[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Skierniewice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Chąśno 26 69 22 3 1 95-19 11 1 1 52-8 11 2 0 43-11
2.  Jutrzenka Drzewce 26 53 17 2 7 74-34 10 1 2 41-13 7 1 5 33-21
3.  Pelikan II Łowicz 26 47 15 2 9 72-45 9 1 3 37-19 6 1 6 35-26
4.  Vagat Domaniewice 26 45 13 6 7 49-40 6 3 4 25-22 7 3 3 24-18
5.  Laktoza Łyszkowice 26 42 12 6 8 44-39 6 3 4 25-19 6 3 4 19-20
6.  Orlęta Cielądz 26 39 11 6 9 66-57 5 5 3 32-22 6 1 6 34-35
7.  Olympic Słupia 26 38 12 2 12 49-52 7 1 5 23-23 5 1 7 26-29
8.  Korona Wejsce 26 34 10 4 12 53-66 8 0 5 34-25 2 4 7 19-41
9.  Juvenia Wysokienice 26 28 8 4 14 41-63 6 2 5 25-32 2 2 9 16-31
10.  Czarni Bednary 26 27 8 3 15 54-80 5 1 7 33-42 3 2 8 21-38 2 3 1 0 1 8-5
11.  Pogoń Bełchów 26 27 6 9 11 50-70 3 4 6 23-29 3 5 5 27-41 2 3 1 0 1 5-8
12.  Olimpia Jeżów 26 26 8 2 16 39-49 2 2 9 13-25 6 0 7 26-24
13.  Rawka Bolimów 26 21 5 6 15 40-83 3 3 7 26-37 2 3 8 14-46
14.  Astra Zduny 26 19 4 7 15 31-60 2 4 7 19-33 2 3 8 12-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Olimpia Chąśno    4-0 2-1 3-1 5-1 5-1 5-0 1-1 0-1 6-1 10-0 2-0 8-1 1-0 
 2 Jutrzenka Drzewce0-1     4-0 1-3 3-1 5-0 4-1 5-0 3-2 5-1 3-3 2-1 3-0 3-0 
 3 Pelikan II Łowicz0-1 2-2     5-2 0-2 2-6 3-2 3-0 2-0 3-0 1-0 5-3 9-0 2-1 
 4 Vagat Domaniewice1-4 1-2 1-0     2-2 1-4 2-1 4-1 3-1 4-0 1-1 0-2 2-2 3-2 
 5 Laktoza Łyszkowice1-1 2-1 2-4 0-3     4-1 4-2 3-0 1-0 4-0 3-3 0-2 1-2 0-0 
 6 Orlęta Cielądz1-4 2-1 2-5 2-3 0-0     4-1 8-0 2-0 2-2 2-2 4-1 0-0 3-3 
 7 Olympic Słupia1-3 0-2 4-3 2-1 2-3 0-2     2-2 2-1 3-1 1-4 1-0 3-0 2-1 
 8 Korona Wejsce0-4 2-1 3-0 1-3 1-3 4-2 1-5     4-3 4-1 6-0 1-2 5-1 2-0 
 9 Juvenia Wysokienice1-4 0-7 0-6 1-1 1-1 4-0 3-2 2-1     1-3 2-5 1-0 4-2 5-0 
 10 Czarni Bednary0-4 2-5 1-3 2-3 0-1 4-3 1-6 3-7 5-3     6-2 3-2 4-1 2-2 
 11 Pogoń Bełchów2-7 1-4 2-2 1-2 2-0 3-3 0-0 0-1 5-0 3-2     2-5 2-2 0-1 
 12 Olimpia Jeżów0-2 2-3 0-6 0-2 0-2 1-4 0-1 4-0 0-0 1-1 4-1     1-2 0-1 
 13 Rawka Bolimów3-3 0-4 3-1 0-0 3-1 1-4 1-3 4-4 1-2 2-4 1-5 3-5     4-1 
 14 Astra Zduny1-5 3-1 2-4 0-0 1-2 1-4 1-2 2-2 3-3 0-5 1-1 0-3* 4-1     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Olimpia Jeżów 0-2 Olimpia Chąśno 24 sierpnia, 16:00
Jutrzenka Drzewce 3-0 Rawka Bolimów 24 sierpnia, 17:00
Vagat Domaniewice 1-1 Pogoń Bełchów 25 sierpnia, 11:00
Olympic Słupia 2-2 Korona Wejsce 25 sierpnia, 11:30
Astra Zduny 2-4 Pelikan II Łowicz 11 września, 17:30
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 16:00) odwołany
Czarni Bednary 4-3 Orlęta Cielądz 25 sierpnia, 11:30
Laktoza Łyszkowice 1-0 Juvenia Wysokienice 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 28 sierpnia

Olimpia Chąśno 0-1 Juvenia Wysokienice 28 sierpnia, 18:00
Orlęta Cielądz 0-0 Laktoza Łyszkowice 28 sierpnia, 18:00
Pelikan II Łowicz 3-0 Czarni Bednary 28 sierpnia, 18:00
Korona Wejsce 2-0 Astra Zduny 28 sierpnia, 18:00
Pogoń Bełchów 0-0 Olympic Słupia 28 sierpnia, 18:00
Rawka Bolimów 0-0 Vagat Domaniewice 28 sierpnia, 18:00
Olimpia Jeżów 2-3 Jutrzenka Drzewce 28 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Jutrzenka Drzewce 0-1 Olimpia Chąśno 31 sierpnia, 17:00
w Lipcach Reymontowskich
Vagat Domaniewice 0-2 Olimpia Jeżów 31 sierpnia, 17:00
Olympic Słupia 3-0 Rawka Bolimów 1 września, 11:30
Astra Zduny 1-1 Pogoń Bełchów 31 sierpnia, 16:00
Czarni Bednary 3-7 Korona Wejsce 1 września, 11:30
Laktoza Łyszkowice 2-4 Pelikan II Łowicz 4 września, 17:30
Juvenia Wysokienice 4-0 Orlęta Cielądz 1 września, 15:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Olimpia Chąśno 5-1 Orlęta Cielądz 7 września, 16:00
Pelikan II Łowicz 2-0 Juvenia Wysokienice 8 września, 11:15
na boisku OSiR
Korona Wejsce 1-3 Laktoza Łyszkowice 8 września, 12:00
Pogoń Bełchów 3-2 Czarni Bednary 8 września, 11:15
Rawka Bolimów 4-1 Astra Zduny 7 września, 17:00
Olimpia Jeżów 0-1 Olympic Słupia 8 września, 11:00
Jutrzenka Drzewce 1-3 Vagat Domaniewice 7 września, 17:00
w Lipcach Reymontowskich

Kolejka 5 - 14-15 września

Vagat Domaniewice 1-4 Olimpia Chąśno 15 września, 11:00
Olympic Słupia 0-2 Jutrzenka Drzewce 15 września, 11:30
Astra Zduny 0-3 Olimpia Jeżów 14 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarni Bednary 4-1 Rawka Bolimów 15 września, 11:30
Laktoza Łyszkowice 3-3 Pogoń Bełchów 14 września, 16:00
Juvenia Wysokienice 2-1 Korona Wejsce 15 września, 15:00
Orlęta Cielądz 2-5 Pelikan II Łowicz 15 września, 15:00

Kolejka 6 - 21-22 września

Olimpia Chąśno 2-1 Pelikan II Łowicz 21 września, 16:00
Korona Wejsce 4-2 Orlęta Cielądz 22 września, 11:00
Pogoń Bełchów 5-0 Juvenia Wysokienice 22 września, 11:15
Rawka Bolimów 3-1 Laktoza Łyszkowice 21 września, 16:00
Olimpia Jeżów 1-1 Czarni Bednary 21 września, 16:00
Jutrzenka Drzewce 3-0 Astra Zduny 22 września, 16:00
w Lipcach Reymontowskich
Vagat Domaniewice 2-1 Olympic Słupia 22 września, 11:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Olympic Słupia 1-3 Olimpia Chąśno 29 września, 11:30
Astra Zduny 0-0 Vagat Domaniewice 28 września, 16:00
Czarni Bednary 2-5 Jutrzenka Drzewce 29 września, 11:30
Laktoza Łyszkowice 0-2 Olimpia Jeżów 28 września, 16:00
Juvenia Wysokienice 4-2 Rawka Bolimów 29 września, 15:00
Orlęta Cielądz 2-2 Pogoń Bełchów 29 września, 14:00
Pelikan II Łowicz 3-0 Korona Wejsce 29 września, 14:00
na boisku OSiR

Kolejka 8 - 5-6 października

Olimpia Chąśno 1-1 Korona Wejsce 5 października, 15:00
Pogoń Bełchów 2-2 Pelikan II Łowicz 6 października, 11:15
Rawka Bolimów 1-4 Orlęta Cielądz 5 października, 15:00
Olimpia Jeżów 0-0 Juvenia Wysokienice 5 października, 15:00
Jutrzenka Drzewce 3-1 Laktoza Łyszkowice 6 października, 15:00
Vagat Domaniewice 4-0 Czarni Bednary 6 października, 11:00
Olympic Słupia 2-1 Astra Zduny 6 października, 11:30

Kolejka 9 - 12-13 października

Astra Zduny 1-5 Olimpia Chąśno 12 października, 15:00
Czarni Bednary 1-6 Olympic Słupia 13 października, 11:30
Laktoza Łyszkowice 0-3 Vagat Domaniewice 12 października, 15:00
Juvenia Wysokienice 0-7 Jutrzenka Drzewce 13 października, 15:00
Orlęta Cielądz 4-1 Olimpia Jeżów 13 października, 14:00
Pelikan II Łowicz 9-0 Rawka Bolimów 13 października, 15:00
na boisku OSiR
Korona Wejsce 6-0 Pogoń Bełchów 13 października, 11:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Olimpia Chąśno 10-0 Pogoń Bełchów 19 października, 14:00
Rawka Bolimów 4-4 Korona Wejsce 19 października, 14:00
Olimpia Jeżów 0-6 Pelikan II Łowicz 19 października, 14:00
Jutrzenka Drzewce 5-0 Orlęta Cielądz 20 października, 14:00
w Lipcach Reymontowskich
Vagat Domaniewice 3-1 Juvenia Wysokienice 20 października, 11:00
Olympic Słupia 2-3 Laktoza Łyszkowice 20 października, 11:30
Astra Zduny 0-5 Czarni Bednary 19 października, 14:00

Kolejka 11 - 26-27 października

Czarni Bednary 0-4 Olimpia Chąśno 27 października, 11:30
Laktoza Łyszkowice 0-0 Astra Zduny 26 października, 14:00
Juvenia Wysokienice 3-2 Olympic Słupia 27 października, 14:00
Orlęta Cielądz 2-3 Vagat Domaniewice 27 października, 14:00
Pelikan II Łowicz 2-2 Jutrzenka Drzewce 27 października, 14:00
na boisku OSiR
Korona Wejsce 1-2 Olimpia Jeżów 26 października, 14:00
Pogoń Bełchów 2-2 Rawka Bolimów 27 października, 11:15

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Olimpia Chąśno 8-1 Rawka Bolimów 2 listopada, 14:00
Olimpia Jeżów 4-1 Pogoń Bełchów 2 listopada, 14:00
Jutrzenka Drzewce 5-0 Korona Wejsce 3 listopada, 14:00
w Lipcach Reymontowskich
Vagat Domaniewice 1-0 Pelikan II Łowicz 2 listopada, 14:00
Olympic Słupia 0-2 Orlęta Cielądz 3 listopada, 11:30
Astra Zduny 3-3 Juvenia Wysokienice 2 listopada, 14:00
Czarni Bednary 0-1 Laktoza Łyszkowice 2 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

Laktoza Łyszkowice 1-1 Olimpia Chąśno 9 listopada, 14:00
Juvenia Wysokienice 1-3 Czarni Bednary 10 listopada, 14:00
Orlęta Cielądz 3-3 Astra Zduny 9 listopada, 14:00
Pelikan II Łowicz 3-2 Olympic Słupia 10 listopada, 14:00
na boisku OSiR
Korona Wejsce 1-3 Vagat Domaniewice 10 listopada, 11:00
Pogoń Bełchów 1-4 Jutrzenka Drzewce 10 listopada, 11:15
Rawka Bolimów 3-5 Olimpia Jeżów 9 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 16-17 listopada

Olimpia Chąśno 2-0 Olimpia Jeżów 17 listopada, 11:30
Rawka Bolimów 0-4 Jutrzenka Drzewce 17 listopada, 11:00
Pogoń Bełchów 1-2 Vagat Domaniewice 30 marca, 11:15
w pierwotnym terminie (17 listopada, 11:15) odwołany
Korona Wejsce 1-5 Olympic Słupia 17 listopada, 11:00
Pelikan II Łowicz 2-1 Astra Zduny 17 listopada, 13:00
Orlęta Cielądz 2-2 Czarni Bednary 30 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (17 listopada, 11:00) odwołany
Juvenia Wysokienice 1-1 Laktoza Łyszkowice 30 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (17 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Juvenia Wysokienice 1-4 Olimpia Chąśno 6 kwietnia, 15:00
Laktoza Łyszkowice 4-1 Orlęta Cielądz 5 kwietnia, 16:00
Czarni Bednary 1-3 Pelikan II Łowicz 5 kwietnia, 16:00
Astra Zduny 2-2 Korona Wejsce 5 kwietnia, 16:00
Olympic Słupia 1-4 Pogoń Bełchów 6 kwietnia, 11:30
Vagat Domaniewice 2-2 Rawka Bolimów 6 kwietnia, 11:00
Jutrzenka Drzewce 2-1 Olimpia Jeżów 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Olimpia Chąśno 4-0 Jutrzenka Drzewce 13 kwietnia, 16:00
Olimpia Jeżów 0-2 Vagat Domaniewice 12 kwietnia, 16:00
Rawka Bolimów 1-3 Olympic Słupia 13 kwietnia, 11:00
Pogoń Bełchów 0-1 Astra Zduny 13 kwietnia, 15:00
Korona Wejsce 4-1 Czarni Bednary 13 kwietnia, 11:00
Pelikan II Łowicz 0-2 Laktoza Łyszkowice 13 kwietnia, 15:30
Orlęta Cielądz 2-0 Juvenia Wysokienice 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 26-27 kwietnia

Orlęta Cielądz 1-4 Olimpia Chąśno 27 kwietnia, 14:00
Juvenia Wysokienice 0-6 Pelikan II Łowicz 27 kwietnia, 15:00
Laktoza Łyszkowice 3-0 Korona Wejsce 26 kwietnia, 17:00
Czarni Bednary 6-2 Pogoń Bełchów 26 kwietnia, 17:00
w Nieborowie
Astra Zduny 4-1 Rawka Bolimów 26 kwietnia, 16:00
Olympic Słupia 1-0 Olimpia Jeżów 27 kwietnia, 11:30
Vagat Domaniewice 1-2 Jutrzenka Drzewce 27 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 1 maja

Olimpia Chąśno 3-1 Vagat Domaniewice 30 kwietnia, 18:00
Jutrzenka Drzewce 4-1 Olympic Słupia 1 maja, 17:00
w Lipcach Reymontowskich
Olimpia Jeżów 0-1 Astra Zduny 1 maja, 16:00
Rawka Bolimów 2-4 Czarni Bednary 30 kwietnia, 18:00
Pogoń Bełchów 2-0 Laktoza Łyszkowice 29 kwietnia, 18:00
Korona Wejsce 4-3 Juvenia Wysokienice 1 maja, 11:00
Pelikan II Łowicz 2-6 Orlęta Cielądz 1 maja, 16:00

Kolejka 19 - 3-4 maja

Pelikan II Łowicz 0-1 Olimpia Chąśno 4 maja, 15:30
w Chąśnie; Pelikan gospodarzem
Orlęta Cielądz 8-0 Korona Wejsce 4 maja, 14:00
Juvenia Wysokienice 2-5 Pogoń Bełchów 4 maja, 15:00
Laktoza Łyszkowice 1-2 Rawka Bolimów 7 maja, 18:00
Czarni Bednary 3-2 Olimpia Jeżów 4 maja, 15:00
Astra Zduny 3-1 Jutrzenka Drzewce 4 maja, 16:00
Olympic Słupia 2-1 Vagat Domaniewice 4 maja, 11:30

Kolejka 20 - 10-11 maja

Olimpia Chąśno 5-0 Olympic Słupia 11 maja, 16:00
Vagat Domaniewice 3-2 Astra Zduny 11 maja, 11:00
Jutrzenka Drzewce 5-1 Czarni Bednary 10 maja, 17:00
w Lipcach
Olimpia Jeżów 0-2 Laktoza Łyszkowice 10 maja, 16:00
Rawka Bolimów 1-2 Juvenia Wysokienice 11 maja, 15:00
Pogoń Bełchów 3-3 Orlęta Cielądz 11 maja, 11:15
Korona Wejsce 3-0 Pelikan II Łowicz 10 maja, 17:00

Kolejka 21 - 17-18 maja

Korona Wejsce 0-4 Olimpia Chąśno 18 maja, 17:00
Pelikan II Łowicz 1-0 Pogoń Bełchów 18 maja, 15:30
na boisku OSiR
Orlęta Cielądz 0-0 Rawka Bolimów 18 maja, 14:00
Juvenia Wysokienice 1-0 Olimpia Jeżów 18 maja, 15:00
Laktoza Łyszkowice 2-1 Jutrzenka Drzewce 17 maja, 18:00
Czarni Bednary 2-3 Vagat Domaniewice 17 maja, 17:00
Astra Zduny 1-2 Olympic Słupia 17 maja, 16:00

Kolejka 22 - 24-25 maja

Olimpia Chąśno 1-0 Astra Zduny 24 maja, 16:00
Olympic Słupia 3-1 Czarni Bednary 25 maja, 11:30
Vagat Domaniewice 2-2 Laktoza Łyszkowice 25 maja, 11:00
Jutrzenka Drzewce 3-2 Juvenia Wysokienice 25 maja, 16:00
w Lipcach Reymontowskich
Olimpia Jeżów 1-4 Orlęta Cielądz 24 maja, 16:00
Rawka Bolimów 3-1 Pelikan II Łowicz 25 maja, 15:00
Pogoń Bełchów 0-1 Korona Wejsce 25 maja, 11:15

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Pogoń Bełchów 2-7 Olimpia Chąśno 1 czerwca, 11:15
Korona Wejsce 5-1 Rawka Bolimów 1 czerwca, 15:00
Pelikan II Łowicz 5-3 Olimpia Jeżów 1 czerwca, 15:30
na boisku OSiR
Orlęta Cielądz 2-1 Jutrzenka Drzewce 1 czerwca, 14:00
Juvenia Wysokienice 1-1 Vagat Domaniewice 1 czerwca, 15:00
Laktoza Łyszkowice 4-2 Olympic Słupia 31 maja, 17:00
Czarni Bednary 2-2 Astra Zduny 31 maja, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Olimpia Chąśno 6-1 Czarni Bednary 8 czerwca, 16:00
Astra Zduny 1-2 Laktoza Łyszkowice 7 czerwca, 16:00
Olympic Słupia 2-1 Juvenia Wysokienice 8 czerwca, 11:30
Vagat Domaniewice 1-4 Orlęta Cielądz 8 czerwca, 11:00
Jutrzenka Drzewce 4-0 Pelikan II Łowicz 8 czerwca, 15:00
w Lipcach Reymontowskich
Olimpia Jeżów 4-0 Korona Wejsce 7 czerwca, 16:00
Rawka Bolimów 1-5 Pogoń Bełchów 8 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 14 czerwca

Rawka Bolimów 3-3 Olimpia Chąśno 14 czerwca, 17:00
Pogoń Bełchów 2-5 Olimpia Jeżów 14 czerwca, 17:00
Korona Wejsce 2-1 Jutrzenka Drzewce 15 czerwca, 11:30
Pelikan II Łowicz 5-2 Vagat Domaniewice 15 czerwca, 15:00
na boisku OSiR
Orlęta Cielądz 4-1 Olympic Słupia 15 czerwca, 15:00
Juvenia Wysokienice 5-0 Astra Zduny 15 czerwca, 15:00
Laktoza Łyszkowice 4-0 Czarni Bednary 15 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 21 czerwca

Olimpia Chąśno 5-1 Laktoza Łyszkowice 21 czerwca, 16:30
Czarni Bednary 5-3 Juvenia Wysokienice 22 czerwca, 11:00
Astra Zduny 1-4 Orlęta Cielądz 22 czerwca, 11:00
Olympic Słupia 4-3 Pelikan II Łowicz 22 czerwca, 11:00
Vagat Domaniewice 4-1 Korona Wejsce 21 czerwca, 16:30
Jutrzenka Drzewce 3-3 Pogoń Bełchów 22 czerwca, 11:00
Olimpia Jeżów 1-2 Rawka Bolimów 22 czerwca, 11:00

IV liga 2013/2014 (łódzka)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Łódź)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Sieradz)

Klasa A 2013/2014 (Skierniewice)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas