[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Bydgoszcz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 2-3 sierpnia

Gwiazda Bukowiec 3-0 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 4 sierpnia, 18:00
(wo)
w Świeciu; Gwiazda gospodarzem / na boisku 1-6; w drużynie gości zagrali nieuprawnieni zawodnicy
Wisła Gruczno 0-4 Chemik Bydgoszcz 3 sierpnia, 17:00
Tęcza Wiąg 3-0 Wisła Nowe 2 sierpnia, 18:00
(wo)
Fuks Wielowicz 3-5 Czarni Nakło nad Notecią 3 sierpnia, 17:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 1-6 Pomorzanin Serock 2 sierpnia, 16:00
BKS Bydgoszcz 3-4 Gryf Sicienko 3 sierpnia, 16:00
pd.
Victoria Koronowo 3-0 Polonia Bydgoszcz 2 sierpnia, 17:00
KS Łochowo 2-1 Start Pruszcz 3 sierpnia, 18:00
Rawys Raciąż 4-2 Tor Laskowice Pomorskie 2 sierpnia, 18:00
Krajna Sępólno Krajeńskie 0-7 Grom Osie 2 sierpnia, 17:00
Fala Świekatowo 4-0 Tartak Wudzyn 2 sierpnia, 17:00
Tucholanka Tuchola 0-8 Zawisza II Bydgoszcz 3 sierpnia, 17:00
Victoria Kołaczkowo 0-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2 sierpnia, 18:00
Zieloni Zalesie 0-4 Notecianka Pakość 3 sierpnia, 16:30
Cukrownik Tuczno 4-3 Dąb Bąkowo 2 sierpnia, 16:00
Promień Szczepanowo 0-3 Noteć Gębice 2 sierpnia, 17:30
Zjednoczeni Szarlej 2-3 Kujawy Markowice 3 sierpnia, 16:00
Iskra Samoklęski Duże 1-7 Dąb Barcin 3 sierpnia, 11:30
Zagłębie Piechcin 3-1 Szubinianka Szubin 2 sierpnia, 16:00
Orłowianka Orłowo 2-2 Unia Gniewkowo 3 sierpnia, 16:00
k. 4-3
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-12 Gopło Kruszwica 2 sierpnia, 17:00
LZS Grochowiska Księże 1-15 Cuiavia Inowrocław 2 sierpnia, 17:00
Kujawianka Strzelno 2-0 Goplania Inowrocław 1 sierpnia, 18:00
Burza Nowa Wieś Wielka 4-3 Victoria Gnojno 2 sierpnia, 17:30
Noteć Łabiszyn 0-3 Sparta Janowiec Wielkopolski 3 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Unia Janikowo 3-3 Piast Złotniki Kujawskie 3 sierpnia, 17:00
k. 4-2

II runda - 27 sierpnia
Pogoń Mogilno - wolny los.

Orłowianka Orłowo 7-2 Kujawy Markowice 27 sierpnia, 18:00
Zagłębie Piechcin 4-0 Gopło Kruszwica 27 sierpnia, 17:00
Tęcza Wiąg 1-2 Gwiazda Bukowiec 27 sierpnia, 18:00
Cukrownik Tuczno 0-4 Cuiavia Inowrocław 27 sierpnia, 17:00
KS Łochowo 0-10 Wda Świecie 27 sierpnia, 17:00
Victoria Koronowo 2-5 Chemik Bydgoszcz 27 sierpnia, 17:00
Fala Świekatowo 8-3 Start Warlubie 27 sierpnia, 18:00
Rawys Raciąż 0-2 Grom Osie 27 sierpnia, 18:00
Burza Nowa Wieś Wielka 4-5 Noteć Gębice 27 sierpnia, 17:00
pd.
Kujawianka Strzelno 2-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 27 sierpnia, 17:30
pd. k. 5-4
Unia Janikowo 3-0 Pomorzanin Serock 27 sierpnia, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 4-2 Gryf Sicienko 27 sierpnia, 17:00
Dąb Barcin 0-4 Notecianka Pakość 27 sierpnia, 17:30
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-6 Zawisza II Bydgoszcz 27 sierpnia, 17:00

III runda - 17 września
Chemik Bydgoszcz, Cuiavia Inowrocław, Czarni Nakło nad Notecią, Fala Świekatowo, Grom Osie, Gwiazda Bukowiec, Kujawianka Strzelno, Notecianka Pakość, Noteć Gębice, Unia Janikowo, Wda Świecie, Zagłębie Piechcin, Zawisza II Bydgoszcz - wolny los

Orłowianka Orłowo 1-3 Pogoń Mogilno 17 września, 17:00
Łukasz Stępień 11 - Wiktor Mrówczyński 26, Hubert Świtalski 59, Przemysław Kędziora 81

IV runda - 24 września

Zagłębie Piechcin 3-4 Cuiavia Inowrocław 24 września, 16:00
Sławomir Woźniak 19, 32, Mateusz Wiktorowicz 66 - Krystian Makowiecki 30, Patryk Jurkiewicz 46, Dawid Górski 75 (k), 84
Gwiazda Bukowiec 0-4 Wda Świecie 24 września, 16:30
Fabian Chabowski 43, Bartosz Czerwiński 47, 62, Sergiusz Kot 75
Chemik Bydgoszcz 4-3 Notecianka Pakość 24 września, 16:00
Adrian Raszka ?, Robert Kawałek ?, Patryk Wojciechowski ?, Damian Rysiewski ? - Kamil Kala ?, Patryk Strauchman ?, Dariusz Słupski ?
Fala Świekatowo 6-3 Grom Osie 24 września, 17:00
pd.
Adam Kolmajer ?, ?, ?, Sebastian Nowacki ?, ?, Sebastian Górny ? - Łukasz Nowak ?, ?, Piotr Siekierka ?
Kujawianka Strzelno 4-4 Czarni Nakło nad Notecią 24 września, 16:30
pd. k. 4-2
Unia Janikowo 2-6 Zawisza II Bydgoszcz 24 września, 16:00
Dariusz Lewandowski 24, Dominik Jelonek 30 - Kamil Kamiński 14, 20, 52, Radosław Jagodziński 33, Kamil Żylski 68, Adrian Gołdyn 86
Noteć Gębice 1-2 Pogoń Mogilno 1 października, 16:00
Patryk Szymczak 5 - Dawid Zdrojewski 41, Karol Kopliński 43

Puchar Polski 2014/2015 (Kujawsko-Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2014/2015 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń)
Puchar Polski 2014/2015 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Włocławek)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas