[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa C 2006/2007, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Zabełków 30 62 20 2 8 82-44 11 0 4 48-19 9 2 4 34-25
2.  LKS Siedliska 30 59 19 2 9 59-43 10 1 4 33-18 9 1 5 26-25
3.  LKS Pawłów 30 57 17 6 7 90-55 11 1 3 59-29 6 5 4 31-26
4.  LKS Brzezie (Racibórz) 30 54 16 6 8 73-49 9 3 3 39-22 7 3 5 34-27 2 4 1 1 0 5-4
5.  LKS Cyprzanów 30 54 17 3 10 88-59 9 1 5 46-26 8 2 5 42-33 2 1 0 1 1 4-5
6.  LKS Grzegorzowice 30 48 14 6 10 80-56 7 4 4 35-23 7 2 6 45-33
7.  LKS 07 Markowice (Racibórz) 30 45 14 3 13 59-42 6 2 7 28-20 8 1 6 31-22
8.  Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 30 44 14 2 14 74-78 8 1 6 46-32 6 1 8 28-46
9.  LKS Bieńkowice 30 41 11 8 11 59-52 6 3 6 28-22 5 5 5 31-30
10.  LKS Gamów 30 38 11 5 14 78-78 6 4 5 44-34 5 1 9 34-44 2 4 1 1 0 6-3
11.  Płomień Kobyla 30 38 10 8 12 61-81 7 3 5 31-32 3 5 7 30-49 2 1 0 1 1 3-6
12.  LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 30 35 10 5 15 62-78 4 3 8 33-42 6 2 7 29-36
13.  MKS 05 II Krzanowice 30 32 9 5 16 48-64 5 3 7 28-30 4 2 9 20-34
14.  LKS Jankowice 30 30 9 3 18 49-97 5 2 8 24-45 4 1 10 25-52
15.  LKS Rudnik (k. Raciborza) 30 25 8 1 21 57-100 6 0 9 37-49 2 1 12 20-51
16.  LKS Owsiszcze 30 23 6 5 19 44-87 3 4 8 21-40 3 1 11 23-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Zabełków    0-1 1-4 6-2 2-3 3-1 1-2 10-1 2-1 3-0 2-1 5-0 3-1 5-1 3-1 2-0 
 2 LKS Siedliska2-0     0-2 1-0 4-3 3-2 0-1 4-1 1-2 3-0 2-2 1-4 3-0* 1-0 5-0 3-1 
 3 LKS Pawłów4-0 3-4     4-3 5-3 4-3 2-1 9-0 2-2 3-1 3-0 2-1 6-0 7-4 1-2 4-5 
 4 LKS Brzezie (Racibórz)2-2 5-1 1-3     2-2 1-2 1-0 2-3 2-1 4-3 6-1 2-1 1-1 2-0 2-1 6-1 
 5 LKS Cyprzanów1-3 0-2 4-3 2-3     3-1 1-2 4-0 6-2 2-1 8-1 6-1 0-2 2-1 4-1 3-3 
 6 LKS Grzegorzowice4-0 1-1 4-1 3-1 2-4     2-1 0-1 5-1 2-3 2-2 1-2 2-2 3-3 3-1 1-0 
 7 LKS 07 Markowice (Racibórz)1-4 0-2 1-0 1-2 1-0 0-1     0-0 1-1 2-3 6-1 1-2 1-0 3-0 8-0 2-4 
 8 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski)1-2 1-2 1-4 1-2 6-3 4-3 2-1     2-2 10-4 2-3 4-0 2-1 2-3 4-2 4-0 
 9 LKS Bieńkowice1-2 0-1 0-0 2-3 0-1 2-2 3-1 1-3     1-0 2-2 4-1 3-0 5-2 2-3 2-1 
 10 LKS Gamów4-4 1-3 1-1 2-4 4-3 1-1 2-5 0-1 2-4     5-2 1-1 4-2 7-0 2-0 8-3 
 11 Płomień Kobyla1-2 4-0 3-4 2-2 1-1 3-7 3-2 2-1 1-0 1-1     1-6 1-0 2-4 4-2 2-0 
 12 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza)0-2 3-1 3-3 1-3 3-4 2-3 0-6 4-3 2-2 3-5 2-2     1-3 1-4 4-1 4-0 
 13 MKS 05 II Krzanowice0-1 0-2 0-0 0-0 2-7 3-1 2-3 2-4 1-3 5-2 2-2 3-1     6-1 2-1 0-2 
 14 LKS Jankowice1-4 1-4 2-2 1-0 0-2 1-9 1-2 2-1 1-6 4-3 0-4 1-1 2-3     5-3 2-1 
 15 LKS Rudnik (k. Raciborza)0-6 3-0* 2-3 0-8 1-4 2-4 1-3 6-2 2-4 0-5 4-3 3-5 3-0* 6-0     4-2 
 16 LKS Owsiszcze3-2 3-2 3-1 1-1 0-2 1-5 1-1 0-7 0-0 1-3 3-4 1-3 2-5 0-2 2-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-1 LKS Bieńkowice 13 sierpnia, 15:00
LKS Jankowice 1-9 LKS Grzegorzowice 13 sierpnia, 15:00
LKS Cyprzanów 4-3 LKS Pawłów 13 sierpnia, 11:30
LKS Brzezie (Racibórz) 5-1 LKS Siedliska 13 sierpnia, 16:00
Płomień Kobyla 1-0 MKS 05 II Krzanowice 13 sierpnia, 16:00
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-0 LKS Owsiszcze 12 sierpnia, 17:00
LKS Zabełków 3-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 12 sierpnia, 16:00
LKS Gamów 0-1 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 13 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

LKS Bieńkowice 1-3 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 20 sierpnia, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 0-5 LKS Gamów 20 sierpnia, 17:00
LKS Owsiszcze 3-2 LKS Zabełków 19 sierpnia, 17:00
MKS 05 II Krzanowice 3-1 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 20 sierpnia, 17:00
LKS Siedliska 2-2 Płomień Kobyla 20 sierpnia, 15:00
LKS Pawłów 4-3 LKS Brzezie (Racibórz) 19 sierpnia, 17:00
LKS Grzegorzowice 2-4 LKS Cyprzanów 20 sierpnia, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-0 LKS Jankowice 20 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

LKS Jankowice 1-6 LKS Bieńkowice 27 sierpnia, 15:00
LKS Cyprzanów 1-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 27 sierpnia, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-2 LKS Grzegorzowice 27 sierpnia, 16:00
Płomień Kobyla 3-4 LKS Pawłów 27 sierpnia, 16:00
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-1 LKS Siedliska 27 sierpnia, 14:00
LKS Zabełków 3-1 MKS 05 II Krzanowice 26 sierpnia, 16:00
LKS Gamów 8-3 LKS Owsiszcze 15 sierpnia, 17:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 4-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 2-3 września

LKS Bieńkowice 2-3 LKS Rudnik (k. Raciborza) 3 września, 15:00
LKS Owsiszcze 0-7 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2 września, 17:00
MKS 05 II Krzanowice 5-2 LKS Gamów 3 września, 17:00
LKS Siedliska 2-0 LKS Zabełków 3 września, 15:00
LKS Pawłów 2-1 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 2 września, 17:00
LKS Grzegorzowice 2-2 Płomień Kobyla 3 września, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-2 LKS Brzezie (Racibórz) 3 września, 15:00
LKS Jankowice 0-2 LKS Cyprzanów 3 września, 15:00

Kolejka 5 - 9-10 września

LKS Brzezie (Racibórz) 2-0 LKS Jankowice 10 września, 16:00
Płomień Kobyla 3-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 10 września, 16:00
LKS Zabełków 1-4 LKS Pawłów 9 września, 16:00
LKS Gamów 1-3 LKS Siedliska 10 września, 15:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-1 MKS 05 II Krzanowice 9 września, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-2 LKS Owsiszcze 10 września, 16:30
LKS Bieńkowice 0-1 LKS Cyprzanów 10 września, 16:00
LKS Grzegorzowice 1-2 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 16-17 września

LKS Bieńkowice 2-1 LKS Owsiszcze 17 września, 15:00
MKS 05 II Krzanowice 2-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 17 września, 16:00
LKS Siedliska 4-1 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 17 września, 15:00
LKS Pawłów 3-1 LKS Gamów 16 września, 16:00
LKS Grzegorzowice 4-0 LKS Zabełków 16 września, 16:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-2 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 17 września, 15:00
LKS Jankowice 0-4 Płomień Kobyla 17 września, 15:00
LKS Cyprzanów 2-3 LKS Brzezie (Racibórz) 17 września, 11:30

Kolejka 7 - 23-24 września

LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 LKS Bieńkowice 24 września, 16:00
Płomień Kobyla 1-1 LKS Cyprzanów 24 września, 16:00
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-4 LKS Jankowice 24 września, 14:00
LKS Zabełków 1-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 23 września, 16:00
LKS Gamów 1-1 LKS Grzegorzowice 24 września, 15:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 1-4 LKS Pawłów 23 września, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-0 LKS Siedliska 24 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-4, w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Owsiszcze 2-5 MKS 05 II Krzanowice 23 września, 16:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

LKS Bieńkowice 3-0 MKS 05 II Krzanowice 1 października, 15:00
LKS Siedliska 3-1 LKS Owsiszcze 1 października, 15:00
LKS Pawłów 1-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 30 września, 15:30
LKS Grzegorzowice 0-1 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 1 października, 15:30
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-3 LKS Gamów 1 października, 15:00
LKS Jankowice 1-4 LKS Zabełków 1 października, 15:00
LKS Cyprzanów 6-1 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 1 października, 11:30
LKS Brzezie (Racibórz) 6-1 Płomień Kobyla 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Płomień Kobyla 1-0 LKS Bieńkowice 8 października, 15:30
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-3 LKS Brzezie (Racibórz) 8 października, 14:00
LKS Zabełków 2-3 LKS Cyprzanów 7 października, 15:30
LKS Gamów 7-0 LKS Jankowice 8 października, 15:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 7 października, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-4 LKS Grzegorzowice 8 października, 15:30
LKS Owsiszcze 3-1 LKS Pawłów 7 października, 15:30
MKS 05 II Krzanowice 0-2 LKS Siedliska 8 października, 15:30

Kolejka 10 - 14-15 października

LKS Bieńkowice 0-1 LKS Siedliska 15 października, 15:00
LKS Pawłów 6-0 MKS 05 II Krzanowice 14 października, 15:00
LKS Grzegorzowice 1-0 LKS Owsiszcze 15 października, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 8-0 LKS Rudnik (k. Raciborza) 15 października, 15:00
LKS Jankowice 2-1 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 15 października, 15:00
LKS Cyprzanów 2-1 LKS Gamów 15 października, 11:30
LKS Brzezie (Racibórz) 2-2 LKS Zabełków 15 października, 15:00
Płomień Kobyla 1-6 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 14 października, 15:00

Kolejka 11 - 21-22 października

LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-2 LKS Bieńkowice 22 października, 14:00
LKS Zabełków 2-1 Płomień Kobyla 21 października, 14:30
LKS Gamów 2-4 LKS Brzezie (Racibórz) 22 października, 14:30
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 6-3 LKS Cyprzanów 21 października, 14:30
LKS Rudnik (k. Raciborza) 6-0 LKS Jankowice 22 października, 14:30
LKS Owsiszcze 1-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 21 października, 14:30
MKS 05 II Krzanowice 3-1 LKS Grzegorzowice 22 października, 14:30
LKS Siedliska 0-2 LKS Pawłów 22 października, 14:30

Kolejka 12 - 29 października

LKS Bieńkowice 0-0 LKS Pawłów 29 października, 14:00
LKS Grzegorzowice 1-1 LKS Siedliska 29 października, 14:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-0 MKS 05 II Krzanowice 29 października, 14:00
LKS Jankowice 2-1 LKS Owsiszcze 29 października, 14:00
LKS Cyprzanów 4-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 29 października, 11:30
LKS Brzezie (Racibórz) 2-3 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 29 października, 14:00
Płomień Kobyla 1-1 LKS Gamów 29 października, 14:00
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-2 LKS Zabełków 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

LKS Zabełków 2-1 LKS Bieńkowice 4 listopada, 14:00
LKS Gamów 1-1 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 5 listopada, 14:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-3 Płomień Kobyla 4 listopada, 14:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 0-8 LKS Brzezie (Racibórz) 5 listopada, 14:00
LKS Owsiszcze 0-2 LKS Cyprzanów 4 listopada, 14:00
MKS 05 II Krzanowice 6-1 LKS Jankowice 5 listopada, 14:00
LKS Siedliska 0-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 5 listopada, 14:00
LKS Pawłów 4-3 LKS Grzegorzowice 4 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

LKS Bieńkowice 2-2 LKS Grzegorzowice 12 listopada, 13:30
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-0 LKS Pawłów 12 listopada, 13:30
LKS Jankowice 1-4 LKS Siedliska 12 listopada, 13:30
LKS Cyprzanów 0-2 MKS 05 II Krzanowice 11 listopada, 13:30
LKS Brzezie (Racibórz) 6-1 LKS Owsiszcze 12 listopada, 13:30
Płomień Kobyla 4-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 12 listopada, 13:30
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-3 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 12 listopada, 13:30
LKS Zabełków 3-0 LKS Gamów 11 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 18-19 listopada

LKS Gamów 2-4 LKS Bieńkowice 19 listopada, 13:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 1-2 LKS Zabełków 18 listopada, 13:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-5 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 18 listopada, 13:00
LKS Owsiszcze 3-4 Płomień Kobyla 18 listopada, 13:00
MKS 05 II Krzanowice 0-0 LKS Brzezie (Racibórz) 19 listopada, 13:00
LKS Siedliska 4-3 LKS Cyprzanów 19 listopada, 13:00
LKS Pawłów 7-4 LKS Jankowice 18 listopada, 13:00
LKS Grzegorzowice 2-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 19 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 24-25 marca

LKS Bieńkowice 3-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 23 maja, 18:00
LKS Grzegorzowice 3-3 LKS Jankowice 25 marca, 15:00
LKS Pawłów 5-3 LKS Cyprzanów 24 marca, 15:00
LKS Siedliska 1-0 LKS Brzezie (Racibórz) 23 maja, 18:00
MKS 05 II Krzanowice 2-2 Płomień Kobyla 25 marca, 15:00
LKS Owsiszcze 1-3 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 24 marca, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 0-6 LKS Zabełków 25 marca, 15:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 10-4 LKS Gamów 24 marca, 15:00

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-2 LKS Bieńkowice 31 marca, 15:00
LKS Gamów 2-0 LKS Rudnik (k. Raciborza) 1 kwietnia, 15:00
LKS Zabełków 2-0 LKS Owsiszcze 31 marca, 16:00
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-3 MKS 05 II Krzanowice 1 kwietnia, 14:00
Płomień Kobyla 4-0 LKS Siedliska 1 kwietnia, 16:00
Mecz przerwany w 73 minucie (kibice wtargnęli na boisko).
LKS Brzezie (Racibórz) 1-3 LKS Pawłów 1 kwietnia, 16:00
LKS Cyprzanów 3-1 LKS Grzegorzowice 1 kwietnia, 13:00
LKS Jankowice 1-2 LKS 07 Markowice (Racibórz) 1 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 7 kwietnia

LKS Bieńkowice 5-2 LKS Jankowice 7 kwietnia, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-0 LKS Cyprzanów 7 kwietnia, 15:00
LKS Grzegorzowice 3-1 LKS Brzezie (Racibórz) 7 kwietnia, 15:00
LKS Pawłów 3-0 Płomień Kobyla 7 kwietnia, 15:00
LKS Siedliska 1-4 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 7 kwietnia, 15:00
MKS 05 II Krzanowice 0-1 LKS Zabełków 7 kwietnia, 15:00
LKS Owsiszcze 1-3 LKS Gamów 7 kwietnia, 15:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 6-2 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 7 kwietnia, 12:30

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-4 LKS Bieńkowice 15 kwietnia, 17:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 4-0 LKS Owsiszcze 14 kwietnia, 15:00
LKS Gamów 4-2 MKS 05 II Krzanowice 15 kwietnia, 15:00
LKS Zabełków 0-1 LKS Siedliska 14 kwietnia, 16:00
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-3 LKS Pawłów 15 kwietnia, 14:00
Płomień Kobyla 3-7 LKS Grzegorzowice 15 kwietnia, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-0 LKS 07 Markowice (Racibórz) 15 kwietnia, 16:00
LKS Cyprzanów 2-1 LKS Jankowice 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

LKS Cyprzanów 6-2 LKS Bieńkowice 22 kwietnia, 13:00
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-3 LKS Grzegorzowice 22 kwietnia, 14:00
LKS Jankowice 1-0 LKS Brzezie (Racibórz) 22 kwietnia, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 6-1 Płomień Kobyla 22 kwietnia, 15:00
LKS Pawłów 4-0 LKS Zabełków 21 kwietnia, 17:00
LKS Siedliska 3-0 LKS Gamów 22 kwietnia, 15:00
MKS 05 II Krzanowice 2-4 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 22 kwietnia, 17:00
LKS Owsiszcze 2-2 LKS Rudnik (k. Raciborza) 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

LKS Owsiszcze 0-0 LKS Bieńkowice 28 kwietnia, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-0 MKS 05 II Krzanowice 29 kwietnia, 17:00
(wo)
Na boisku 1-3. Zweryfikowany, ponieważ w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik.
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 1-2 LKS Siedliska 28 kwietnia, 15:00
LKS Gamów 1-1 LKS Pawłów 29 kwietnia, 15:00
LKS Zabełków 3-1 LKS Grzegorzowice 28 kwietnia, 16:00
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-6 LKS 07 Markowice (Racibórz) 29 kwietnia, 14:00
Płomień Kobyla 2-4 LKS Jankowice 29 kwietnia, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-2 LKS Cyprzanów 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 3 maja

LKS Bieńkowice 2-3 LKS Brzezie (Racibórz) 3 maja, 15:00
LKS Cyprzanów 8-1 Płomień Kobyla 3 maja, 13:00
LKS Jankowice 1-1 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 3 maja, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-4 LKS Zabełków 3 maja, 15:00
LKS Grzegorzowice 2-3 LKS Gamów 3 maja, 16:00
LKS Pawłów 9-0 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 3 maja, 17:00
LKS Siedliska 5-0 LKS Rudnik (k. Raciborza) 3 maja, 15:00
MKS 05 II Krzanowice 0-2 LKS Owsiszcze 3 maja, 17:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

MKS 05 II Krzanowice 1-3 LKS Bieńkowice 6 maja, 17:00
LKS Owsiszcze 3-2 LKS Siedliska 5 maja, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-3 LKS Pawłów 6 maja, 17:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 4-3 LKS Grzegorzowice 5 maja, 15:00
LKS Gamów 2-5 LKS 07 Markowice (Racibórz) 6 maja, 15:00
LKS Zabełków 5-1 LKS Jankowice 5 maja, 16:00
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-4 LKS Cyprzanów 6 maja, 14:00
Płomień Kobyla 2-2 LKS Brzezie (Racibórz) 6 maja, 16:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

LKS Bieńkowice 2-2 Płomień Kobyla 13 maja, 15:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 13 maja, 16:00
LKS Cyprzanów 1-3 LKS Zabełków 13 maja, 13:00
LKS Jankowice 4-3 LKS Gamów 13 maja, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-0 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 13 maja, 15:00
LKS Grzegorzowice 3-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 13 maja, 16:00
LKS Pawłów 4-5 LKS Owsiszcze 12 maja, 17:00
LKS Siedliska 3-0 MKS 05 II Krzanowice 13 maja, 15:00
(wo)
Drużyna gości przyjechała na godz. 17:00.

Kolejka 25 - 19-20 maja

LKS Siedliska 1-2 LKS Bieńkowice 20 maja, 15:00
MKS 05 II Krzanowice 0-0 LKS Pawłów 20 maja, 17:00
LKS Owsiszcze 1-5 LKS Grzegorzowice 19 maja, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 20 maja, 17:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 2-3 LKS Jankowice 19 maja, 15:00
LKS Gamów 4-3 LKS Cyprzanów 19 maja, 17:30
LKS Zabełków 6-2 LKS Brzezie (Racibórz) 19 maja, 16:00
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-2 Płomień Kobyla 20 maja, 14:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

LKS Bieńkowice 4-1 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 27 maja, 15:00
Płomień Kobyla 1-2 LKS Zabełków 27 maja, 16:00
LKS Brzezie (Racibórz) 4-3 LKS Gamów 27 maja, 16:00
LKS Cyprzanów 4-0 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 27 maja, 13:00
LKS Jankowice 5-3 LKS Rudnik (k. Raciborza) 27 maja, 15:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-4 LKS Owsiszcze 27 maja, 15:00
LKS Grzegorzowice 2-2 MKS 05 II Krzanowice 27 maja, 16:00
LKS Pawłów 3-4 LKS Siedliska 26 maja, 17:00

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

LKS Pawłów 2-2 LKS Bieńkowice 2 czerwca, 17:00
LKS Siedliska 3-2 LKS Grzegorzowice 3 czerwca, 15:00
MKS 05 II Krzanowice 2-3 LKS 07 Markowice (Racibórz) 3 czerwca, 17:00
LKS Owsiszcze 0-2 LKS Jankowice 2 czerwca, 17:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-4 LKS Cyprzanów 3 czerwca, 17:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 1-2 LKS Brzezie (Racibórz) 2 czerwca, 15:00
LKS Gamów 5-2 Płomień Kobyla 3 czerwca, 15:00
LKS Zabełków 5-0 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 2 czerwca, 16:00

Kolejka 28 - 7 czerwca

LKS Bieńkowice 1-2 LKS Zabełków 7 czerwca, 14:00
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-5 LKS Gamów 7 czerwca, 14:00
Płomień Kobyla 2-1 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 7 czerwca, 14:00
LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 7 czerwca, 17:00
LKS Cyprzanów 3-3 LKS Owsiszcze 7 czerwca, 17:00
LKS Jankowice 2-3 MKS 05 II Krzanowice 7 czerwca, 14:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-2 LKS Siedliska 7 czerwca, 14:00
LKS Grzegorzowice 4-1 LKS Pawłów 7 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 10 czerwca

LKS Grzegorzowice 5-1 LKS Bieńkowice 10 czerwca, 14:00
LKS Pawłów 2-1 LKS 07 Markowice (Racibórz) 10 czerwca, 14:00
LKS Siedliska 1-0 LKS Jankowice 10 czerwca, 14:00
MKS 05 II Krzanowice 2-7 LKS Cyprzanów 10 czerwca, 14:00
LKS Owsiszcze 1-1 LKS Brzezie (Racibórz) 10 czerwca, 14:00
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-3 Płomień Kobyla 10 czerwca, 14:00
Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 4-0 LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 10 czerwca, 14:00
LKS Gamów 4-4 LKS Zabełków 10 czerwca, 14:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 17 czerwca

LKS Bieńkowice 1-0 LKS Gamów 17 czerwca, 14:00
LKS Zabełków 10-1 Gosław II Jedłownik (Wodzisław Śląski) 17 czerwca, 14:00
LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-1 LKS Rudnik (k. Raciborza) 17 czerwca, 14:00
Płomień Kobyla 2-0 LKS Owsiszcze 17 czerwca, 14:00
LKS Brzezie (Racibórz) 1-1 MKS 05 II Krzanowice 17 czerwca, 14:00
LKS Cyprzanów 0-2 LKS Siedliska 17 czerwca, 14:00
LKS Jankowice 2-2 LKS Pawłów 17 czerwca, 14:00
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-1 LKS Grzegorzowice 17 czerwca, 14:00

Klasa B 2006/2007 (Racibórz)

Autor: Damian Niedballa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas