[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń

I runda - 3 września
Pomowiec Kijewo Królewskie, Chełminianka Chełmno, Sparta Brodnica - wolny los

Mustang Ostaszewo 4-0 Olimpia II Grudziądz 3 września, 17:00
Tartak Klamry 3-2 Piast Łasin 3 września, 17:00
Sokół Radomin 3-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Stal Grudziądz 2-1 Unia Wąbrzeźno 3 września, 17:00
Legia Chełmża 1-2 Promień Kowalewo Pomorskie 3 września, 17:00
Pomorzanin Toruń 2-6 Rol.Ko Konojady 3 września, 17:00
Relaks Górzno 0-18 Elana Toruń 3 września, 17:00
w Toruniu; na boisku przy ul. Armii Ludowej
Sokół Grzywna 1-9 Flisak Złotoria 10 września, 17:00
Zryw Wrocki 2-4 Cyklon Kończewice 3 września, 17:00
pd.
Start Toruń 1-1 Drwęca Golub-Dobrzyń 3 września, 20:00
pd. k. 3-2
Iskra Ciechocin 4-2 Victoria Lisewo 3 września, 17:00
Wisła Pędzewo 1-2 Legia Osiek 3 września, 17:00
Sparta Łubianka 4-1 Saturn Ostrowite 3 września, 16:00

II runda - 17 września

Legia Osiek 3-2 Pomowiec Kijewo Królewskie 17 września, 16:30
Stal Grudziądz 3-5 Chełminianka Chełmno 17 września, 16:30
Start Toruń 0-3 Sparta Brodnica 17 września, 16:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Tartak Klamry 1-6 Promień Kowalewo Pomorskie 17 września, 16:30
w Chełmnie
Iskra Ciechocin 0-3 Mustang Ostaszewo 17 września, 16:30
Flisak Złotoria 0-7 Elana Toruń 1 października, 16:00
Sparta Łubianka 0-9 Rol.Ko Konojady 17 września, 16:30
w Pigży
Cyklon Kończewice 1-4 Sokół Radomin 17 września, 16:30

III runda - 8 października

Elana Toruń 3-0 Sparta Brodnica 8 października, 15:30
Legia Osiek 0-5 Promień Kowalewo Pomorskie 8 października, 15:30
Sokół Radomin 3-3 Rol.Ko Konojady 8 października, 16:00
pd. k. 5-4
Mustang Ostaszewo 1-2 Chełminianka Chełmno 8 października, 16:00

Puchar Polski 2014/2015 (Kujawsko-Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Bydgoszcz)
Puchar Polski 2014/2015 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Włocławek)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas