[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Łódź I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włókniarz Pabianice 22 64 21 1 0 112-12 10 1 0 61-7 11 0 0 51-5
2.  UKS SMS Łódź 22 51 17 0 5 87-21 10 0 1 59-7 7 0 4 28-14
3.  GKS Ksawerów 22 46 15 1 6 68-40 8 0 3 38-21 7 1 3 30-19
4.  Orlik Sobień 22 40 13 1 8 61-49 6 1 4 31-28 7 0 4 30-21
5.  Iskra Dobroń 22 32 9 5 8 38-50 4 3 4 17-25 5 2 4 21-25
6.  Orzeł Piątkowisko 22 28 7 7 8 41-50 3 4 4 18-23 4 3 4 23-27
7.  Sparta Łódź 22 25 6 7 9 46-55 6 0 5 26-20 0 7 4 20-35 2 4 1 1 0 5-3
8.  Jutrzenka Bychlew 22 25 7 4 11 39-66 4 1 6 24-33 3 3 5 15-33 2 1 0 1 1 3-5
9.  MKS 2000 Tuszyn 22 20 5 5 12 31-57 0 4 7 8-27 5 1 5 23-30
10.  Burza Pawlikowice 22 19 5 4 13 41-66 3 2 6 26-26 2 2 7 15-40
11.  Kobra Leźnica Wielka 22 16 5 1 16 32-83 2 1 8 16-40 3 0 8 16-43
12.  RKS Łódź 22 10 2 4 16 25-72 0 3 8 9-31 2 1 8 16-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Włókniarz Pabianice    4-0 5-1 4-0 3-3 4-0 6-2 6-1 7-0 5-0 8-0 9-0 
 2 UKS SMS Łódź1-3     1-0 1-0 3-1 4-1 3-1 13-0 6-0 10-0 9-1 8-0 
 3 GKS Ksawerów2-7 1-0     2-3 3-1 2-0 7-2 0-4 4-2 6-0 4-2 7-0 
 4 Orlik Sobień0-5 2-1 3-2     4-3 1-3 4-4 5-1 1-3 4-1 2-3 5-2 
 5 Iskra Dobroń0-3 0-4 0-1 1-5     2-2 1-1 1-1 3-2 3-2 4-3 2-1 
 6 Orzeł Piątkowisko1-3 1-3 3-3 5-4 0-3     1-1 0-2 1-1 2-0 3-2 1-1 
 7 Sparta Łódź0-5 0-1 1-3 2-1 8-1 1-3     2-0 3-0 3-4 4-1 2-1 
 8 Jutrzenka Bychlew0-2 0-7 1-5 1-4 1-2 7-3 3-3     2-5 2-0 4-0 3-2 
 9 MKS 2000 Tuszyn1-8 1-4 1-2 1-4 1-2 0-0 0-0 0-0     2-2 1-2 0-3 
 10 Burza Pawlikowice0-2 3-5 3-4 2-3 1-2 2-2 3-3 4-0 2-3     3-0 3-2 
 11 Kobra Leźnica Wielka0-9 1-0 1-5 1-4 0-2 1-3 6-2 1-5 1-3 3-3     1-4 
 12 RKS Łódź0-4 1-3 0-4 1-2 1-1 3-6 1-1 1-1 0-4 0-3 1-2     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Orlik Sobień 0-5 Włókniarz Pabianice 31 sierpnia, 15:00
GKS Ksawerów 3-1 Iskra Dobroń 31 sierpnia, 17:00
RKS Łódź 1-3 UKS SMS Łódź 31 sierpnia, 16:00
MKS 2000 Tuszyn 0-0 Orzeł Piątkowisko 31 sierpnia, 17:30
Kobra Leźnica Wielka 3-3 Burza Pawlikowice 30 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (1 grudnia, 11:00) odwołany i przełożony na wiosnę
Sparta Łódź 2-0 Jutrzenka Bychlew 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 7-8 września

Kobra Leźnica Wielka 1-3 Orzeł Piątkowisko 24 listopada, 11:00
UKS SMS Łódź 6-0 MKS 2000 Tuszyn 8 września, 11:00
Iskra Dobroń 2-1 RKS Łódź 7 września, 15:30
Sparta Łódź 1-3 GKS Ksawerów 8 września, 16:00
Włókniarz Pabianice 6-1 Jutrzenka Bychlew 7 września, 16:30
Burza Pawlikowice 2-3 Orlik Sobień 8 września, 11:00

Kolejka 3 - 14-15 września

Orlik Sobień 2-3 Kobra Leźnica Wielka 14 września, 15:00
Jutrzenka Bychlew 2-0 Burza Pawlikowice 14 września, 17:00
GKS Ksawerów 2-7 Włókniarz Pabianice 14 września, 16:00
RKS Łódź 1-1 Sparta Łódź 14 września, 16:00
MKS 2000 Tuszyn 1-2 Iskra Dobroń 14 września, 17:00
Orzeł Piątkowisko 1-3 UKS SMS Łódź 14 września, 16:00

Kolejka 4 - 21-22 września

Kobra Leźnica Wielka 1-0 UKS SMS Łódź 22 września, 16:00
Iskra Dobroń 2-2 Orzeł Piątkowisko 21 września, 15:30
Sparta Łódź 3-0 MKS 2000 Tuszyn 22 września, 16:00
Włókniarz Pabianice 9-0 RKS Łódź 21 września, 16:00
Burza Pawlikowice 3-4 GKS Ksawerów 21 września, 16:00
Orlik Sobień 5-1 Jutrzenka Bychlew 21 września, 16:00

Kolejka 5 - 28-29 września

Jutrzenka Bychlew 4-0 Kobra Leźnica Wielka 28 września, 16:30
GKS Ksawerów 2-3 Orlik Sobień 28 września, 15:30
RKS Łódź 0-3 Burza Pawlikowice 28 września, 15:30
MKS 2000 Tuszyn 1-8 Włókniarz Pabianice 28 września, 16:30
Orzeł Piątkowisko 1-1 Sparta Łódź 28 września, 16:00
UKS SMS Łódź 3-1 Iskra Dobroń 29 września, 11:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Kobra Leźnica Wielka 0-2 Iskra Dobroń 6 października, 16:00
Sparta Łódź 0-1 UKS SMS Łódź 5 października, 13:00
Włókniarz Pabianice 4-0 Orzeł Piątkowisko 5 października, 15:30
Burza Pawlikowice 2-3 MKS 2000 Tuszyn 5 października, 16:00
Orlik Sobień 5-2 RKS Łódź 5 października, 16:00
Jutrzenka Bychlew 1-5 GKS Ksawerów 5 października, 16:00

Kolejka 7 - 12-13 października

GKS Ksawerów 4-2 Kobra Leźnica Wielka 12 października, 15:00
RKS Łódź 1-1 Jutrzenka Bychlew 12 października, 14:30
MKS 2000 Tuszyn 1-4 Orlik Sobień 13 października, 11:00
Orzeł Piątkowisko 2-0 Burza Pawlikowice 12 października, 15:00
UKS SMS Łódź 1-3 Włókniarz Pabianice 13 października, 11:00
Iskra Dobroń 1-1 Sparta Łódź 12 października, 15:30

Kolejka 8 - 19-20 października

Kobra Leźnica Wielka 6-2 Sparta Łódź 20 października, 15:00
Włókniarz Pabianice 3-3 Iskra Dobroń 19 października, 15:30
Burza Pawlikowice 3-5 UKS SMS Łódź 19 października, 15:00
Orlik Sobień 1-3 Orzeł Piątkowisko 19 października, 15:00
Jutrzenka Bychlew 2-5 MKS 2000 Tuszyn 19 października, 15:00
GKS Ksawerów 7-0 RKS Łódź 19 października, 14:30

Kolejka 9 - 26-27 października

RKS Łódź 1-2 Kobra Leźnica Wielka 26 października, 14:00
MKS 2000 Tuszyn 1-2 GKS Ksawerów 27 października, 11:00
Orzeł Piątkowisko 0-2 Jutrzenka Bychlew 26 października, 14:30
UKS SMS Łódź 1-0 Orlik Sobień 27 października, 11:00
Iskra Dobroń 3-2 Burza Pawlikowice 26 października, 14:30
Sparta Łódź 0-5 Włókniarz Pabianice 26 października, 13:00

Kolejka 10 - 9-10 listopada

Kobra Leźnica Wielka 0-9 Włókniarz Pabianice 10 listopada, 14:00
Burza Pawlikowice 3-3 Sparta Łódź 9 listopada, 14:00
Orlik Sobień 4-3 Iskra Dobroń 9 listopada, 14:00
Jutrzenka Bychlew 0-7 UKS SMS Łódź 10 listopada, 14:00
GKS Ksawerów 2-0 Orzeł Piątkowisko 9 listopada, 14:00
RKS Łódź 0-4 MKS 2000 Tuszyn 9 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 16-17 listopada

MKS 2000 Tuszyn 1-2 Kobra Leźnica Wielka 17 listopada, 11:00
Orzeł Piątkowisko 1-1 RKS Łódź 16 listopada, 14:00
UKS SMS Łódź 1-0 GKS Ksawerów 17 listopada, 11:00
Iskra Dobroń 1-1 Jutrzenka Bychlew 16 listopada, 14:00
Sparta Łódź 2-1 Orlik Sobień 16 listopada, 14:00
Burza Pawlikowice 0-2 Włókniarz Pabianice 16 listopada, 13:30

Kolejka 12 - 5-6 kwietnia

Burza Pawlikowice 3-0 Kobra Leźnica Wielka 5 kwietnia, 16:00
Jutrzenka Bychlew 3-3 Sparta Łódź 5 kwietnia, 16:00
Włókniarz Pabianice 4-0 Orlik Sobień 5 kwietnia, 16:00
Iskra Dobroń 0-1 GKS Ksawerów 5 kwietnia, 16:00
UKS SMS Łódź 8-0 RKS Łódź 5 kwietnia, 16:00
Orzeł Piątkowisko 1-1 MKS 2000 Tuszyn 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 12-13 kwietnia

Orzeł Piątkowisko 3-2 Kobra Leźnica Wielka 12 kwietnia, 16:00
MKS 2000 Tuszyn 1-4 UKS SMS Łódź 12 kwietnia, 16:00
RKS Łódź 1-1 Iskra Dobroń 12 kwietnia, 16:00
GKS Ksawerów 7-2 Sparta Łódź 12 kwietnia, 16:30
Jutrzenka Bychlew 0-2 Włókniarz Pabianice 12 kwietnia, 16:00
Orlik Sobień 4-1 Burza Pawlikowice 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 26-27 kwietnia

Kobra Leźnica Wielka 1-4 Orlik Sobień 27 kwietnia, 14:00
Burza Pawlikowice 4-0 Jutrzenka Bychlew 26 kwietnia, 16:00
Włókniarz Pabianice 5-1 GKS Ksawerów 26 kwietnia, 16:00
Sparta Łódź 2-1 RKS Łódź 26 kwietnia, 15:00
Iskra Dobroń 3-2 MKS 2000 Tuszyn 26 kwietnia, 16:00
UKS SMS Łódź 4-1 Orzeł Piątkowisko 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 30 kwietnia

UKS SMS Łódź 9-1 Kobra Leźnica Wielka 30 kwietnia, 17:00
Orzeł Piątkowisko 0-3 Iskra Dobroń 30 kwietnia, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 0-0 Sparta Łódź 30 kwietnia, 17:00
RKS Łódź 0-4 Włókniarz Pabianice 30 kwietnia, 17:30
GKS Ksawerów 6-0 Burza Pawlikowice 30 kwietnia, 17:00
Jutrzenka Bychlew 1-4 Orlik Sobień 30 kwietnia, 17:30

Kolejka 16 - 3-4 maja

Kobra Leźnica Wielka 1-5 Jutrzenka Bychlew 7 maja, 18:00
Orlik Sobień 3-2 GKS Ksawerów 3 maja, 17:00
Burza Pawlikowice 3-2 RKS Łódź 4 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (3 maja, 16:00) odwołany
Włókniarz Pabianice 7-0 MKS 2000 Tuszyn 3 maja, 16:00
Sparta Łódź 1-3 Orzeł Piątkowisko 4 maja, 16:30
w Piątkowisku; Sparta gospodarzem
Iskra Dobroń 0-4 UKS SMS Łódź 3 maja, 16:00

Kolejka 17 - 10-11 maja

Iskra Dobroń 4-3 Kobra Leźnica Wielka 10 maja, 16:00
UKS SMS Łódź 3-1 Sparta Łódź 10 maja, 16:00
Orzeł Piątkowisko 1-3 Włókniarz Pabianice 10 maja, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 2-2 Burza Pawlikowice 10 maja, 17:00
RKS Łódź 1-2 Orlik Sobień 10 maja, 16:00
GKS Ksawerów 0-4 Jutrzenka Bychlew 10 maja, 17:00

Kolejka 18 - 17-18 maja

Kobra Leźnica Wielka 1-5 GKS Ksawerów 18 maja, 15:00
Jutrzenka Bychlew 3-2 RKS Łódź 17 maja, 17:00
Orlik Sobień 1-3 MKS 2000 Tuszyn 17 maja, 17:00
Burza Pawlikowice 2-2 Orzeł Piątkowisko 17 maja, 17:00
Włókniarz Pabianice 4-0 UKS SMS Łódź 17 maja, 16:00
Sparta Łódź 8-1 Iskra Dobroń 17 maja, 15:00

Kolejka 19 - 24-25 maja

Sparta Łódź 4-1 Kobra Leźnica Wielka 24 maja, 15:00
Iskra Dobroń 0-3 Włókniarz Pabianice 24 maja, 16:00
UKS SMS Łódź 10-0 Burza Pawlikowice 24 maja, 16:00
Orzeł Piątkowisko 5-4 Orlik Sobień 24 maja, 17:00
MKS 2000 Tuszyn 0-0 Jutrzenka Bychlew 24 maja, 17:00
RKS Łódź 0-4 GKS Ksawerów 24 maja, 16:00

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

Kobra Leźnica Wielka 1-4 RKS Łódź 1 czerwca, 16:00
GKS Ksawerów 4-2 MKS 2000 Tuszyn 31 maja, 17:00
Jutrzenka Bychlew 7-3 Orzeł Piątkowisko 31 maja, 17:00
Orlik Sobień 2-1 UKS SMS Łódź 31 maja, 17:00
Burza Pawlikowice 1-2 Iskra Dobroń 31 maja, 17:00
Włókniarz Pabianice 6-2 Sparta Łódź 31 maja, 16:00

Kolejka 21 - 7-8 czerwca

Włókniarz Pabianice 8-0 Kobra Leźnica Wielka 7 czerwca, 16:00
Sparta Łódź 3-4 Burza Pawlikowice 7 czerwca, 15:00
Iskra Dobroń 1-5 Orlik Sobień 8 czerwca, 11:00
UKS SMS Łódź 13-0 Jutrzenka Bychlew 7 czerwca, 16:00
Orzeł Piątkowisko 3-3 GKS Ksawerów 6 czerwca, 18:30
MKS 2000 Tuszyn 0-3 RKS Łódź 18 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 14-15 czerwca

Włókniarz Pabianice 5-0 Burza Pawlikowice 15 czerwca, 16:00
Kobra Leźnica Wielka 1-3 MKS 2000 Tuszyn 15 czerwca, 16:00
RKS Łódź 3-6 Orzeł Piątkowisko 15 czerwca, 16:00
GKS Ksawerów 1-0 UKS SMS Łódź 15 czerwca, 16:00
Jutrzenka Bychlew 1-2 Iskra Dobroń 15 czerwca, 16:00
Orlik Sobień 4-4 Sparta Łódź 15 czerwca, 16:00

Klasa okręgowa 2013/2014 (Łódź)

Klasa A 2013/2014 (Łódź II)
Klasa A 2013/2014 (Łódź III)

Klasa B 2013/2014 (Łódź I)
Klasa B 2013/2014 (Łódź II)
Klasa B 2013/2014 (Łódź III)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas