[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: Łódź
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Głowno 15 40 13 1 1 63-11 6 0 1 33-4 7 1 0 30-7
2.  Widzew II Łódź 15 37 12 1 2 65-9 5 0 2 29-4 7 1 0 36-5
3.  GKS Ksawerów 15 32 10 2 3 35-20 4 1 2 21-11 6 1 1 14-9
4.  Zawisza Rzgów 15 30 9 3 3 38-22 4 2 1 21-8 5 1 2 17-14
5.  Start Brzeziny 15 29 9 2 4 34-29 6 0 2 19-15 3 2 2 15-14
6.  Włókniarz Pabianice 15 26 8 2 5 29-26 4 2 1 17-8 4 0 4 12-18
7.  UKS SMS Łódź 15 24 7 3 5 30-28 4 2 3 17-16 3 1 2 13-12
8.  Orzeł Parzęczew 15 23 6 5 4 30-30 4 2 1 19-11 2 3 3 11-19
9.  LKS Rosanów 15 19 6 1 8 34-42 3 0 5 22-20 3 1 3 12-22
10.  Termy Uniejów 15 18 5 3 7 24-30 2 2 3 10-10 3 1 4 14-20
11.  KS II Kutno 15 16 5 1 9 25-41 2 1 5 12-25 3 0 4 13-16
12.  KKS Koluszki 15 15 3 6 6 33-29 2 1 5 20-18 1 5 1 13-11
13.  GLKS Dłutów 15 14 4 2 9 26-46 3 2 3 16-16 1 0 6 10-30
14.  LKS Sarnów 15 10 2 4 9 18-34 2 2 2 11-4 0 2 7 7-30
15.  PTC Pabianice 15 4 1 1 13 9-51 0 1 7 3-26 1 0 6 6-25
16.  Sokół II Aleksandrów Łódzki 15 3 0 3 12 11-56 0 2 6 8-30 0 1 6 3-26

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Stal Głowno    0-1 5-0 2-1 7-0 7-1 4-1 8-0 
 2 Widzew II Łódź0-1     5-1 0-1 5-0 6-0 3-1 10-0 
 3 GKS Ksawerów    2-3 1-1 5-1 6-1 1-2 4-2 2-1 
 4 Zawisza Rzgów    1-2 4-1 1-1 1-1 3-1 5-2 6-0 
 5 Start Brzeziny0-6 4-3     2-1 1-2 4-1 3-1 2-1 3-0 
 6 Włókniarz Pabianice0-3     1-1 1-1 1-0 5-3 3-0 6-0 
 7 UKS SMS Łódź2-6 2-2 1-2     2-1 0-1 3-3 2-0 3-0 2-1 
 8 Orzeł Parzęczew2-2 1-3 1-0     6-1 3-3 4-1 2-1 
 9 LKS Rosanów1-4 2-3 5-0 2-3 4-5 2-4     3-1 3-0 
 10 Termy Uniejów0-0 1-3 1-2 2-3     2-1 3-0 1-1 
 11 KS II Kutno0-6 0-3 2-6 0-2 1-3 5-3     3-1 1-1 
 12 KKS Koluszki3-4 1-3 1-3 2-3 0-0 0-3 5-1     8-1 
 13 GLKS Dłutów1-5 1-4 1-1 2-1 1-4 1-1     2-0 7-0 
 14 LKS Sarnów0-1 0-0 3-0 1-1     1-2 6-0 
 15 PTC Pabianice0-7 0-5 1-2 0-1 0-4 0-2 1-4     1-1 
 16 Sokół II Aleksandrów Łódzki0-6 0-5 0-2 2-4 1-1 1-5 1-1 3-6     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

KKS Koluszki 1-3 Widzew II Łódź 17 sierpnia, 16:00
Start Brzeziny 4-3 Zawisza Rzgów 18 sierpnia, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-6 Stal Głowno 15 sierpnia, 10:00
GLKS Dłutów 2-1 Włókniarz Pabianice 18 sierpnia, 16:00
PTC Pabianice 1-2 GKS Ksawerów 17 sierpnia, 17:00
LKS Rosanów 3-0 LKS Sarnów 17 sierpnia, 17:00
UKS SMS Łódź 2-1 Termy Uniejów 18 sierpnia, 11:00
KS II Kutno 1-3 Orzeł Parzęczew 20 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

Widzew II Łódź 6-0 Orzeł Parzęczew 25 sierpnia, 11:00
Termy Uniejów 2-1 KS II Kutno 23 sierpnia, 19:00
GKS Ksawerów 6-1 LKS Rosanów 24 sierpnia, 17:00
Włókniarz Pabianice 3-0 PTC Pabianice 24 sierpnia, 17:00
Stal Głowno 8-0 GLKS Dłutów 24 sierpnia, 16:00
Zawisza Rzgów 6-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 24 sierpnia, 12:00
KKS Koluszki 2-3 Start Brzeziny 24 sierpnia, 16:00
UKS SMS Łódź 2-0 LKS Sarnów 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Start Brzeziny 0-6 Widzew II Łódź 31 sierpnia, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-1 KKS Koluszki 1 września, 16:00
GLKS Dłutów 1-4 Zawisza Rzgów 31 sierpnia, 16:00
PTC Pabianice 0-7 Stal Głowno 31 sierpnia, 17:00
LKS Rosanów 2-3 Włókniarz Pabianice 4 września, 17:00
UKS SMS Łódź 1-2 GKS Ksawerów 30 sierpnia, 18:00
KS II Kutno 1-1 LKS Sarnów 1 września, 11:00
Orzeł Parzęczew 6-1 Termy Uniejów 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Widzew II Łódź 3-1 Termy Uniejów 7 września, 11:00
LKS Sarnów 3-0 Orzeł Parzęczew 7 września, 17:00
GKS Ksawerów 4-2 KS II Kutno 7 września, 17:00
Włókniarz Pabianice 1-1 UKS SMS Łódź 7 września, 17:00
Stal Głowno 7-0 LKS Rosanów 7 września, 16:00
Zawisza Rzgów 5-2 PTC Pabianice 7 września, 16:00
KKS Koluszki 8-1 GLKS Dłutów 7 września, 16:00
Start Brzeziny 3-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 8 września, 15:00

Kolejka 5 - 11 września

Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-5 Widzew II Łódź 11 września, 17:00
GLKS Dłutów 1-1 Start Brzeziny 11 września, 17:00
PTC Pabianice 1-4 KKS Koluszki 11 września, 17:00
LKS Rosanów 2-3 Zawisza Rzgów 11 września, 17:00
UKS SMS Łódź 2-6 Stal Głowno 11 września, 17:00
KS II Kutno 0-2 Włókniarz Pabianice 10 września, 17:30
Orzeł Parzęczew 1-3 GKS Ksawerów 11 września, 17:00
Termy Uniejów 1-1 LKS Sarnów 11 września, 19:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Widzew II Łódź 10-0 LKS Sarnów 15 września, 11:00
GKS Ksawerów 1-2 Termy Uniejów 14 września, 17:00
Włókniarz Pabianice 1-1 Orzeł Parzęczew 14 września, 16:30
Stal Głowno 4-1 KS II Kutno 14 września, 16:00
Zawisza Rzgów 4-1 UKS SMS Łódź 14 września, 14:00
KKS Koluszki 0-0 LKS Rosanów 14 września, 16:00
Start Brzeziny 2-1 PTC Pabianice 14 września, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-6 GLKS Dłutów 15 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

GLKS Dłutów 1-5 Widzew II Łódź 21 września, 16:00
PTC Pabianice 1-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 21 września, 16:00
LKS Rosanów 5-0 Start Brzeziny 21 września, 16:00
UKS SMS Łódź 3-3 KKS Koluszki 22 września, 11:00
KS II Kutno 0-3 Zawisza Rzgów 22 września, 11:00
Orzeł Parzęczew 2-2 Stal Głowno 21 września, 14:00
Termy Uniejów 1-2 Włókniarz Pabianice 20 września, 19:00
LKS Sarnów 0-0 GKS Ksawerów 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Widzew II Łódź 5-1 GKS Ksawerów 29 września, 11:00
Włókniarz Pabianice 5-3 LKS Sarnów 28 września, 16:00
Stal Głowno 7-1 Termy Uniejów 28 września, 15:00
Zawisza Rzgów 1-1 Orzeł Parzęczew 28 września, 16:00
KKS Koluszki 5-1 KS II Kutno 28 września, 16:00
Start Brzeziny 1-2 UKS SMS Łódź 28 września, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-4 LKS Rosanów 29 września, 15:00
GLKS Dłutów 7-0 PTC Pabianice 28 września, 16:00

Kolejka 9 - 5-6 października

PTC Pabianice 0-5 Widzew II Łódź 5 października, 15:30
LKS Rosanów 3-1 GLKS Dłutów 5 października, 16:00
UKS SMS Łódź 2-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 6 października, 11:00
KS II Kutno 2-6 Start Brzeziny 5 października, 16:00
Orzeł Parzęczew 3-3 KKS Koluszki 5 października, 16:00
Termy Uniejów 0-0 Zawisza Rzgów 4 października, 19:00
LKS Sarnów 0-1 Stal Głowno 5 października, 15:00
GKS Ksawerów 5-1 Włókniarz Pabianice 5 października, 16:30

Kolejka 10 - 12-13 października

Widzew II Łódź 5-0 Włókniarz Pabianice 13 października, 11:00
Stal Głowno 0-1 GKS Ksawerów 12 października, 15:00
Zawisza Rzgów 3-1 LKS Sarnów 12 października, 16:00
KKS Koluszki 0-3 Termy Uniejów 12 października, 16:00
Start Brzeziny 4-1 Orzeł Parzęczew 12 października, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-5 KS II Kutno 13 października, 15:00
GLKS Dłutów 1-4 UKS SMS Łódź 12 października, 15:00
PTC Pabianice 0-1 LKS Rosanów 12 października, 15:15

Kolejka 11 - 19-20 października

LKS Rosanów 1-4 Widzew II Łódź 19 października, 15:00
UKS SMS Łódź 3-0 PTC Pabianice 20 października, 15:00
KS II Kutno 3-1 GLKS Dłutów 20 października, 11:00
Orzeł Parzęczew 2-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 19 października, 15:00
Termy Uniejów 1-3 Start Brzeziny 18 października, 19:00
LKS Sarnów 1-1 KKS Koluszki 19 października, 15:00
GKS Ksawerów 2-3 Zawisza Rzgów 19 października, 16:00
Włókniarz Pabianice 0-3 Stal Głowno 19 października, 15:30

Kolejka 12 - 26-27 października

Widzew II Łódź 0-1 Stal Głowno 27 października, 11:00
Zawisza Rzgów 1-2 Włókniarz Pabianice 26 października, 15:30
KKS Koluszki 1-3 GKS Ksawerów 26 października, 15:30
Start Brzeziny 3-1 LKS Sarnów 26 października, 15:30
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-1 Termy Uniejów 27 października, 14:00
GLKS Dłutów 1-1 Orzeł Parzęczew 26 października, 15:00
PTC Pabianice 0-2 KS II Kutno 26 października, 15:00
LKS Rosanów 4-5 UKS SMS Łódź 26 października, 13:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

UKS SMS Łódź 2-2 Widzew II Łódź 31 października, 11:00
KS II Kutno 5-3 LKS Rosanów 3 listopada, 11:00
Orzeł Parzęczew 4-1 PTC Pabianice 2 listopada, 14:00
Termy Uniejów 3-0 GLKS Dłutów 29 października, 19:30
LKS Sarnów 6-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 2 listopada, 14:00
GKS Ksawerów 1-1 Start Brzeziny 3 listopada, 15:00
Włókniarz Pabianice 1-0 KKS Koluszki 2 listopada, 14:00
Stal Głowno 5-0 Zawisza Rzgów 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Widzew II Łódź 0-1 Zawisza Rzgów 10 listopada, 11:00
KKS Koluszki 3-4 Stal Głowno 9 listopada, 13:30
Start Brzeziny 2-1 Włókniarz Pabianice 9 listopada, 13:30
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-2 GKS Ksawerów 10 listopada, 13:00
GLKS Dłutów 2-0 LKS Sarnów 10 listopada, 13:00
PTC Pabianice 0-4 Termy Uniejów 9 listopada, 13:00
LKS Rosanów 2-4 Orzeł Parzęczew 9 listopada, 13:00
UKS SMS Łódź 0-1 KS II Kutno 10 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

KS II Kutno 0-6 Widzew II Łódź 16 listopada, 13:00
Orzeł Parzęczew 1-0 UKS SMS Łódź 16 listopada, 13:00
Termy Uniejów 2-3 LKS Rosanów 15 listopada, 19:00
LKS Sarnów 1-2 PTC Pabianice 16 listopada, 13:00
GKS Ksawerów 2-1 GLKS Dłutów 16 listopada, 14:30
Włókniarz Pabianice 6-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 16 listopada, 13:00
Stal Głowno 2-1 Start Brzeziny 16 listopada, 13:30
Zawisza Rzgów 1-1 KKS Koluszki 16 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Widzew II Łódź - KKS Koluszki
Zawisza Rzgów - Start Brzeziny
Stal Głowno - Sokół II Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Pabianice - GLKS Dłutów
GKS Ksawerów - PTC Pabianice
LKS Sarnów - LKS Rosanów
Termy Uniejów - UKS SMS Łódź
Orzeł Parzęczew - KS II Kutno

Kolejka 17 - 28-29 marca

LKS Sarnów - UKS SMS Łódź
Orzeł Parzęczew - Widzew II Łódź
KS II Kutno - Termy Uniejów
LKS Rosanów - GKS Ksawerów
PTC Pabianice - Włókniarz Pabianice
GLKS Dłutów - Stal Głowno
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Zawisza Rzgów
Start Brzeziny - KKS Koluszki

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Widzew II Łódź - Start Brzeziny
KKS Koluszki - Sokół II Aleksandrów Łódzki
Zawisza Rzgów - GLKS Dłutów
Stal Głowno - PTC Pabianice
Włókniarz Pabianice - LKS Rosanów
GKS Ksawerów - UKS SMS Łódź
LKS Sarnów - KS II Kutno
Termy Uniejów - Orzeł Parzęczew

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Termy Uniejów - Widzew II Łódź
Orzeł Parzęczew - LKS Sarnów
KS II Kutno - GKS Ksawerów
UKS SMS Łódź - Włókniarz Pabianice
LKS Rosanów - Stal Głowno
PTC Pabianice - Zawisza Rzgów
GLKS Dłutów - KKS Koluszki
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Start Brzeziny

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Widzew II Łódź - Sokół II Aleksandrów Łódzki
Start Brzeziny - GLKS Dłutów
KKS Koluszki - PTC Pabianice
Zawisza Rzgów - LKS Rosanów
Stal Głowno - UKS SMS Łódź
Włókniarz Pabianice - KS II Kutno
GKS Ksawerów - Orzeł Parzęczew
LKS Sarnów - Termy Uniejów

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

LKS Sarnów - Widzew II Łódź
Termy Uniejów - GKS Ksawerów
Orzeł Parzęczew - Włókniarz Pabianice
KS II Kutno - Stal Głowno
UKS SMS Łódź - Zawisza Rzgów
LKS Rosanów - KKS Koluszki
PTC Pabianice - Start Brzeziny
GLKS Dłutów - Sokół II Aleksandrów Łódzki

Kolejka 22 - 2-3 maja

Widzew II Łódź - GLKS Dłutów
Sokół II Aleksandrów Łódzki - PTC Pabianice
Start Brzeziny - LKS Rosanów
KKS Koluszki - UKS SMS Łódź
Zawisza Rzgów - KS II Kutno
Stal Głowno - Orzeł Parzęczew
Włókniarz Pabianice - Termy Uniejów
GKS Ksawerów - LKS Sarnów

Kolejka 23 - 9-10 maja

GKS Ksawerów - Widzew II Łódź
LKS Sarnów - Włókniarz Pabianice
Termy Uniejów - Stal Głowno
Orzeł Parzęczew - Zawisza Rzgów
KS II Kutno - KKS Koluszki
UKS SMS Łódź - Start Brzeziny
LKS Rosanów - Sokół II Aleksandrów Łódzki
PTC Pabianice - GLKS Dłutów

Kolejka 24 - 16-17 maja

Widzew II Łódź - PTC Pabianice
GLKS Dłutów - LKS Rosanów
Sokół II Aleksandrów Łódzki - UKS SMS Łódź
Start Brzeziny - KS II Kutno
KKS Koluszki - Orzeł Parzęczew
Zawisza Rzgów - Termy Uniejów
Stal Głowno - LKS Sarnów
Włókniarz Pabianice - GKS Ksawerów

Kolejka 25 - 20 maja

Włókniarz Pabianice - Widzew II Łódź
GKS Ksawerów - Stal Głowno
LKS Sarnów - Zawisza Rzgów
Termy Uniejów - KKS Koluszki
Orzeł Parzęczew - Start Brzeziny
KS II Kutno - Sokół II Aleksandrów Łódzki
UKS SMS Łódź - GLKS Dłutów
LKS Rosanów - PTC Pabianice

Kolejka 26 - 23-24 maja

Widzew II Łódź - LKS Rosanów
PTC Pabianice - UKS SMS Łódź
GLKS Dłutów - KS II Kutno
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Orzeł Parzęczew
Start Brzeziny - Termy Uniejów
KKS Koluszki - LKS Sarnów
Zawisza Rzgów - GKS Ksawerów
Stal Głowno - Włókniarz Pabianice

Kolejka 27 - 30-31 maja

Stal Głowno - Widzew II Łódź
Włókniarz Pabianice - Zawisza Rzgów
GKS Ksawerów - KKS Koluszki
LKS Sarnów - Start Brzeziny
Termy Uniejów - Sokół II Aleksandrów Łódzki
Orzeł Parzęczew - GLKS Dłutów
KS II Kutno - PTC Pabianice
UKS SMS Łódź - LKS Rosanów

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Widzew II Łódź - UKS SMS Łódź
LKS Rosanów - KS II Kutno
PTC Pabianice - Orzeł Parzęczew
GLKS Dłutów - Termy Uniejów
Sokół II Aleksandrów Łódzki - LKS Sarnów
Start Brzeziny - GKS Ksawerów
KKS Koluszki - Włókniarz Pabianice
Zawisza Rzgów - Stal Głowno

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Zawisza Rzgów - Widzew II Łódź
Stal Głowno - KKS Koluszki
Włókniarz Pabianice - Start Brzeziny
GKS Ksawerów - Sokół II Aleksandrów Łódzki
LKS Sarnów - GLKS Dłutów
Termy Uniejów - PTC Pabianice
Orzeł Parzęczew - LKS Rosanów
KS II Kutno - UKS SMS Łódź

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Widzew II Łódź - KS II Kutno
UKS SMS Łódź - Orzeł Parzęczew
LKS Rosanów - Termy Uniejów
PTC Pabianice - LKS Sarnów
GLKS Dłutów - GKS Ksawerów
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Włókniarz Pabianice
Start Brzeziny - Stal Głowno
KKS Koluszki - Zawisza Rzgów

Baraże uzupełniające o udział w klasie okręgowej (Łódź)

IV liga 2019/2020 (łódzka)

Klasa okręgowa 2019/2020 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2019/2020 (Skierniewice)

Klasa A 2019/2020 (Łódź I)
Klasa A 2019/2020 (Łódź II)
Klasa A 2019/2020 (Łódź III)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas