[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2017/2018, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Bydgoszcz

I runda - 5 sierpnia

AF Brzoza 1-6 GLKS Osielsko Żołędowo 9 sierpnia, 18:00
Jarosław Bagrowski 45 - Radosław Kliszewski 19, Marcin Szulc 22, 33, 49, Paweł Olijewski 58, 69
KS Łochowo 3-0 Tor Laskowice Pomorskie 6 sierpnia, 11:00
(wo)
Łukasz Żuchowski 85 - Michał Macura 18, 25, 55, Dariusz Wójcik 67
na boisku 1-4
Zryw Wielki Lubień 1-6 Start Pruszcz 6 sierpnia, 12:00
Paweł Ciechanowski 83 - Mateusz Krajewski 10, Eliasz Kasica 20, Jakub Środa 31, Jakub Krzyżanowski 33, 35, 51
SP Zawisza Bydgoszcz 2-3 Gryf Sicienko 5 sierpnia, 17:00
pd.
Wojciech Ruczyński 19, Maciej Nowacki 90 - Arkadiusz Woźniak 26, Szymon Graczyk 79, Arkadiusz Dąbrowski 97
Sędziowie K-PZPN Bydgoszcz 3-0 Dąb Barcin 5 sierpnia, 11:00
(wo)
w Brzozie / goście nie dojechali
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-2 Tucholanka Tuchola 5 sierpnia, 17:00
Łukasz Kozina 40, Artur Dądela 69, Kamil Mosek 90 - Jan Bugaj 17, Patryk Kaszczyszyn 27
Wisła Fordon (Bydgoszcz) 1-10 Pomorzanin Serock 5 sierpnia, 11:00
Nikodem Prokop 33 - Karol Jaruszewski 24, Bartłomiej Świątek 36, 49, 80, Arkadiusz Górski 37, Kacper Russ 39, Jakub Andrykowski 40, 45, 54, Marcin Szczygieł 89
Victoria Koronowo 1-2 BKS Bydgoszcz 5 sierpnia, 18:00
Patryk Zieliński 54 - Mikołaj Dąbek 27, Szymon Dusza 32
Rawys Raciąż 4-1 Grom Więcbork 5 sierpnia, 17:00
Tobiasz Mocek 24, Damian Rybacki 56, 88, Mariusz Żychski 69 (s) - Kamil Adamski 74
Orzeł Bydgoszcz 0-16 Victoria Niemcz 5 sierpnia, 16:00
Jakub Winiarski 14, Piotr Niedbalski 21, 34, 71, Mateusz Koszykowski 22, 25, 45, 49, 58, Piotr Boliński 29, 44, Mateusz Grzymski 29, 42, Marcin Stawarz 74 (s), Filip Guczkowski 79, Piotr Bonalski 82
Łokietek Wierzchucin Królewski 3-1 GLKS Dobrcz 5 sierpnia, 17:00
pd.
Sebastian Kochański 98, Kevin Szumotalski 109, Dariusz Kruger 112 - Kevin Szumotalski 115 (s)
Znicz Rojewo 0-1 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 5 sierpnia, 17:00
Radosław Malinowski 52
Burza Nowa Wieś Wielka 1-4 Unia Gniewkowo 6 sierpnia, 14:30
Jędrzej Florek 12 - Łukasz Waligóra 25, Sylwester Gęgotek 75, Mateusz Balik 77, Marek Grzegorek 81
Legia Strzelce 3-0 Zagłębie Piechcin 6 sierpnia, 17:00
(wo)
Jakub Ślebioda 20, Bartosz Sobek 75
na boisku 0-2
Noteć Inowrocław 2-1 Zootechnik Kołuda Wielka 5 sierpnia, 17:00
Patryk Mirek 31, Paweł Gotówka 90 - Norbert Karpiński 20
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-1 Szubinianka Szubin 5 sierpnia, 17:00
Mateusz Głowski 42, Michał Walinciak 78 - Marek Gwit 87 (k)
Zieloni Zalesie 2-5 Noteć Łabiszyn 6 sierpnia, 11:00
Paweł Piechowiak 81, Rafał Grzelak 90 - Paweł Witwicki 10, 36, 69, Joachim Nowacki 16, Mateusz Gryglewicz 31
Hermes Radłowo 1-8 Gopło Kruszwica 6 sierpnia, 16:00
Eryk Trawka 87 - Maciej Szymański 11, 29, Kamil Łukomski 38, Rafał Redmann 55, Mikołaj Myśliwy 79, 83, Miłosz Losik 90, Damian Sikorski 90
Kujawianka Strzelno 3-0 Piast Złotniki Kujawskie 5 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Goplania Inowrocław 4-5 Noteć Gębice 6 sierpnia, 12:00
Arkadiusz Makowiecki 4, 82, Marcin Skonieczka 14, Michał Hałas 88 - Wojciech Marczewski 16, Daniel Aleksandrowicz 26, Piotr Pacia 41, 64, Marcin Jankowiak 71
Grom Osie 4-2 Myśliwiec Gostycyn 5 sierpnia, 16:00

II runda - 30 sierpnia

Victoria Niemcz 0-11 Polonia Bydgoszcz 30 sierpnia, 19:00
Rafał Kubacki 1, Robert Sawicki 23, Kamil Dyksa 39, Maciej Plewiński 41 (k), Andrij Melnyk 61, 79, Przemysław Januszewski 71, Jakub Makowski 84, 90, Łukasz Chruścicki 86, Marcin Gołata 88
Kujawianka Strzelno 2-0 Notecianka Pakość 30 sierpnia, 17:00
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 2-7 Cuiavia Inowrocław 30 sierpnia, 17:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 1-4 Chemik Bydgoszcz 30 sierpnia, 17:00
Rawys Raciąż 5-7 Wisła Nowe 30 sierpnia, 17:00
pd.
Legia Strzelce 0-3 Pogoń Mogilno 29 sierpnia, 17:00
Łukasz Retlewski 32, Krzysztof Szal 37, Wiktor Mrówczyński 87
Pomorzanin Serock 2-0 Start Warlubie 30 sierpnia, 17:00
Noteć Inowrocław 0-3 Unia Solec Kujawski 30 sierpnia, 17:00
Noteć Gębice 3-4 Unia Janikowo 30 sierpnia, 17:00
Krystian Kryszak 3, 45, Piotr Pacia 65 - Dariusz Lewandowski 18, Dawid Deresiewicz 58, Przemysław Kędziora 63, 84
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-5 Noteć Łabiszyn 29 sierpnia, 17:30
Kamil Juszczak 22, Kamil Chmielewski 32, Michał Zaworski 86 - Paweł Witwicki 12, Kamil Lipiecki 17 (s), Wojciech Lewandowski 80, Marcin Bizoń 85, 88
Gryf Sicienko 1-0 BKS Bydgoszcz 29 sierpnia, 17:00
Łukasz Piasecki 68
Krajna Sępólno Krajeńskie 3-0 KS Łochowo 30 sierpnia, 17:00
Sędziowie K-PZPN Bydgoszcz 2-4 GLKS Osielsko Żołędowo 31 sierpnia, 20:00
Unia Gniewkowo 0-4 Gopło Kruszwica 30 sierpnia, 17:00
Grom Osie 2-0 Start Pruszcz 23 sierpnia, 18:00
Adam Kolmajer 2, Wołodymyr Skybenko 70

III runda - 20 września
Noteć Łabiszyn - wolny los

Kujawianka Strzelno 0-5 Unia Janikowo 20 września, 16:15
Polonia Bydgoszcz 3-1 Pogoń Mogilno 20 września, 16:15
Rafał Kubacki 35, Jakub Makowski 45, Patryk Podolski 69 - Mateusz Nawrocki 7
Pomorzanin Serock 0-2 Chemik Bydgoszcz 20 września, 16:15
Michał Żurowski 80, Dawid Janicki 88
Gopło Kruszwica 0-2 Cuiavia Inowrocław 20 września, 16:15
Patryk Wiśniewski 38, Mateusz Brzóstowski 78
Krajna Sępólno Krajeńskie 0-0 Gryf Sicienko 20 września, 16:15
k. 5-4
Grom Osie 2-4 Wisła Nowe 20 września, 16:15
Adam Kolmajer 37, 47 - Paweł Górski 33, Jarosław Kopiński 57, Rafał Dropiński 66, Sławomir Bąk 83
GLKS Osielsko Żołędowo 1-5 Unia Solec Kujawski 19 września, 19:00

IV runda - 4 października
Chemik Bydgoszcz, Cuiavia Inowrocław, Krajna Sępólno Krajeńskie, Unia Janikowo, Unia Solec Kujawski, Wisła Nowe - wolny los

Noteć Łabiszyn 5-4 Polonia Bydgoszcz 4 października, 15:45
Wojciech Lewandowski 22, 54, Mateusz Gryglewicz 32, 68, Marcin Bizoń 66 - Łukasz Chruścicki 12, Piotr Woźniak 45 (s), Jakub Kościecha 56, Mateusz Roczyński 59

Puchar Polski 2017/2018 (Kujawsko-Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2017/2018 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń)
Puchar Polski 2017/2018 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Włocławek)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas