[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Piotrków Trybunalski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Niewiadów 26 78 26 0 0 91-19 13 0 0 55-9 13 0 0 36-10
2.  Astoria Szczerców 26 54 17 3 6 70-30 9 0 4 41-16 8 3 2 29-14
3.  Świt Kamieńsk 26 49 14 7 5 68-34 7 3 3 37-19 7 4 2 31-15
4.  Włókniarz Moszczenica 26 47 14 5 7 53-33 5 5 3 26-19 9 0 4 27-14
5.  Gerlach Drzewica 26 40 12 4 10 41-43 7 2 4 25-17 5 2 6 16-26
6.  GUKS Gorzkowice 26 38 11 5 10 47-43 8 2 3 32-15 3 3 7 15-28
7.  Szczerbiec Wolbórz 26 37 11 4 11 31-37 6 1 6 18-22 5 3 5 13-15
8.  Start Lgota Wielka 26 36 11 3 12 50-56 6 2 5 23-16 5 1 7 27-40 2 4 1 1 0 5-3
9.  Lechia II Tomaszów Mazowiecki 26 36 11 3 12 52-45 6 2 5 35-21 5 1 7 17-24 2 1 0 1 1 3-5
10.  Zapał Krzętów 26 28 9 1 16 34-67 4 1 8 17-27 5 0 8 17-40
11.  RKS Rzeczyca 26 26 8 2 16 42-71 4 2 7 26-25 4 0 9 16-46
12.  KS Mniszków 26 20 6 2 18 30-70 4 1 8 14-24 2 1 10 16-46
13.  LKS Lubochnia 26 18 4 6 16 28-53 2 2 9 18-30 2 4 7 10-23
14.  Grabka Grabica 26 14 3 5 18 25-61 2 2 9 13-22 1 3 9 12-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Stal Niewiadów    3-1 2-1 3-2 4-0 6-0 3-0 7-1 5-1 4-0 4-0 6-2 2-1 6-0 
 2 Astoria Szczerców1-3     1-4 2-0 3-0 5-0 1-2 5-1 3-1 0-3* 4-1 7-0 3-0* 6-1 
 3 Świt Kamieńsk1-3 2-2     0-4 4-0 1-0 1-1 4-1 2-3 8-0 6-1 3-1 1-1 4-2 
 4 Włókniarz Moszczenica2-3 0-4 3-3     2-2 1-1 2-0 1-0 0-3 3-0 4-0 1-1 5-0 2-2 
 5 Gerlach Drzewica1-2 2-3 2-2 3-1     1-0 2-0 2-0 0-3 1-3 3-0 4-1 2-0 2-2 
 6 GUKS Gorzkowice0-2 2-2 1-1 0-1 4-0     2-0 3-5 2-0 2-1 3-0 7-1 2-1 4-1 
 7 Szczerbiec Wolbórz1-3 0-4 1-0 0-3 1-1 2-0     2-5 4-0 2-0 2-3 1-0 0-2 2-1 
 8 Start Lgota Wielka1-2 4-2 0-0 2-3 0-1 1-1 1-0     3-1 4-0 2-4 3-1 2-0 0-1 
 9 Lechia II Tomaszów Mazowiecki0-3 0-2 3-5 0-1 3-1 3-4 0-0 2-2     7-0 7-0 6-2 3-1 1-0 
 10 Zapał Krzętów0-4 0-4 1-2 3-2 0-2 2-1 0-2 3-4 0-2     2-3 1-0 0-0 5-1 
 11 RKS Rzeczyca1-2 0-1 1-3 0-3 5-2 1-4 1-2 5-1 0-1 6-2     3-1 2-2 1-1 
 12 KS Mniszków1-3 0-0 0-4 0-2 0-2 3-1 1-3 2-1 2-1 1-2 2-3     1-2 1-0 
 13 LKS Lubochnia0-2 1-3 0-3 1-2 0-4 1-1 0-2 2-3 0-0 2-5 2-0 4-5     5-0 
 14 Grabka Grabica1-4 0-1 0-3* 0-3* 0-1 1-2 1-1 2-3 3-1 0-1 5-1 0-1 0-0     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Lechia II Tomaszów Mazowiecki 7-0 RKS Rzeczyca 14 sierpnia, 11:00
Start Lgota Wielka 0-1 Grabka Grabica 14 sierpnia, 14:00
Gerlach Drzewica 3-1 Włókniarz Moszczenica 14 sierpnia, 17:00
LKS Lubochnia 1-1 GUKS Gorzkowice 13 sierpnia, 17:00
KS Mniszków 1-3 Szczerbiec Wolbórz 14 sierpnia, 17:00
Stal Niewiadów 3-1 Astoria Szczerców 13 sierpnia, 17:00
Świt Kamieńsk 8-0 Zapał Krzętów 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

RKS Rzeczyca 6-2 Zapał Krzętów 20 sierpnia, 15:00
Astoria Szczerców 1-4 Świt Kamieńsk 20 sierpnia, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 1-3 Stal Niewiadów 21 sierpnia, 17:00
GUKS Gorzkowice 7-1 KS Mniszków 21 sierpnia, 17:00
Włókniarz Moszczenica 5-0 LKS Lubochnia 21 sierpnia, 17:00
Grabka Grabica 0-1 Gerlach Drzewica 20 sierpnia, 16:30
Lechia II Tomaszów Mazowiecki 2-2 Start Lgota Wielka 21 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Start Lgota Wielka 2-4 RKS Rzeczyca 27 sierpnia, 15:00
Gerlach Drzewica 0-3 Lechia II Tomaszów Mazowiecki 28 sierpnia, 17:00
LKS Lubochnia 5-0 Grabka Grabica 28 sierpnia, 17:00
KS Mniszków 0-2 Włókniarz Moszczenica 28 sierpnia, 17:00
Stal Niewiadów 6-0 GUKS Gorzkowice 27 sierpnia, 17:00
Świt Kamieńsk 1-1 Szczerbiec Wolbórz 27 sierpnia, 17:00
Zapał Krzętów 0-4 Astoria Szczerców 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

RKS Rzeczyca 0-1 Astoria Szczerców 3 września, 16:00
Szczerbiec Wolbórz 2-0 Zapał Krzętów 3 września, 17:00
GUKS Gorzkowice 1-1 Świt Kamieńsk 3 września, 13:00
Włókniarz Moszczenica 2-3 Stal Niewiadów 4 września, 15:00
Grabka Grabica 0-1 KS Mniszków 3 września, 16:30
Lechia II Tomaszów Mazowiecki 3-1 LKS Lubochnia 3 września, 17:00
Start Lgota Wielka 0-1 Gerlach Drzewica 3 września, 15:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Gerlach Drzewica 3-0 RKS Rzeczyca 11 września, 16:00
LKS Lubochnia 2-3 Start Lgota Wielka 10 września, 16:00
KS Mniszków 2-1 Lechia II Tomaszów Mazowiecki 11 września, 16:00
Stal Niewiadów 6-0 Grabka Grabica 10 września, 16:30
Świt Kamieńsk 0-4 Włókniarz Moszczenica 10 września, 16:30
Zapał Krzętów 2-1 GUKS Gorzkowice 11 września, 14:00
Astoria Szczerców 1-2 Szczerbiec Wolbórz 10 września, 16:30

Kolejka 6 - 17-18 września

RKS Rzeczyca 1-2 Szczerbiec Wolbórz 17 września, 16:00
GUKS Gorzkowice 2-2 Astoria Szczerców 17 września, 16:00
Włókniarz Moszczenica 3-0 Zapał Krzętów 18 września, 16:00
Grabka Grabica 0-3 Świt Kamieńsk 17 września, 11:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Lechia II Tomaszów Mazowiecki 0-3 Stal Niewiadów 18 września, 15:00
Start Lgota Wielka 3-1 KS Mniszków 18 września, 15:00
Gerlach Drzewica 2-0 LKS Lubochnia 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

LKS Lubochnia 2-0 RKS Rzeczyca 24 września, 15:00
KS Mniszków 0-2 Gerlach Drzewica 25 września, 16:00
Stal Niewiadów 7-1 Start Lgota Wielka 24 września, 16:00
Świt Kamieńsk 2-3 Lechia II Tomaszów Mazowiecki 25 września, 16:00
Zapał Krzętów 5-1 Grabka Grabica 25 września, 14:00
Astoria Szczerców 2-0 Włókniarz Moszczenica 24 września, 16:00
Szczerbiec Wolbórz 2-0 GUKS Gorzkowice 25 września, 11:00

Kolejka 8 - 1-2 października

RKS Rzeczyca 1-4 GUKS Gorzkowice 2 października, 14:00
Włókniarz Moszczenica 2-0 Szczerbiec Wolbórz 2 października, 15:30
Grabka Grabica 0-1 Astoria Szczerców 1 października, 16:00
Lechia II Tomaszów Mazowiecki 7-0 Zapał Krzętów 2 października, 15:00
Start Lgota Wielka 0-0 Świt Kamieńsk 1 października, 15:00
Gerlach Drzewica 1-2 Stal Niewiadów 2 października, 15:00
LKS Lubochnia 4-5 KS Mniszków 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

KS Mniszków 2-3 RKS Rzeczyca 9 października, 15:30
Stal Niewiadów 2-1 LKS Lubochnia 8 października, 15:30
Świt Kamieńsk 4-0 Gerlach Drzewica 8 października, 15:00
Zapał Krzętów 3-4 Start Lgota Wielka 9 października, 14:00
Astoria Szczerców 3-1 Lechia II Tomaszów Mazowiecki 8 października, 14:00
Szczerbiec Wolbórz 2-1 Grabka Grabica 8 października, 15:00
GUKS Gorzkowice 0-1 Włókniarz Moszczenica 8 października, 11:00

Kolejka 10 - 15-16 października

RKS Rzeczyca 0-3 Włókniarz Moszczenica 15 października, 15:00
Grabka Grabica 1-2 GUKS Gorzkowice 15 października, 15:30
Lechia II Tomaszów Mazowiecki 0-0 Szczerbiec Wolbórz 16 października, 15:00
Start Lgota Wielka 4-2 Astoria Szczerców 15 października, 15:00
Gerlach Drzewica 1-3 Zapał Krzętów 16 października, 15:00
LKS Lubochnia 0-3 Świt Kamieńsk 15 października, 15:00
KS Mniszków 1-3 Stal Niewiadów 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Stal Niewiadów 4-0 RKS Rzeczyca 22 października, 15:00
Świt Kamieńsk 3-1 KS Mniszków 22 października, 15:00
Zapał Krzętów 0-0 LKS Lubochnia 23 października, 14:00
Astoria Szczerców 3-0 Gerlach Drzewica 22 października, 15:00
Szczerbiec Wolbórz 2-5 Start Lgota Wielka 22 października, 15:00
GUKS Gorzkowice 2-0 Lechia II Tomaszów Mazowiecki 22 października, 15:00
Włókniarz Moszczenica 2-2 Grabka Grabica 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 29-30 października

RKS Rzeczyca 1-1 Grabka Grabica 30 października, 13:30
Lechia II Tomaszów Mazowiecki 0-1 Włókniarz Moszczenica 30 października, 13:30
Start Lgota Wielka 1-1 GUKS Gorzkowice 30 października, 11:00
Gerlach Drzewica 2-0 Szczerbiec Wolbórz 30 października, 13:30
LKS Lubochnia 1-3 Astoria Szczerców 29 października, 14:00
KS Mniszków 1-2 Zapał Krzętów 30 października, 13:30
Stal Niewiadów 2-1 Świt Kamieńsk 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Świt Kamieńsk 6-1 RKS Rzeczyca 5 listopada, 13:30
Zapał Krzętów 0-4 Stal Niewiadów 6 listopada, 13:30
Astoria Szczerców 7-0 KS Mniszków 5 listopada, 13:30
Szczerbiec Wolbórz 0-2 LKS Lubochnia 5 listopada, 13:30
GUKS Gorzkowice 4-0 Gerlach Drzewica 5 listopada, 13:30
Włókniarz Moszczenica 1-0 Start Lgota Wielka 6 listopada, 13:30
Grabka Grabica 3-1 Lechia II Tomaszów Mazowiecki 5 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 18-19 marca

RKS Rzeczyca 0-1 Lechia II Tomaszów Mazowiecki 18 marca, 15:00
Grabka Grabica 2-3 Start Lgota Wielka 18 marca, 15:30
Włókniarz Moszczenica 2-2 Gerlach Drzewica 19 marca, 15:00
GUKS Gorzkowice 2-1 LKS Lubochnia 18 marca, 15:00
Szczerbiec Wolbórz 1-0 KS Mniszków 18 marca, 15:00
Astoria Szczerców 1-3 Stal Niewiadów 18 marca, 15:30
Zapał Krzętów 1-2 Świt Kamieńsk 19 marca, 14:00

Kolejka 15 - 25-26 marca

Zapał Krzętów 2-3 RKS Rzeczyca 26 marca, 14:00
Świt Kamieńsk 2-2 Astoria Szczerców 26 marca, 15:00
Stal Niewiadów 3-0 Szczerbiec Wolbórz 25 marca, 15:30
KS Mniszków 3-1 GUKS Gorzkowice 25 marca, 15:30
LKS Lubochnia 1-2 Włókniarz Moszczenica 25 marca, 15:00
Gerlach Drzewica 2-2 Grabka Grabica 26 marca, 15:30
Start Lgota Wielka 3-1 Lechia II Tomaszów Mazowiecki 25 marca, 15:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

RKS Rzeczyca 5-1 Start Lgota Wielka 2 kwietnia, 14:00
Lechia II Tomaszów Mazowiecki 3-1 Gerlach Drzewica 2 kwietnia, 15:00
Grabka Grabica 0-0 LKS Lubochnia 1 kwietnia, 16:00
Włókniarz Moszczenica 1-1 KS Mniszków 2 kwietnia, 16:00
GUKS Gorzkowice 0-2 Stal Niewiadów 1 kwietnia, 15:00
Szczerbiec Wolbórz 1-0 Świt Kamieńsk 1 kwietnia, 16:00
Astoria Szczerców 0-3 Zapał Krzętów 1 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 4-1

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Astoria Szczerców 4-1 RKS Rzeczyca 8 kwietnia, 16:30
Zapał Krzętów 0-2 Szczerbiec Wolbórz 9 kwietnia, 14:00
Świt Kamieńsk 1-0 GUKS Gorzkowice 8 kwietnia, 16:00
Stal Niewiadów 3-2 Włókniarz Moszczenica 8 kwietnia, 16:30
KS Mniszków 1-0 Grabka Grabica 8 kwietnia, 16:30
LKS Lubochnia 0-0 Lechia II Tomaszów Mazowiecki 8 kwietnia, 16:00
Gerlach Drzewica 2-0 Start Lgota Wielka 9 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

RKS Rzeczyca 5-2 Gerlach Drzewica 23 kwietnia, 14:00
Start Lgota Wielka 2-0 LKS Lubochnia 23 kwietnia, 16:00
Lechia II Tomaszów Mazowiecki 6-2 KS Mniszków 23 kwietnia, 17:00
Grabka Grabica 1-4 Stal Niewiadów 22 kwietnia, 16:30
Włókniarz Moszczenica 3-3 Świt Kamieńsk 23 kwietnia, 16:00
GUKS Gorzkowice 2-1 Zapał Krzętów 22 kwietnia, 13:30
Szczerbiec Wolbórz 0-4 Astoria Szczerców 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Szczerbiec Wolbórz 2-3 RKS Rzeczyca 30 kwietnia, 16:00
Astoria Szczerców 5-0 GUKS Gorzkowice 29 kwietnia, 17:00
Zapał Krzętów 3-2 Włókniarz Moszczenica 30 kwietnia, 14:00
Świt Kamieńsk 4-2 Grabka Grabica 29 kwietnia, 15:00
Stal Niewiadów 5-1 Lechia II Tomaszów Mazowiecki 29 kwietnia, 17:00
KS Mniszków 2-1 Start Lgota Wielka 29 kwietnia, 17:00
LKS Lubochnia 0-4 Gerlach Drzewica 24 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 3 maja

RKS Rzeczyca 2-2 LKS Lubochnia 3 maja, 17:00
Gerlach Drzewica 4-1 KS Mniszków 3 maja, 17:00
Start Lgota Wielka 1-2 Stal Niewiadów 3 maja, 17:00
Lechia II Tomaszów Mazowiecki 3-5 Świt Kamieńsk 3 maja, 18:00
Grabka Grabica 0-1 Zapał Krzętów 3 maja, 17:00
Włókniarz Moszczenica 0-4 Astoria Szczerców 3 maja, 17:00
GUKS Gorzkowice 2-0 Szczerbiec Wolbórz 3 maja, 17:00

Kolejka 21 - 6-7 maja

GUKS Gorzkowice 3-0 RKS Rzeczyca 6 maja, 16:00
Szczerbiec Wolbórz 0-3 Włókniarz Moszczenica 7 maja, 16:00
Astoria Szczerców 6-1 Grabka Grabica 6 maja, 17:00
Zapał Krzętów 0-2 Lechia II Tomaszów Mazowiecki 6 maja, 17:00
Świt Kamieńsk 4-1 Start Lgota Wielka 6 maja, 17:00
Stal Niewiadów 4-0 Gerlach Drzewica 6 maja, 17:00
KS Mniszków 1-2 LKS Lubochnia 6 maja, 17:00

Kolejka 22 - 13-14 maja

RKS Rzeczyca 3-1 KS Mniszków 13 maja, 17:00
LKS Lubochnia 0-2 Stal Niewiadów 13 maja, 17:00
Gerlach Drzewica 2-2 Świt Kamieńsk 13 maja, 17:30
Start Lgota Wielka 4-0 Zapał Krzętów 13 maja, 15:00
Lechia II Tomaszów Mazowiecki 0-2 Astoria Szczerców 14 maja, 15:00
Grabka Grabica 1-1 Szczerbiec Wolbórz 13 maja, 16:30
Włókniarz Moszczenica 1-1 GUKS Gorzkowice 13 maja, 17:00

Kolejka 23 - 20-21 maja

Włókniarz Moszczenica 4-0 RKS Rzeczyca 20 maja, 17:30
GUKS Gorzkowice 4-1 Grabka Grabica 20 maja, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 4-0 Lechia II Tomaszów Mazowiecki 21 maja, 11:00
Astoria Szczerców 5-1 Start Lgota Wielka 20 maja, 17:00
Zapał Krzętów 0-2 Gerlach Drzewica 21 maja, 14:00
Świt Kamieńsk 1-1 LKS Lubochnia 20 maja, 17:00
Stal Niewiadów 6-2 KS Mniszków 20 maja, 17:00

Kolejka 24 - 27-28 maja

RKS Rzeczyca 1-2 Stal Niewiadów 27 maja, 17:00
KS Mniszków 0-4 Świt Kamieńsk 27 maja, 17:00
LKS Lubochnia 2-5 Zapał Krzętów 27 maja, 17:00
Gerlach Drzewica 2-3 Astoria Szczerców 28 maja, 18:00
Start Lgota Wielka 1-0 Szczerbiec Wolbórz 28 maja, 16:00
Lechia II Tomaszów Mazowiecki 3-4 GUKS Gorzkowice 28 maja, 15:00
Grabka Grabica 0-3 Włókniarz Moszczenica 28 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-3

Kolejka 25 - 3 czerwca

Grabka Grabica 5-1 RKS Rzeczyca 3 czerwca, 17:00
Włókniarz Moszczenica 0-3 Lechia II Tomaszów Mazowiecki 3 czerwca, 17:00
GUKS Gorzkowice 3-5 Start Lgota Wielka 3 czerwca, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 1-1 Gerlach Drzewica 3 czerwca, 17:00
Astoria Szczerców 3-0 LKS Lubochnia 3 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Zapał Krzętów 1-0 KS Mniszków 3 czerwca, 17:00
Świt Kamieńsk 1-3 Stal Niewiadów 3 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 10 czerwca

RKS Rzeczyca 1-3 Świt Kamieńsk 10 czerwca, 17:00
Stal Niewiadów 4-0 Zapał Krzętów 10 czerwca, 17:00
KS Mniszków 0-0 Astoria Szczerców 10 czerwca, 17:00
LKS Lubochnia 0-2 Szczerbiec Wolbórz 9 czerwca, 17:30
Gerlach Drzewica 1-0 GUKS Gorzkowice 10 czerwca, 15:00
Start Lgota Wielka 2-3 Włókniarz Moszczenica 10 czerwca, 17:00
Lechia II Tomaszów Mazowiecki 1-0 Grabka Grabica 10 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Piotrków Trybunalski)

IV liga 2016/2017 (łódzka)

Klasa okręgowa 2016/2017 (Łódź)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Skierniewice)

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas