[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń

I runda - 30 sierpnia

Saturn Ostrowite 1-2 Victoria Czernikowo 30 sierpnia, 17:00
Start Toruń 0-2 Pogrom Zbójno 5 sierpnia, 17:00
Jakub Dolecki 41, Kamil Wróblewski 52
Tartak Klamry 1-5 Unia Wąbrzeźno 30 sierpnia, 17:00
Zryw Wrocki 0-0 Wisła Grudziądz 30 sierpnia, 17:00
k. 1-3
Orzeł Głogowo 3-6 Cyklon Kończewice 30 sierpnia, 17:00
LZS Bobrowo 1-0 Stal Grudziądz 30 sierpnia, 17:00
Piotr Schlief 12
Wisła Pędzewo 2-4 Pomowiec Kijewo Królewskie 30 sierpnia, 17:00

II runda - 6 września
Chełminianka Chełmno, Elana Toruń, Legia Chełmża, Naprzód Jabłonowo Pomorskie, Sokół Radomin, Sparta Brodnica - wolny los

Pomowiec Kijewo Królewskie 2-3 Victoria Czernikowo 6 września, 17:00
Wisła Grudziądz 0-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński 6 września, 17:00
Mustang Ostaszewo 3-1 Pomorzanin Toruń 6 września, 17:00
Cyklon Kończewice 6-0 Wojownik Wabcz 6 września, 17:00
Unia Wąbrzeźno 3-1 Promień Kowalewo Pomorskie 6 września, 17:00
LZS Bobrowo 2-0 Victoria Lisewo 6 września, 17:00
Pogrom Zbójno 0-4 Flisak Złotoria 6 września, 17:00
Iskra Ciechocin 3-1 Drwęca Golub-Dobrzyń 6 września, 17:00

III runda - 20 września
Elana Toruń, Flisak Złotoria - wolny los

Legia Chełmża 5-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 20 września, 16:00
Łukasz Dormowicz 15, Bartosz Pawkin 20, Mateusz Komur 43, Łukasz Smolarz 75, Maciej Słupecki 85 - Amadeusz Olszewski 35
LZS Bobrowo 2-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 20 września, 16:00
Mustang Ostaszewo 5-1 Sokół Radomin 20 września, 16:00
Maciej Dudek 8, Masato Hayashi 10, Krzysztof Grunenberg 15, Patryk Piotrowski 39, Tomasz Weber 90 - Piotr Marcinkowski 65
Cyklon Kończewice 3-0 Iskra Ciechocin 20 września, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Victoria Czernikowo 0-9 Sparta Brodnica 20 września, 16:00
Unia Wąbrzeźno 1-0 Chełminianka Chełmno 20 września, 16:00
Marcin Gołąb 58

IV runda - 11 października

Legia Chełmża 3-1 Sparta Brodnica 11 października, 16:00
Unia Wąbrzeźno 2-5 Mustang Ostaszewo 11 października, 16:00
LZS Bobrowo 0-3 Elana Toruń 11 października, 16:00
(wo)
Cyklon Kończewice 0-1 Flisak Złotoria 11 października, 16:00

Puchar Polski 2017/2018 (Kujawsko-Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Bydgoszcz)
Puchar Polski 2017/2018 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Włocławek)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas