[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA Intertoto 2008

I runda - 21-22 czerwca, 28-29 czerwca
(Losowanie - 21 kwietnia 2008, 12:00 - House of European Football, Nyon)

Besa Kavajë 0-0 AS Ethnikós Áchnas 21 czerwca, 20:30
Tirana
NK Čelik (Zenica) 3-2 FK Grbalj (Radanovići) 21 czerwca, 19:00
Mahir Karić 30, Emir Hadľić 59 (k), Zoran Novaković 77 - Marko Kasalica 7, Darko Pavićević 90
HNK Rijeka 0-0 FK Renova (Dľepčiąte) 21 czerwca, 18:30
Hibernians FC 0-3 ND Gorica 21 czerwca, 18:00
Aaron Xuereb 34 (s), Goran Cvijanovič 56, Etien Velikonja 58
Żetysu Tałdykorgan 1-2 Budapesti Honvéd SE 22 czerwca, 14:30
Rusłan Michajłow 60 - Zoltán Hercegfalvi 66, László Bojtor 75
Mika Erewan 2-2 FC Tiraspol 21 czerwca, 16:00
Choren Weranjan 18, Stepan Hakobjan 41 - Kyryło Sydorenko 61 (k), Serghei Namaşco 79
Neftçı Baku 2-0 FC Nitra 21 czerwca, 18:00
Rəşad Fərhad Sadıqov 7, Rəşad Əbülfəz Sadıqov 10
Cracovia 1-2 Szachtior Soligorsk 21 czerwca, 18:00 (4500)
Paweł Nowak 26 - Andriej Leonczik 69, Aleksandr Byczonok 73
FC Etzella Ettelbruck 0-0 Lokomotiwi Tbilisi 21 czerwca, 17:00
Ekranas Poniewież 1-0 JK Trans Narva 22 czerwca, 16:00
Deimantas Bička 88 (k)
HB Tórshavn 1-4 IF Elfsborg 22 czerwca, 16:00
Christian Høgni Jacobsen 16 - Elmin Kurbegović 12, Daniel Mobaeck 26, 55, Joakim Sjöhage 50
Bohemian FC 5-1 Rhyl FC 21 czerwca, 20:00
Jason Byrne 51, Owen Heary 59, Killian Brennan 63 (k), Neale Fenn 71, Glen Crowe 80 - Mark Connelly 25
Lisburn Distillery FC 2-3 Turun Palloseura 21 czerwca, 16:00
Darren Armour 42, 90 (k) - Aristides Laureano Pertot 68, 88, Mika Ääritalo 76
Ballymena
FK Rīga 1-2 Fylkir (Reykjavík) 21 czerwca, 17:00
Jevgeni Novikov 76 - Valur Fannar Gíslason 26, Peter Gravesen 70 (k)
Lipawa

AS Ethnikós Áchnas 1-1 Besa Kavajë 28 czerwca, 17:00
Dimosthénis Manousákis 50 - Liridon Leci 90
FK Grbalj (Radanovići) 2-1 NK Čelik (Zenica) 28 czerwca, 17:30
Darko Pavićević 51, Marko Kasalica 75 - Emir Hadľić 18
Nikąić
ND Gorica 0-0 Hibernians FC 28 czerwca, 20:00
Budapesti Honvéd SE 4-2 Żetysu Tałdykorgan 28 czerwca, 19:00
Genito 26, Mićo Smiljanić 45, Abraham Guie-Guie Gneki 53, László Bojtor 90 - Władisław Kisielew 52, 74
FC Tiraspol 0-0 Mika Erewan 28 czerwca, 17:00
FC Nitra 3-1 Neftçı Baku 28 czerwca, 17:00
Róbert Semeník 21, 83, Adrián Čeman 46 - José Carlos 84
Szachtior Soligorsk 3-0 Cracovia 29 czerwca, 16:00 (3500)
Siergiej Kowalczuk 70 (k), Siergiej Krot 90, Siergiej Nikiforienko 90
od 90. minuty w bramce Cracovii stał Przemysław Kulig
Lokomotiwi Tbilisi 2-2 FC Etzella Ettelbruck 28 czerwca, 17:00
Irakli Czirikaszwili 28, Rati Aleksidze 30 - Claudio Da Luz 21, Alphonse Leweck 81 (k)
JK Trans Narva 0-3 Ekranas Poniewież 28 czerwca, 16:00
Deimantas Bička 35 (k), Valdas Trakys 37, Duąan Matović 79
Tallin
IF Elfsborg 0-0 HB Tórshavn 28 czerwca, 15:30
Rhyl FC 2-4 Bohemian FC 28 czerwca, 15:30
Mark Connelly 37, 41 - Stephen O'Donnell 29, Jason Byrne 32 (k), Jason McGuiness 34, Harpal Singh 42
Turun Palloseura 3-1 Lisburn Distillery FC 29 czerwca, 17:30
Mika Ääritalo 42, Mikko Paatelainen 75, Armand One 86 - Gary Browne 84 (k)
Fylkir (Reykjavík) 0-2 FK Rīga 29 czerwca, 18:00
Mindaugas Kalonas 7, 73
FK Renova (Dľepčiąte) 2-0 HNK Rijeka 28 czerwca, 17:00
Genc Iseini 5, 46
Skopje

II runda - 5-6 lipca, 12-13 lipca
(Losowanie - 21 kwietnia 2008, 12:00 - House of European Football, Nyon)

Czernomorec Burgas 1-1 ND Gorica 5 lipca, 19:00
Michel Platini 63 - Milan Osterc 57
Sofia
FK Grbalj (Radanovići) 2-2 Sivasspor Kulübü 5 lipca, 18:00
Ivica Franciąković 23, 34 - Mehmet Yıldız 14, 39
Nikąić
Grasshopper-Club Zurych 2-1 Besa Kavajë 5 lipca, 18:00
Senad Lulić 66, 79 - Herby Fortunat 83
Wohlen
FK Renova (Dľepčiąte) 1-2 Ihud Bnei Sakhnin 6 lipca, 18:00
Besart Ibraimi 65 - Khaled Khalaila 41 (k), Abed Rabbah 64
Skopje
OFK (Belgrad) 1-0 Paniónios GSS 6 lipca, 16:30
Andrija Kaluđerović 69
KFC Germinal Beerschot Antwerpen 1-1 Neftçı Baku 5 lipca, 20:00
Daniel Cruz 18 - Giorgi Adamia 27
Saturn Moskowskaja obłast 7-0 FC Etzella Ettelbruck 5 lipca, 16:00
Dmitrij Kiriczenko 1, 34, 70, 71, Claudio Da Luz 12 (s), Marko Topić 18, Aleksiej Iwanow 65
FC Tiraspol 0-0 Tawrija Symferopol 5 lipca, 19:00
SK Sturm Graz 2-0 Szachtior Soligorsk 5 lipca, 18:00
Ferdinand Feldhofer 38, Mario Kienzl 55
FK Teplice 1-3 Budapesti Honvéd SE 5 lipca, 18:00
Petr Lukáą 58 - Zoltán Hercegfalvi 35, Abraham Guie-Guie Gneki 81, Dieng Cheikh Abass 90
Turun Palloseura 1-2 Odense Boldklub 6 lipca, 17:30
Armand One 37 - Baye Djiby Fall 5, Chris Sørensen 84
Hibernian FC 0-2 IF Elfsborg 6 lipca, 16:00
Emir Bajrami 17, Andreas Augustsson 65
Ekranas Poniewież 1-3 Rosenborg BK 6 lipca, 16:00
Egidijus Varnas 14 - Roar Strand 12, Laurynas Rimavičius 33 (s), Yssouf Koné 67
FK Rīga 1-0 Bohemian FC 6 lipca, 17:00
Walerij Leonow 45
Lipawa

ND Gorica 0-2 Czernomorec Burgas 12 lipca, 20:00
Shener Hyusein Remzi 55 (k), Michel Platini 86
Sivasspor Kulübü 1-0 FK Grbalj (Radanovići) 13 lipca, 18:00
Mamadou Alimou Diallo 83
Besa Kavajë 0-3 Grasshopper-Club Zurych 12 lipca, 17:30
Samel ©abanović 54, 68, Steven Zuber 86
Durrës
Ihud Bnei Sakhnin 1-0 FK Renova (Dľepčiąte) 12 lipca, 19:00
Hamad Ganayem 17
Hajfa
Paniónios GSS 3-1 OFK (Belgrad) 13 lipca, 18:00
Geórgios Bárkoglou 27, Lábros Choútos 44, 63 (k) - William 54
Neftçı Baku 1-0 KFC Germinal Beerschot Antwerpen 12 lipca, 18:00
Elnur Allahverdiyev 57
FC Etzella Ettelbruck 1-1 Saturn Moskowskaja obłast 13 lipca, 18:00
Claudio Da Luz 70 - Leonid Kowiel 77
Luksemburg
Tawrija Symferopol 3-1 FC Tiraspol 13 lipca, 18:00
®eljko Ljubenović 10, Wołodymyr Homeniuk 45, Wasil Gigiadze 51 - Vitalie Bulat 90
Szachtior Soligorsk 0-0 SK Sturm Graz 13 lipca, 17:00
Budapesti Honvéd SE 0-2 FK Teplice 12 lipca, 18:00
Tomáą Jun 67, Antonín Rosa 73
Odense Boldklub 2-0 Turun Palloseura 13 lipca, 18:00
Baye Djiby Fall 21, 51
IF Elfsborg 2-0 Hibernian FC 12 lipca, 15:30
Mathias Florén 20, Emir Bajrami 80
Rosenborg BK 4-0 Ekranas Poniewież 13 lipca, 16:00
Didier Ya Konan 16, Steffen Iversen 48, Yssouf Koné 52, 90
Bohemian FC 2-1 FK Rīga 12 lipca, 20:00
Jason McGuiness 20, Killian Brennan 90 (k) - Grigorij Czirkin 65

III runda - 19-20 lipca, 26-27 lipca
(Losowanie - 21 kwietnia 2008, 12:00 - House of European Football, Nyon)

Ihud Bnei Sakhnin 1-2 RC Deportivo de La Coruña 19 lipca, 19:00
Hamad Ganayem 59 - Ángel Lafita Castillo 54, Riki 57
Hajfa
Paniónios GSS 0-1 SSC Napoli 20 lipca, 18:00
Mariano Adrián Bogliacino Hernández 31
Sivasspor Kulübü 0-2 SC Braga 20 lipca, 18:00
Roland Linz 45, Moisés 78
Grasshopper-Club Zurych 3-0 Czernomorec Burgas 19 lipca, 17:45
Veroljub Salatic 21, Gonzalo Eulogio Zárate 41, Samel ©abanović 80
Saturn Moskowskaja obłast 1-0 VfB Stuttgart 1893 19 lipca, 16:00
Dmitrij Kiriczenko 4
Neftçı Baku 2-1 FC Vaslui 19 lipca, 18:00
Ołeh Herasymiuk 27, Rəşad Əbülfəz Sadıqov 87 - Stanisław Genczew 29
Stade Rennais FC 1-0 Tawrija Symferopol 19 lipca, 19:00
Rod Fanni 90
SK Sturm Graz 0-0 Budapesti Honvéd SE 19 lipca, 18:00
NAC (Breda) 1-0 Rosenborg BK 19 lipca, 19:30
Matthew Amoah 19
Odense Boldklub 2-2 Aston Villa FC 19 lipca, 20:05
Steven Sidwell 25 (s), Anders Møller Christensen 90 - John Alieu Carew 7, Martin Laursen 76
IF Elfsborg 1-0 FK Rīga 19 lipca, 15:30
Denni Avdić 18

RC Deportivo de La Coruña 1-0 Ihud Bnei Sakhnin 26 lipca, 21:00
Juan Carlos Valerón Santana 40
SSC Napoli 1-0 Paniónios GSS 26 lipca, 21:00
Marek Hamąík 65
SC Braga 3-0 Sivasspor Kulübü 26 lipca, 20:00
Matheus 45, Roland Linz 57, Luis Bernando Aguiar Burgos 70 (k)
Czernomorec Burgas 0-1 Grasshopper-Club Zurych 26 lipca, 19:45
Raúl Marcelo Bobadilla 53
Sofia
VfB Stuttgart 1893 3-0 Saturn Moskowskaja obłast 27 lipca, 18:00
pd.
Jan ©imák 82, Ciprian Andrei Marica 97, 110
FC Vaslui 2-0 Neftçı Baku 26 lipca, 18:30
Lucian Burdujan 30, Mike Temwanjera 38
Tawrija Symferopol 1-0 Stade Rennais FC 26 lipca, 18:00
pd. k. 9-10
Wasil Gigiadze 71
Budapesti Honvéd SE 1-2 SK Sturm Graz 26 lipca, 20:00
Mićo Smiljanić 8 - Daniel Beichler 72, Mario Haas 77
Rosenborg BK 2-0 NAC (Breda) 27 lipca, 15:45
Fredrik Stoor 34, Steffen Iversen 50 (k)
Aston Villa FC 1-0 Odense Boldklub 26 lipca, 18:15
Ashley Young 50
FK Rīga 0-0 IF Elfsborg 27 lipca, 17:00
Lipawa

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas