[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Słubice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nadodrze Polonia II Słubice 24 69 23 0 1 159-13 12 0 0 98-4 11 0 1 61-9
2.  WKS Wędrzyn 24 62 20 2 2 86-18 11 1 0 50-3 9 1 2 36-15
3.  Tęcza Żubrów 24 51 16 3 5 98-42 9 0 3 35-14 7 3 2 63-28
4.  Chrobry Drzeńsko 24 49 16 1 7 65-36 8 1 3 39-14 8 0 4 26-22
5.  Spójnia III Smogóry 24 42 13 3 8 60-58 6 2 4 27-30 7 1 4 33-28
6.  Spójnia II Ośno Lubuskie 24 41 12 5 7 53-44 7 2 3 24-23 5 3 4 29-21
7.  Orkan Długoszyn 24 37 11 4 9 48-46 5 3 4 23-20 6 1 5 25-26
8.  Zieloni Lubiechnia Wielka 24 23 7 2 15 28-57 4 1 7 17-28 3 1 8 11-29
9.  KS Glisno 24 21 6 3 15 32-61 2 2 8 15-30 4 1 7 17-31
10.  Odra II Górzyca 24 19 6 1 17 38-107 2 1 9 21-47 4 0 8 17-60 2 3 1 0 1 9-5
11.  Warta Kołczyn 24 19 6 1 17 35-82 4 1 7 16-39 2 0 10 19-43 2 3 1 0 1 5-9
12.  Orient Przęślice 24 14 4 2 18 32-92 3 0 9 26-53 1 2 9 6-39
13.  Odra Pławidło 24 6 1 3 20 33-111 1 1 10 20-51 0 2 10 13-60
Polonia III Kunowice wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Nadodrze Polonia II Słubice    3-1 13-1 6-0 10-0 2-1 8-0 4-0 3-0* 12-0 6-0 10-1 21-0 
 2 WKS Wędrzyn1-0     2-2 4-0 7-0 3-0 2-0 2-0 5-0 12-0 3-0* 3-0* 6-1 
 3 Tęcza Żubrów1-4 3-2     1-0 4-1 1-2 2-0 5-0 1-3 2-0 2-1 9-0 4-1 
 4 Chrobry Drzeńsko1-5 0-1 2-1     1-3 1-1 4-0 3-0 3-0* 12-1 4-1 2-0 6-1 
 5 Spójnia III Smogóry0-18 0-1 2-4 3-1     2-3 0-0 3-0* 4-0 4-0 3-1 4-0 2-2 
 6 Spójnia II Ośno Lubuskie1-7 1-3 0-0 0-4 4-1     4-2 3-1 3-0 2-1 3-2 1-0 2-2 
 7 Orkan Długoszyn0-1 0-0 0-5 0-1 0-2 4-1     2-2 3-1 7-2 2-1 2-2 3-2 
 8 Zieloni Lubiechnia Wielka0-5 0-3 1-3 0-3 1-1 0-5 0-3     3-1 1-3 3-0* 2-1 6-0 
 9 KS Glisno1-3 0-3 2-2 3-4 0-7 3-1 1-2 1-2     1-2 2-4 0-0 1-0 
 10 Odra II Górzyca0-8 1-2 2-9 1-3 1-5 1-6 2-3 0-3 3-3     8-2 0-2 2-1 
 11 Warta Kołczyn3-4 0-10 0-8 1-3 0-3 1-1 1-4 1-0 0-3 3-1     3-0 3-2 
 12 Orient Przęślice0-3* 3-4 3-19 1-3 0-2 1-6 1-7 4-1 1-2 3-4 5-1     4-1 
 13 Odra Pławidło1-3 4-6 1-9 2-4 0-8 2-2 1-4 1-2 2-4 1-3 2-6 3-0*     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Pauza: KS Glisno.
 
Odra Pławidło 1-3 Odra II Górzyca
Nadodrze Polonia II Słubice 8-0 Orkan Długoszyn
WKS Wędrzyn 3-0 Warta Kołczyn
(wo)
Chrobry Drzeńsko 2-0 Orient Przęślice
przełożony
Spójnia III Smogóry 3-0 Zieloni Lubiechnia Wielka
(wo)
Spójnia II Ośno Lubuskie 0-0 Tęcza Żubrów

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Pauza: Orient Przęślice.
 
Odra II Górzyca 2-9 Tęcza Żubrów
Zieloni Lubiechnia Wielka 0-5 Spójnia II Ośno Lubuskie
KS Glisno 0-7 Spójnia III Smogóry
Warta Kołczyn 1-3 Chrobry Drzeńsko
Orkan Długoszyn 0-0 WKS Wędrzyn
Odra Pławidło 1-3 Nadodrze Polonia II Słubice

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: Warta Kołczyn.
 
Nadodrze Polonia II Słubice 12-0 Odra II Górzyca
WKS Wędrzyn 6-1 Odra Pławidło
Chrobry Drzeńsko 4-0 Orkan Długoszyn
Spójnia III Smogóry 4-0 Orient Przęślice
Spójnia II Ośno Lubuskie 3-0 KS Glisno
Tęcza Żubrów 5-0 Zieloni Lubiechnia Wielka

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Orkan Długoszyn.
 
Odra II Górzyca 0-3 Zieloni Lubiechnia Wielka
KS Glisno 2-2 Tęcza Żubrów
Orient Przęślice 1-6 Spójnia II Ośno Lubuskie
Warta Kołczyn 0-3 Spójnia III Smogóry
Odra Pławidło 2-4 Chrobry Drzeńsko
Nadodrze Polonia II Słubice 3-1 WKS Wędrzyn

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: Odra Pławidło.
 
WKS Wędrzyn 12-0 Odra II Górzyca
Chrobry Drzeńsko 1-5 Nadodrze Polonia II Słubice
Spójnia III Smogóry 0-0 Orkan Długoszyn
Spójnia II Ośno Lubuskie 3-2 Warta Kołczyn
Tęcza Żubrów 9-0 Orient Przęślice
Zieloni Lubiechnia Wielka 3-1 KS Glisno

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: Nadodrze Polonia II Słubice.
 
Odra II Górzyca 3-3 KS Glisno
Orient Przęślice 4-1 Zieloni Lubiechnia Wielka
Warta Kołczyn 0-8 Tęcza Żubrów
Orkan Długoszyn 4-1 Spójnia II Ośno Lubuskie
Odra Pławidło 0-8 Spójnia III Smogóry
WKS Wędrzyn 4-0 Chrobry Drzeńsko

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: WKS Wędrzyn.
 
Chrobry Drzeńsko 12-1 Odra II Górzyca
Spójnia III Smogóry 0-18 Nadodrze Polonia II Słubice
Spójnia II Ośno Lubuskie 2-2 Odra Pławidło
Tęcza Żubrów 2-0 Orkan Długoszyn
Zieloni Lubiechnia Wielka 3-0 Warta Kołczyn
(wo)
KS Glisno 0-0 Orient Przęślice

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: Chrobry Drzeńsko.
 
Odra II Górzyca 0-2 Orient Przęślice
Warta Kołczyn 0-3 KS Glisno
Orkan Długoszyn 2-2 Zieloni Lubiechnia Wielka
Odra Pławidło 1-9 Tęcza Żubrów
Nadodrze Polonia II Słubice 2-1 Spójnia II Ośno Lubuskie
WKS Wędrzyn 7-0 Spójnia III Smogóry

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: Odra II Górzyca.
 
Spójnia III Smogóry 3-1 Chrobry Drzeńsko
Spójnia II Ośno Lubuskie 1-3 WKS Wędrzyn
Tęcza Żubrów 1-4 Nadodrze Polonia II Słubice
Zieloni Lubiechnia Wielka 6-0 Odra Pławidło
KS Glisno 1-2 Orkan Długoszyn
Orient Przęślice 5-1 Warta Kołczyn

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: Spójnia III Smogóry.
 
Odra II Górzyca 8-2 Warta Kołczyn
Orkan Długoszyn 2-2 Orient Przęślice
Odra Pławidło 2-4 KS Glisno
Nadodrze Polonia II Słubice 4-0 Zieloni Lubiechnia Wielka
WKS Wędrzyn 2-2 Tęcza Żubrów
Chrobry Drzeńsko 1-1 Spójnia II Ośno Lubuskie

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: Spójnia II Ośno Lubuskie.
 
Spójnia III Smogóry 4-0 Odra II Górzyca
Tęcza Żubrów 1-0 Chrobry Drzeńsko
Zieloni Lubiechnia Wielka 0-3 WKS Wędrzyn
KS Glisno 1-3 Nadodrze Polonia II Słubice
Orient Przęślice 4-1 Odra Pławidło
Warta Kołczyn 1-4 Orkan Długoszyn

Kolejka 12 - 2-4 listopada

Pauza: Tęcza Żubrów.
 
Odra II Górzyca 2-3 Orkan Długoszyn
Odra Pławidło 2-6 Warta Kołczyn
Nadodrze Polonia II Słubice 10-1 Orient Przęślice
WKS Wędrzyn 5-0 KS Glisno
Chrobry Drzeńsko 3-0 Zieloni Lubiechnia Wielka
Spójnia III Smogóry 2-3 Spójnia II Ośno Lubuskie

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pauza: Zieloni Lubiechnia Wielka.
 
Spójnia II Ośno Lubuskie 2-1 Odra II Górzyca
Tęcza Żubrów 4-1 Spójnia III Smogóry
KS Glisno 3-4 Chrobry Drzeńsko
Orient Przęślice 3-4 WKS Wędrzyn
Warta Kołczyn 3-4 Nadodrze Polonia II Słubice
Orkan Długoszyn 3-2 Odra Pławidło

Kolejka 14 - 29-30 marca

Pauza: KS Glisno.
 
Odra II Górzyca 2-1 Odra Pławidło
Orkan Długoszyn 0-1 Nadodrze Polonia II Słubice
Warta Kołczyn 0-10 WKS Wędrzyn
Orient Przęślice 1-3 Chrobry Drzeńsko
Zieloni Lubiechnia Wielka 1-1 Spójnia III Smogóry
Tęcza Żubrów 1-2 Spójnia II Ośno Lubuskie

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Pauza: Orient Przęślice.
 
Tęcza Żubrów 2-0 Odra II Górzyca
Spójnia II Ośno Lubuskie 3-1 Zieloni Lubiechnia Wielka
Spójnia III Smogóry 4-0 KS Glisno
Chrobry Drzeńsko 4-1 Warta Kołczyn
WKS Wędrzyn 2-0 Orkan Długoszyn
Nadodrze Polonia II Słubice 21-0 Odra Pławidło

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Pauza: Warta Kołczyn.
 
Odra II Górzyca 0-8 Nadodrze Polonia II Słubice
Odra Pławidło 4-6 WKS Wędrzyn
Orkan Długoszyn 0-1 Chrobry Drzeńsko
Orient Przęślice 0-2 Spójnia III Smogóry
KS Glisno 3-1 Spójnia II Ośno Lubuskie
Zieloni Lubiechnia Wielka 1-3 Tęcza Żubrów

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

Pauza: Orkan Długoszyn.
 
Zieloni Lubiechnia Wielka 1-3 Odra II Górzyca
Tęcza Żubrów 1-3 KS Glisno
Spójnia II Ośno Lubuskie 1-0 Orient Przęślice
Spójnia III Smogóry 3-1 Warta Kołczyn
Chrobry Drzeńsko 6-1 Odra Pławidło
w pierwotnym terminie (19-20 kwietnia) odwołany
WKS Wędrzyn 1-0 Nadodrze Polonia II Słubice

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Pauza: Odra Pławidło.
 
Odra II Górzyca 1-2 WKS Wędrzyn
Nadodrze Polonia II Słubice 6-0 Chrobry Drzeńsko
Orkan Długoszyn 0-2 Spójnia III Smogóry
Warta Kołczyn 1-1 Spójnia II Ośno Lubuskie
Orient Przęślice 3-19 Tęcza Żubrów
KS Glisno 1-2 Zieloni Lubiechnia Wielka

Kolejka 19 - 1 maja

Pauza: Nadodrze Polonia II Słubice.
 
KS Glisno 1-2 Odra II Górzyca
Zieloni Lubiechnia Wielka 2-1 Orient Przęślice
Tęcza Żubrów 2-1 Warta Kołczyn
Spójnia II Ośno Lubuskie 4-2 Orkan Długoszyn
Spójnia III Smogóry 2-2 Odra Pławidło
Chrobry Drzeńsko 0-1 WKS Wędrzyn

Kolejka 20 - 4 maja

Pauza: WKS Wędrzyn.
 
Odra II Górzyca 1-3 Chrobry Drzeńsko
Nadodrze Polonia II Słubice 10-0 Spójnia III Smogóry
Odra Pławidło 2-2 Spójnia II Ośno Lubuskie
Orkan Długoszyn 0-5 Tęcza Żubrów
Warta Kołczyn 1-0 Zieloni Lubiechnia Wielka
Orient Przęślice 1-2 KS Glisno

Kolejka 21 - 10-11 maja

Pauza: Chrobry Drzeńsko.
 
Orient Przęślice 3-4 Odra II Górzyca
KS Glisno 2-4 Warta Kołczyn
Zieloni Lubiechnia Wielka 0-3 Orkan Długoszyn
Tęcza Żubrów 4-1 Odra Pławidło
Spójnia II Ośno Lubuskie 1-7 Nadodrze Polonia II Słubice
Spójnia III Smogóry 0-1 WKS Wędrzyn

Kolejka 22 - 17-18 maja

Pauza: Odra II Górzyca.
 
Chrobry Drzeńsko 1-3 Spójnia III Smogóry
WKS Wędrzyn 3-0 Spójnia II Ośno Lubuskie
Nadodrze Polonia II Słubice 13-1 Tęcza Żubrów
Odra Pławidło 1-2 Zieloni Lubiechnia Wielka
Orkan Długoszyn 3-1 KS Glisno
Warta Kołczyn 3-0 Orient Przęślice

Kolejka 23 - 22 maja

Pauza: Spójnia III Smogóry.
 
Warta Kołczyn 3-1 Odra II Górzyca
Orient Przęślice 1-7 Orkan Długoszyn
KS Glisno 1-0 Odra Pławidło
Zieloni Lubiechnia Wielka 0-5 Nadodrze Polonia II Słubice
Tęcza Żubrów 3-2 WKS Wędrzyn
Spójnia II Ośno Lubuskie 0-4 Chrobry Drzeńsko

Kolejka 24 - 24-25 maja

Pauza: Spójnia II Ośno Lubuskie.
 
Odra II Górzyca 1-5 Spójnia III Smogóry
Chrobry Drzeńsko 2-1 Tęcza Żubrów
WKS Wędrzyn 2-0 Zieloni Lubiechnia Wielka
Nadodrze Polonia II Słubice 3-0 KS Glisno
(wo)
Odra Pławidło 3-0 Orient Przęślice
(wo)
Orkan Długoszyn 2-1 Warta Kołczyn

Kolejka 25 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Tęcza Żubrów.
 
Orkan Długoszyn 7-2 Odra II Górzyca
Warta Kołczyn 3-2 Odra Pławidło
Orient Przęślice 0-3 Nadodrze Polonia II Słubice
(wo)
KS Glisno 0-3 WKS Wędrzyn
Zieloni Lubiechnia Wielka 0-3 Chrobry Drzeńsko
Spójnia II Ośno Lubuskie 4-1 Spójnia III Smogóry

Kolejka 26 - 7-8 czerwca

Pauza: Zieloni Lubiechnia Wielka.
 
Odra II Górzyca 1-6 Spójnia II Ośno Lubuskie
Spójnia III Smogóry 2-4 Tęcza Żubrów
Chrobry Drzeńsko 3-0 KS Glisno
(wo)
WKS Wędrzyn 3-0 Orient Przęślice
(wo)
Nadodrze Polonia II Słubice 6-0 Warta Kołczyn
Odra Pławidło 1-4 Orkan Długoszyn

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas