[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń

I runda - 1-2 sierpnia
Elana Toruń, Sparta Brodnica, Wojownik Wabcz - wolny los

Zamek Zamek Bierzgłowski 3-5 Stal Grudziądz 1 sierpnia, 16:00
Karol Bieńkowski 33, Mateusz Antczak 37, Łukasz Walter 70 - Tomasz Rybik 52, 79, Andrzej Szczepański 62, 90, Marcin Dąbrowski 90
Victoria Czernikowo 2-3 Promień Kowalewo Pomorskie 1 sierpnia, 16:00
pd.
Dariusz Adamski 27, Sebastian Paradowski 48 - Dariusz Ciepliński 5, 23, Bartosz Olkowski 120
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-3 Rol.Ko Konojady 1 sierpnia, 16:00
Jarosław Sołonynko 50, 61, Arkadiusz Piskorski 85 (k)
Legia Chełmża 4-1 Mustang Ostaszewo 1 sierpnia, 16:00
Bartosz Szprenglewski ?, ?, Michał Lewandowski ?, Daniel Stolkowski ? (k) - Sebastian Owczarczyk 10
Tartak Klamry 3-0 Pomowiec Kijewo Królewskie 2 sierpnia, 16:00
Maciej Autrieb 43, Patryk Beszczyński 66, Tomasz Gierszewski 77
Flisak Złotoria 2-7 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1 sierpnia, 16:00
Piotr Nowicki ?, ? - Grzegorz Bała ?, ?, ?, ?, Rafał Klonowski ?, Marcin Rupiński ?, Damian Migalski ?
Iskra Ciechocin 10-1 Drwęca Golub-Dobrzyń 1 sierpnia, 18:15
Adam Wieczyński 17, Mateusz Wróblewski 31, Robert Piotrowski 45, Kamil Falkiewicz 47, 53, 90, Dariusz Niburski 72 (s), Mateusz Modrzejewski 74, 81, Sebastian Nurkowski 88 - Dawid Sulkowski 39
Wisła Pędzewo 1-4 Sokół Radomin 1 sierpnia, 16:00
nieznany ? - Krzysztof Czajkowski ?, Szymon Szyjkowski ?, Rafał Stefański ?, Miłosz Piotrowski ?
Olimpia II Grudziądz 0-2 Chełminianka Chełmno 31 lipca, 17:00
Karol Bednarz 7, Wojciech Ernest 37
na bocznym boisku Stadionu Centralnego
Zryw Wrocki 0-2 Cyklon Kończewice 1 sierpnia, 16:00
Daniel Szczodrowski 59, 90

II runda - 2 września
Legia Chełmża - wolny los

Stal Grudziądz 7-0 Wojownik Wabcz 2 września, 17:00
Tomasz Grudziński 44, Amadeusz Olszewski 54, 56, 62, 66, Marcin Dąbrowski 76, Marcin Klamczyński 90
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1-3 Elana Toruń 2 września, 17:00
pd.
Rafał Klonowski 9 - Krystian Tomaszewski 85, 102, 111
Promień Kowalewo Pomorskie 0-6 Sparta Brodnica 1 września, 17:00
Łukasz Ciechowski 40, Marek Magdziński 52, Krzysztof Kretkowski 70, Bartosz Zalewski 75, Szymon Babiarz 80, Mateusz Wiśniewski 86
Sokół Radomin 0-2 Rol.Ko Konojady 2 września, 17:00
Arkadiusz Piskorski 40, Adrian Talaśka 81
Cyklon Kończewice 0-3 Chełminianka Chełmno 2 września, 17:00
Oskar Nalaskowski 7, 23, Wojciech Ernest 60
Tartak Klamry 0-13 Iskra Ciechocin 2 września, 17:00
Patryk Łęgowski 4, Mateusz Szałecki 27, Marcin Wróbel 29, 54, 66, 84, 85, 87, Dawid Bochuciński 37, Mateusz Wróblewski 52, 82, Bartosz Marcinkowski 75, 80

III runda - 23 września
Chełminianka Chełmno - wolny los

Iskra Ciechocin 2-1 Legia Chełmża 23 września, 16:30
Stal Grudziądz 0-3 Elana Toruń 23 września, 16:30
Maciej Kot ?, Bartosz Maćkiewicz ?, Mateusz Szatkowski ?
Rol.Ko Konojady 0-0 Sparta Brodnica 23 września, 16:30
pd. k. 7-8

Puchar Polski 2015/2016 (Kujawsko-Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Bydgoszcz)
Puchar Polski 2015/2016 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Włocławek)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas