[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Łódź
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Rosanów 30 67 20 7 3 72-31 12 3 0 41-17 8 4 3 31-14
2.  Orzeł Parzęczew 30 52 16 4 10 74-55 11 1 3 48-25 5 3 7 26-30
3.  Stal Głowno 30 46 14 4 12 70-64 7 2 6 38-37 7 2 6 32-27 2 3 1 0 1 4-3
4.  PTC Pabianice 30 46 13 7 10 64-57 6 7 2 30-23 7 0 8 34-34 2 3 1 0 1 3-4
5.  Zawisza II Rzgów 30 45 12 9 9 53-52 7 5 3 22-19 5 4 6 31-33
6.  Termy Uniejów 30 44 12 8 10 71-46 7 5 3 41-20 5 3 7 30-26 2 6 2 0 0 6-1
7.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 44 12 8 10 59-49 9 3 3 35-19 3 5 7 24-30 2 0 0 0 2 1-6
8.  Andrespolia Wiśniowa Góra 30 42 10 12 8 51-46 7 5 3 32-26 3 7 5 19-20 2 6 2 0 0 5-2
9.  Sokół II Aleksandrów Łódzki 30 42 12 6 12 51-42 7 2 6 30-20 5 4 6 21-22 2 0 0 0 2 2-5
10.  LZS Justynów 30 38 10 8 12 66-57 7 2 6 37-29 3 6 6 29-28 6 12 4 0 2 17-11
11.  Polonia Andrzejów (Łódź) 30 38 11 5 14 37-55 6 3 6 19-21 5 2 8 18-34 6 10 3 1 2 11-10
12.  KKS Koluszki 30 38 11 5 14 56-66 8 2 5 31-27 3 3 9 25-39 6 7 2 1 3 11-14
13.  GLKS Dłutów 30 38 11 5 14 54-69 7 3 5 33-26 4 2 9 21-43 6 6 2 0 4 12-16
14.  Pogoń Rogów 30 35 10 5 15 31-51 4 3 8 9-26 6 2 7 22-25
15.  LKS Różyca 30 29 8 5 17 37-63 5 2 8 23-30 3 3 9 14-33
16.  Krośniewianka Krośniewice 30 25 7 4 19 40-83 5 3 7 20-32 2 1 12 20-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Rosanów    3-2 1-0 3-2 0-0 3-2 2-2 1-0 1-1 5-3 3-0 3-0 6-2 2-0 3-2 5-1 
 2 Orzeł Parzęczew0-3*     2-3 7-3 6-2 3-2 0-1 4-2 1-1 2-1 4-1 3-1 5-2 5-1 2-0 4-2 
 3 Stal Głowno1-4 3-2     4-0 1-6 3-1 3-3 1-4 2-4 1-4 5-0 1-0 3-4 4-0 2-1 4-4 
 4 PTC Pabianice1-1 3-3 3-0     1-0 3-0 3-3 1-0 0-0 2-2 3-2 2-6 2-2 1-1 1-2 4-1 
 5 Zawisza II Rzgów1-1 3-0 0-6 1-0     0-0 0-5 0-0 0-2 1-0 3-0 2-2 1-1 1-0 6-1 3-1 
 6 Termy Uniejów1-1 1-2 0-0 3-1 2-2     4-0 1-1 1-1 3-1 1-3 3-0 7-2 1-4 6-0 7-2 
 7 Włókniarz Konstantynów Łódzki3-0 3-2 5-2 2-1 4-4 1-2     2-2 2-0 2-2 0-1 2-0 5-0 2-0 0-2 2-1 
 8 Andrespolia Wiśniowa Góra1-1 2-3 1-3 4-3 0-0 1-5 2-0     4-2 1-1 3-2 3-3 4-1 3-1 1-1 2-0 
 9 Sokół II Aleksandrów Łódzki3-1 4-1 1-4 2-1 2-3 3-0 2-0 0-1     3-3 1-2 5-1 0-1 1-2 0-0 3-0* 
 10 LZS Justynów1-3 2-3 3-0 1-2 3-5 0-3 2-2 2-2 3-1     3-1 4-3 4-2 1-2 2-0 6-0 
 11 Polonia Andrzejów (Łódź)1-0 1-0 1-4 1-2 2-0 1-1 1-1 1-0 0-1 2-1     3-1 2-3 1-4 1-1 1-2 
 12 KKS Koluszki0-5* 3-2 5-2 1-3 5-1 2-0 3-2 1-1 4-1 1-4 0-0     1-0 0-1 1-2 4-3 
 13 GLKS Dłutów1-3 1-1 2-1 1-2 2-4 2-2 2-0 3-1 1-0 2-1 2-3 3-5     0-0 6-2 5-1 
 14 Pogoń Rogów0-3 0-1 1-3 0-5 3-1 0-7 1-0 0-0 0-2 1-1 0-1 0-0 2-0     1-0 0-2 
 15 LKS Różyca0-2 0-3 1-1 2-5 2-1 4-2 2-3 1-3 1-4 1-1 5-1 1-2 0-1 2-1     1-0 
 16 Krośniewianka Krośniewice0-3* 1-1 1-3 2-4 0-2 0-3* 3-2 2-2 2-1 1-4 1-1 4-1 1-0 1-5 1-0     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Orzeł Parzęczew 2-0 LKS Różyca 17 sierpnia, 15:00
Krośniewianka Krośniewice 1-0 GLKS Dłutów 17 sierpnia, 17:00
LZS Justynów 1-3 LKS Rosanów 17 sierpnia, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-0 Pogoń Rogów 17 sierpnia, 17:00
Zawisza II Rzgów 0-6 Stal Głowno 18 sierpnia, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 4-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 17 sierpnia, 17:30
PTC Pabianice 2-6 KKS Koluszki 17 sierpnia, 17:00
Termy Uniejów 1-3 Polonia Andrzejów (Łódź) 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

LKS Różyca 5-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 24 sierpnia, 17:00
KKS Koluszki 2-0 Termy Uniejów 24 sierpnia, 17:30
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-1 PTC Pabianice 25 sierpnia, 16:00
Stal Głowno 1-4 Andrespolia Wiśniowa Góra 24 sierpnia, 17:00
Pogoń Rogów 3-1 Zawisza II Rzgów 24 sierpnia, 17:30
LKS Rosanów 2-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 24 sierpnia, 17:00
GLKS Dłutów 2-1 LZS Justynów 24 sierpnia, 17:00
Orzeł Parzęczew 4-2 Krośniewianka Krośniewice 24 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Krośniewianka Krośniewice 1-0 LKS Różyca 31 sierpnia, 17:00
LZS Justynów 2-3 Orzeł Parzęczew 31 sierpnia, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 5-0 GLKS Dłutów 31 sierpnia, 16:30
Zawisza II Rzgów 1-1 LKS Rosanów 1 września, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-1 Pogoń Rogów 31 sierpnia, 17:00
PTC Pabianice 3-0 Stal Głowno 31 sierpnia, 17:00
Termy Uniejów 1-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 31 sierpnia, 16:30
Polonia Andrzejów (Łódź) 3-1 KKS Koluszki 1 września, 16:30

Kolejka 4 - 7-8 września

LKS Różyca 1-2 KKS Koluszki 7 września, 17:00
Stal Głowno 3-1 Termy Uniejów 7 września, 17:00
Pogoń Rogów 0-5 PTC Pabianice 7 września, 17:00
LKS Rosanów 1-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 7 września, 17:00
GLKS Dłutów 2-4 Zawisza II Rzgów 7 września, 17:00
Orzeł Parzęczew 0-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 7 września, 18:00
Krośniewianka Krośniewice 1-4 LZS Justynów 7 września, 15:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 8 września, 16:30

Kolejka 5 - 11 września

LZS Justynów 2-0 LKS Różyca 11 września, 16:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-1 Krośniewianka Krośniewice 11 września, 17:00
Zawisza II Rzgów 3-0 Orzeł Parzęczew 11 września, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 4-1 GLKS Dłutów 25 września, 16:30
PTC Pabianice 1-1 LKS Rosanów 11 września, 17:00
Termy Uniejów 1-4 Pogoń Rogów 11 września, 17:30
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-4 Stal Głowno 11 września, 17:00
KKS Koluszki 4-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 18 września, 17:00

Kolejka 6 - 14-15 września

LKS Różyca 1-4 Sokół II Aleksandrów Łódzki 14 września, 17:00
Stal Głowno 1-0 KKS Koluszki 14 września, 17:00
Pogoń Rogów 0-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 14 września, 16:30
LKS Rosanów 3-2 Termy Uniejów 14 września, 17:00
GLKS Dłutów 1-2 PTC Pabianice 14 września, 16:30
Orzeł Parzęczew 4-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 14 września, 16:00
Krośniewianka Krośniewice 0-2 Zawisza II Rzgów 14 września, 17:00
LZS Justynów 2-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-2 LKS Różyca 21 września, 16:00
Zawisza II Rzgów 1-0 LZS Justynów 22 września, 11:00
PTC Pabianice 3-3 Orzeł Parzęczew 21 września, 16:00
Termy Uniejów 7-2 GLKS Dłutów 21 września, 16:30
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-0 LKS Rosanów 22 września, 16:00
KKS Koluszki 0-1 Pogoń Rogów 21 września, 16:30
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-4 Stal Głowno 22 września, 15:00
Krośniewianka Krośniewice 2-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 18 września, 17:00

Kolejka 8 - 28-29 września

LKS Różyca 1-1 Stal Głowno 28 września, 16:30
Pogoń Rogów 0-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 28 września, 16:00
LKS Rosanów 3-0 KKS Koluszki 28 września, 16:00
GLKS Dłutów 2-3 Polonia Andrzejów (Łódź) 28 września, 16:00
Orzeł Parzęczew 3-2 Termy Uniejów 28 września, 16:00
Krośniewianka Krośniewice 2-4 PTC Pabianice 28 września, 16:30
LZS Justynów 2-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 28 września, 16:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-4 Zawisza II Rzgów 28 września, 16:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Zawisza II Rzgów 6-1 LKS Różyca 6 października, 15:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 2-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 października, 16:00
PTC Pabianice 2-2 LZS Justynów 5 października, 16:00
Termy Uniejów 7-2 Krośniewianka Krośniewice 5 października, 16:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-0 Orzeł Parzęczew 6 października, 15:00
KKS Koluszki 1-0 GLKS Dłutów 5 października, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-1 LKS Rosanów 6 października, 15:00
Stal Głowno 4-0 Pogoń Rogów 5 października, 16:00

Kolejka 10 - 12-13 października

LKS Różyca 2-1 Pogoń Rogów 12 października, 15:00
LKS Rosanów 1-0 Stal Głowno 12 października, 16:00
GLKS Dłutów 1-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 12 października, 15:30
Orzeł Parzęczew 3-1 KKS Koluszki 12 października, 16:00
Krośniewianka Krośniewice 1-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 12 października, 16:00
LZS Justynów 0-3 Termy Uniejów 12 października, 15:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-1 PTC Pabianice 12 października, 15:30
Zawisza II Rzgów 0-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 13 października, 15:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Andrespolia Wiśniowa Góra 1-1 LKS Różyca 19 października, 15:15
PTC Pabianice 1-0 Zawisza II Rzgów 19 października, 15:00
Termy Uniejów 4-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 19 października, 15:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-1 LZS Justynów 20 października, 15:00
KKS Koluszki 4-3 Krośniewianka Krośniewice 19 października, 15:30
Sokół II Aleksandrów Łódzki 4-1 Orzeł Parzęczew 20 października, 14:00
Stal Głowno 3-4 GLKS Dłutów 19 października, 15:00
Pogoń Rogów 0-3 LKS Rosanów 19 października, 15:15

Kolejka 12 - 26-27 października

LKS Różyca 0-2 LKS Rosanów 26 października, 15:00
GLKS Dłutów 0-0 Pogoń Rogów 26 października, 15:00
Orzeł Parzęczew 2-3 Stal Głowno 26 października, 15:00
Krośniewianka Krośniewice 2-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 26 października, 15:00
LZS Justynów 4-3 KKS Koluszki 26 października, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 26 października, 15:00
Zawisza II Rzgów 0-0 Termy Uniejów 27 października, 11:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 4-3 PTC Pabianice 26 października, 15:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

PTC Pabianice 1-2 LKS Różyca 2 listopada, 14:00
Termy Uniejów 1-1 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 listopada, 15:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-0 Zawisza II Rzgów 3 listopada, 14:00
KKS Koluszki 3-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 2 listopada, 14:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-3 LZS Justynów 3 listopada, 13:00
Pogoń Rogów 0-1 Orzeł Parzęczew 2 listopada, 14:00
LKS Rosanów 6-2 GLKS Dłutów 2 listopada, 13:00
Krośniewianka Krośniewice 1-3 Stal Głowno 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 9-10 listopada

LKS Różyca 0-1 GLKS Dłutów 9 listopada, 14:00
Orzeł Parzęczew 0-3 LKS Rosanów 10 listopada, 13:00
(wo)
Krośniewianka Krośniewice 1-5 Pogoń Rogów 10 listopada, 14:00
LZS Justynów 3-0 Stal Głowno 9 listopada, 14:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 9 listopada, 14:00
Zawisza II Rzgów 2-2 KKS Koluszki 10 listopada, 11:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-2 Polonia Andrzejów (Łódź) 9 listopada, 14:00
PTC Pabianice 3-0 Termy Uniejów 9 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Termy Uniejów 6-0 LKS Różyca 16 listopada, 15:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-2 PTC Pabianice 17 listopada, 13:30
KKS Koluszki 1-1 Andrespolia Wiśniowa Góra 16 listopada, 13:30
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-3 Zawisza II Rzgów 17 listopada, 13:00
Pogoń Rogów 1-1 LZS Justynów 16 listopada, 13:30
LKS Rosanów 5-1 Krośniewianka Krośniewice 16 listopada, 13:00
GLKS Dłutów 1-1 Orzeł Parzęczew 16 listopada, 13:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 5-2 Stal Głowno 16 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 29-30 marca

LKS Różyca 0-3 Orzeł Parzęczew 29 marca, 15:30
GLKS Dłutów 5-1 Krośniewianka Krośniewice 29 marca, 15:00
LKS Rosanów 5-3 LZS Justynów 29 marca, 15:00
Pogoń Rogów 1-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 29 marca, 15:00
Stal Głowno 1-6 Zawisza II Rzgów 29 marca, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-1 Andrespolia Wiśniowa Góra 30 marca, 15:00
KKS Koluszki 1-3 PTC Pabianice 29 marca, 16:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-1 Termy Uniejów 30 marca, 15:00

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Polonia Andrzejów (Łódź) 1-1 LKS Różyca 6 kwietnia, 15:00
Termy Uniejów 3-0 KKS Koluszki 5 kwietnia, 17:00
PTC Pabianice 0-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 5 kwietnia, 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-3 Stal Głowno 5 kwietnia, 17:00
Zawisza II Rzgów 1-0 Pogoń Rogów 6 kwietnia, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 LKS Rosanów 5 kwietnia, 16:00
LZS Justynów 4-2 GLKS Dłutów 5 kwietnia, 17:00
Krośniewianka Krośniewice 1-1 Orzeł Parzęczew 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

LKS Różyca 1-0 Krośniewianka Krośniewice 12 kwietnia, 17:00
Orzeł Parzęczew 2-1 LZS Justynów 12 kwietnia, 15:00
GLKS Dłutów 2-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 12 kwietnia, 17:00
LKS Rosanów 0-0 Zawisza II Rzgów 12 kwietnia, 16:00
Pogoń Rogów 0-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 12 kwietnia, 16:00
Stal Głowno 4-0 PTC Pabianice 12 kwietnia, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-0 Termy Uniejów 13 kwietnia, 15:00
KKS Koluszki 0-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 12 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 19 kwietnia

Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-2 Polonia Andrzejów (Łódź) 19 kwietnia, 12:00
KKS Koluszki 1-2 LKS Różyca 19 kwietnia, 15:30
Termy Uniejów 0-0 Stal Głowno 19 kwietnia, 17:00
PTC Pabianice 1-1 Pogoń Rogów 19 kwietnia, 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-1 LKS Rosanów 19 kwietnia, 17:00
Zawisza II Rzgów 1-1 GLKS Dłutów 19 kwietnia, 11:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-2 Orzeł Parzęczew 19 kwietnia, 17:00
LZS Justynów 6-0 Krośniewianka Krośniewice 19 kwietnia, 15:30

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

LKS Różyca 1-1 LZS Justynów 26 kwietnia, 17:00
Krośniewianka Krośniewice 3-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 26 kwietnia, 16:00
Orzeł Parzęczew 6-2 Zawisza II Rzgów 26 kwietnia, 16:00
GLKS Dłutów 3-1 Andrespolia Wiśniowa Góra 26 kwietnia, 17:00
LKS Rosanów 3-2 PTC Pabianice 26 kwietnia, 16:00
Pogoń Rogów 0-7 Termy Uniejów 26 kwietnia, 16:00
Stal Głowno 5-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 26 kwietnia, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 5-1 KKS Koluszki 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 3-4 maja

Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-0 LKS Różyca 30 kwietnia, 17:30
KKS Koluszki 5-2 Stal Głowno 3 maja, 17:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-4 Pogoń Rogów 4 maja, 18:00
Termy Uniejów 1-1 LKS Rosanów 30 kwietnia, 18:30
PTC Pabianice 2-2 GLKS Dłutów 3 maja, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 2-3 Orzeł Parzęczew 3 maja, 17:00
Zawisza II Rzgów 3-1 Krośniewianka Krośniewice 1 maja, 14:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-2 LZS Justynów 1 maja, 15:00

Kolejka 22 - 10-11 maja

Andrespolia Wiśniowa Góra 2-0 Krośniewianka Krośniewice 10 maja, 17:00
LKS Różyca 2-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 10 maja, 17:00
LZS Justynów 3-5 Zawisza II Rzgów 10 maja, 15:30
Orzeł Parzęczew 7-3 PTC Pabianice 10 maja, 17:00
GLKS Dłutów 2-2 Termy Uniejów 10 maja, 17:00
LKS Rosanów 3-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 10 maja, 16:00
Pogoń Rogów 0-0 KKS Koluszki 10 maja, 17:00
Stal Głowno 2-4 Sokół II Aleksandrów Łódzki 10 maja, 17:00

Kolejka 23 - 14 maja

Stal Głowno 2-1 LKS Różyca 14 maja, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-2 Pogoń Rogów 14 maja, 18:00
w Rudzie Bugaj
KKS Koluszki 0-5 LKS Rosanów 14 maja, 17:30
(wo)
na boisku 1-5
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-3 GLKS Dłutów 14 maja, 18:00
Termy Uniejów 1-2 Orzeł Parzęczew 14 maja, 18:00
PTC Pabianice 4-1 Krośniewianka Krośniewice 14 maja, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-1 LZS Justynów 14 maja, 18:00
Zawisza II Rzgów 0-5 Włókniarz Konstantynów Łódzki 14 maja, 17:00

Kolejka 24 - 17-18 maja

LKS Różyca 2-1 Zawisza II Rzgów 17 maja, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 17 maja, 17:00
LZS Justynów 1-2 PTC Pabianice 4 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (17 maja, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Krośniewianka Krośniewice 0-3 Termy Uniejów 17 maja, 16:00
(wo)
na boisku 3-3
Orzeł Parzęczew 4-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 17 maja, 17:00
GLKS Dłutów 3-5 KKS Koluszki 17 maja, 17:00
LKS Rosanów 1-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 17 maja, 16:00
Pogoń Rogów 1-3 Stal Głowno 17 maja, 17:00

Kolejka 25 - 24-25 maja

Pogoń Rogów 1-0 LKS Różyca 24 maja, 17:00
Stal Głowno 1-4 LKS Rosanów 24 maja, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-1 GLKS Dłutów 25 maja, 15:00
KKS Koluszki 3-2 Orzeł Parzęczew 24 maja, 17:30
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-2 Krośniewianka Krośniewice 25 maja, 17:00
Termy Uniejów 3-1 LZS Justynów 23 maja, 20:00
PTC Pabianice 3-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 24 maja, 17:30
Andrespolia Wiśniowa Góra 0-0 Zawisza II Rzgów 24 maja, 17:00

Kolejka 26 - 31 maja-1 czerwca

LKS Różyca 1-3 Andrespolia Wiśniowa Góra 31 maja, 17:00
Zawisza II Rzgów 1-0 PTC Pabianice 31 maja, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-2 Termy Uniejów 31 maja, 17:00
LZS Justynów 3-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 31 maja, 17:00
Krośniewianka Krośniewice 4-1 KKS Koluszki 31 maja, 16:00
Orzeł Parzęczew 1-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 1 czerwca, 17:00
GLKS Dłutów 2-1 Stal Głowno 31 maja, 17:00
LKS Rosanów 2-0 Pogoń Rogów 31 maja, 16:00

Kolejka 27 - 7-8 czerwca

LKS Rosanów 3-2 LKS Różyca 7 czerwca, 16:00
Pogoń Rogów 2-0 GLKS Dłutów 7 czerwca, 17:00
Stal Głowno 3-2 Orzeł Parzęczew 7 czerwca, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-0 Krośniewianka Krośniewice 7 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-2
KKS Koluszki 1-4 LZS Justynów 7 czerwca, 17:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 7 czerwca, 17:00
Termy Uniejów 2-2 Zawisza II Rzgów 8 czerwca, 18:00
PTC Pabianice 1-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 7 czerwca, 17:30

Kolejka 28 - 11 czerwca

Stal Głowno 4-4 Krośniewianka Krośniewice 11 czerwca, 17:00
LKS Różyca 2-5 PTC Pabianice 11 czerwca, 18:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-5 Termy Uniejów 11 czerwca, 18:00
Zawisza II Rzgów 3-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 18 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 czerwca, 17:00) odwołany
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-0 KKS Koluszki 11 czerwca, 17:00
LZS Justynów 3-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 11 czerwca, 17:00
Orzeł Parzęczew 5-1 Pogoń Rogów 22 marca, 15:00
GLKS Dłutów 1-3 LKS Rosanów 11 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 14-15 czerwca

GLKS Dłutów 6-2 LKS Różyca 14 czerwca, 17:00
LKS Rosanów 3-2 Orzeł Parzęczew 14 czerwca, 17:00
Pogoń Rogów 0-2 Krośniewianka Krośniewice 14 czerwca, 17:00
Stal Głowno 1-4 LZS Justynów 14 czerwca, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 14 czerwca, 17:00
KKS Koluszki 5-1 Zawisza II Rzgów 14 czerwca, 17:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 14 czerwca, 17:00
Termy Uniejów 3-1 PTC Pabianice 13 czerwca, 20:00

Kolejka 30 - 21-22 czerwca

Stal Głowno 3-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 21 czerwca, 17:00
LKS Różyca 4-2 Termy Uniejów 21 czerwca, 17:00
PTC Pabianice 3-2 Polonia Andrzejów (Łódź) 21 czerwca, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-3 KKS Koluszki 21 czerwca, 17:00
Zawisza II Rzgów 0-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 21 czerwca, 17:00
LZS Justynów 1-2 Pogoń Rogów 21 czerwca, 17:00
Krośniewianka Krośniewice 0-3 LKS Rosanów 21 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 5-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orzeł Parzęczew 5-2 GLKS Dłutów 21 czerwca, 17:00

IV liga 2013/2014 (łódzka)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Skierniewice)

Klasa A 2013/2014 (Łódź I)
Klasa A 2013/2014 (Łódź II)
Klasa A 2013/2014 (Łódź III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas