[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Piotrków Trybunalski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Piotrków Trybunalski 30 70 23 1 6 80-25 14 0 1 54-11 9 1 5 26-14
2.  Zjednoczeni Bełchatów 30 62 18 8 4 57-23 13 2 0 38-6 5 6 4 19-17
3.  Omega II Kleszczów 30 61 19 4 7 75-39 13 0 2 43-14 6 4 5 32-25
4.  GUKS Gorzkowice 30 53 15 8 7 63-38 9 3 3 37-14 6 5 4 26-24
5.  Szczerbiec Wolbórz 30 49 14 7 9 52-34 8 5 2 30-13 6 2 7 22-21
6.  Świt Kamieńsk 30 48 15 3 12 56-40 8 2 5 26-21 7 1 7 30-19
7.  Gerlach Drzewica 30 44 12 8 10 50-54 9 4 2 31-19 3 4 8 19-35
8.  LKS Lubochnia 30 41 11 8 11 50-54 7 3 5 29-25 4 5 6 21-29
9.  KS Mniszków 30 40 12 4 14 52-58 8 1 6 27-27 4 3 8 25-31 2 3 1 0 1 7-6
10.  KS Poświętne 30 40 11 7 12 57-63 7 4 4 33-28 4 3 8 24-35 2 3 1 0 1 6-7
11.  Ceramika Opoczno 30 39 11 6 13 52-46 6 2 7 25-22 5 4 6 27-24 2 4 1 1 0 3-2
12.  Woy Bukowiec Opoczyński 30 39 11 6 13 43-47 7 4 4 30-23 4 2 9 13-24 2 1 0 1 1 2-3
13.  Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 30 37 8 13 9 40-45 3 10 2 21-15 5 3 7 19-30
14.  Grabka Grabica 30 18 5 3 22 33-90 4 1 10 21-37 1 2 12 12-53
15.  Skalnik Sulejów 30 17 4 5 21 26-72 4 2 9 16-27 0 3 12 10-45
16.  LKS Wola Krzysztoporska 30 14 3 5 22 31-89 2 5 8 17-37 1 0 14 14-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia Piotrków Trybunalski    3-0 2-0 6-1 1-0 2-1 1-0 2-3 3-2 6-2 3-0* 3-0 4-0 9-0 6-0 3-2 
 2 Zjednoczeni Bełchatów1-0     2-0 0-0 3-0 2-1 4-0 1-1 4-1 1-0 3-2 3-0 1-0 4-1 5-0 4-0 
 3 Omega II Kleszczów3-1 2-1     4-1 1-0 3-2 3-1 2-0 3-2 1-2 2-0 0-1 6-0 3-2 5-1 5-0 
 4 GUKS Gorzkowice0-1 1-0 2-1     1-1 1-2 2-2 1-1 3-1 6-0 1-3 4-1 2-1 4-0 2-0 7-0 
 5 Szczerbiec Wolbórz0-1 1-1 2-2 0-3     1-1 4-1 3-1 5-0 1-1 4-1 0-0 2-0 3-1 2-0 2-0 
 6 Świt Kamieńsk2-0 2-3 0-2 2-1 2-1     1-2 3-0 1-0 1-4 1-3 0-0 3-0 2-2 4-2 2-1 
 7 Gerlach Drzewica1-4 1-1 3-2 1-1 0-1 2-1     1-1 2-2 2-1 3-2 1-0 5-2 3-0 3-1 3-0 
 8 LKS Lubochnia1-3 0-2 2-3 5-2 1-4 1-0 3-3     0-3 3-0 0-0 2-0 2-2 4-2 3-0 2-1 
 9 KS Mniszków0-2 3-2 2-7 0-1 3-0 2-1 3-1 2-2     5-2 0-3 2-1 0-1 0-1 2-1 3-2 
 10 KS Poświętne3-2 1-1 1-1 2-2 0-4 3-2 1-2 5-2 4-2     1-4 0-3 1-1 4-1 5-0* 2-1 
 11 Ceramika Opoczno1-0 0-1 1-1 0-3* 0-2 0-3 6-1 0-2 0-2 3-0     2-1 1-2 5-0 3-3 3-1 
 12 Woy Bukowiec Opoczyński0-3* 1-1 2-3 1-1 2-0 0-2 2-1 5-2 1-3 2-1 1-1     1-1 3-0 2-1 7-3 
 13 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki0-1 0-0 1-1 1-1 2-2 0-2 1-1 1-1 1-1 1-1 2-2 3-0     3-1 0-0 5-1 
 14 Grabka Grabica0-5 0-2 3-4 0-2 2-3 1-3 3-1 1-2 2-1 1-5 1-1 0-3 1-4     2-0 4-1 
 15 Skalnik Sulejów0-1 1-1 2-0 0-3 3-1 0-3 1-1 0-3 1-4 1-4 2-1 0-1 0-3* 5-0     0-1 
 16 LKS Wola Krzysztoporska2-2 1-3 0-5 2-4 0-3 1-6 0-2 2-0 1-1 1-1 0-4 4-2 1-2 1-1 1-1     

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Woy Bukowiec Opoczyński 1-1 GUKS Gorzkowice 11 sierpnia, 17:00
Omega II Kleszczów 2-0 Ceramika Opoczno 11 sierpnia, 11:00
KS Mniszków 2-2 LKS Lubochnia 11 sierpnia, 16:00
Skalnik Sulejów 0-1 LKS Wola Krzysztoporska 10 sierpnia, 17:00
Grabka Grabica 1-4 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 11 sierpnia, 17:00
Gerlach Drzewica 0-1 Szczerbiec Wolbórz 11 sierpnia, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 3-0 Zjednoczeni Bełchatów 10 sierpnia, 17:00
Świt Kamieńsk 1-4 KS Poświętne 11 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

GUKS Gorzkowice 6-0 KS Poświętne 15 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 2-1 Świt Kamieńsk 15 sierpnia, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 0-1 Polonia Piotrków Trybunalski 15 sierpnia, 17:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-1 Gerlach Drzewica 15 sierpnia, 16:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-1 Grabka Grabica 15 sierpnia, 17:00
LKS Lubochnia 3-0 Skalnik Sulejów 15 sierpnia, 16:00
Ceramika Opoczno 0-2 KS Mniszków 15 sierpnia, 17:00
Woy Bukowiec Opoczyński 2-3 Omega II Kleszczów 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Omega II Kleszczów 4-1 GUKS Gorzkowice 18 sierpnia, 11:00
w Wolicy
KS Mniszków 2-1 Woy Bukowiec Opoczyński 18 sierpnia, 16:00
Skalnik Sulejów 2-1 Ceramika Opoczno 18 sierpnia, 11:00
Grabka Grabica 1-2 LKS Lubochnia 18 sierpnia, 17:00
w Szydłowie
Gerlach Drzewica 3-0 LKS Wola Krzysztoporska 18 sierpnia, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 4-0 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 18 sierpnia, 17:00
Świt Kamieńsk 2-1 Szczerbiec Wolbórz 18 sierpnia, 17:00
KS Poświętne 1-1 Zjednoczeni Bełchatów 18 sierpnia, 17:00
w Studziannej

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

GUKS Gorzkowice 1-0 Zjednoczeni Bełchatów 24 sierpnia, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 1-1 KS Poświętne 24 sierpnia, 17:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-2 Świt Kamieńsk 24 sierpnia, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 2-2 Polonia Piotrków Trybunalski 24 sierpnia, 17:00
LKS Lubochnia 3-3 Gerlach Drzewica 24 sierpnia, 17:00
Ceramika Opoczno 5-0 Grabka Grabica 24 sierpnia, 17:00
Woy Bukowiec Opoczyński 2-1 Skalnik Sulejów 25 sierpnia, 16:00
Omega II Kleszczów 3-2 KS Mniszków 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

KS Mniszków 0-1 GUKS Gorzkowice 1 września, 16:00
Skalnik Sulejów 2-0 Omega II Kleszczów 31 sierpnia, 17:00
Grabka Grabica 0-3 Woy Bukowiec Opoczyński 1 września, 17:00
w Szydłowie
Gerlach Drzewica 3-2 Ceramika Opoczno 1 września, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-3 LKS Lubochnia 31 sierpnia, 17:00
Świt Kamieńsk 2-1 LKS Wola Krzysztoporska 31 sierpnia, 17:00
KS Poświętne 1-1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 września, 16:00
w Studziannej
Zjednoczeni Bełchatów 3-0 Szczerbiec Wolbórz 31 sierpnia, 17:00
w Emilinie

Kolejka 6 - 7-8 września

GUKS Gorzkowice 1-1 Szczerbiec Wolbórz 7 września, 15:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-0 Zjednoczeni Bełchatów 8 września, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-1 KS Poświętne 7 września, 16:00
LKS Lubochnia 1-0 Świt Kamieńsk 7 września, 17:00
Ceramika Opoczno 1-0 Polonia Piotrków Trybunalski 7 września, 17:00
Woy Bukowiec Opoczyński 2-1 Gerlach Drzewica 8 września, 16:00
Omega II Kleszczów 3-2 Grabka Grabica 8 września, 11:00
KS Mniszków 2-1 Skalnik Sulejów 8 września, 16:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Skalnik Sulejów 0-3 GUKS Gorzkowice 14 września, 16:30
Grabka Grabica 2-1 KS Mniszków 15 września, 16:30
w Szydłowie
Gerlach Drzewica 3-2 Omega II Kleszczów 15 września, 16:00
Polonia Piotrków Trybunalski 3-0 Woy Bukowiec Opoczyński 14 września, 16:30
Świt Kamieńsk 1-3 Ceramika Opoczno 14 września, 16:30
KS Poświętne 5-2 LKS Lubochnia 15 września, 16:00
w Studziannej
Zjednoczeni Bełchatów 4-0 LKS Wola Krzysztoporska 14 września, 16:30
w Emilinie
Szczerbiec Wolbórz 2-0 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 14 września, 16:00

Kolejka 8 - 21-22 września

GUKS Gorzkowice 2-1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 21 września, 16:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-3 Szczerbiec Wolbórz 21 września, 16:00
LKS Lubochnia 0-2 Zjednoczeni Bełchatów 21 września, 16:00
Ceramika Opoczno 3-0 KS Poświętne 21 września, 16:00
Woy Bukowiec Opoczyński 0-2 Świt Kamieńsk 22 września, 15:00
Omega II Kleszczów 3-1 Polonia Piotrków Trybunalski 22 września, 11:00
w Łękińsku
KS Mniszków 3-1 Gerlach Drzewica 22 września, 16:00
Skalnik Sulejów 5-0 Grabka Grabica 21 września, 16:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Grabka Grabica 0-2 GUKS Gorzkowice 29 września, 16:00
w Szydłowie
Gerlach Drzewica 3-1 Skalnik Sulejów 29 września, 16:00
Polonia Piotrków Trybunalski 3-2 KS Mniszków 28 września, 16:00
Świt Kamieńsk 0-2 Omega II Kleszczów 28 września, 16:00
KS Poświętne 0-3 Woy Bukowiec Opoczyński 28 września, 16:00
w Studziannej
Zjednoczeni Bełchatów 3-2 Ceramika Opoczno 28 września, 16:00
w Emilinie
Szczerbiec Wolbórz 3-1 LKS Lubochnia 28 września, 16:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 5-1 LKS Wola Krzysztoporska 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 5-6 października

GUKS Gorzkowice 7-0 LKS Wola Krzysztoporska 5 października, 15:00
LKS Lubochnia 2-2 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 5 października, 15:30
Ceramika Opoczno 0-2 Szczerbiec Wolbórz 5 października, 15:30
Woy Bukowiec Opoczyński 1-1 Zjednoczeni Bełchatów 6 października, 15:00
Omega II Kleszczów 1-2 KS Poświętne 6 października, 11:00
KS Mniszków 2-1 Świt Kamieńsk 6 października, 15:30
Skalnik Sulejów 0-1 Polonia Piotrków Trybunalski 5 października, 15:30
Grabka Grabica 3-1 Gerlach Drzewica 6 października, 15:30
w Szydłowie

Kolejka 11 - 12-13 października

Gerlach Drzewica 1-1 GUKS Gorzkowice 13 października, 15:00
Polonia Piotrków Trybunalski 9-0 Grabka Grabica 12 października, 15:30
Świt Kamieńsk 4-2 Skalnik Sulejów 12 października, 15:30
KS Poświętne 4-2 KS Mniszków 13 października, 15:00
w Studziannej
Zjednoczeni Bełchatów 2-0 Omega II Kleszczów 12 października, 15:30
w Emilinie
Szczerbiec Wolbórz 0-0 Woy Bukowiec Opoczyński 12 października, 15:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-2 Ceramika Opoczno 12 października, 15:00
LKS Wola Krzysztoporska 2-0 LKS Lubochnia 12 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

GUKS Gorzkowice 1-1 LKS Lubochnia 19 października, 15:00
Ceramika Opoczno 3-1 LKS Wola Krzysztoporska 19 października, 15:00
Woy Bukowiec Opoczyński 1-1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 20 października, 14:00
Omega II Kleszczów 1-0 Szczerbiec Wolbórz 20 października, 11:00
KS Mniszków 3-2 Zjednoczeni Bełchatów 20 października, 15:00
Skalnik Sulejów 1-4 KS Poświętne 19 października, 15:00
Grabka Grabica 1-3 Świt Kamieńsk 20 października, 15:00
w Szydłowie
Gerlach Drzewica 1-4 Polonia Piotrków Trybunalski 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Polonia Piotrków Trybunalski 6-1 GUKS Gorzkowice 26 października, 15:00
Świt Kamieńsk 1-2 Gerlach Drzewica 27 października, 13:30
KS Poświętne 4-1 Grabka Grabica 27 października, 14:00
w Studziannej
Zjednoczeni Bełchatów 5-0 Skalnik Sulejów 26 października, 15:00
w Emilinie
Szczerbiec Wolbórz 5-0 KS Mniszków 26 października, 15:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-1 Omega II Kleszczów 26 października, 15:00
LKS Wola Krzysztoporska 4-2 Woy Bukowiec Opoczyński 26 października, 15:00
LKS Lubochnia 0-0 Ceramika Opoczno 26 października, 15:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

GUKS Gorzkowice 1-3 Ceramika Opoczno 2 listopada, 13:30
Woy Bukowiec Opoczyński 5-2 LKS Lubochnia 3 listopada, 13:00
Omega II Kleszczów 5-0 LKS Wola Krzysztoporska 3 listopada, 11:00
KS Mniszków 0-1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3 listopada, 13:30
Skalnik Sulejów 3-1 Szczerbiec Wolbórz 2 listopada, 13:30
Grabka Grabica 0-2 Zjednoczeni Bełchatów 3 listopada, 13:30
w Szydłowie
Gerlach Drzewica 2-1 KS Poświętne 3 listopada, 13:30
Polonia Piotrków Trybunalski 2-1 Świt Kamieńsk 2 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Świt Kamieńsk 2-1 GUKS Gorzkowice 9 listopada, 13:30
KS Poświętne 3-2 Polonia Piotrków Trybunalski 10 listopada, 13:30
w Studziannej
Zjednoczeni Bełchatów 4-0 Gerlach Drzewica 9 listopada, 13:30
w Emilinie
Szczerbiec Wolbórz 3-1 Grabka Grabica 9 listopada, 13:30
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-0 Skalnik Sulejów 9 listopada, 13:30
LKS Wola Krzysztoporska 1-1 KS Mniszków 9 listopada, 13:30
LKS Lubochnia 2-3 Omega II Kleszczów 9 listopada, 13:30
Ceramika Opoczno 2-1 Woy Bukowiec Opoczyński 9 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 16-17 listopada

GUKS Gorzkowice 4-1 Woy Bukowiec Opoczyński 16 listopada, 13:00
Ceramika Opoczno 1-1 Omega II Kleszczów 16 listopada, 13:00
LKS Lubochnia 0-3 KS Mniszków 16 listopada, 13:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-1 Skalnik Sulejów 16 listopada, 13:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3-1 Grabka Grabica 16 listopada, 13:00
Szczerbiec Wolbórz 4-1 Gerlach Drzewica 16 listopada, 13:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-0 Polonia Piotrków Trybunalski 16 listopada, 13:00
w Emilinie
KS Poświętne 3-2 Świt Kamieńsk 17 listopada, 13:00
w Studziannej

Kolejka 17 - 23-24 listopada

KS Poświętne 2-2 GUKS Gorzkowice 24 listopada, 13:00
w Studziannej
Świt Kamieńsk 2-3 Zjednoczeni Bełchatów 23 listopada, 13:00
w Emilinie
Polonia Piotrków Trybunalski 1-0 Szczerbiec Wolbórz 24 listopada, 13:00
Gerlach Drzewica 5-2 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 24 listopada, 13:00
Grabka Grabica 4-1 LKS Wola Krzysztoporska 24 listopada, 13:00
w Szydłowie
Skalnik Sulejów 0-3 LKS Lubochnia 24 listopada, 13:00
KS Mniszków 0-3 Ceramika Opoczno 24 listopada, 13:00
Omega II Kleszczów 0-1 Woy Bukowiec Opoczyński 24 listopada, 11:00

Kolejka 18 - 22-23 marca

GUKS Gorzkowice 2-1 Omega II Kleszczów 22 marca, 15:00
Woy Bukowiec Opoczyński 1-3 KS Mniszków 23 marca, 15:00
Ceramika Opoczno 3-3 Skalnik Sulejów 22 marca, 15:30
LKS Lubochnia 4-2 Grabka Grabica 22 marca, 15:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-2 Gerlach Drzewica 22 marca, 15:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-1 Polonia Piotrków Trybunalski 22 marca, 15:00
Szczerbiec Wolbórz 1-1 Świt Kamieńsk 22 marca, 15:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-0 KS Poświętne 22 marca, 15:30

Kolejka 19 - 29-30 marca

Zjednoczeni Bełchatów 0-0 GUKS Gorzkowice 29 marca, 15:00
KS Poświętne 0-4 Szczerbiec Wolbórz 30 marca, 15:00
Świt Kamieńsk 3-0 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 29 marca, 15:00
Polonia Piotrków Trybunalski 3-2 LKS Wola Krzysztoporska 29 marca, 15:00
Gerlach Drzewica 1-1 LKS Lubochnia 30 marca, 15:00
Grabka Grabica 1-1 Ceramika Opoczno 30 marca, 15:00
Skalnik Sulejów 0-1 Woy Bukowiec Opoczyński 29 marca, 15:00
KS Mniszków 2-7 Omega II Kleszczów 29 marca, 16:00

Kolejka 20 - 5-6 kwietnia

GUKS Gorzkowice 3-1 KS Mniszków 5 kwietnia, 15:00
Omega II Kleszczów 5-1 Skalnik Sulejów 6 kwietnia, 11:00
Woy Bukowiec Opoczyński 3-0 Grabka Grabica 6 kwietnia, 16:00
Ceramika Opoczno 6-1 Gerlach Drzewica 5 kwietnia, 16:00
LKS Lubochnia 1-3 Polonia Piotrków Trybunalski 5 kwietnia, 15:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-6 Świt Kamieńsk 5 kwietnia, 16:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-1 KS Poświętne 5 kwietnia, 16:00
Szczerbiec Wolbórz 1-1 Zjednoczeni Bełchatów 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 12-13 kwietnia

Szczerbiec Wolbórz 0-3 GUKS Gorzkowice 12 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-0 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 12 kwietnia, 16:00
KS Poświętne 2-1 LKS Wola Krzysztoporska 13 kwietnia, 16:00
Świt Kamieńsk 3-0 LKS Lubochnia 12 kwietnia, 16:30
Polonia Piotrków Trybunalski 3-0 Ceramika Opoczno 12 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gerlach Drzewica 1-0 Woy Bukowiec Opoczyński 13 kwietnia, 16:00
Grabka Grabica 3-4 Omega II Kleszczów 13 kwietnia, 15:00
Skalnik Sulejów 1-4 KS Mniszków 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 18-19 kwietnia

GUKS Gorzkowice 2-0 Skalnik Sulejów 18 kwietnia, 15:00
KS Mniszków 0-1 Grabka Grabica 19 kwietnia, 15:00
Omega II Kleszczów 3-1 Gerlach Drzewica 19 kwietnia, 15:00
Woy Bukowiec Opoczyński 0-3 Polonia Piotrków Trybunalski 19 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-2
Ceramika Opoczno 0-3 Świt Kamieńsk 18 kwietnia, 16:00
LKS Lubochnia 3-0 KS Poświętne 18 kwietnia, 16:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-3 Zjednoczeni Bełchatów 19 kwietnia, 16:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-2 Szczerbiec Wolbórz 19 kwietnia, 16:30

Kolejka 23 - 26-27 kwietnia

Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-1 GUKS Gorzkowice 26 kwietnia, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 2-0 LKS Wola Krzysztoporska 26 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-1 LKS Lubochnia 26 kwietnia, 16:00
w Emilinie
KS Poświętne 1-4 Ceramika Opoczno 27 kwietnia, 16:00
Świt Kamieńsk 0-0 Woy Bukowiec Opoczyński 26 kwietnia, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-0 Omega II Kleszczów 26 kwietnia, 16:00
Gerlach Drzewica 2-2 KS Mniszków 27 kwietnia, 16:00
Grabka Grabica 2-0 Skalnik Sulejów 27 kwietnia, 15:00
w Szydłowie

Kolejka 24 - 1 maja

GUKS Gorzkowice 4-0 Grabka Grabica 1 maja, 17:00
Skalnik Sulejów 1-1 Gerlach Drzewica 1 maja, 17:00
KS Mniszków 0-2 Polonia Piotrków Trybunalski 1 maja, 17:00
Omega II Kleszczów 3-2 Świt Kamieńsk 1 maja, 11:00
Woy Bukowiec Opoczyński 2-1 KS Poświętne 1 maja, 17:00
Ceramika Opoczno 0-1 Zjednoczeni Bełchatów 1 maja, 16:00
LKS Lubochnia 1-4 Szczerbiec Wolbórz 1 maja, 16:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-2 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 maja, 17:00

Kolejka 25 - 4 maja

LKS Wola Krzysztoporska 2-4 GUKS Gorzkowice 4 maja, 17:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-1 LKS Lubochnia 4 maja, 16:00
Szczerbiec Wolbórz 4-1 Ceramika Opoczno 4 maja, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 3-0 Woy Bukowiec Opoczyński 4 maja, 17:00
w Emilinie
KS Poświętne 1-1 Omega II Kleszczów 4 maja, 17:00
w Studziannej
Świt Kamieńsk 1-0 KS Mniszków 4 maja, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 6-0 Skalnik Sulejów 4 maja, 17:00
Gerlach Drzewica 3-0 Grabka Grabica 4 maja, 17:00

Kolejka 26 - 10-11 maja

GUKS Gorzkowice 2-2 Gerlach Drzewica 10 maja, 17:00
Grabka Grabica 0-5 Polonia Piotrków Trybunalski 11 maja, 15:00
w Szydłowie
Skalnik Sulejów 0-3 Świt Kamieńsk 10 maja, 17:00
KS Mniszków 5-2 KS Poświętne 11 maja, 16:00
Omega II Kleszczów 2-1 Zjednoczeni Bełchatów 11 maja, 11:00
Woy Bukowiec Opoczyński 2-0 Szczerbiec Wolbórz 11 maja, 17:00
Ceramika Opoczno 1-2 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 10 maja, 17:00
LKS Lubochnia 2-1 LKS Wola Krzysztoporska 10 maja, 17:00

Kolejka 27 - 17-18 maja

LKS Lubochnia 5-2 GUKS Gorzkowice 17 maja, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-4 Ceramika Opoczno 17 maja, 17:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3-0 Woy Bukowiec Opoczyński 17 maja, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 2-2 Omega II Kleszczów 17 maja, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 4-1 KS Mniszków 17 maja, 17:00
w Emilinie
KS Poświętne 5-0 Skalnik Sulejów 18 maja, 17:00
(wo)
w Studziannej / mecz przerwany w 35. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Świt Kamieńsk 2-2 Grabka Grabica 17 maja, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-0 Gerlach Drzewica 17 maja, 17:00

Kolejka 28 - 24-25 maja

GUKS Gorzkowice 0-1 Polonia Piotrków Trybunalski 24 maja, 17:00
Gerlach Drzewica 2-1 Świt Kamieńsk 25 maja, 17:00
Grabka Grabica 1-5 KS Poświętne 25 maja, 15:00
w Szydłowie
Skalnik Sulejów 1-1 Zjednoczeni Bełchatów 24 maja, 17:00
KS Mniszków 3-0 Szczerbiec Wolbórz 25 maja, 16:00
Omega II Kleszczów 6-0 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 25 maja, 11:00
Woy Bukowiec Opoczyński 7-3 LKS Wola Krzysztoporska 25 maja, 17:00
Ceramika Opoczno 0-2 LKS Lubochnia 24 maja, 17:00

Kolejka 29 - 31 maja

Ceramika Opoczno 0-3 GUKS Gorzkowice 31 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Lubochnia 2-0 Woy Bukowiec Opoczyński 31 maja, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-5 Omega II Kleszczów 31 maja, 17:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-1 KS Mniszków 31 maja, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 2-0 Skalnik Sulejów 31 maja, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 4-1 Grabka Grabica 31 maja, 17:00
w Emilinie
KS Poświętne 1-2 Gerlach Drzewica 31 maja, 17:00
w Studziannej
Świt Kamieńsk 2-0 Polonia Piotrków Trybunalski 31 maja, 17:00

Kolejka 30 - 7 czerwca

GUKS Gorzkowice 1-2 Świt Kamieńsk 7 czerwca, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 6-2 KS Poświętne 7 czerwca, 17:00
Gerlach Drzewica 1-1 Zjednoczeni Bełchatów 7 czerwca, 17:00
Grabka Grabica 2-3 Szczerbiec Wolbórz 7 czerwca, 14:00
w Szydłowie
Skalnik Sulejów 0-3 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 7 czerwca, 17:00
(wo)
gospodarze odmówili gry
KS Mniszków 3-2 LKS Wola Krzysztoporska 7 czerwca, 17:00
Omega II Kleszczów 2-0 LKS Lubochnia 7 czerwca, 17:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości
Woy Bukowiec Opoczyński 1-1 Ceramika Opoczno 7 czerwca, 17:00

IV liga 2013/2014 (łódzka)

Klasa okręgowa 2013/2014 (Łódź)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2013/2014 (Skierniewice)

Klasa A 2013/2014 (Piotrków Trybunalski I)
Klasa A 2013/2014 (Piotrków Trybunalski II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas