[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy Uniejów/Ostrowsko
Rok założenia: 2004
Barwy: żółto-niebieskie
Adres: Bł.Bogumiła 13, 99-210 Uniejów
telefon: (63) 288-81-92
WWW: brak
Stadion: pojemność - 300 miejsc (wszystkie siedzące) / oświetlenie - brak / boisko - 105 m x 65 m
Prezes: Piotr Łuczak
Trener: Sławomir Trojanowski, Ireneusz Szczęsny


Sukcesy

Najwyższy poziom ligowy - Klasa okręgowa
 
Kadra


Bramkarze: Krzysztof Pawlak (15.06.82), Piotr Woźniak (01.08.80).
Obrońcy: Dominik Calak (10.01.87), Sławomir Goszczyk (18.02.69), Łukasz Pacholczyk (19.06.87), Łukasz Piaseczny (21.01.84), Jarosław Stasiak (13.04.89), Jacek Szczepaniak (73), Artur Tomczyk (20.05.89), Przemysław Tryniszewski (30.01.82), Maciej Tylki (22.03.80), Robert Wiese (06.06.82).
Pomocnicy i napastnicy: Mariusz Bartosik (06.04.82), Marcin Dąbrowski (12.10.87), Dariusz Galoch (21.09.74), Michał Grzywacz (30.09.86), Bartłomiej Krokos (76), Jakub Lewandowski (16.09.82), Piotr Ogiński (20.02.84), Paweł Szczepuła (27.08.78), Gabriel Szczęsny (26.02.77), Sławomir Węgielnik (19.10.88), Kamil Wolnik (05.11.86), Wiktor Wyszyński (15.07.88), Łukasz Zdych (23.08.88).
 
Uwagi

• Klub powstał z fuzji LKS Ostrowsko z Basztą Uniejów.
 
Dane z sezonu: 2006/07
Zobacz także dane z sezonu: 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
W drużynie grali m.in.: Marcin Dopierała, Jacek Dutka, Adrian Kasztelan, Marcin Majewski, Janusz Niedźwiedź, Paweł Ocetek, Kamil Pokrzywiński, Sławomir Sałaciński, Jakub Skrzypiec, Radosław Surowiec, Krystian Wojtczak.
 
Rozgrywki z udziałem
   2004/05 - Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Łódź
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2005/06 - Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Łódź
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2006/07 - Klasa A 2006/2007, grupa: Łódź II
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2006/07 - Baraże o udział w klasie okręgowej, grupa: Łódź
   2007/08 - Klasa A 2007/2008, grupa: Łódź III
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2007/08 - Baraże o udział w klasie okręgowej, grupa: Łódź
   2008/09 - Klasa A 2008/2009, grupa: Łódź III
   2009/10 - Klasa A 2009/2010, grupa: Łódź I
   2010/11 - Klasa A 2010/2011, grupa: Łódź III
   2011/12 - Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Łódź
   2011/12 - Baraże uzupełniające o udział w IV lidze, grupa: łódzka
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Łódź
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Łódź
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Łódź
   2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Łódź
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Łódź
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Łódzki ZPN - Łódź
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Łódź
   2018/19 - Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Łódź
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Łódzki ZPN - Łódź

 

Napisz do nas