[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Skierniewice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pelikan II Łowicz 24 58 18 4 2 70-23 9 2 1 41-8 9 2 1 29-15
2.  Olimpia Chąśno 24 54 18 0 6 70-33 10 0 2 40-14 8 0 4 30-19
3.  Orzeł Nieborów 24 52 17 1 6 77-49 10 0 2 42-19 7 1 4 35-30
4.  GLKS Wołucza 24 37 10 7 7 56-37 7 2 3 35-16 3 5 4 21-21 2 6 2 0 0 4-0
5.  Widok Skierniewice 24 37 11 4 9 53-54 8 2 2 36-18 3 2 7 17-36 2 0 0 0 2 0-4
6.  Orlęta Cielądz 24 33 10 3 11 66-57 6 2 4 40-19 4 1 7 26-38
7.  Jutrzenka Drzewce 24 31 9 4 11 57-58 4 2 6 34-35 5 2 5 23-23
8.  Juvenia Wysokienice 24 29 8 5 11 49-50 3 4 5 26-27 5 1 6 23-23
9.  Pogoń Bełchów 24 25 8 1 15 52-71 2 1 9 25-41 6 0 6 27-30
10.  Vagat Domaniewice 24 24 7 3 14 38-81 3 1 8 14-31 4 2 6 24-50 2 4 1 1 0 3-1
11.  Zryw Wygoda 24 24 6 6 12 39-59 3 1 8 14-29 3 5 4 25-30 2 1 0 1 1 1-3
12.  Macovia Maków 24 21 6 3 15 47-77 4 2 6 28-35 2 1 9 19-42 2 3 1 0 1 4-4
13.  Astra Zduny 24 21 6 3 15 37-62 2 3 7 17-27 4 0 8 20-35 2 3 1 0 1 4-4
Mazovia Rawa Mazowiecka wycofała się z rozgrywek po 2. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Pelikan II Łowicz    2-0 4-0 0-0 5-1 5-1 1-1 3-1 3-1 9-0 2-3 2-0 5-0 
 2 Olimpia Chąśno0-4     4-1 3-0 7-0 2-1 0-1 6-1 2-1 3-0* 3-2 5-1 5-2 
 3 Orzeł Nieborów1-3 0-4     3-2 4-2 5-2 6-0 2-1 5-0 5-2 6-2 2-0 3-1 
 4 GLKS Wołucza3-1 0-2 3-4     1-0 5-0 1-1 1-4 5-1 3-0 1-1 7-1 5-1 
 5 Widok Skierniewice1-1 9-3 4-0 0-3     3-1 2-1 2-1 2-0 2-3 2-2 4-2 5-1 
 6 Orlęta Cielądz0-2 2-0 3-1 1-1 5-1     1-3 2-2 4-5 11-0 2-1 9-2 0-1 
 7 Jutrzenka Drzewce4-5 0-2 2-5 4-4 6-3 4-0     3-0 2-3 4-4 1-2 4-3 0-4 
 8 Juvenia Wysokienice1-2 1-3 0-8 1-2 0-1 2-2 3-0     3-0* 4-4 2-2 3-3 6-0 
 9 Pogoń Bełchów2-4 4-1 3-4 2-2 1-2 5-0 1-8 0-4     2-5 3-4 1-2 1-5 
 10 Vagat Domaniewice1-3 1-6 0-1 0-3 3-2 2-5 3-2 1-2 0-2     1-1 2-1 0-3 
 11 Zryw Wygoda2-3 0-5 1-3 2-0 1-1 0-6 1-2 3-0 1-4 0-2     0-2 3-1 
 12 Macovia Maków0-0 0-3 4-4 3-2 2-3 2-4 2-3 0-4 2-7 6-1 5-3     2-1 
 13 Astra Zduny0-1 0-1 2-4 2-2 1-1 3-4 2-1 0-3 1-3 1-3 2-2 3-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Zryw Wygoda 3-1 Astra Zduny 21 sierpnia, 14:00
Pogoń Bełchów 0-4 Juvenia Wysokienice 21 sierpnia, 11:00
Pelikan II Łowicz 2-0 Macovia Maków 21 sierpnia, 11:00
Orzeł Nieborów - Mazovia Rawa Mazowiecka 21 sierpnia, 18:00
było 6-2, anulowany
Orlęta Cielądz 2-0 Olimpia Chąśno 21 sierpnia, 15:00
GLKS Wołucza 1-0 Widok Skierniewice 20 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Drzewce 4-4 Vagat Domaniewice 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Astra Zduny 0-1 Olimpia Chąśno 27 sierpnia, 16:00
Mazovia Rawa Mazowiecka - Orlęta Cielądz 27 sierpnia, 16:00
było 1-2, anulowany
Macovia Maków 4-4 Orzeł Nieborów 27 sierpnia, 18:00
Juvenia Wysokienice 1-2 Pelikan II Łowicz 28 sierpnia, 15:00
Jutrzenka Drzewce 2-3 Pogoń Bełchów 28 sierpnia, 11:00
GLKS Wołucza 3-0 Vagat Domaniewice 28 sierpnia, 15:00
Zryw Wygoda 1-1 Widok Skierniewice 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Olimpia Chąśno.
 
Vagat Domaniewice 1-1 Zryw Wygoda 4 września, 12:00
Pogoń Bełchów 2-2 GLKS Wołucza 4 września, 11:00
Pelikan II Łowicz 1-1 Jutrzenka Drzewce 4 września, 16:00
Orzeł Nieborów 2-1 Juvenia Wysokienice 3 września, 17:00
Orlęta Cielądz 9-2 Macovia Maków 4 września, 15:00
Astra Zduny 1-1 Widok Skierniewice 4 września, 15:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: Astra Zduny.
 
Macovia Maków 0-3 Olimpia Chąśno 11 września, 11:00
Juvenia Wysokienice 2-2 Orlęta Cielądz 11 września, 15:00
Jutrzenka Drzewce 2-5 Orzeł Nieborów 10 września, 17:00
GLKS Wołucza 3-1 Pelikan II Łowicz 11 września, 15:00
Zryw Wygoda 1-4 Pogoń Bełchów 11 września, 14:00
Widok Skierniewice 2-3 Vagat Domaniewice 10 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Macovia Maków.
 
Vagat Domaniewice 0-3 Astra Zduny 18 września, 13:00
Pogoń Bełchów 1-2 Widok Skierniewice 17 września, 12:00
Pelikan II Łowicz 2-3 Zryw Wygoda 18 września, 11:00
Orzeł Nieborów 3-2 GLKS Wołucza 20 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (18 września, 17:00) odwołany
Orlęta Cielądz 1-3 Jutrzenka Drzewce 18 września, 15:00
Olimpia Chąśno 6-1 Juvenia Wysokienice 18 września, 11:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: Juvenia Wysokienice.
 
Astra Zduny 3-2 Macovia Maków 24 września, 16:00
Jutrzenka Drzewce 0-2 Olimpia Chąśno 24 września, 16:30
GLKS Wołucza 5-0 Orlęta Cielądz 25 września, 15:00
Zryw Wygoda 1-3 Orzeł Nieborów 25 września, 14:00
Widok Skierniewice 1-1 Pelikan II Łowicz 24 września, 16:00
Vagat Domaniewice 0-2 Pogoń Bełchów 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: Jutrzenka Drzewce.
 
Pogoń Bełchów 1-5 Astra Zduny 2 października, 11:00
Pelikan II Łowicz 9-0 Vagat Domaniewice 2 października, 16:00
Orzeł Nieborów 4-2 Widok Skierniewice 2 października, 16:00
Orlęta Cielądz 2-1 Zryw Wygoda 2 października, 15:00
Olimpia Chąśno 3-0 GLKS Wołucza 2 października, 16:00
Macovia Maków 0-4 Juvenia Wysokienice 2 października, 11:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: GLKS Wołucza.
 
Astra Zduny 0-3 Juvenia Wysokienice 9 października, 11:00
Jutrzenka Drzewce 4-3 Macovia Maków 8 października, 16:00
Zryw Wygoda 0-5 Olimpia Chąśno 9 października, 13:00
Widok Skierniewice 3-1 Orlęta Cielądz 8 października, 15:00
Vagat Domaniewice 0-1 Orzeł Nieborów 9 października, 11:00
Pogoń Bełchów 2-4 Pelikan II Łowicz 8 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Zryw Wygoda.
 
Pelikan II Łowicz 5-0 Astra Zduny 16 października, 15:30
Orzeł Nieborów 5-0 Pogoń Bełchów 16 października, 15:00
Orlęta Cielądz 11-0 Vagat Domaniewice 16 października, 15:00
Olimpia Chąśno 7-0 Widok Skierniewice 16 października, 15:30
Macovia Maków 3-2 GLKS Wołucza 16 października, 11:00
Juvenia Wysokienice 3-0 Jutrzenka Drzewce 16 października, 14:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Widok Skierniewice.
 
Astra Zduny 2-1 Jutrzenka Drzewce 22 października, 15:00
GLKS Wołucza 1-4 Juvenia Wysokienice 23 października, 15:00
Zryw Wygoda 0-2 Macovia Maków 22 października, 15:00
Vagat Domaniewice 1-6 Olimpia Chąśno 22 października, 15:30
Pogoń Bełchów 5-0 Orlęta Cielądz 23 października, 13:00
Pelikan II Łowicz 4-0 Orzeł Nieborów 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: Vagat Domaniewice.
 
Orzeł Nieborów 3-1 Astra Zduny 30 października, 14:00
Orlęta Cielądz 0-2 Pelikan II Łowicz 30 października, 14:00
Olimpia Chąśno 2-1 Pogoń Bełchów 30 października, 14:00
Macovia Maków 2-3 Widok Skierniewice 30 października, 11:00
Juvenia Wysokienice 2-2 Zryw Wygoda 30 października, 14:00
Jutrzenka Drzewce 4-4 GLKS Wołucza 30 października, 11:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: Pogoń Bełchów.
 
Astra Zduny 2-2 GLKS Wołucza 6 listopada, 11:00
Zryw Wygoda 1-2 Jutrzenka Drzewce 6 listopada, 14:00
Widok Skierniewice 2-1 Juvenia Wysokienice 5 listopada, 14:00
Vagat Domaniewice 2-1 Macovia Maków 6 listopada, 13:00
Pelikan II Łowicz 2-0 Olimpia Chąśno 6 listopada, 13:00
Orzeł Nieborów 5-2 Orlęta Cielądz 5 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Pauza: Pelikan II Łowicz.
 
Orlęta Cielądz 0-1 Astra Zduny 13 listopada, 14:00
Olimpia Chąśno 4-1 Orzeł Nieborów 11 listopada, 13:00
Macovia Maków 2-7 Pogoń Bełchów 13 listopada, 11:00
Juvenia Wysokienice 4-4 Vagat Domaniewice 13 listopada, 14:00
Jutrzenka Drzewce 6-3 Widok Skierniewice 27 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS Wołucza 1-1 Zryw Wygoda 13 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Pauza: Orzeł Nieborów.
 
Widok Skierniewice 0-3 GLKS Wołucza 25 marca, 16:00
Vagat Domaniewice 3-2 Jutrzenka Drzewce 26 marca, 11:00
Astra Zduny 2-2 Zryw Wygoda 26 marca, 14:00
Juvenia Wysokienice 3-0 Pogoń Bełchów 26 marca, 15:00
(wo)
nie odbył się; goście nie mieli ważnych badań lekarskich
Macovia Maków 0-0 Pelikan II Łowicz 26 marca, 11:00
Olimpia Chąśno 2-1 Orlęta Cielądz 26 marca, 16:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Pauza: Orlęta Cielądz.
 
Olimpia Chąśno 5-2 Astra Zduny 2 kwietnia, 11:00
Orzeł Nieborów 2-0 Macovia Maków 1 kwietnia, 16:00
Pelikan II Łowicz 3-1 Juvenia Wysokienice 1 kwietnia, 16:30
Pogoń Bełchów 1-8 Jutrzenka Drzewce 2 kwietnia, 11:15
Vagat Domaniewice 0-3 GLKS Wołucza 1 kwietnia, 15:00
Widok Skierniewice 2-2 Zryw Wygoda 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Pauza: Olimpia Chąśno.
 
Widok Skierniewice 5-1 Astra Zduny 8 kwietnia, 16:00
Zryw Wygoda 0-2 Vagat Domaniewice 8 kwietnia, 17:00
GLKS Wołucza 5-1 Pogoń Bełchów 9 kwietnia, 15:00
Jutrzenka Drzewce 4-5 Pelikan II Łowicz 9 kwietnia, 11:00
Juvenia Wysokienice 0-8 Orzeł Nieborów 9 kwietnia, 15:00
Macovia Maków 2-4 Orlęta Cielądz 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Pauza: Astra Zduny.
 
Olimpia Chąśno 5-1 Macovia Maków 15 kwietnia, 15:00
Orlęta Cielądz 2-2 Juvenia Wysokienice 15 kwietnia, 15:00
Orzeł Nieborów 6-0 Jutrzenka Drzewce 15 kwietnia, 15:00
Pelikan II Łowicz 0-0 GLKS Wołucza 15 kwietnia, 15:00
Pogoń Bełchów 3-4 Zryw Wygoda 15 kwietnia, 16:30
Vagat Domaniewice 3-2 Widok Skierniewice 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Pauza: Macovia Maków.
 
Astra Zduny 1-3 Vagat Domaniewice 23 kwietnia, 16:00
Widok Skierniewice 2-0 Pogoń Bełchów 22 kwietnia, 16:00
Zryw Wygoda 2-3 Pelikan II Łowicz 23 kwietnia, 14:30
GLKS Wołucza 3-4 Orzeł Nieborów 23 kwietnia, 17:00
Jutrzenka Drzewce 4-0 Orlęta Cielądz 22 kwietnia, 16:00
Juvenia Wysokienice 1-3 Olimpia Chąśno 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Pauza: Juvenia Wysokienice.
 
Macovia Maków 2-1 Astra Zduny 30 kwietnia, 11:00
Olimpia Chąśno 0-1 Jutrzenka Drzewce 29 kwietnia, 16:30
Orlęta Cielądz 1-1 GLKS Wołucza 29 kwietnia, 17:00
Orzeł Nieborów 6-2 Zryw Wygoda 30 kwietnia, 15:00
Pelikan II Łowicz 5-1 Widok Skierniewice 23 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 11:00) odwołany
Pogoń Bełchów 2-5 Vagat Domaniewice 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: Jutrzenka Drzewce.
 
Astra Zduny 1-3 Pogoń Bełchów 6 maja, 16:00
Vagat Domaniewice 1-3 Pelikan II Łowicz 7 maja, 11:00
Widok Skierniewice 4-0 Orzeł Nieborów 6 maja, 14:00
Zryw Wygoda 0-6 Orlęta Cielądz 7 maja, 16:00
GLKS Wołucza 0-2 Olimpia Chąśno 7 maja, 15:00
Juvenia Wysokienice 3-3 Macovia Maków 7 maja, 15:00

Kolejka 21 - 10 maja

Pauza: GLKS Wołucza.
 
Juvenia Wysokienice 6-0 Astra Zduny 10 maja, 18:00
Macovia Maków 2-3 Jutrzenka Drzewce 10 maja, 17:00
Olimpia Chąśno 3-2 Zryw Wygoda 10 maja, 18:00
Orlęta Cielądz 5-1 Widok Skierniewice 10 maja, 17:00
Orzeł Nieborów 5-2 Vagat Domaniewice 10 maja, 18:00
Pelikan II Łowicz 3-1 Pogoń Bełchów 10 maja, 18:00

Kolejka 22 - 13-14 maja

Pauza: Zryw Wygoda.
 
Astra Zduny 0-1 Pelikan II Łowicz 13 maja, 16:00
Pogoń Bełchów 3-4 Orzeł Nieborów 14 maja, 17:00
Vagat Domaniewice 2-5 Orlęta Cielądz 13 maja, 17:00
Widok Skierniewice 9-3 Olimpia Chąśno 13 maja, 17:00
GLKS Wołucza 7-1 Macovia Maków 14 maja, 15:00
Jutrzenka Drzewce 3-0 Juvenia Wysokienice 14 maja, 16:00
na boisku 1-1

Kolejka 23 - 20-21 maja

Pauza: Widok Skierniewice.
 
Jutrzenka Drzewce 0-4 Astra Zduny 20 maja, 15:00
Juvenia Wysokienice 1-2 GLKS Wołucza 21 maja, 15:00
Macovia Maków 5-3 Zryw Wygoda 21 maja, 11:00
Olimpia Chąśno 3-0 Vagat Domaniewice 21 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Orlęta Cielądz 4-5 Pogoń Bełchów 20 maja, 15:00
Orzeł Nieborów 1-3 Pelikan II Łowicz 19 maja, 18:00

Kolejka 24 - 27-28 maja

Pauza: Vagat Domaniewice.
 
Astra Zduny 2-4 Orzeł Nieborów 27 maja, 15:00
Pelikan II Łowicz 5-1 Orlęta Cielądz 28 maja, 12:00
Pogoń Bełchów 4-1 Olimpia Chąśno 28 maja, 11:15
Widok Skierniewice 4-2 Macovia Maków 27 maja, 16:00
Zryw Wygoda 3-0 Juvenia Wysokienice 28 maja, 11:00
GLKS Wołucza 1-1 Jutrzenka Drzewce 27 maja, 17:00

Kolejka 25 - 4 czerwca

Pauza: Pogoń Bełchów.
 
GLKS Wołucza 5-1 Astra Zduny 4 czerwca, 15:00
Jutrzenka Drzewce 1-2 Zryw Wygoda 4 czerwca, 11:00
Juvenia Wysokienice 0-1 Widok Skierniewice 4 czerwca, 15:00
Macovia Maków 6-1 Vagat Domaniewice 4 czerwca, 15:00
Olimpia Chąśno 0-4 Pelikan II Łowicz 4 czerwca, 15:00
Orlęta Cielądz 3-1 Orzeł Nieborów 4 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 10 czerwca

Pauza: Pelikan II Łowicz.
 
Astra Zduny 3-4 Orlęta Cielądz 10 czerwca, 16:00
Orzeł Nieborów 0-4 Olimpia Chąśno 10 czerwca, 16:00
Pogoń Bełchów 1-2 Macovia Maków 10 czerwca, 16:00
Vagat Domaniewice 1-2 Juvenia Wysokienice 10 czerwca, 16:00
Widok Skierniewice 2-1 Jutrzenka Drzewce 10 czerwca, 16:00
Zryw Wygoda 2-0 GLKS Wołucza 10 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Skierniewice)

IV liga 2016/2017 (łódzka)

Klasa okręgowa 2016/2017 (Łódź)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Sieradz)

Klasa A 2016/2017 (Skierniewice)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas