[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Sieradz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orkan Buczek 29 77 25 2 2 145-28 13 1 1 72-11 12 1 1 73-17
2.  Czarni Rząśnia 30 68 22 2 6 93-35 13 0 2 49-13 9 2 4 44-22
3.  MKS MOS Zduńska Wola 30 60 19 3 8 90-47 10 1 4 50-20 9 2 4 40-27 2 3 1 0 1 8-6
4.  MLKS Konopnica 30 60 19 3 8 86-48 9 2 4 52-28 10 1 4 34-20 2 3 1 0 1 6-8
5.  WKS Wieluń 30 59 18 5 7 85-39 9 4 2 53-16 9 1 5 32-23 2 4 1 1 0 6-3
6.  Piast Błaszki 30 59 17 8 5 77-49 9 3 3 38-27 8 5 2 39-22 2 1 0 1 1 3-6
7.  LZS Brąszewice 30 47 14 5 11 65-52 7 2 6 34-28 7 3 5 31-24
8.  Unia Sulmierzyce 30 45 14 3 13 57-54 7 2 6 32-29 7 1 7 25-25
9.  Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 30 43 14 1 15 68-66 7 1 7 26-25 7 0 8 42-41
10.  LKS Kobierzycko 30 31 9 4 17 48-69 2 4 9 21-34 7 0 8 27-35
11.  Sommer Zapole 30 29 8 5 17 51-84 5 2 8 31-45 3 3 9 20-39
12.  LKS Chojne 30 28 8 4 18 47-89 5 1 9 22-31 3 3 9 25-58
13.  Słowian Dworszowice 29 25 8 1 20 32-96 3 0 11 19-47 5 1 9 13-49
14.  Victoria Szadek 30 21 6 3 21 34-110 3 2 10 18-45 3 1 11 16-65
15.  Widavia Widawa 28 20 5 5 18 40-91 3 2 9 22-45 2 3 9 18-46
16.  LZS Łaszew 30 14 4 2 24 32-93 3 1 11 18-49 1 1 13 14-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Orkan Buczek    4-1 2-3 2-1 3-1 2-2 2-0 2-0 9-1 5-1 3-0* 12-0 4-0 11-0 6-1 5-0 
 2 Czarni Rząśnia2-0     3-2 0-1 3-1 1-2 3-1 4-1 3-0* 3-0 5-0 5-2 3-0 5-0 4-2 5-1 
 3 MKS MOS Zduńska Wola1-3 3-1     5-2 2-2 3-2 1-2 1-0 2-3 2-3 3-0 4-1 5-0 10-1 4-0 4-0 
 4 MLKS Konopnica0-5 0-3 4-3     1-4 2-1 1-1 1-4 5-1 3-1 3-3 8-0 5-0 5-1 11-1 3-0 
 5 WKS Wieluń4-4 2-0 1-1 3-0     1-1 4-2 0-1 4-2 2-3 2-0 5-1 14-0 3-0* 8-1 0-0 
 6 Piast Błaszki0-7 1-1 2-0 0-1 2-5     3-3 3-2 5-2 3-2 2-0 5-1 3-0 5-1 1-1 3-1 
 7 LZS Brąszewice2-6 0-2 1-2 0-2 0-2 1-1     1-1 3-1 8-0 2-0 2-1 2-3 4-2 6-4 2-1 
 8 Unia Sulmierzyce1-5 1-1 2-3 1-5 1-3 2-3 2-1     2-4 3-2 3-0 2-0 2-0 4-0 1-1 5-1 
 9 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola2-5 2-4 0-3 1-3 4-1 0-1 2-1 2-3     1-0 5-1 1-1 3-1 0-1 1-0 2-0 
 10 LKS Kobierzycko0-3 1-2 1-1 0-0 1-0 1-4 3-3 1-2 1-4     3-4 1-1 0-2 3-5 0-2 5-1 
 11 Sommer Zapole1-9 1-3 2-5 0-3 1-0 3-3 1-2 4-2 0-6 1-4     4-3 1-2 6-0 0-0 6-3 
 12 LKS Chojne3-5 1-3 1-3 3-5 1-2 2-3 0-2 1-0 1-0 1-4 1-2     0-0 4-1 2-1 1-0 
 13 Słowian Dworszowice0-5 1-8 1-4 0-1 2-3 1-4 0-4 1-3 3-1 3-2 0-4 4-5     1-2 2-1 
 14 Victoria Szadek0-7 0-4 2-5 0-5 1-2 3-3 1-4 2-0 2-5 0-2 2-2 2-3 0-2     2-1 1-0 
 15 Widavia Widawa2-9 2-4 4-2 1-3 0-4 1-4 1-3 0-4 0-2 2-1 3-3 5-0 1-1     0-5 
 16 LZS Łaszew1-9 3-2 3-1 1-3 0-3 0-5 0-1 1-3 1-8 0-1 3-3 0-3 2-3 3-1 0-3     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

LZS Łaszew 0-5 Piast Błaszki 14 sierpnia, 16:00
Słowian Dworszowice 1-3 Unia Sulmierzyce 13 sierpnia, 13:00
Victoria Szadek 2-1 Widavia Widawa 13 sierpnia, 17:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-1 LKS Chojne 24 sierpnia, 17:30
LKS Kobierzycko 1-1 MKS MOS Zduńska Wola 13 sierpnia, 17:00
MLKS Konopnica 0-3 Czarni Rząśnia 13 sierpnia, 15:00
LZS Brąszewice 2-0 Sommer Zapole 13 sierpnia, 14:00
WKS Wieluń 4-4 Orkan Buczek 14 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Piast Błaszki 0-7 Orkan Buczek 21 sierpnia, 17:00
Sommer Zapole 1-0 WKS Wieluń 20 sierpnia, 16:00
Czarni Rząśnia 3-1 LZS Brąszewice 20 sierpnia, 17:00
LKS Chojne 1-4 LKS Kobierzycko 21 sierpnia, 16:00
Widavia Widawa 0-4 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 20 sierpnia, 17:00
Unia Sulmierzyce 4-0 Victoria Szadek 20 sierpnia, 17:00
LZS Łaszew 2-3 Słowian Dworszowice 31 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MLKS Konopnica 4-3 MKS MOS Zduńska Wola 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Słowian Dworszowice 1-4 Piast Błaszki 28 sierpnia, 17:00
Victoria Szadek 1-0 LZS Łaszew 27 sierpnia, 17:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2-3 Unia Sulmierzyce 28 sierpnia, 17:00
LKS Kobierzycko 0-2 Widavia Widawa 27 sierpnia, 17:00
MLKS Konopnica 8-0 LKS Chojne 27 sierpnia, 15:00
LZS Brąszewice 1-2 MKS MOS Zduńska Wola 28 sierpnia, 14:00
WKS Wieluń 2-0 Czarni Rząśnia 27 sierpnia, 16:00
Orkan Buczek 3-0 Sommer Zapole 28 sierpnia, 13:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 4 - 3-4 września

Piast Błaszki 2-0 Sommer Zapole 4 września, 17:00
Czarni Rząśnia 2-0 Orkan Buczek 3 września, 17:00
MKS MOS Zduńska Wola 2-2 WKS Wieluń 3 września, 16:00
LKS Chojne 0-2 LZS Brąszewice 4 września, 16:00
Widavia Widawa 4-2 MLKS Konopnica 3 września, 17:00
Unia Sulmierzyce 3-2 LKS Kobierzycko 3 września, 17:00
LZS Łaszew 1-8 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 4 września, 15:00
Słowian Dworszowice 1-2 Victoria Szadek 4 września, 13:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Victoria Szadek 3-3 Piast Błaszki 10 września, 17:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 3-1 Słowian Dworszowice 11 września, 17:00
LKS Kobierzycko 5-1 LZS Łaszew 10 września, 17:00
MLKS Konopnica 1-4 Unia Sulmierzyce 10 września, 16:00
LZS Brąszewice 6-4 Widavia Widawa 11 września, 14:00
WKS Wieluń 5-1 LKS Chojne 10 września, 16:00
Orkan Buczek 2-3 MKS MOS Zduńska Wola 11 września, 17:00
Sommer Zapole 1-3 Czarni Rząśnia 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Piast Błaszki 1-1 Czarni Rząśnia 18 września, 17:00
MKS MOS Zduńska Wola 3-0 Sommer Zapole 17 września, 14:00
LKS Chojne 3-5 Orkan Buczek 18 września, 16:00
Widavia Widawa 1-3 WKS Wieluń 17 września, 16:30
Unia Sulmierzyce 2-1 LZS Brąszewice 17 września, 17:00
LZS Łaszew 1-3 MLKS Konopnica 18 września, 12:00
Słowian Dworszowice 3-2 LKS Kobierzycko 18 września, 16:00
Victoria Szadek 2-5 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-1 Piast Błaszki 25 września, 11:00
LKS Kobierzycko 3-5 Victoria Szadek 25 września, 16:00
MLKS Konopnica 5-0 Słowian Dworszowice 24 września, 16:00
LZS Brąszewice 2-1 LZS Łaszew 25 września, 14:00
WKS Wieluń 0-1 Unia Sulmierzyce 24 września, 16:00
Orkan Buczek 6-1 Widavia Widawa 25 września, 16:00
Sommer Zapole 4-3 LKS Chojne 25 września, 14:00
Czarni Rząśnia 3-2 MKS MOS Zduńska Wola 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Piast Błaszki 2-0 MKS MOS Zduńska Wola 2 października, 16:00
LKS Chojne 1-3 Czarni Rząśnia 1 października, 15:00
Widavia Widawa 2-1 Sommer Zapole 1 października, 16:00
Unia Sulmierzyce 1-5 Orkan Buczek 1 października, 16:00
LZS Łaszew 0-3 WKS Wieluń 2 października, 14:00
Słowian Dworszowice 0-4 LZS Brąszewice 2 października, 15:00
Victoria Szadek 0-5 MLKS Konopnica 1 października, 16:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-0 LKS Kobierzycko 1 października, 14:00

Kolejka 9 - 8-9 października

LKS Kobierzycko 1-4 Piast Błaszki 8 października, 15:00
MLKS Konopnica 5-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 9 października, 15:00
LZS Brąszewice 4-2 Victoria Szadek 9 października, 14:00
WKS Wieluń 14-0 Słowian Dworszowice 8 października, 15:00
Orkan Buczek 5-0 LZS Łaszew 9 października, 15:00
Sommer Zapole 4-2 Unia Sulmierzyce 9 października, 15:00
Czarni Rząśnia 4-2 Widavia Widawa 8 października, 15:00
MKS MOS Zduńska Wola 4-1 LKS Chojne 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Piast Błaszki 5-1 LKS Chojne 16 października, 15:00
Widavia Widawa 2-4 MKS MOS Zduńska Wola 16 października, 15:00
Unia Sulmierzyce 1-1 Czarni Rząśnia 15 października, 15:00
LZS Łaszew 3-3 Sommer Zapole 16 października, 14:00
Słowian Dworszowice 0-5 Orkan Buczek 16 października, 14:30
Victoria Szadek 1-2 WKS Wieluń 15 października, 15:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2-1 LZS Brąszewice 16 października, 11:00
LKS Kobierzycko 0-0 MLKS Konopnica 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

MLKS Konopnica 2-1 Piast Błaszki 22 października, 15:00
LZS Brąszewice 8-0 LKS Kobierzycko 23 października, 14:00
WKS Wieluń 4-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 22 października, 15:00
Orkan Buczek 11-0 Victoria Szadek 23 października, 15:00
Sommer Zapole 1-2 Słowian Dworszowice 23 października, 15:00
Czarni Rząśnia 5-1 LZS Łaszew 22 października, 15:00
MKS MOS Zduńska Wola 1-0 Unia Sulmierzyce 22 października, 15:00
LKS Chojne 2-1 Widavia Widawa 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Piast Błaszki 1-1 Widavia Widawa 30 października, 14:00
Unia Sulmierzyce 2-0 LKS Chojne 29 października, 15:00
LZS Łaszew 3-1 MKS MOS Zduńska Wola 30 października, 13:30
Słowian Dworszowice 1-8 Czarni Rząśnia 30 października, 14:00
Victoria Szadek 2-2 Sommer Zapole 29 października, 15:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2-5 Orkan Buczek 30 października, 14:00
LKS Kobierzycko 1-0 WKS Wieluń 29 października, 15:00
MLKS Konopnica 1-1 LZS Brąszewice 30 października, 13:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

LZS Brąszewice 1-1 Piast Błaszki 6 listopada, 13:00
WKS Wieluń 3-0 MLKS Konopnica 5 listopada, 13:00
Orkan Buczek 5-1 LKS Kobierzycko 6 listopada, 13:00
Sommer Zapole 0-6 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 6 listopada, 13:00
Czarni Rząśnia 5-0 Victoria Szadek 5 listopada, 13:00
MKS MOS Zduńska Wola 5-0 Słowian Dworszowice 5 listopada, 13:00
LKS Chojne 1-0 LZS Łaszew 6 listopada, 13:00
Widavia Widawa 1-3 Unia Sulmierzyce 6 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Piast Błaszki 3-2 Unia Sulmierzyce 13 listopada, 13:00
LZS Łaszew 0-3 Widavia Widawa 13 listopada, 13:00
Słowian Dworszowice 4-5 LKS Chojne 13 listopada, 13:00
Victoria Szadek 2-5 MKS MOS Zduńska Wola 13 listopada, 13:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2-4 Czarni Rząśnia 13 listopada, 11:00
LKS Kobierzycko 3-4 Sommer Zapole 12 listopada, 13:00
MLKS Konopnica 0-5 Orkan Buczek 12 listopada, 13:00
LZS Brąszewice 0-2 WKS Wieluń 13 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 19-20 listopada

WKS Wieluń 1-1 Piast Błaszki 19 listopada, 13:00
Orkan Buczek 2-0 LZS Brąszewice 12 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (20 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sommer Zapole 0-3 MLKS Konopnica 20 listopada, 13:00
Czarni Rząśnia 3-0 LKS Kobierzycko 19 listopada, 13:00
MKS MOS Zduńska Wola 2-3 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 19 listopada, 17:00
LKS Chojne 4-1 Victoria Szadek 20 listopada, 13:00
Widavia Widawa 5-0 Słowian Dworszowice 20 listopada, 13:00
Unia Sulmierzyce 5-1 LZS Łaszew 19 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

Piast Błaszki 3-1 LZS Łaszew 19 marca, 15:00
Unia Sulmierzyce 2-0 Słowian Dworszowice 18 marca, 15:30
Widavia Widawa 1-1 Victoria Szadek 18 marca, 15:00
LKS Chojne 1-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 19 marca, 15:00
MKS MOS Zduńska Wola 2-3 LKS Kobierzycko 18 marca, 14:00
Czarni Rząśnia 0-1 MLKS Konopnica 18 marca, 14:00
Sommer Zapole 1-2 LZS Brąszewice 19 marca, 15:00
Orkan Buczek 3-1 WKS Wieluń 19 marca, 14:00

Kolejka 17 - 25-26 marca

MKS MOS Zduńska Wola 5-2 MLKS Konopnica 25 marca, 15:00
Orkan Buczek 2-2 Piast Błaszki 26 marca, 15:00
WKS Wieluń 2-0 Sommer Zapole 25 marca, 15:00
LZS Brąszewice 0-2 Czarni Rząśnia 26 marca, 14:00
LKS Kobierzycko 1-1 LKS Chojne 25 marca, 15:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-0 Widavia Widawa 25 marca, 15:00
Victoria Szadek 2-0 Unia Sulmierzyce 25 marca, 16:00
Słowian Dworszowice 2-1 LZS Łaszew 26 marca, 14:30

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Piast Błaszki 3-0 Słowian Dworszowice 2 kwietnia, 15:00
LZS Łaszew 3-1 Victoria Szadek 2 kwietnia, 14:00
Unia Sulmierzyce 2-4 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1 kwietnia, 16:00
Widavia Widawa 0-2 LKS Kobierzycko 1 kwietnia, 16:00
LKS Chojne 3-5 MLKS Konopnica 2 kwietnia, 16:00
MKS MOS Zduńska Wola 1-2 LZS Brąszewice 1 kwietnia, 15:00
Czarni Rząśnia 3-1 WKS Wieluń 1 kwietnia, 15:00
Sommer Zapole 1-9 Orkan Buczek 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Sommer Zapole 3-3 Piast Błaszki 9 kwietnia, 16:00
Orkan Buczek 4-1 Czarni Rząśnia 9 kwietnia, 16:00
WKS Wieluń 1-1 MKS MOS Zduńska Wola 8 kwietnia, 16:00
LZS Brąszewice 2-1 LKS Chojne 9 kwietnia, 14:00
MLKS Konopnica 11-1 Widavia Widawa 8 kwietnia, 16:00
LKS Kobierzycko 1-2 Unia Sulmierzyce 8 kwietnia, 15:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2-0 LZS Łaszew 8 kwietnia, 16:00
Victoria Szadek 0-2 Słowian Dworszowice 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Piast Błaszki 5-1 Victoria Szadek 15 kwietnia, 16:00
Słowian Dworszowice 3-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 15 kwietnia, 15:00
LZS Łaszew 0-1 LKS Kobierzycko 15 kwietnia, 14:00
Unia Sulmierzyce 1-5 MLKS Konopnica 15 kwietnia, 16:00
Widavia Widawa 1-4 LZS Brąszewice 15 kwietnia, 15:30
LKS Chojne 1-2 WKS Wieluń 15 kwietnia, 16:00
MKS MOS Zduńska Wola 1-3 Orkan Buczek 15 kwietnia, 16:00
Czarni Rząśnia 5-0 Sommer Zapole 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Czarni Rząśnia 1-2 Piast Błaszki 22 kwietnia, 16:00
Sommer Zapole 2-5 MKS MOS Zduńska Wola 23 kwietnia, 16:00
Orkan Buczek 12-0 LKS Chojne 21 kwietnia, 17:30
WKS Wieluń 8-1 Widavia Widawa 23 kwietnia, 17:00
LZS Brąszewice 1-1 Unia Sulmierzyce 23 kwietnia, 14:00
MLKS Konopnica 3-0 LZS Łaszew 22 kwietnia, 16:00
LKS Kobierzycko 0-2 Słowian Dworszowice 22 kwietnia, 16:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-1 Victoria Szadek 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Piast Błaszki 5-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 29 kwietnia, 17:00
Victoria Szadek 0-2 LKS Kobierzycko 29 kwietnia, 17:00
Słowian Dworszowice 0-1 MLKS Konopnica 30 kwietnia, 15:30
LZS Łaszew 0-1 LZS Brąszewice 29 kwietnia, 15:00
Unia Sulmierzyce 1-3 WKS Wieluń 29 kwietnia, 16:30
Widavia Widawa - Orkan Buczek
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie (17 maja 17.30) nie odbył się
LKS Chojne 1-2 Sommer Zapole 30 kwietnia, 16:00
MKS MOS Zduńska Wola 3-1 Czarni Rząśnia 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 3 maja

MKS MOS Zduńska Wola 3-2 Piast Błaszki 3 maja, 16:00
Czarni Rząśnia 5-2 LKS Chojne 3 maja, 16:00
Sommer Zapole 0-0 Widavia Widawa 3 maja, 16:00
Orkan Buczek 2-0 Unia Sulmierzyce 3 maja, 16:00
WKS Wieluń 0-0 LZS Łaszew 3 maja, 17:00
LZS Brąszewice 2-3 Słowian Dworszowice 3 maja, 14:00
MLKS Konopnica 5-1 Victoria Szadek 3 maja, 17:00
LKS Kobierzycko 1-4 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 3 maja, 16:00

Kolejka 24 - 6-7 maja

Piast Błaszki 3-2 LKS Kobierzycko 7 maja, 17:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-3 MLKS Konopnica 6 maja, 17:00
Victoria Szadek 1-4 LZS Brąszewice 7 maja, 16:00
Słowian Dworszowice 2-3 WKS Wieluń 7 maja, 16:00
LZS Łaszew 1-9 Orkan Buczek 7 maja, 15:00
Unia Sulmierzyce 3-0 Sommer Zapole 6 maja, 17:00
Widavia Widawa 2-9 Czarni Rząśnia 6 maja, 17:00
LKS Chojne 1-3 MKS MOS Zduńska Wola 6 maja, 16:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

LKS Chojne 2-3 Piast Błaszki 14 maja, 16:00
MKS MOS Zduńska Wola 4-0 Widavia Widawa 13 maja, 16:00
Czarni Rząśnia 4-1 Unia Sulmierzyce 13 maja, 14:00
Sommer Zapole 6-3 LZS Łaszew 13 maja, 17:00
Orkan Buczek 4-0 Słowian Dworszowice 14 maja, 16:00
WKS Wieluń 3-0 Victoria Szadek 13 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
LZS Brąszewice 3-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 13 maja, 17:00
MLKS Konopnica 3-1 LKS Kobierzycko 14 maja, 16:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

Piast Błaszki 0-1 MLKS Konopnica 21 maja, 17:00
LKS Kobierzycko 3-3 LZS Brąszewice 20 maja, 17:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 4-1 WKS Wieluń 20 maja, 17:00
Victoria Szadek 0-7 Orkan Buczek 21 maja, 16:00
Słowian Dworszowice 0-4 Sommer Zapole 21 maja, 16:30
LZS Łaszew 3-2 Czarni Rząśnia 20 maja, 14:00
Unia Sulmierzyce 2-3 MKS MOS Zduńska Wola 20 maja, 17:00
Widavia Widawa 3-3 LKS Chojne 20 maja, 17:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Widavia Widawa 0-4 Piast Błaszki 27 maja, 17:00
LKS Chojne 1-0 Unia Sulmierzyce 27 maja, 16:00
MKS MOS Zduńska Wola 4-0 LZS Łaszew 27 maja, 16:00
Czarni Rząśnia 3-0 Słowian Dworszowice 27 maja, 15:00
Sommer Zapole 6-0 Victoria Szadek 27 maja, 17:00
Orkan Buczek 9-1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 28 maja, 16:00
WKS Wieluń 2-3 LKS Kobierzycko 27 maja, 17:00
LZS Brąszewice 0-2 MLKS Konopnica 28 maja, 14:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Piast Błaszki 3-3 LZS Brąszewice 4 czerwca, 17:00
MLKS Konopnica 1-4 WKS Wieluń 3 czerwca, 17:00
LKS Kobierzycko 0-3 Orkan Buczek 3 czerwca, 17:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 5-1 Sommer Zapole 3 czerwca, 17:00
Victoria Szadek 0-4 Czarni Rząśnia 3 czerwca, 17:00
Słowian Dworszowice 1-4 MKS MOS Zduńska Wola 3 czerwca, 17:00
LZS Łaszew 0-3 LKS Chojne 15 czerwca, 13:30
w pierwotnym terminie (4 czerwca, 16:00) odwołany
Unia Sulmierzyce 1-1 Widavia Widawa 3 czerwca, 17:30

Kolejka 29 - 10 czerwca

Unia Sulmierzyce 2-3 Piast Błaszki 10 czerwca, 17:00
Widavia Widawa 0-5 LZS Łaszew 10 czerwca, 17:00
LKS Chojne 0-0 Słowian Dworszowice 10 czerwca, 17:00
MKS MOS Zduńska Wola 10-1 Victoria Szadek 10 czerwca, 17:00
Czarni Rząśnia 3-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 10 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się
Sommer Zapole 1-4 LKS Kobierzycko 10 czerwca, 17:00
Orkan Buczek 2-1 MLKS Konopnica 9 czerwca, 18:00
WKS Wieluń 4-2 LZS Brąszewice 10 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

Piast Błaszki 2-5 WKS Wieluń 17 czerwca, 17:00
LZS Brąszewice 2-6 Orkan Buczek 17 czerwca, 17:00
MLKS Konopnica 3-3 Sommer Zapole 17 czerwca, 17:00
LKS Kobierzycko 1-2 Czarni Rząśnia 17 czerwca, 17:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-3 MKS MOS Zduńska Wola 17 czerwca, 17:00
Victoria Szadek 2-3 LKS Chojne 17 czerwca, 17:00
Słowian Dworszowice - Widavia Widawa 17 czerwca, 17:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
LZS Łaszew 1-3 Unia Sulmierzyce 17 czerwca, 17:00

IV liga 2016/2017 (łódzka)

Klasa okręgowa 2016/2017 (Łódź)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Skierniewice)

Klasa A 2016/2017 (Sieradz I)
Klasa A 2016/2017 (Sieradz II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas