[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2019/2020, grupa: Łódź I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KAS Konstantynów Łódzki 13 34 11 1 1 42-15 7 1 0 26-9 4 0 1 16-6
2.  AKS SMS Łódź 13 31 10 1 2 59-15 7 0 1 45-9 3 1 1 14-6
3.  Iskra Dobroń 13 30 10 0 3 63-14 7 0 0 49-4 3 0 3 14-10
4.  MKS 2000 Tuszyn 13 28 9 1 3 46-23 5 1 1 27-11 4 0 2 19-12
5.  Orzeł Kazimierz 13 23 7 2 4 35-32 4 1 2 19-16 3 1 2 16-16 1 1 0 1 0 3-3
6.  Sparta Łódź 13 23 7 2 4 36-24 2 2 3 14-17 5 0 1 22-7 1 1 0 1 0 3-3
7.  Nowosolna Łódź 13 22 7 1 5 40-33 2 1 2 13-13 5 0 3 27-20
8.  Orzeł Piątkowisko 13 15 5 0 8 30-47 2 0 4 17-20 3 0 4 13-27
9.  Włókniarz II Pabianice 13 13 4 1 8 25-45 1 0 3 5-9 3 1 5 20-36 1 3 1 0 0 4-3
10.  Jutrzenka Bychlew 13 13 4 1 8 21-40 0 1 5 7-17 4 0 3 14-23 1 0 0 0 1 3-4
11.  Husaria Rzgów 13 12 4 0 9 20-37 2 0 5 13-20 2 0 4 7-17
12.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 13 11 3 2 8 24-35 1 1 4 10-15 2 1 4 14-20
13.  Victoria Łódź 13 6 1 3 9 12-31 1 0 5 6-14 0 3 4 6-17
14.  Start Łódź 13 4 1 1 11 12-74 1 0 6 7-33 0 1 5 5-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KAS Konstantynów Łódzki    2-2 1-0 3-0 4-0 5-2 5-2 3-2 3-1 
 2 AKS SMS Łódź    5-1 0-2 4-2 5-2 7-0 4-2 7-0 13-0 
 3 Iskra Dobroń4-1     5-0 10-0 7-0 7-2 3-0 13-1 
 4 MKS 2000 Tuszyn2-0     4-1 3-5 8-1 3-0* 3-3 4-1 
 5 Orzeł Kazimierz0-5 3-2     2-4 3-2 6-0 3-1 2-2 
 6 Sparta Łódź2-1 0-4 1-5 3-3     0-3 7-0 1-1 
 7 Nowosolna Łódź    3-1 0-5 1-2 6-2 3-3 
 8 Orzeł Piątkowisko0-5 3-7 1-2     3-5 3-1 7-0 
 9 Włókniarz II Pabianice1-2 2-5     1-2 1-0 
 10 Jutrzenka Bychlew1-2 2-6 0-3 3-4     0-1 1-1 
 11 Husaria Rzgów0-3 6-1 3-5 1-4 0-4 2-3     1-0 
 12 Włókniarz Konstantynów Łódzki1-2 0-2 2-6 2-2 0-3 5-0     
 13 Victoria Łódź0-2 1-4 1-3 1-2 1-2     2-1 
 14 Start Łódź0-6 0-7 1-9 1-2 3-4 1-0 1-5     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Start Łódź 1-9 Nowosolna Łódź 4 września, 18:00
Sparta Łódź 2-1 AKS SMS Łódź 5 września, 20:30
Iskra Dobroń 3-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 25 sierpnia, 17:00
Husaria Rzgów 1-0 Victoria Łódź 24 sierpnia, 15:00
Orzeł Kazimierz 6-0 Jutrzenka Bychlew 24 sierpnia, 17:00
KAS Konstantynów Łódzki 5-2 Orzeł Piątkowisko 22 sierpnia, 20:00
MKS 2000 Tuszyn 8-1 Włókniarz II Pabianice 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Nowosolna Łódź 0-5 Włókniarz II Pabianice 31 sierpnia, 16:00
Orzeł Piątkowisko 3-7 MKS 2000 Tuszyn 31 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Bychlew 1-2 KAS Konstantynów Łódzki 31 sierpnia, 16:00
Victoria Łódź 1-3 Orzeł Kazimierz 1 września, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 5-0 Husaria Rzgów 31 sierpnia, 17:00
AKS SMS Łódź 5-1 Iskra Dobroń 31 sierpnia, 17:00
Start Łódź 0-7 Sparta Łódź 31 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Sparta Łódź 0-3 Nowosolna Łódź 8 września, 19:00
Iskra Dobroń 13-1 Start Łódź 8 września, 11:00
Husaria Rzgów 0-3 AKS SMS Łódź 8 września, 17:00
Orzeł Kazimierz 3-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 7 września, 13:00
KAS Konstantynów Łódzki 3-1 Victoria Łódź 8 września, 19:00
MKS 2000 Tuszyn 3-0 Jutrzenka Bychlew 7 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-0
Włókniarz II Pabianice 2-5 Orzeł Piątkowisko 8 września, 17:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Nowosolna Łódź 3-1 Orzeł Piątkowisko 13 września, 17:30
Jutrzenka Bychlew 3-4 Włókniarz II Pabianice 12 września, 18:00
Victoria Łódź 1-4 MKS 2000 Tuszyn 14 września, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-2 KAS Konstantynów Łódzki 14 września, 17:00
AKS SMS Łódź 4-2 Orzeł Kazimierz 14 września, 17:00
Start Łódź 1-0 Husaria Rzgów 14 września, 15:00
Sparta Łódź 0-4 Iskra Dobroń 15 września, 15:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Iskra Dobroń 5-0 Nowosolna Łódź 21 września, 15:30
Husaria Rzgów 1-4 Sparta Łódź 22 września, 19:00
Orzeł Kazimierz 2-2 Start Łódź 21 września, 15:00
KAS Konstantynów Łódzki 2-2 AKS SMS Łódź 23 września, 20:00
w pierwotnym terminie (20 września, 19:00) odwołany
MKS 2000 Tuszyn 3-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 21 września, 16:00
Włókniarz II Pabianice 1-0 Victoria Łódź 22 września, 16:00
Orzeł Piątkowisko 3-5 Jutrzenka Bychlew 19 września, 16:30

Kolejka 6 - 28-29 września

Nowosolna Łódź 1-2 Jutrzenka Bychlew 28 września, 16:00
Victoria Łódź 1-2 Orzeł Piątkowisko 28 września, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-2 Włókniarz II Pabianice 28 września, 17:00
AKS SMS Łódź 0-2 MKS 2000 Tuszyn 28 września, 16:00
Start Łódź 0-6 KAS Konstantynów Łódzki 28 września, 15:00
Sparta Łódź 3-3 Orzeł Kazimierz 29 września, 19:00
Iskra Dobroń 7-2 Husaria Rzgów 28 września, 15:30

Kolejka 7 - 5-6 października

Husaria Rzgów 0-4 Nowosolna Łódź 4 października, 20:30
Orzeł Kazimierz 3-2 Iskra Dobroń 5 października, 15:00
KAS Konstantynów Łódzki 3-0 Sparta Łódź 4 października, 20:30
MKS 2000 Tuszyn 4-1 Start Łódź 5 października, 16:00
Orzeł Piątkowisko 3-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 6 października, 15:30
Jutrzenka Bychlew 1-1 Victoria Łódź 5 października, 16:00
AKS SMS Łódź 4-2 Włókniarz II Pabianice 9 października, 20:00
w pierwotnym terminie (6 października, 16:00) w Pabianicach odwołany

Kolejka 8 - 12-13 października

Nowosolna Łódź 3-3 Victoria Łódź 12 października, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-3 Jutrzenka Bychlew 12 października, 16:00
AKS SMS Łódź 7-0 Orzeł Piątkowisko 12 października, 17:00
Start Łódź 1-2 Włókniarz II Pabianice 12 października, 15:00
Sparta Łódź 1-5 MKS 2000 Tuszyn 13 października, 20:00
Iskra Dobroń 4-1 KAS Konstantynów Łódzki 12 października, 15:00
Husaria Rzgów 3-5 Orzeł Kazimierz 11 października, 20:30

Kolejka 9 - 19-20 października

Orzeł Kazimierz 2-4 Nowosolna Łódź 23 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (19 października, 15:00) odwołany
KAS Konstantynów Łódzki 3-2 Husaria Rzgów 18 października, 20:30
MKS 2000 Tuszyn 2-0 Iskra Dobroń 19 października, 15:00
Włókniarz II Pabianice 1-2 Sparta Łódź 20 października, 15:00
Orzeł Piątkowisko 7-0 Start Łódź 19 października, 14:00
Jutrzenka Bychlew 2-6 AKS SMS Łódź 19 października, 15:30
Victoria Łódź 1-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 19 października, 17:00

Kolejka 10 - 26-27 października

Nowosolna Łódź 6-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 26 października, 15:00
AKS SMS Łódź 7-0 Victoria Łódź 26 października, 17:00
Start Łódź 3-4 Jutrzenka Bychlew 26 października, 14:30
Sparta Łódź 7-0 Orzeł Piątkowisko 26 października, 19:00
Iskra Dobroń 10-0 Włókniarz II Pabianice 26 października, 15:00
Husaria Rzgów 6-1 MKS 2000 Tuszyn 25 października, 20:30
Orzeł Kazimierz 0-5 KAS Konstantynów Łódzki 26 października, 15:00

Kolejka 11 - 2-3 listopada

KAS Konstantynów Łódzki 4-0 Nowosolna Łódź 31 października, 20:30
MKS 2000 Tuszyn 4-1 Orzeł Kazimierz 2 listopada, 14:00
Włókniarz II Pabianice 1-2 Husaria Rzgów 3 listopada, 14:00
Orzeł Piątkowisko 0-5 Iskra Dobroń 2 listopada, 14:00
Jutrzenka Bychlew 0-3 Sparta Łódź 2 listopada, 13:30
Victoria Łódź 2-1 Start Łódź 2 listopada, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-2 AKS SMS Łódź 30 października, 17:00

Kolejka 12 - 9-10 listopada

Start Łódź 1-5 Włókniarz Konstantynów Łódzki 9 listopada, 13:30
Sparta Łódź 1-1 Victoria Łódź 8 listopada, 21:00
Iskra Dobroń 7-0 Jutrzenka Bychlew 9 listopada, 13:00
Husaria Rzgów 2-3 Orzeł Piątkowisko 8 listopada, 20:30
Orzeł Kazimierz 3-2 Włókniarz II Pabianice 9 listopada, 13:00
KAS Konstantynów Łódzki 1-0 MKS 2000 Tuszyn 9 listopada, 15:00
AKS SMS Łódź 5-2 Nowosolna Łódź 6 listopada, 20:00

Kolejka 13 - 16-17 listopada

MKS 2000 Tuszyn 3-5 Nowosolna Łódź 16 listopada, 13:30
Orzeł Piątkowisko 1-2 Orzeł Kazimierz 16 listopada, 13:30
Jutrzenka Bychlew 0-1 Husaria Rzgów 16 listopada, 13:00
Victoria Łódź 0-2 Iskra Dobroń 16 listopada, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-6 Sparta Łódź 16 listopada, 15:00
AKS SMS Łódź 13-0 Start Łódź 16 listopada, 16:00
KAS Konstantynów Łódzki 5-2 Włókniarz II Pabianice 15 listopada, 20:30

Kolejka 14

Nowosolna Łódź - Start Łódź
AKS SMS Łódź - Sparta Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Iskra Dobroń
Victoria Łódź - Husaria Rzgów
Jutrzenka Bychlew - Orzeł Kazimierz
Orzeł Piątkowisko - KAS Konstantynów Łódzki
Włókniarz II Pabianice - MKS 2000 Tuszyn

Kolejka 15

Włókniarz II Pabianice - Nowosolna Łódź
MKS 2000 Tuszyn - Orzeł Piątkowisko
KAS Konstantynów Łódzki - Jutrzenka Bychlew
Orzeł Kazimierz - Victoria Łódź
Husaria Rzgów - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Iskra Dobroń - AKS SMS Łódź
Sparta Łódź - Start Łódź

Kolejka 16

Nowosolna Łódź - Sparta Łódź
Start Łódź - Iskra Dobroń
AKS SMS Łódź - Husaria Rzgów
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Orzeł Kazimierz
Victoria Łódź - KAS Konstantynów Łódzki
Jutrzenka Bychlew - MKS 2000 Tuszyn
Orzeł Piątkowisko - Włókniarz II Pabianice

Kolejka 17

Orzeł Piątkowisko - Nowosolna Łódź
Włókniarz II Pabianice - Jutrzenka Bychlew
MKS 2000 Tuszyn - Victoria Łódź
KAS Konstantynów Łódzki - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Orzeł Kazimierz - AKS SMS Łódź
Husaria Rzgów - Start Łódź
Iskra Dobroń - Sparta Łódź

Kolejka 18

Nowosolna Łódź - Iskra Dobroń
Sparta Łódź - Husaria Rzgów
Start Łódź - Orzeł Kazimierz
AKS SMS Łódź - KAS Konstantynów Łódzki
Włókniarz Konstantynów Łódzki - MKS 2000 Tuszyn
Victoria Łódź - Włókniarz II Pabianice
Jutrzenka Bychlew - Orzeł Piątkowisko

Kolejka 19

Jutrzenka Bychlew - Nowosolna Łódź
Orzeł Piątkowisko - Victoria Łódź
Włókniarz II Pabianice - Włókniarz Konstantynów Łódzki
MKS 2000 Tuszyn - AKS SMS Łódź
KAS Konstantynów Łódzki - Start Łódź
Orzeł Kazimierz - Sparta Łódź
Husaria Rzgów - Iskra Dobroń

Kolejka 20

Włókniarz II Pabianice - AKS SMS Łódź
Nowosolna Łódź - Husaria Rzgów
Iskra Dobroń - Orzeł Kazimierz
Sparta Łódź - KAS Konstantynów Łódzki
Start Łódź - MKS 2000 Tuszyn
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Orzeł Piątkowisko
Victoria Łódź - Jutrzenka Bychlew

Kolejka 21

Victoria Łódź - Nowosolna Łódź
Jutrzenka Bychlew - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Orzeł Piątkowisko - AKS SMS Łódź
Włókniarz II Pabianice - Start Łódź
MKS 2000 Tuszyn - Sparta Łódź
KAS Konstantynów Łódzki - Iskra Dobroń
Orzeł Kazimierz - Husaria Rzgów

Kolejka 22

Nowosolna Łódź - Orzeł Kazimierz
Husaria Rzgów - KAS Konstantynów Łódzki
Iskra Dobroń - MKS 2000 Tuszyn
Sparta Łódź - Włókniarz II Pabianice
Start Łódź - Orzeł Piątkowisko
AKS SMS Łódź - Jutrzenka Bychlew
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Victoria Łódź

Kolejka 23

Włókniarz Konstantynów Łódzki - Nowosolna Łódź
Victoria Łódź - AKS SMS Łódź
Jutrzenka Bychlew - Start Łódź
Orzeł Piątkowisko - Sparta Łódź
Włókniarz II Pabianice - Iskra Dobroń
MKS 2000 Tuszyn - Husaria Rzgów
KAS Konstantynów Łódzki - Orzeł Kazimierz

Kolejka 24

Nowosolna Łódź - KAS Konstantynów Łódzki
Orzeł Kazimierz - MKS 2000 Tuszyn
Husaria Rzgów - Włókniarz II Pabianice
Iskra Dobroń - Orzeł Piątkowisko
Sparta Łódź - Jutrzenka Bychlew
Start Łódź - Victoria Łódź
AKS SMS Łódź - Włókniarz Konstantynów Łódzki

Kolejka 25

Nowosolna Łódź - AKS SMS Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Start Łódź
Victoria Łódź - Sparta Łódź
Jutrzenka Bychlew - Iskra Dobroń
Orzeł Piątkowisko - Husaria Rzgów
Włókniarz II Pabianice - Orzeł Kazimierz
MKS 2000 Tuszyn - KAS Konstantynów Łódzki

Kolejka 26

Włókniarz II Pabianice - KAS Konstantynów Łódzki
Nowosolna Łódź - MKS 2000 Tuszyn
Orzeł Kazimierz - Orzeł Piątkowisko
Husaria Rzgów - Jutrzenka Bychlew
Iskra Dobroń - Victoria Łódź
Sparta Łódź - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Start Łódź - AKS SMS Łódź

Klasa okręgowa 2019/2020 (Łódź)

Klasa A 2019/2020 (Łódź II)
Klasa A 2019/2020 (Łódź III)

Klasa B 2019/2020 (Łódź I)
Klasa B 2019/2020 (Łódź II)
Klasa B 2019/2020 (Łódź III)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas