[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Łódź II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Łęczyca 5 15 5 0 0 41-5 3 0 0 20-5 2 0 0 21-0
2.  LKS Dąbrówka 5 15 5 0 0 26-7 2 0 0 16-4 3 0 0 10-3
3.  Kanarki Małachowice 4 9 3 0 1 30-8 2 0 0 13-2 1 0 1 17-6
4.  Zryw Śliwniki 5 9 3 0 2 16-14 2 0 1 9-7 1 0 1 7-7
5.  Orzeł Wróblew 5 7 2 1 2 18-17 1 1 1 10-8 1 0 1 8-9
6.  Iskra Góra Świętej Małgorzaty 5 6 2 0 3 12-22 2 0 0 9-2 0 0 3 3-20
7.  LKS Modlna 4 4 1 1 2 9-10 0 0 2 3-7 1 1 0 6-3
8.  GKS Byszew 5 3 1 0 4 10-25 0 0 2 1-9 1 0 2 9-16
9.  Santos Czerchów 4 0 0 0 4 11-20 0 0 2 8-11 0 0 2 3-9
10.  Sokół Skromnica 4 0 0 0 4 2-47 0 0 2 0-31 0 0 2 2-16

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Górnik Łęczyca    6-2 5-3 9-0 
 2 LKS Dąbrówka    5-3 11-1 
 3 Kanarki Małachowice    6-0 7-2 
 4 Zryw Śliwniki2-3     5-3 2-1 
 5 Orzeł Wróblew0-4     2-2 8-2 
 6 Iskra Góra Świętej Małgorzaty    4-1 5-1 
 7 LKS Modlna1-3 2-4     
 8 GKS Byszew0-5 1-4     
 9 Santos Czerchów4-5 4-6     
 10 Sokół Skromnica0-16 0-15     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Zryw Śliwniki 2-3 LKS Dąbrówka 25 sierpnia, 11:00
Orzeł Wróblew 8-2 GKS Byszew 25 sierpnia, 12:00
LKS Modlna - Kanarki Małachowice 25 sierpnia, 13:00
nie odbył się z powodu braku sędziów
Santos Czerchów - Sokół Skromnica 27 października, 11:00
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 11:00) odwołany
Górnik Łęczyca 9-0 Iskra Góra Świętej Małgorzaty 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

LKS Dąbrówka 5-3 Iskra Góra Świętej Małgorzaty 1 września, 11:00
Sokół Skromnica 0-16 Górnik Łęczyca 1 września, 12:00
Kanarki Małachowice 7-2 Santos Czerchów 1 września, 11:00
GKS Byszew 1-4 LKS Modlna 1 września, 13:00
Zryw Śliwniki 5-3 Orzeł Wróblew 1 września, 11:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Orzeł Wróblew 0-4 LKS Dąbrówka 8 września, 12:00
LKS Modlna 2-4 Zryw Śliwniki 8 września, 11:00
Santos Czerchów 4-6 GKS Byszew 8 września, 11:00
Górnik Łęczyca 6-2 Kanarki Małachowice 7 września, 17:00
Iskra Góra Świętej Małgorzaty 5-1 Sokół Skromnica 8 września, 11:00

Kolejka 4 - 14-15 września

LKS Dąbrówka 11-1 Sokół Skromnica 15 września, 11:00
Kanarki Małachowice 6-0 Iskra Góra Świętej Małgorzaty 15 września, 11:00
GKS Byszew 0-5 Górnik Łęczyca 15 września, 13:00
Zryw Śliwniki 2-1 Santos Czerchów 15 września, 11:00
Orzeł Wróblew 2-2 LKS Modlna 15 września, 12:00

Kolejka 5 - 21-22 września

LKS Modlna 1-3 LKS Dąbrówka 22 września, 11:00
Santos Czerchów 4-5 Orzeł Wróblew 22 września, 11:00
Górnik Łęczyca 5-3 Zryw Śliwniki 21 września, 16:00
Iskra Góra Świętej Małgorzaty 4-1 GKS Byszew 21 września, 16:00
Sokół Skromnica 0-15 Kanarki Małachowice 22 września, 12:00

Kolejka 6 - 28-29 września

LKS Dąbrówka - Kanarki Małachowice 29 września, 11:00
GKS Byszew - Sokół Skromnica 28 września, 15:00
Zryw Śliwniki - Iskra Góra Świętej Małgorzaty 28 września, 15:00
Orzeł Wróblew - Górnik Łęczyca 29 września, 12:00
LKS Modlna - Santos Czerchów 29 września, 11:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Santos Czerchów - LKS Dąbrówka
Górnik Łęczyca - LKS Modlna
Iskra Góra Świętej Małgorzaty - Orzeł Wróblew
Sokół Skromnica - Zryw Śliwniki
Kanarki Małachowice - GKS Byszew

Kolejka 8 - 12-13 października

LKS Dąbrówka - GKS Byszew
Zryw Śliwniki - Kanarki Małachowice
Orzeł Wróblew - Sokół Skromnica
LKS Modlna - Iskra Góra Świętej Małgorzaty
Santos Czerchów - Górnik Łęczyca

Kolejka 9 - 19-20 października

Górnik Łęczyca - LKS Dąbrówka
Iskra Góra Świętej Małgorzaty - Santos Czerchów
Sokół Skromnica - LKS Modlna
Kanarki Małachowice - Orzeł Wróblew
GKS Byszew - Zryw Śliwniki

Kolejka 10

LKS Dąbrówka - Zryw Śliwniki
GKS Byszew - Orzeł Wróblew
Kanarki Małachowice - LKS Modlna
Sokół Skromnica - Santos Czerchów
Iskra Góra Świętej Małgorzaty - Górnik Łęczyca

Kolejka 11

Iskra Góra Świętej Małgorzaty - LKS Dąbrówka
Górnik Łęczyca - Sokół Skromnica
Santos Czerchów - Kanarki Małachowice
LKS Modlna - GKS Byszew
Orzeł Wróblew - Zryw Śliwniki

Kolejka 12

LKS Dąbrówka - Orzeł Wróblew
Zryw Śliwniki - LKS Modlna
GKS Byszew - Santos Czerchów
Kanarki Małachowice - Górnik Łęczyca
Sokół Skromnica - Iskra Góra Świętej Małgorzaty

Kolejka 13

Sokół Skromnica - LKS Dąbrówka
Iskra Góra Świętej Małgorzaty - Kanarki Małachowice
Górnik Łęczyca - GKS Byszew
Santos Czerchów - Zryw Śliwniki
LKS Modlna - Orzeł Wróblew

Kolejka 14

LKS Dąbrówka - LKS Modlna
Orzeł Wróblew - Santos Czerchów
Zryw Śliwniki - Górnik Łęczyca
GKS Byszew - Iskra Góra Świętej Małgorzaty
Kanarki Małachowice - Sokół Skromnica

Kolejka 15

Kanarki Małachowice - LKS Dąbrówka
Sokół Skromnica - GKS Byszew
Iskra Góra Świętej Małgorzaty - Zryw Śliwniki
Górnik Łęczyca - Orzeł Wróblew
Santos Czerchów - LKS Modlna

Kolejka 16

LKS Dąbrówka - Santos Czerchów
LKS Modlna - Górnik Łęczyca
Orzeł Wróblew - Iskra Góra Świętej Małgorzaty
Zryw Śliwniki - Sokół Skromnica
GKS Byszew - Kanarki Małachowice

Kolejka 17

GKS Byszew - LKS Dąbrówka
Kanarki Małachowice - Zryw Śliwniki
Sokół Skromnica - Orzeł Wróblew
Iskra Góra Świętej Małgorzaty - LKS Modlna
Górnik Łęczyca - Santos Czerchów

Kolejka 18

LKS Dąbrówka - Górnik Łęczyca
Santos Czerchów - Iskra Góra Świętej Małgorzaty
LKS Modlna - Sokół Skromnica
Orzeł Wróblew - Kanarki Małachowice
Zryw Śliwniki - GKS Byszew

Klasa A 2019/2020 (Łódź I)
Klasa A 2019/2020 (Łódź II)
Klasa A 2019/2020 (Łódź III)

Klasa B 2019/2020 (Łódź I)
Klasa B 2019/2020 (Łódź III)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas