[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Łódź
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Boruta Zgierz 26 62 19 5 2 81-26 9 3 1 36-14 10 2 1 45-12
2.  Stal Głowno 26 58 18 4 4 75-32 9 2 2 44-16 9 2 2 31-16
3.  PTC Pabianice 26 48 14 6 6 66-41 5 4 4 27-23 9 2 2 39-18
4.  Orzeł Parzęczew 26 46 14 4 8 64-48 7 3 3 32-20 7 1 5 32-28
5.  Sokół II Aleksandrów Łódzki 26 45 14 3 9 49-41 8 2 3 29-17 6 1 6 20-24
6.  Górnik Łęczyca 26 42 11 9 6 56-38 6 3 4 26-17 5 6 2 30-21 2 6 2 0 0 4-2
7.  UKS SMS Łódź 26 42 13 3 10 65-41 6 2 5 40-19 7 1 5 25-22 2 0 0 0 2 2-4
8.  Włókniarz Pabianice 26 39 10 9 7 42-27 6 4 3 26-14 4 5 4 16-13
9.  LKS Rosanów 26 32 9 5 12 39-42 4 3 6 19-22 5 2 6 20-20
10.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 26 31 8 7 11 37-48 3 3 7 15-26 5 4 4 22-22
11.  Termy Uniejów 26 30 8 6 12 50-70 5 3 5 30-36 3 3 7 20-34
12.  GKS Bedlno 26 29 8 5 13 39-46 6 2 5 24-22 2 3 8 15-24
13.  GLKS Dłutów 25 24 6 6 13 34-68 4 2 7 18-33 2 4 6 16-35
14.  Zawisza II Rzgów 26 23 6 5 15 30-59 5 2 6 18-26 1 3 9 12-33
15.  Start Brzeziny 25 20 5 5 15 30-63 2 2 8 11-30 3 3 7 19-33
16.  Polonia Andrzejów (Łódź) 26 7 1 4 21 21-88 1 3 9 13-35 0 1 12 8-53
Polonia Andrzejów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Boruta Zgierz    3-0 1-1 3-0 1-1 4-0 1-2 0-0 3-2 5-3 4-1 3-2 3-1 5-1 
 2 Stal Głowno0-5     4-4 0-1 5-1 1-1 7-0 1-0 3-0 3-2 3-1 7-0 6-1 4-0 
 3 PTC Pabianice2-4 2-4     3-0 1-2 2-2 2-2 3-3 1-1 2-1 3-2 2-0 1-2 3-0* 
 4 Orzeł Parzęczew3-2 1-1 1-5     3-1 1-2 2-0 1-0 9-1 4-1 2-2 1-1 1-4 3-0* 
 5 Sokół II Aleksandrów Łódzki1-4 0-2 1-0 4-2     2-2 2-0 3-1 5-0 3-1 2-1 1-1 2-3 3-0* 
 6 Górnik Łęczyca4-1 1-3 2-4 1-2     1-0 0-0 0-1 1-1 2-1 1-1 3-1 4-1 6-1 
 7 UKS SMS Łódź1-3 1-4 1-2 5-0 2-3     0-1 3-2 1-1 3-1 0-0 6-1 8-1 9-0 
 8 Włókniarz Pabianice0-0 1-3 2-2 5-2 1-2 3-1     1-0 3-0 4-0 0-3 1-1 0-0 5-0 
 9 LKS Rosanów2-4 0-3 1-2 1-0 0-1 1-4 1-1     1-2 2-0 2-2 1-1 3-0 4-2 
 10 Włókniarz Konstantynów Łódzki0-3 1-2 1-3 3-6 0-3 1-1 1-2 1-0     3-3 1-0 0-2 2-0 1-1 
 11 Termy Uniejów2-2 2-4 5-4 2-1 0-7 2-2 0-2 0-5     2-4 6-0 3-1 2-2 4-2 
 12 GKS Bedlno1-6 3-2 3-0 0-1 2-2 1-1 0-1 1-2 3-1 2-4     3-2 2-0 3-0* 
 13 GLKS Dłutów0-4 0-4 0-5 1-3 2-1 3-5 0-2 1-1 1-3 1-1     1-0 4-3 4-1 
 14 Zawisza II Rzgów0-3 0-5 0-0 2-5 3-2 0-5 4-3 0-1 1-1 1-0 0-1     4-0 3-0* 
 15 Start Brzeziny0-5 2-3 0-4 0-3 1-1 1-4 2-1 1-4 1-2 1-2 0-0 2-1     
 16 Polonia Andrzejów (Łódź)0-3* 1-1 1-3 3-5 1-4 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 3-0 0-3* 1-1 3-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Polonia Andrzejów (Łódź) 1-4 Sokół II Aleksandrów Łódzki 21 sierpnia, 16:00
GKS Bedlno 0-1 Włókniarz Pabianice 20 sierpnia, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-0 Start Brzeziny 20 sierpnia, 17:00
Termy Uniejów 0-2 LKS Rosanów 19 sierpnia, 19:00
Górnik Łęczyca 4-1 Stal Głowno 20 sierpnia, 17:00
PTC Pabianice 3-2 GLKS Dłutów 20 sierpnia, 17:00
Boruta Zgierz 1-1 Orzeł Parzęczew 20 sierpnia, 16:00
Zawisza II Rzgów 3-2 UKS SMS Łódź 17 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Zawisza II Rzgów 0-5 Orzeł Parzęczew 28 sierpnia, 11:00
GLKS Dłutów 0-4 Boruta Zgierz 27 sierpnia, 17:00
Stal Głowno 4-4 PTC Pabianice 27 sierpnia, 17:00
LKS Rosanów 1-4 Górnik Łęczyca 27 sierpnia, 17:00
Start Brzeziny 1-2 Termy Uniejów 27 sierpnia, 16:00
Włókniarz Pabianice 3-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 12 października, 15:30
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 17:30) odwołany
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-1 GKS Bedlno 27 sierpnia, 16:00
UKS SMS Łódź 9-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Polonia Andrzejów (Łódź) 1-1 Zawisza II Rzgów 31 sierpnia, 17:00
GKS Bedlno 1-1 UKS SMS Łódź 31 sierpnia, 17:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-3 Sokół II Aleksandrów Łódzki 31 sierpnia, 18:00
Termy Uniejów 2-2 Włókniarz Pabianice 31 sierpnia, 19:00
Górnik Łęczyca 4-1 Start Brzeziny 31 sierpnia, 18:00
PTC Pabianice 2-2 LKS Rosanów 31 sierpnia, 17:00
Boruta Zgierz 3-0 Stal Głowno 31 sierpnia, 18:00
Orzeł Parzęczew 2-2 GLKS Dłutów 31 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 3-4 września

Zawisza II Rzgów 0-1 GLKS Dłutów 4 września, 11:00
Stal Głowno 0-1 Orzeł Parzęczew 3 września, 17:00
LKS Rosanów 2-4 Boruta Zgierz 3 września, 17:00
Start Brzeziny 0-4 PTC Pabianice 3 września, 18:00
Włókniarz Pabianice 3-1 Górnik Łęczyca 3 września, 16:30
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-1 Termy Uniejów 3 września, 12:00
UKS SMS Łódź 1-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 4 września, 13:30
Polonia Andrzejów (Łódź) 3-0 GKS Bedlno 4 września, 14:30

Kolejka 5 - 10-11 września

GKS Bedlno 2-0 Zawisza II Rzgów 10 września, 16:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 10 września, 17:00
Termy Uniejów 0-7 UKS SMS Łódź 9 września, 19:00
Górnik Łęczyca 1-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 10 września, 17:00
PTC Pabianice 2-2 Włókniarz Pabianice 10 września, 16:00
Boruta Zgierz 3-1 Start Brzeziny 10 września, 16:00
Orzeł Parzęczew 1-0 LKS Rosanów 9 września, 17:00
GLKS Dłutów 0-4 Stal Głowno 10 września, 17:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Zawisza II Rzgów 0-3 Stal Głowno 18 września, 11:00
LKS Rosanów 2-2 GLKS Dłutów 17 września, 17:00
Start Brzeziny 0-3 Orzeł Parzęczew 17 września, 16:00
Włókniarz Pabianice 0-0 Boruta Zgierz 17 września, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-0 PTC Pabianice 18 września, 15:00
UKS SMS Łódź 2-3 Górnik Łęczyca 18 września, 11:00
GKS Bedlno 3-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 17 września, 16:00
Termy Uniejów 4-2 Polonia Andrzejów (Łódź) 26 listopada, 17:00
w pierwotnym terminie (18 września, 16:00) w Łodzi; na stadionie Polonii Andrzejów odwołany na wniosek gości

Kolejka 7 - 24-25 września

Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-2 Zawisza II Rzgów 24 września, 16:00
Termy Uniejów 2-4 GKS Bedlno 23 września, 19:00
Górnik Łęczyca 6-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 24 września, 16:30
PTC Pabianice 1-2 UKS SMS Łódź 24 września, 16:00
Boruta Zgierz 3-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 24 września, 16:00
Orzeł Parzęczew 2-0 Włókniarz Pabianice 28 września, 16:30
GLKS Dłutów 4-3 Start Brzeziny 24 września, 16:00
Stal Głowno 3-0 LKS Rosanów 24 września, 16:30

Kolejka 8 - 1-2 października

Zawisza II Rzgów 4-3 LKS Rosanów 2 października, 11:00
Start Brzeziny 2-3 Stal Głowno 1 października, 16:00
Włókniarz Pabianice 1-1 GLKS Dłutów 1 października, 15:30
Sokół II Aleksandrów Łódzki 4-2 Orzeł Parzęczew 2 października, 15:00
UKS SMS Łódź 1-3 Boruta Zgierz 2 października, 11:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-3 PTC Pabianice 2 października, 15:30
GKS Bedlno 2-2 Górnik Łęczyca 1 października, 15:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-3 Termy Uniejów 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Termy Uniejów 3-1 Zawisza II Rzgów 7 października, 19:00
Górnik Łęczyca 1-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 8 października, 15:30
PTC Pabianice 2-1 GKS Bedlno 8 października, 15:30
Boruta Zgierz 5-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 8 października, 15:30
Orzeł Parzęczew 1-2 UKS SMS Łódź 8 października, 14:00
GLKS Dłutów 2-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 8 października, 15:30
Stal Głowno 1-0 Włókniarz Pabianice 8 października, 15:30
LKS Rosanów 3-0 Start Brzeziny 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Zawisza II Rzgów 4-0 Start Brzeziny 16 października, 11:00
Włókniarz Pabianice 1-0 LKS Rosanów 15 października, 14:15
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-2 Stal Głowno 16 października, 14:00
UKS SMS Łódź 6-1 GLKS Dłutów 16 października, 13:30
Polonia Andrzejów (Łódź) 3-5 Orzeł Parzęczew 16 października, 15:00
GKS Bedlno 1-6 Boruta Zgierz 15 października, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-3 PTC Pabianice 15 października, 15:00
Termy Uniejów 2-1 Górnik Łęczyca 14 października, 19:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Górnik Łęczyca 3-1 Zawisza II Rzgów 22 października, 15:00
PTC Pabianice 1-1 Termy Uniejów 22 października, 15:00
Boruta Zgierz 3-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 22 października, 15:00
Orzeł Parzęczew 4-1 GKS Bedlno 22 października, 15:00
GLKS Dłutów 4-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 22 października, 15:00
Stal Głowno 7-0 UKS SMS Łódź 22 października, 15:00
LKS Rosanów 0-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 22 października, 15:00
Start Brzeziny 2-1 Włókniarz Pabianice 22 października, 14:30

Kolejka 12 - 29-30 października

Zawisza II Rzgów 0-5 Włókniarz Pabianice 30 października, 11:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-3 Start Brzeziny 30 października, 15:00
UKS SMS Łódź 3-2 LKS Rosanów 29 października, 13:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-1 Stal Głowno 30 października, 13:00
GKS Bedlno 3-2 GLKS Dłutów 29 października, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-6 Orzeł Parzęczew 29 października, 14:00
Termy Uniejów 2-2 Boruta Zgierz 28 października, 19:00
Górnik Łęczyca 1-3 PTC Pabianice 29 października, 15:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

PTC Pabianice 2-0 Zawisza II Rzgów 5 listopada, 13:00
Boruta Zgierz 1-1 Górnik Łęczyca 5 listopada, 14:00
Orzeł Parzęczew 9-1 Termy Uniejów 5 listopada, 14:00
GLKS Dłutów 1-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 listopada, 14:00
Stal Głowno 3-1 GKS Bedlno 5 listopada, 14:00
LKS Rosanów 4-2 Polonia Andrzejów (Łódź) 5 listopada, 14:00
Start Brzeziny 1-4 UKS SMS Łódź 5 listopada, 14:00
Włókniarz Pabianice 1-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 5 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Zawisza II Rzgów 0-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 13 listopada, 11:00
UKS SMS Łódź 0-1 Włókniarz Pabianice 13 listopada, 13:30
Polonia Andrzejów (Łódź) 3-3 Start Brzeziny 13 listopada, 13:30
GKS Bedlno 1-2 LKS Rosanów 12 listopada, 14:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-2 Stal Głowno 12 listopada, 14:00
Termy Uniejów 6-0 GLKS Dłutów 10 listopada, 19:00
Górnik Łęczyca 2-4 Orzeł Parzęczew 12 listopada, 14:00
PTC Pabianice 2-4 Boruta Zgierz 12 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Boruta Zgierz 3-2 Zawisza II Rzgów 19 listopada, 14:00
Orzeł Parzęczew 1-5 PTC Pabianice 20 listopada, 14:00
GLKS Dłutów 3-5 Górnik Łęczyca 19 listopada, 13:00
Stal Głowno 3-2 Termy Uniejów 19 listopada, 14:00
LKS Rosanów 1-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 19 listopada, 14:00
Start Brzeziny 0-0 GKS Bedlno 19 listopada, 14:00
Włókniarz Pabianice 5-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 19 listopada, 13:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-0 UKS SMS Łódź 19 listopada, 17:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

UKS SMS Łódź 8-1 Zawisza II Rzgów 19 marca, 11:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-0 Polonia Andrzejów (Łódź)
(wo)
Włókniarz Pabianice 0-3 GKS Bedlno 18 marca, 15:00
Start Brzeziny 1-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 18 marca, 14:00
LKS Rosanów 2-0 Termy Uniejów 18 marca, 15:00
Stal Głowno 1-1 Górnik Łęczyca 18 marca, 14:00
GLKS Dłutów 0-5 PTC Pabianice 18 marca, 15:30
Orzeł Parzęczew 3-2 Boruta Zgierz 18 marca, 14:00

Kolejka 17 - 25-26 marca

Orzeł Parzęczew 1-1 Zawisza II Rzgów 25 marca, 15:00
Boruta Zgierz 4-1 GLKS Dłutów 25 marca, 15:30
PTC Pabianice 2-4 Stal Głowno 25 marca, 15:00
Górnik Łęczyca 0-1 LKS Rosanów 25 marca, 15:30
Termy Uniejów 2-2 Start Brzeziny 24 marca, 18:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 Włókniarz Pabianice 25 marca, 15:00
GKS Bedlno 0-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 26 marca, 14:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-3 UKS SMS Łódź
(wo)

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Zawisza II Rzgów 3-0 Polonia Andrzejów (Łódź)
(wo)
UKS SMS Łódź 0-0 GKS Bedlno 2 kwietnia, 11:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 5-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 2 kwietnia, 15:00
Włókniarz Pabianice 4-0 Termy Uniejów 1 kwietnia, 16:00
Start Brzeziny 1-1 Górnik Łęczyca 1 kwietnia, 15:00
LKS Rosanów 1-2 PTC Pabianice 1 kwietnia, 16:00
Stal Głowno 0-5 Boruta Zgierz 1 kwietnia, 15:00
GLKS Dłutów 1-3 Orzeł Parzęczew 1 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

GLKS Dłutów 1-0 Zawisza II Rzgów 8 kwietnia, 17:00
Orzeł Parzęczew 1-1 Stal Głowno 8 kwietnia, 15:00
Boruta Zgierz 0-0 LKS Rosanów 8 kwietnia, 17:00
PTC Pabianice 1-2 Start Brzeziny 8 kwietnia, 16:00
Górnik Łęczyca 0-0 Włókniarz Pabianice 8 kwietnia, 17:00
Termy Uniejów 5-4 Sokół II Aleksandrów Łódzki 7 kwietnia, 18:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-2 UKS SMS Łódź 8 kwietnia, 16:00
GKS Bedlno 3-0 Polonia Andrzejów (Łódź)
(wo)

Kolejka 20 - 14 kwietnia

Zawisza II Rzgów 1-0 GKS Bedlno 15 kwietnia, 11:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki
(wo)
UKS SMS Łódź 3-1 Termy Uniejów 12 kwietnia, 18:30
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-2 Górnik Łęczyca 12 kwietnia, 18:00
Włókniarz Pabianice 2-2 PTC Pabianice 15 kwietnia, 16:00
Start Brzeziny 0-5 Boruta Zgierz 15 kwietnia, 15:00
LKS Rosanów 1-0 Orzeł Parzęczew 14 kwietnia, 17:00
Stal Głowno 7-0 GLKS Dłutów 14 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Polonia Andrzejów (Łódź) 0-3 Termy Uniejów
(wo)
Stal Głowno 6-1 Zawisza II Rzgów 22 kwietnia, 16:00
GLKS Dłutów 1-3 LKS Rosanów 22 kwietnia, 17:00
Orzeł Parzęczew 1-4 Start Brzeziny 22 kwietnia, 15:00
Boruta Zgierz 1-2 Włókniarz Pabianice 22 kwietnia, 16:00
PTC Pabianice 3-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 22 kwietnia, 17:00
Górnik Łęczyca 1-0 UKS SMS Łódź 22 kwietnia, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 GKS Bedlno 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Zawisza II Rzgów 0-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 kwietnia, 11:00
GKS Bedlno 2-4 Termy Uniejów 29 kwietnia, 13:30
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-3 Górnik Łęczyca
(wo)
UKS SMS Łódź 1-2 PTC Pabianice 30 kwietnia, 11:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-4 Boruta Zgierz 29 kwietnia, 15:00
Włókniarz Pabianice 5-2 Orzeł Parzęczew 28 kwietnia, 17:30
Start Brzeziny - GLKS Dłutów
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 15:00) odwołany
LKS Rosanów 0-3 Stal Głowno 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 6-7 maja

LKS Rosanów 1-1 Zawisza II Rzgów 6 maja, 17:00
Stal Głowno 4-0 Start Brzeziny 17 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6 maja, 16:00) odwołany
GLKS Dłutów 1-1 Włókniarz Pabianice 6 maja, 17:00
Orzeł Parzęczew 3-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 6 maja, 15:00
Boruta Zgierz 4-0 UKS SMS Łódź 6 maja, 16:00
PTC Pabianice 3-0 Polonia Andrzejów (Łódź)
(wo)
Górnik Łęczyca 1-1 GKS Bedlno 6 maja, 17:00
Termy Uniejów 0-5 Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 maja, 18:30

Kolejka 24 - 13-14 maja

Zawisza II Rzgów 1-1 Termy Uniejów 14 maja, 11:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-1 Górnik Łęczyca 13 maja, 17:00
GKS Bedlno 3-2 PTC Pabianice 13 maja, 16:30
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-3 Boruta Zgierz
(wo)
UKS SMS Łódź 5-0 Orzeł Parzęczew 14 maja, 11:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-1 GLKS Dłutów 14 maja, 15:00
Włókniarz Pabianice 1-3 Stal Głowno 13 maja, 17:00
Start Brzeziny 1-4 LKS Rosanów 13 maja, 16:00

Kolejka 25 - 20-21 maja

Start Brzeziny 2-1 Zawisza II Rzgów 20 maja, 16:00
LKS Rosanów 1-1 Włókniarz Pabianice 20 maja, 17:00
Stal Głowno 5-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 20 maja, 16:00
GLKS Dłutów 0-2 UKS SMS Łódź 21 maja, 16:00
Orzeł Parzęczew 3-0 Polonia Andrzejów (Łódź)
(wo)
Boruta Zgierz 5-3 GKS Bedlno 20 maja, 16:00
PTC Pabianice 3-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 20 maja, 17:00
Górnik Łęczyca 2-1 Termy Uniejów 20 maja, 17:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 24 maja

Zawisza II Rzgów 2-5 Górnik Łęczyca 24 maja, 17:00
Termy Uniejów 2-4 PTC Pabianice 23 maja, 18:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-3 Boruta Zgierz 24 maja, 18:00
GKS Bedlno 3-0 Orzeł Parzęczew 24 maja, 17:30
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-3 GLKS Dłutów
(wo)
UKS SMS Łódź 1-4 Stal Głowno 24 maja, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-1 LKS Rosanów 24 maja, 17:30
Włókniarz Pabianice 0-0 Start Brzeziny 24 maja, 17:30

Kolejka 27 - 27-28 maja

Włókniarz Pabianice - Zawisza II Rzgów 27 maja, 17:00
Start Brzeziny - Sokół II Aleksandrów Łódzki 27 maja, 16:00
LKS Rosanów - UKS SMS Łódź 27 maja, 16:00
Stal Głowno - Polonia Andrzejów (Łódź)
GLKS Dłutów - GKS Bedlno 27 maja, 17:00
Orzeł Parzęczew - Włókniarz Konstantynów Łódzki 27 maja, 15:00
Boruta Zgierz - Termy Uniejów 27 maja, 17:00
PTC Pabianice - Górnik Łęczyca 27 maja, 17:00

REKLAMA

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Zawisza II Rzgów - PTC Pabianice
Górnik Łęczyca - Boruta Zgierz
Termy Uniejów - Orzeł Parzęczew
Włókniarz Konstantynów Łódzki - GLKS Dłutów
GKS Bedlno - Stal Głowno
Polonia Andrzejów (Łódź) - LKS Rosanów
UKS SMS Łódź - Start Brzeziny
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Włókniarz Pabianice

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Sokół II Aleksandrów Łódzki - Zawisza II Rzgów
Włókniarz Pabianice - UKS SMS Łódź
Start Brzeziny - Polonia Andrzejów (Łódź)
LKS Rosanów - GKS Bedlno
Stal Głowno - Włókniarz Konstantynów Łódzki
GLKS Dłutów - Termy Uniejów
Orzeł Parzęczew - Górnik Łęczyca
Boruta Zgierz - PTC Pabianice

Kolejka 30 - 18 czerwca

Zawisza II Rzgów - Boruta Zgierz
PTC Pabianice - Orzeł Parzęczew
Górnik Łęczyca - GLKS Dłutów
Termy Uniejów - Stal Głowno
Włókniarz Konstantynów Łódzki - LKS Rosanów
GKS Bedlno - Start Brzeziny
Polonia Andrzejów (Łódź) - Włókniarz Pabianice
UKS SMS Łódź - Sokół II Aleksandrów Łódzki

IV liga 2016/2017 (łódzka)

Klasa okręgowa 2016/2017 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Skierniewice)

Klasa A 2016/2017 (Łódź I)
Klasa A 2016/2017 (Łódź II)
Klasa A 2016/2017 (Łódź III)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas