[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Sieradz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gal Gaz Galewice 30 75 24 3 3 118-22 13 1 1 61-9 11 2 2 57-13
2.  MLKS Konopnica 30 68 21 5 4 87-28 12 3 0 56-10 9 2 4 31-18
3.  Piast Błaszki 30 67 21 4 5 81-39 13 2 0 44-16 8 2 5 37-23
4.  Orkan Buczek 30 58 18 4 8 78-42 10 3 2 47-19 8 1 6 31-23
5.  LKS Kobierzycko 30 52 16 4 10 81-46 9 3 3 45-15 7 1 7 36-31
6.  Widavia Widawa 30 50 15 5 10 80-60 8 2 5 37-29 7 3 5 43-31
7.  LGKS Charłupia Mała 30 49 14 7 9 59-57 7 3 5 35-35 7 4 4 24-22
8.  LZS Brąszewice 30 45 13 6 11 78-45 8 3 4 41-22 5 3 7 37-23
9.  Warta Osjaków 30 41 11 8 11 43-46 7 5 3 22-16 4 3 8 21-30 2 4 1 1 0 2-1
10.  GLKS Strzelce Wielkie 30 41 12 5 13 45-56 8 2 5 26-24 4 3 8 19-32 2 1 0 1 1 1-2
11.  LUKS Bałucz 30 39 12 3 15 63-63 9 0 6 45-30 3 3 9 18-33
12.  Prosna Wieruszów 30 29 8 5 17 38-77 4 3 8 14-27 4 2 9 24-50
13.  LKS Paprotnia 30 24 7 3 20 45-90 4 1 10 26-43 3 2 10 19-47
14.  LZS Wydrzyn 30 19 6 1 23 36-103 4 0 11 24-51 2 1 12 12-52
15.  Start Łubnice 30 18 6 0 24 36-124 5 0 10 22-50 1 0 14 14-74
16.  Unia Sulmierzyce 30 13 4 1 25 26-96 4 1 10 18-35 0 0 15 8-61

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Gal Gaz Galewice    0-2 2-0 2-0 3-0 5-3 3-1 2-0 1-1 3-0 6-1 3-1 3-0 14-0 11-0 3-0 
 2 MLKS Konopnica1-1     4-0 2-0 5-0 4-1 3-0 3-1 4-1 4-0 3-2 7-0 1-1 3-3 6-0 6-0 
 3 Piast Błaszki2-1 0-0     3-2 3-2 2-1 2-0 1-0 2-1 2-1 2-2 8-1 7-1 3-0 3-2 4-2 
 4 Orkan Buczek1-3 2-1 4-4     3-2 3-0 2-2 2-1 0-0 3-0 1-3 7-2 3-0 2-0 5-1 9-0 
 5 LKS Kobierzycko1-1 1-2 3-2 1-1     0-0 2-0 3-1 4-0 1-2 4-1 1-2 4-2 2-1 10-0 8-0 
 6 Widavia Widawa0-4 0-5 2-1 1-2 1-4     2-2 3-3 2-0 2-1 4-2 4-1 7-1 1-2 5-1 3-0 
 7 LGKS Charłupia Mała0-5 2-3 0-4 1-5 2-1 2-2     1-6 4-1 2-2 2-0 3-2 2-2 6-0 4-0 4-2 
 8 LZS Brąszewice4-2 1-2 0-1 2-3 0-3 8-2 1-1     4-1 1-1 3-1 3-3 4-1 4-1 3-0 3-0 
 9 Warta Osjaków0-3 0-0 0-3 2-1 4-2 1-2 1-1 1-1     1-0 0-0 1-1 1-0 4-1 4-1 2-0 
 10 GLKS Strzelce Wielkie1-4 2-1 2-2 1-0 0-1 2-6 1-3 2-1 1-1     1-0 3-1 1-2 2-1 3-0 4-1 
 11 LUKS Bałucz1-5 3-1 0-1 2-3 0-5 1-6 2-3 2-1 2-1 7-2     4-0 5-1 4-1 8-0 4-0 
 12 Prosna Wieruszów0-5 0-1 1-2 2-1 0-5 1-1 0-1 1-1 1-2 0-0 0-3     3-1 0-1 4-3 1-0 
 13 LKS Paprotnia0-3 1-3 1-9 1-6 4-0 0-3 0-1 1-5 4-2 3-4 1-1 0-2     3-0* 1-3 6-1 
 14 LZS Wydrzyn1-9 3-1 0-4 3-4 1-4 1-5 1-2 1-3 0-5 2-3 2-1 0-2 3-4     3-2 3-2 
 15 Start Łubnice1-5 3-6 1-3 0-1 2-4 0-8 1-5 0-8 1-4 0-3 4-0 4-2 2-1 2-0     1-0 
 16 Unia Sulmierzyce0-6 0-3 3-1 0-2 3-3 1-3 1-2 0-5 0-1 1-0 0-1 2-4 1-2 2-1 4-1     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Unia Sulmierzyce 1-2 LGKS Charłupia Mała 10 sierpnia, 17:00
LKS Paprotnia 1-3 MLKS Konopnica 11 sierpnia, 17:00
LUKS Bałucz 7-2 GLKS Strzelce Wielkie 11 sierpnia, 17:00
LZS Wydrzyn 1-4 LKS Kobierzycko 11 sierpnia, 13:30
Warta Osjaków 0-3 Gal Gaz Galewice 11 sierpnia, 17:00
Widavia Widawa 1-2 Orkan Buczek 11 sierpnia, 17:00
Prosna Wieruszów 1-1 LZS Brąszewice 11 sierpnia, 17:00
Piast Błaszki 3-2 Start Łubnice 11 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

LGKS Charłupia Mała 4-0 Start Łubnice 15 sierpnia, 17:00
LZS Brąszewice 0-1 Piast Błaszki 14 sierpnia, 18:00
Orkan Buczek 7-2 Prosna Wieruszów 15 sierpnia, 17:00
Gal Gaz Galewice 5-3 Widavia Widawa 14 sierpnia, 17:00
LKS Kobierzycko 4-0 Warta Osjaków 15 sierpnia, 16:00
GLKS Strzelce Wielkie 2-1 LZS Wydrzyn 15 sierpnia, 17:00
MLKS Konopnica 3-2 LUKS Bałucz 14 sierpnia, 18:00
Unia Sulmierzyce 1-2 LKS Paprotnia 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

LKS Paprotnia 0-1 LGKS Charłupia Mała 18 sierpnia, 17:00
LUKS Bałucz 4-0 Unia Sulmierzyce 18 sierpnia, 17:00
LZS Wydrzyn 3-1 MLKS Konopnica 18 sierpnia, 13:30
Warta Osjaków 1-0 GLKS Strzelce Wielkie 18 sierpnia, 17:00
Widavia Widawa 1-4 LKS Kobierzycko 18 sierpnia, 17:00
Prosna Wieruszów 0-5 Gal Gaz Galewice 18 sierpnia, 17:00
Piast Błaszki 3-2 Orkan Buczek 18 sierpnia, 18:00
Start Łubnice 0-8 LZS Brąszewice 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

LGKS Charłupia Mała 1-6 LZS Brąszewice 25 sierpnia, 17:00
Orkan Buczek 5-1 Start Łubnice 25 sierpnia, 17:00
Gal Gaz Galewice 2-0 Piast Błaszki 24 sierpnia, 17:00
LKS Kobierzycko 1-2 Prosna Wieruszów 25 sierpnia, 16:00
GLKS Strzelce Wielkie 2-6 Widavia Widawa 25 sierpnia, 17:00
MLKS Konopnica 4-1 Warta Osjaków 24 sierpnia, 17:00
Unia Sulmierzyce 2-1 LZS Wydrzyn 25 sierpnia, 17:00
LKS Paprotnia 1-1 LUKS Bałucz 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

LUKS Bałucz 2-3 LGKS Charłupia Mała 1 września, 17:00
LZS Wydrzyn 3-4 LKS Paprotnia 1 września, 13:30
Warta Osjaków 2-0 Unia Sulmierzyce 1 września, 17:00
Widavia Widawa 0-5 MLKS Konopnica 31 sierpnia, 17:00
Prosna Wieruszów 0-0 GLKS Strzelce Wielkie 1 września, 17:00
Piast Błaszki 3-2 LKS Kobierzycko 1 września, 14:00
Start Łubnice 1-5 Gal Gaz Galewice 31 sierpnia, 17:00
LZS Brąszewice 2-3 Orkan Buczek 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 7-8 września

LGKS Charłupia Mała 1-5 Orkan Buczek 8 września, 17:00
Gal Gaz Galewice 2-0 LZS Brąszewice 7 września, 17:00
LKS Kobierzycko 10-0 Start Łubnice 7 września, 16:00
GLKS Strzelce Wielkie 2-2 Piast Błaszki 8 września, 16:00
MLKS Konopnica 7-0 Prosna Wieruszów 7 września, 17:00
Unia Sulmierzyce 1-3 Widavia Widawa 7 września, 17:00
LKS Paprotnia 4-2 Warta Osjaków 8 września, 17:00
LUKS Bałucz 4-1 LZS Wydrzyn 8 września, 17:00

Kolejka 7 - 14-15 września

LZS Wydrzyn 1-2 LGKS Charłupia Mała 15 września, 13:30
Warta Osjaków 0-0 LUKS Bałucz 15 września, 16:00
Widavia Widawa 7-1 LKS Paprotnia 15 września, 16:00
Prosna Wieruszów 1-0 Unia Sulmierzyce 15 września, 16:00
Piast Błaszki 0-0 MLKS Konopnica 15 września, 17:00
Start Łubnice 0-3 GLKS Strzelce Wielkie 14 września, 17:00
LZS Brąszewice 0-3 LKS Kobierzycko 15 września, 16:00
Orkan Buczek 1-3 Gal Gaz Galewice 15 września, 17:00

Kolejka 8 - 21-22 września

LGKS Charłupia Mała 0-5 Gal Gaz Galewice 22 września, 16:00
LKS Kobierzycko 1-1 Orkan Buczek 22 września, 16:00
GLKS Strzelce Wielkie 2-1 LZS Brąszewice 22 września, 16:00
MLKS Konopnica 6-0 Start Łubnice 21 września, 16:00
Unia Sulmierzyce 3-1 Piast Błaszki 21 września, 16:00
LKS Paprotnia 0-2 Prosna Wieruszów 22 września, 16:00
LUKS Bałucz 1-6 Widavia Widawa 22 września, 16:00
LZS Wydrzyn 0-5 Warta Osjaków 22 września, 13:30

Kolejka 9 - 28-29 września

Warta Osjaków 1-1 LGKS Charłupia Mała 29 września, 16:00
Widavia Widawa 1-2 LZS Wydrzyn 29 września, 16:00
Prosna Wieruszów 0-3 LUKS Bałucz 29 września, 16:00
Piast Błaszki 7-1 LKS Paprotnia 29 września, 16:00
Start Łubnice 1-0 Unia Sulmierzyce 28 września, 16:00
LZS Brąszewice 1-2 MLKS Konopnica 29 września, 16:00
Orkan Buczek 3-0 GLKS Strzelce Wielkie 29 września, 16:00
Gal Gaz Galewice 3-0 LKS Kobierzycko 28 września, 16:00

Kolejka 10 - 5-6 października

LGKS Charłupia Mała 2-1 LKS Kobierzycko 6 października, 15:00
GLKS Strzelce Wielkie 1-4 Gal Gaz Galewice 6 października, 15:00
MLKS Konopnica 2-0 Orkan Buczek 5 października, 16:00
Unia Sulmierzyce 0-5 LZS Brąszewice 5 października, 16:00
LKS Paprotnia 1-3 Start Łubnice 6 października, 16:00
LUKS Bałucz 0-1 Piast Błaszki 6 października, 15:00
LZS Wydrzyn 0-2 Prosna Wieruszów 6 października, 13:30
Warta Osjaków 1-2 Widavia Widawa 6 października, 16:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Widavia Widawa 2-2 LGKS Charłupia Mała 13 października, 16:00
Prosna Wieruszów 1-2 Warta Osjaków 13 października, 15:00
Piast Błaszki 3-0 LZS Wydrzyn 13 października, 15:00
Start Łubnice 4-0 LUKS Bałucz 12 października, 16:00
LZS Brąszewice 4-1 LKS Paprotnia 13 października, 16:00
Orkan Buczek 9-0 Unia Sulmierzyce 13 października, 15:00
Gal Gaz Galewice 0-2 MLKS Konopnica 12 października, 16:00
LKS Kobierzycko 1-2 GLKS Strzelce Wielkie 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

LGKS Charłupia Mała 2-2 GLKS Strzelce Wielkie 20 października, 15:00
MLKS Konopnica 5-0 LKS Kobierzycko 19 października, 15:00
Unia Sulmierzyce 0-6 Gal Gaz Galewice 19 października, 15:00
LKS Paprotnia 1-6 Orkan Buczek 20 października, 15:00
LUKS Bałucz 2-1 LZS Brąszewice 20 października, 15:00
LZS Wydrzyn 3-2 Start Łubnice 20 października, 13:30
Warta Osjaków 0-3 Piast Błaszki 20 października, 15:00
Widavia Widawa 4-1 Prosna Wieruszów 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Prosna Wieruszów 0-1 LGKS Charłupia Mała 27 października, 14:00
Piast Błaszki 2-1 Widavia Widawa 27 października, 14:00
Start Łubnice 1-4 Warta Osjaków 26 października, 14:00
LZS Brąszewice 4-1 LZS Wydrzyn 27 października, 14:00
Orkan Buczek 1-3 LUKS Bałucz 27 października, 14:00
Gal Gaz Galewice 3-0 LKS Paprotnia 26 października, 14:00
LKS Kobierzycko 8-0 Unia Sulmierzyce 27 października, 14:00
GLKS Strzelce Wielkie 2-1 MLKS Konopnica 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

LGKS Charłupia Mała 2-3 MLKS Konopnica 3 listopada, 14:00
Unia Sulmierzyce 1-0 GLKS Strzelce Wielkie 3 listopada, 14:00
LKS Paprotnia 4-0 LKS Kobierzycko 3 listopada, 14:00
LUKS Bałucz 1-5 Gal Gaz Galewice 3 listopada, 14:00
LZS Wydrzyn 3-4 Orkan Buczek 3 listopada, 13:30
Warta Osjaków 1-1 LZS Brąszewice 3 listopada, 13:00
Widavia Widawa 5-1 Start Łubnice 3 listopada, 14:00
Prosna Wieruszów 1-2 Piast Błaszki 3 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Piast Błaszki 2-0 LGKS Charłupia Mała 10 listopada, 13:00
Start Łubnice 4-2 Prosna Wieruszów 9 listopada, 14:00
LZS Brąszewice 8-2 Widavia Widawa 10 listopada, 14:00
Orkan Buczek 0-0 Warta Osjaków 10 listopada, 14:00
Gal Gaz Galewice 14-0 LZS Wydrzyn 9 listopada, 13:00
LKS Kobierzycko 4-1 LUKS Bałucz 10 listopada, 14:00
GLKS Strzelce Wielkie 1-2 LKS Paprotnia 10 listopada, 14:00
MLKS Konopnica 6-0 Unia Sulmierzyce 9 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 15-16 marca

LGKS Charłupia Mała 4-2 Unia Sulmierzyce 16 marca, 14:00
MLKS Konopnica 1-1 LKS Paprotnia 15 marca, 15:00
GLKS Strzelce Wielkie 1-0 LUKS Bałucz 16 marca, 14:00
LKS Kobierzycko 2-1 LZS Wydrzyn 16 marca, 15:00
Gal Gaz Galewice 1-1 Warta Osjaków 15 marca, 15:00
Orkan Buczek 3-0 Widavia Widawa 16 marca, 14:00
LZS Brąszewice 3-3 Prosna Wieruszów 15 marca, 15:00
Start Łubnice 1-3 Piast Błaszki 15 marca, 15:00

Kolejka 17 - 22-23 marca

Start Łubnice 1-5 LGKS Charłupia Mała 22 marca, 15:00
Piast Błaszki 1-0 LZS Brąszewice 23 marca, 14:00
Prosna Wieruszów 2-1 Orkan Buczek 23 marca, 13:00
Widavia Widawa 0-4 Gal Gaz Galewice 23 marca, 16:00
Warta Osjaków 4-2 LKS Kobierzycko 23 marca, 14:00
LZS Wydrzyn 2-3 GLKS Strzelce Wielkie 22 marca, 15:00
LUKS Bałucz 3-1 MLKS Konopnica 23 marca, 15:00
LKS Paprotnia 6-1 Unia Sulmierzyce 23 marca, 15:00

Kolejka 18 - 29-30 marca

LGKS Charłupia Mała 2-2 LKS Paprotnia 30 marca, 14:00
Unia Sulmierzyce 0-1 LUKS Bałucz 29 marca, 15:00
MLKS Konopnica 3-3 LZS Wydrzyn 29 marca, 15:00
GLKS Strzelce Wielkie 1-1 Warta Osjaków 29 marca, 15:00
LKS Kobierzycko 0-0 Widavia Widawa 30 marca, 15:00
Gal Gaz Galewice 3-1 Prosna Wieruszów 30 marca, 16:00
Orkan Buczek 4-4 Piast Błaszki 30 marca, 15:00
LZS Brąszewice 3-0 Start Łubnice 30 marca, 14:00

Kolejka 19 - 5-6 kwietnia

LZS Brąszewice 1-1 LGKS Charłupia Mała 6 kwietnia, 14:00
Start Łubnice 0-1 Orkan Buczek 5 kwietnia, 16:00
Piast Błaszki 2-1 Gal Gaz Galewice 6 kwietnia, 15:00
Prosna Wieruszów 0-5 LKS Kobierzycko 6 kwietnia, 16:00
Widavia Widawa 2-1 GLKS Strzelce Wielkie 5 kwietnia, 16:00
Warta Osjaków 0-0 MLKS Konopnica 6 kwietnia, 15:00
LZS Wydrzyn 3-2 Unia Sulmierzyce 5 kwietnia, 14:00
LUKS Bałucz 5-1 LKS Paprotnia 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

LGKS Charłupia Mała 2-0 LUKS Bałucz 13 kwietnia, 15:00
LKS Paprotnia 3-0 LZS Wydrzyn 13 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Unia Sulmierzyce 0-1 Warta Osjaków 12 kwietnia, 16:00
MLKS Konopnica 4-1 Widavia Widawa 12 kwietnia, 16:00
GLKS Strzelce Wielkie 3-1 Prosna Wieruszów 13 kwietnia, 15:00
LKS Kobierzycko 3-2 Piast Błaszki 12 kwietnia, 16:00
Gal Gaz Galewice 11-0 Start Łubnice 12 kwietnia, 16:00
Orkan Buczek 2-1 LZS Brąszewice 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Orkan Buczek 2-2 LGKS Charłupia Mała 19 kwietnia, 14:00
LZS Brąszewice 4-2 Gal Gaz Galewice 19 kwietnia, 15:00
Start Łubnice 2-4 LKS Kobierzycko 19 kwietnia, 15:00
Piast Błaszki 2-1 GLKS Strzelce Wielkie 19 kwietnia, 15:00
Prosna Wieruszów 0-1 MLKS Konopnica 19 kwietnia, 16:00
Widavia Widawa 3-0 Unia Sulmierzyce 19 kwietnia, 16:00
Warta Osjaków 1-0 LKS Paprotnia 19 kwietnia, 16:00
LZS Wydrzyn 2-1 LUKS Bałucz 19 kwietnia, 14:00
w Czarnożyłach

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

LGKS Charłupia Mała 6-0 LZS Wydrzyn 27 kwietnia, 15:00
LUKS Bałucz 2-1 Warta Osjaków 27 kwietnia, 16:00
LKS Paprotnia 0-3 Widavia Widawa 27 kwietnia, 16:00
w Zapolicach
Unia Sulmierzyce 2-4 Prosna Wieruszów 26 kwietnia, 16:30
MLKS Konopnica 4-0 Piast Błaszki 27 kwietnia, 13:00
GLKS Strzelce Wielkie 3-0 Start Łubnice 27 kwietnia, 15:00
LKS Kobierzycko 3-1 LZS Brąszewice 27 kwietnia, 14:00
Gal Gaz Galewice 2-0 Orkan Buczek 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1 maja

Gal Gaz Galewice 3-1 LGKS Charłupia Mała 1 maja, 17:00
Orkan Buczek 3-2 LKS Kobierzycko 1 maja, 16:00
LZS Brąszewice 1-1 GLKS Strzelce Wielkie 1 maja, 16:00
Start Łubnice 3-6 MLKS Konopnica 1 maja, 17:00
Piast Błaszki 4-2 Unia Sulmierzyce 1 maja, 16:00
Prosna Wieruszów 3-1 LKS Paprotnia 1 maja, 14:00
w Galewicach
Widavia Widawa 4-2 LUKS Bałucz 1 maja, 16:00
Warta Osjaków 4-1 LZS Wydrzyn 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4 maja

LGKS Charłupia Mała 4-1 Warta Osjaków 4 maja, 15:00
LZS Wydrzyn 1-5 Widavia Widawa 4 maja, 16:00
w Czarnożyłach
LUKS Bałucz 4-0 Prosna Wieruszów 4 maja, 16:00
LKS Paprotnia 1-9 Piast Błaszki 4 maja, 16:00
Unia Sulmierzyce 4-1 Start Łubnice 4 maja, 17:00
MLKS Konopnica 3-1 LZS Brąszewice 4 maja, 17:00
GLKS Strzelce Wielkie 1-0 Orkan Buczek 4 maja, 16:00
LKS Kobierzycko 1-1 Gal Gaz Galewice 4 maja, 17:00

Kolejka 25 - 10-11 maja

LKS Kobierzycko 2-0 LGKS Charłupia Mała 10 maja, 16:00
Gal Gaz Galewice 3-0 GLKS Strzelce Wielkie 10 maja, 17:00
Orkan Buczek 2-1 MLKS Konopnica 11 maja, 16:00
LZS Brąszewice 3-0 Unia Sulmierzyce 11 maja, 15:00
Start Łubnice 2-1 LKS Paprotnia 10 maja, 17:00
Piast Błaszki 2-2 LUKS Bałucz 11 maja, 16:00
Prosna Wieruszów 0-1 LZS Wydrzyn 11 maja, 16:00
Widavia Widawa 2-0 Warta Osjaków 10 maja, 16:00

Kolejka 26 - 17-18 maja

LGKS Charłupia Mała 2-2 Widavia Widawa 18 maja, 16:00
Warta Osjaków 1-1 Prosna Wieruszów 18 maja, 17:00
LZS Wydrzyn 0-4 Piast Błaszki 17 maja, 16:00
w Czarnożyłach
LUKS Bałucz 8-0 Start Łubnice 18 maja, 17:00
LKS Paprotnia 1-5 LZS Brąszewice 18 maja, 17:00
w Zapolicach
Unia Sulmierzyce 0-2 Orkan Buczek 18 maja, 17:00
MLKS Konopnica 1-1 Gal Gaz Galewice 18 maja, 13:00
GLKS Strzelce Wielkie 0-1 LKS Kobierzycko 18 maja, 16:00

Kolejka 27 - 24-25 maja

GLKS Strzelce Wielkie 1-3 LGKS Charłupia Mała 25 maja, 16:00
LKS Kobierzycko 1-2 MLKS Konopnica 25 maja, 17:00
Gal Gaz Galewice 3-0 Unia Sulmierzyce 24 maja, 17:00
Orkan Buczek 3-0 LKS Paprotnia 25 maja, 16:00
LZS Brąszewice 3-1 LUKS Bałucz 25 maja, 14:30
Start Łubnice 2-0 LZS Wydrzyn 24 maja, 17:00
Piast Błaszki 2-1 Warta Osjaków 25 maja, 16:00
Prosna Wieruszów 1-1 Widavia Widawa 25 maja, 16:00

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

LGKS Charłupia Mała 3-2 Prosna Wieruszów 1 czerwca, 16:00
Widavia Widawa 2-1 Piast Błaszki 31 maja, 17:00
Warta Osjaków 4-1 Start Łubnice 1 czerwca, 17:00
LZS Wydrzyn 1-3 LZS Brąszewice 31 maja, 15:00
w Czarnożyłach
LUKS Bałucz 2-3 Orkan Buczek 1 czerwca, 17:00
LKS Paprotnia 0-3 Gal Gaz Galewice 1 czerwca, 17:00
w Zapolicach
Unia Sulmierzyce 3-3 LKS Kobierzycko 1 czerwca, 17:00
MLKS Konopnica 4-0 GLKS Strzelce Wielkie 31 maja, 17:00

Kolejka 29 - 7-8 czerwca

MLKS Konopnica 3-0 LGKS Charłupia Mała 7 czerwca, 17:00
GLKS Strzelce Wielkie 4-1 Unia Sulmierzyce 7 czerwca, 17:00
LKS Kobierzycko 4-2 LKS Paprotnia 7 czerwca, 17:00
Gal Gaz Galewice 6-1 LUKS Bałucz 7 czerwca, 17:00
Orkan Buczek 2-0 LZS Wydrzyn 7 czerwca, 17:00
LZS Brąszewice 4-1 Warta Osjaków 7 czerwca, 17:00
Start Łubnice 0-8 Widavia Widawa 7 czerwca, 17:00
Piast Błaszki 8-1 Prosna Wieruszów 7 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 14-15 czerwca

LGKS Charłupia Mała 0-4 Piast Błaszki 14 czerwca, 17:00
Prosna Wieruszów 4-3 Start Łubnice 14 czerwca, 17:00
w Galewicach
Widavia Widawa 3-3 LZS Brąszewice 14 czerwca, 17:00
Warta Osjaków 2-1 Orkan Buczek 14 czerwca, 17:00
LZS Wydrzyn 1-9 Gal Gaz Galewice 14 czerwca, 17:00
w Czarnożyłach
LUKS Bałucz 0-5 LKS Kobierzycko 14 czerwca, 17:00
LKS Paprotnia 3-4 GLKS Strzelce Wielkie 14 czerwca, 17:00
w Zapolicach
Unia Sulmierzyce 0-3 MLKS Konopnica 14 czerwca, 17:00
w Kleszczowie; na boisku Omegi

IV liga 2013/2014 (łódzka)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Łódź)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Skierniewice)

Klasa A 2013/2014 (Sieradz I)
Klasa A 2013/2014 (Sieradz II)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas