2 Victoria Brzozowo 25 września, 16:00
Mustang Ostaszewo 3-0 Unifreeze Miesiączkowo 26 września, 14:00
Victoria Lisewo 6-0 Victoria Czernikowo 25 września, 17:00
Piast Łasin 5-1 LZS Bobrowo 26 września, 11:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-1 LZS Bobrowo 3 października, 11:00
Victoria Czernikowo 0-2 Piast Łasin 2 października, 15:30
Unifreeze Miesiączkowo 2-1 Victoria Lisewo 2 października, 16:00
Victoria Brzozowo 2-2 Mustang Ostaszewo 3 października, 15:00
Sokół Radomin 1-2 Flisak Złotoria 3 października, 11:00
Chełminianka Chełmno 0-0 Orion Płużnica 2 października, 16:30
Węgrowianka Węgrowo 1-2 Cyklon Kończewice 3 października, 15:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Cyklon Kończewice 2-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński 9 października, 15:30
Orion Płużnica 2-1 Węgrowianka Węgrowo 9 października, 16:00
Flisak Złotoria 3-0 Chełminianka Chełmno 9 października, 16:00
Mustang Ostaszewo 6-1 Sokół Radomin 10 października, 14:00
Victoria Lisewo 2-2 Victoria Brzozowo 9 października, 16:00
Piast Łasin 0-3 Unifreeze Miesiączkowo 10 października, 11:00
(wo)
mecz przerwany w 60. min po tym, jak zawodnik gospodarzy popchnął sędziego. Na boisku było 0-1
LZS Bobrowo 1-2 Victoria Czernikowo 10 października, 14:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-1 Victoria Czernikowo 17 października, 11:00
Unifreeze Miesiączkowo 0-0 LZS Bobrowo 16 października, 15:00
Victoria Brzozowo 2-1 Piast Łasin 16 października, 15:30
Sokół Radomin 3-7 Victoria Lisewo 17 października, 11:00
Chełminianka Chełmno 5-2 Mustang Ostaszewo 16 października, 15:30
Węgrowianka Węgrowo 1-0 Flisak Złotoria 17 października, 15:00
Cyklon Kończewice 1-1 Orion Płużnica 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Orion Płużnica 1-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 23 października, 16:00
Flisak Złotoria 1-1 Cyklon Kończewice 23 października, 16:00
Mustang Ostaszewo 2-3 Węgrowianka Węgrowo 24 października, 14:00
Victoria Lisewo 0-2 Chełminianka Chełmno 23 października, 15:30
Piast Łasin 3-0 Sokół Radomin 24 października, 11:00
(wo)
Drużyna gości nie dojechala na mecz
LZS Bobrowo 5-2 Victoria Brzozowo 24 października, 14:00
Victoria Czernikowo 1-0 Unifreeze Miesiączkowo 24 października, 11:00

Kolejka 12 - 30-31 października

Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-1 Unifreeze Miesiączkowo 30 października, 14:30
Victoria Brzozowo 6-1 Victoria Czernikowo 30 października, 14:00
Sokół Radomin 3-2 LZS Bobrowo 31 października, 11:00
Chełminianka Chełmno 2-1 Piast Łasin 30 października, 14:30
Węgrowianka Węgrowo 2-1 Victoria Lisewo 30 października, 15:00
Cyklon Kończewice 0-1 Mustang Ostaszewo 30 października, 14:30
Orion Płużnica 0-4 Flisak Złotoria 30 października, 16:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Flisak Złotoria 5-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński 6 listopada, 15:30
Mustang Ostaszewo 1-4 Orion Płużnica 7 listopada, 14:00
Victoria Lisewo 0-0 Cyklon Kończewice 6 listopada, 14:30
Piast Łasin 1-3 Węgrowianka Węgrowo 7 listopada, 11:00
LZS Bobrowo 0-1 Chełminianka Chełmno 7 listopada, 14:00
Victoria Czernikowo 3-0 Sokół Radomin 7 listopada, 11:00
(wo)
Na boisku 3:3
Unifreeze Miesiączkowo 5-2 Victoria Brzozowo 6 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 13 kwietnia

Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-0 Victoria Brzozowo 13 kwietnia, 17:00
Unifreeze Miesiączkowo 5-1 Sokół Radomin 13 kwietnia, 17:00
Victoria Czernikowo 0-2 Chełminianka Chełmno 13 kwietnia, 17:00
LZS Bobrowo 1-0 Węgrowianka Węgrowo 13 kwietnia, 17:00
Piast Łasin 3-2 Cyklon Kończewice 13 kwietnia, 17:00
Victoria Lisewo 1-1 Orion Płużnica 13 kwietnia, 17:00
Mustang Ostaszewo 1-2 Flisak Złotoria 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 26 marca

Mustang Ostaszewo 2-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński 26 marca, 14:00
Flisak Złotoria 0-3 Victoria Lisewo 26 marca, 15:30
(wo)
Na boisku 2-1
Orion Płużnica 1-2 Piast Łasin 26 marca, 15:30
Cyklon Kończewice 0-1 LZS Bobrowo 26 marca, 15:00
Węgrowianka Węgrowo 7-1 Victoria Czernikowo 26 marca, 16:00
Chełminianka Chełmno 2-1 Unifreeze Miesiączkowo 3 maja, 13:00
Sokół Radomin 3-2 Victoria Brzozowo 26 marca, 16:00

Kolejka 16 - 2 kwietnia

Radzynianka Radzyń Chełmiński 6-2 Sokół Radomin 2 kwietnia, 16:00
Victoria Brzozowo 1-2 Chełminianka Chełmno 2 kwietnia, 16:00
Unifreeze Miesiączkowo 2-1 Węgrowianka Węgrowo 2 kwietnia, 17:00
Victoria Czernikowo 2-1 Cyklon Kończewice 3 maja, 13:00
LZS Bobrowo 2-1 Orion Płużnica 2 kwietnia, 15:00
Piast Łasin 4-0 Flisak Złotoria 2 kwietnia, 15:00
Victoria Lisewo 3-2 Mustang Ostaszewo 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Victoria Lisewo 1-3 Radzynianka Radzyń Chełmiński 9 kwietnia, 15:00
Mustang Ostaszewo 2-1 Piast Łasin 10 kwietnia, 14:00
Flisak Złotoria 2-2 LZS Bobrowo 9 kwietnia, 15:30
Orion Płużnica 0-1 Victoria Czernikowo 10 kwietnia, 15:30
Cyklon Kończewice 0-5 Unifreeze Miesiączkowo 9 kwietnia, 16:00
Węgrowianka Węgrowo 1-1 Victoria Brzozowo 9 kwietnia, 17:00
Chełminianka Chełmno 5-2 Sokół Radomin 9 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-1 Chełminianka Chełmno 16 kwietnia, 16:00
Sokół Radomin 2-2 Węgrowianka Węgrowo 16 kwietnia, 16:00
Victoria Brzozowo 1-2 Cyklon Kończewice 16 kwietnia, 16:00
Unifreeze Miesiączkowo 2-1 Orion Płużnica 16 kwietnia, 17:00
Victoria Czernikowo 4-2 Flisak Złotoria 17 kwietnia, 11:00
LZS Bobrowo 3-1 Mustang Ostaszewo 16 kwietnia, 16:00
Piast Łasin 2-1 Victoria Lisewo 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

Piast Łasin 0-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński 23 kwietnia, 16:00
Victoria Lisewo 2-0 LZS Bobrowo 23 kwietnia, 16:00
Mustang Ostaszewo 2-2 Victoria Czernikowo 24 kwietnia, 14:00
Flisak Złotoria 0-0 Unifreeze Miesiączkowo 23 kwietnia, 16:30
Orion Płużnica 3-3 Victoria Brzozowo 27 kwietnia, 15:30
Cyklon Kończewice 5-0 Sokół Radomin 23 kwietnia, 16:00
Węgrowianka Węgrowo 2-2 Chełminianka Chełmno 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-1 Węgrowianka Węgrowo 30 kwietnia, 17:00
Chełminianka Chełmno 3-2 Cyklon Kończewice 30 kwietnia, 17:00
Sokół Radomin 2-2 Orion Płużnica 30 kwietnia, 16:00
Victoria Brzozowo 3-1 Flisak Złotoria 30 kwietnia, 16:00
Unifreeze Miesiączkowo 5-1 Mustang Ostaszewo 30 kwietnia, 17:00
Victoria Czernikowo 2-2 Victoria Lisewo 1 maja, 11:00
LZS Bobrowo 0-1 Piast Łasin 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 7-8 maja

LZS Bobrowo 1-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 7 maja, 17:00
Piast Łasin 6-2 Victoria Czernikowo 7 maja, 16:30
Victoria Lisewo 0-1 Unifreeze Miesiączkowo 26 maja, 13:00
nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Mustang Ostaszewo 4-2 Victoria Brzozowo 8 maja, 14:00
Flisak Złotoria 3-1 Sokół Radomin 7 maja, 16:30
Orion Płużnica 2-2 Chełminianka Chełmno 8 maja, 15:30
Cyklon Kończewice 3-1 Węgrowianka Węgrowo 7 maja, 16:30

Kolejka 22 - 14-15 maja

Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-1 Cyklon Kończewice 14 maja, 17:00
Węgrowianka Węgrowo 4-3 Orion Płużnica 14 maja, 17:00
Chełminianka Chełmno 2-1 Flisak Złotoria 14 maja, 17:00
Sokół Radomin 0-1 Mustang Ostaszewo 14 maja, 16:00
Victoria Brzozowo 1-7 Victoria Lisewo 14 maja, 16:00
Unifreeze Miesiączkowo 2-2 Piast Łasin 14 maja, 17:00
Victoria Czernikowo 2-1 LZS Bobrowo 11 maja, 11:00

Kolejka 23 - 21-22 maja

Victoria Czernikowo 1-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 22 maja, 11:00
LZS Bobrowo 0-1 Unifreeze Miesiączkowo 22 maja
Piast Łasin 8-1 Victoria Brzozowo 21 maja, 16:30
Victoria Lisewo 3-0 Sokół Radomin 21 maja, 17:00
Mustang Ostaszewo 0-5 Chełminianka Chełmno 22 maja, 14:00
Flisak Złotoria 0-2 Węgrowianka Węgrowo 21 maja, 16:30
Orion Płużnica 5-4 Cyklon Kończewice 22 maja, 16:00
nie odbył się

Kolejka 24 - 28-29 maja

Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-2 Orion Płużnica 28 maja, 17:00
Cyklon Kończewice 4-2 Flisak Złotoria 28 maja, 17:00
Węgrowianka Węgrowo 3-2 Mustang Ostaszewo 28 maja, 17:00
Chełminianka Chełmno 2-1 Victoria Lisewo 28 maja, 17:00
Sokół Radomin 0-3 Piast Łasin 28 maja, 16:00
Victoria Brzozowo 1-1 LZS Bobrowo 29 maja, 13:00
Unifreeze Miesiączkowo 6-2 Victoria Czernikowo 28 maja, 17:00

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Unifreeze Miesiączkowo 0-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński 4 czerwca, 17:00
Victoria Czernikowo 1-0 Victoria Brzozowo 5 czerwca, 11:00
LZS Bobrowo 3-0 Sokół Radomin 4 czerwca, 17:00
(wo)
Goście nie dojechali
Piast Łasin 3-1 Chełminianka Chełmno 4 czerwca, 17:00
Victoria Lisewo 0-1 Węgrowianka Węgrowo 4 czerwca, 17:00
Mustang Ostaszewo 5-1 Cyklon Kończewice 5 czerwca, 14:00
Flisak Złotoria 4-2 Orion Płużnica 4 czerwca, 16:30

Kolejka 26 - 12 czerwca

Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-0 Flisak Złotoria 12 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Orion Płużnica 2-1 Mustang Ostaszewo 12 czerwca, 16:00
Cyklon Kończewice 3-1 Victoria Lisewo 12 czerwca, 17:00
Węgrowianka Węgrowo 1-1 Piast Łasin 12 czerwca, 17:00
Chełminianka Chełmno 1-0 LZS Bobrowo 12 czerwca, 17:00
Sokół Radomin 4-3 Victoria Czernikowo 12 czerwca, 16:00
Victoria Brzozowo 2-6 Unifreeze Miesiączkowo 12 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2004/2005 (kujawsko-pomorska I)

Klasa A 2004/2005 (Bydgoszcz I)

Klasa B 2004/2005 (Toruń I)
Klasa B 2004/2005 (Toruń II)

Autor: Krystian Knobelzdorf

 

Napisz do nas