[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Stalowa Wola IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Azalia Brzóza Królewska 22 53 17 2 3 70-24 9 1 1 38-12 8 1 2 32-12
2.  Złotsan Kuryłówka 22 45 14 3 5 57-33 10 0 1 37-15 4 3 4 20-18
3.  San Wierzawice 22 42 12 6 4 49-31 5 5 1 29-17 7 1 3 20-14
4.  PUKS Francesco Jelna 22 39 11 6 5 57-28 8 3 0 36-7 3 3 5 21-21
5.  Orzeł Biedaczów 22 38 11 5 6 43-32 9 2 0 28-10 2 3 6 15-22
6.  Sokół Hucisko 22 30 8 6 8 35-35 7 0 4 26-21 1 6 4 9-14 2 4 1 1 0 2-1
7.  Jutrzenka Dębno 22 30 9 3 10 37-42 6 3 2 20-11 3 0 8 17-31 2 1 0 1 1 1-2
8.  LKS Piskorowice 22 24 7 3 12 32-47 4 2 5 13-19 3 1 7 19-28
9.  KS Sarzyna 22 20 6 2 14 24-48 4 1 6 15-23 2 1 8 9-25 2 4 1 1 0 6-5
10.  Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 22 20 4 8 10 30-40 2 6 3 13-16 2 2 7 17-24 2 1 0 1 1 5-6
11.  Podlesianka Kamień 22 19 5 4 13 36-54 4 2 5 23-20 1 2 8 13-34
12.  Atlantic Chałupki Dębniańskie 22 11 3 2 17 25-81 3 0 8 15-31 0 2 9 10-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Azalia Brzóza Królewska    2-1 0-3 1-0 2-0 3-3 6-1 4-3 5-0 3-0 5-1 7-0 
 2 Złotsan Kuryłówka1-4     2-1 3-2 3-1 3-0* 3-1 5-2 3-0 5-0 6-2 3-2 
 3 San Wierzawice1-4 2-2     3-3 2-2 1-1 2-0 1-1 1-0 3-2 4-0 9-2 
 4 PUKS Francesco Jelna1-0 2-2 2-0     3-0 1-1 3-0 5-2 3-1 1-1 6-0 9-0 
 5 Orzeł Biedaczów0-0 2-1 1-1 4-1     3-0 5-3 4-1 1-0 2-1 1-0 5-2 
 6 Sokół Hucisko3-1 5-1 2-3 1-5 2-0     2-1 3-0 1-2 1-6 3-1 3-1 
 7 Jutrzenka Dębno2-4 1-0 4-1 1-0 3-3 0-0     0-1 3-0* 1-1 2-0 3-1 
 8 LKS Piskorowice1-4 1-3 0-1 2-3 1-0 1-0 2-1     2-1 0-3 2-2 1-1 
 9 KS Sarzyna1-4 0-2 1-2 2-1 0-2 0-3 3-4 2-1     4-3 1-1 1-0 
 10 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne0-2 1-1 1-2 2-2 1-1 0-0 2-0 0-3 2-2     3-2 1-1 
 11 Podlesianka Kamień1-5 0-1 0-1 1-1 0-4 1-1 2-3 3-2 4-2 3-0     8-0 
 12 Atlantic Chałupki Dębniańskie1-4 2-6 1-5 1-3 5-2 1-0 1-3 1-3 0-1 1-0 1-4     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Orzeł Biedaczów 1-1 San Wierzawice
Podlesianka Kamień 1-1 Sokół Hucisko
Atlantic Chałupki Dębniańskie 0-1 KS Sarzyna
Jutrzenka Dębno 1-0 PUKS Francesco Jelna
Złotsan Kuryłówka 5-2 LKS Piskorowice
Azalia Brzóza Królewska 3-0 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne

Kolejka 2 - 24 sierpnia

San Wierzawice 3-2 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne
LKS Piskorowice 1-4 Azalia Brzóza Królewska
PUKS Francesco Jelna 2-2 Złotsan Kuryłówka
KS Sarzyna 3-4 Jutrzenka Dębno
Sokół Hucisko 3-1 Atlantic Chałupki Dębniańskie
Orzeł Biedaczów 1-0 Podlesianka Kamień

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Podlesianka Kamień 0-1 San Wierzawice
Atlantic Chałupki Dębniańskie 5-2 Orzeł Biedaczów
Jutrzenka Dębno 0-0 Sokół Hucisko
Złotsan Kuryłówka 3-0 KS Sarzyna
Azalia Brzóza Królewska 1-0 PUKS Francesco Jelna
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 0-3 LKS Piskorowice

Kolejka 4 - 7 września

San Wierzawice 1-1 LKS Piskorowice
PUKS Francesco Jelna 1-1 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne
KS Sarzyna 1-4 Azalia Brzóza Królewska
Sokół Hucisko 5-1 Złotsan Kuryłówka
Orzeł Biedaczów 5-3 Jutrzenka Dębno
Podlesianka Kamień 8-0 Atlantic Chałupki Dębniańskie

Kolejka 5 - 14 września

Atlantic Chałupki Dębniańskie 1-5 San Wierzawice
Jutrzenka Dębno 2-0 Podlesianka Kamień
Złotsan Kuryłówka 3-1 Orzeł Biedaczów
Azalia Brzóza Królewska 3-3 Sokół Hucisko
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 2-2 KS Sarzyna
LKS Piskorowice 2-3 PUKS Francesco Jelna

Kolejka 6 - 21 września

San Wierzawice 3-3 PUKS Francesco Jelna
KS Sarzyna 2-1 LKS Piskorowice
Sokół Hucisko 1-6 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne
Orzeł Biedaczów 0-0 Azalia Brzóza Królewska
Podlesianka Kamień 0-1 Złotsan Kuryłówka
Atlantic Chałupki Dębniańskie 1-3 Jutrzenka Dębno

Kolejka 7 - 28 września

Jutrzenka Dębno 4-1 San Wierzawice
Złotsan Kuryłówka 3-2 Atlantic Chałupki Dębniańskie
Azalia Brzóza Królewska 5-1 Podlesianka Kamień
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 1-1 Orzeł Biedaczów
LKS Piskorowice 1-0 Sokół Hucisko
PUKS Francesco Jelna 3-1 KS Sarzyna

Kolejka 8 - 5 października

San Wierzawice 1-0 KS Sarzyna
Sokół Hucisko 1-5 PUKS Francesco Jelna
Orzeł Biedaczów 4-1 LKS Piskorowice
Podlesianka Kamień 3-0 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne
Atlantic Chałupki Dębniańskie 1-4 Azalia Brzóza Królewska
Jutrzenka Dębno 1-0 Złotsan Kuryłówka

Kolejka 9 - 12 października

Złotsan Kuryłówka 2-1 San Wierzawice
Azalia Brzóza Królewska 6-1 Jutrzenka Dębno
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 1-1 Atlantic Chałupki Dębniańskie
LKS Piskorowice 2-2 Podlesianka Kamień
PUKS Francesco Jelna 3-0 Orzeł Biedaczów
KS Sarzyna 0-3 Sokół Hucisko

Kolejka 10 - 19 października

San Wierzawice 1-1 Sokół Hucisko
Orzeł Biedaczów 1-0 KS Sarzyna
Podlesianka Kamień 1-1 PUKS Francesco Jelna
Atlantic Chałupki Dębniańskie 1-3 LKS Piskorowice
Jutrzenka Dębno 1-1 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne
Złotsan Kuryłówka 1-4 Azalia Brzóza Królewska

Kolejka 11 - 26 października

Azalia Brzóza Królewska 0-3 San Wierzawice
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 1-1 Złotsan Kuryłówka
LKS Piskorowice 2-1 Jutrzenka Dębno
PUKS Francesco Jelna 9-0 Atlantic Chałupki Dębniańskie
KS Sarzyna 1-1 Podlesianka Kamień
Sokół Hucisko 2-0 Orzeł Biedaczów

Kolejka 12 - 5 kwietnia

San Wierzawice 2-2 Orzeł Biedaczów
Sokół Hucisko 3-1 Podlesianka Kamień
KS Sarzyna 1-0 Atlantic Chałupki Dębniańskie
PUKS Francesco Jelna 3-0 Jutrzenka Dębno
LKS Piskorowice 1-3 Złotsan Kuryłówka
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 0-2 Azalia Brzóza Królewska

Kolejka 13 - 19 kwietnia

Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 1-2 San Wierzawice 11 kwietnia
Azalia Brzóza Królewska 4-3 LKS Piskorowice
Złotsan Kuryłówka 3-2 PUKS Francesco Jelna
Jutrzenka Dębno 3-0 KS Sarzyna
(wo)
na boisku 2-0 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Atlantic Chałupki Dębniańskie 1-0 Sokół Hucisko
Podlesianka Kamień 0-4 Orzeł Biedaczów

Kolejka 14 - 26 kwietnia

San Wierzawice 4-0 Podlesianka Kamień
Orzeł Biedaczów 5-2 Atlantic Chałupki Dębniańskie
Sokół Hucisko 2-1 Jutrzenka Dębno
KS Sarzyna 0-2 Złotsan Kuryłówka
PUKS Francesco Jelna 1-0 Azalia Brzóza Królewska
LKS Piskorowice 0-3 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne

Kolejka 15 - 3 maja

LKS Piskorowice 0-1 San Wierzawice
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 2-2 PUKS Francesco Jelna
Azalia Brzóza Królewska 5-0 KS Sarzyna
Złotsan Kuryłówka 3-0 Sokół Hucisko
(wo)
przerwany przy stanie 1-0
Jutrzenka Dębno 3-3 Orzeł Biedaczów
Atlantic Chałupki Dębniańskie 1-4 Podlesianka Kamień

Kolejka 16 - 10 maja

San Wierzawice 9-2 Atlantic Chałupki Dębniańskie
Podlesianka Kamień 2-3 Jutrzenka Dębno
Orzeł Biedaczów 2-1 Złotsan Kuryłówka
Sokół Hucisko 3-1 Azalia Brzóza Królewska
KS Sarzyna 4-3 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne
PUKS Francesco Jelna 5-2 LKS Piskorowice

Kolejka 17 - 17 maja

PUKS Francesco Jelna 2-0 San Wierzawice
LKS Piskorowice 2-1 KS Sarzyna
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 0-0 Sokół Hucisko
Azalia Brzóza Królewska 2-0 Orzeł Biedaczów
Złotsan Kuryłówka 6-2 Podlesianka Kamień
Jutrzenka Dębno 3-1 Atlantic Chałupki Dębniańskie

Kolejka 18 - 24 maja

San Wierzawice 2-0 Jutrzenka Dębno
Atlantic Chałupki Dębniańskie 2-6 Złotsan Kuryłówka
Podlesianka Kamień 1-5 Azalia Brzóza Królewska
Orzeł Biedaczów 2-1 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne
Sokół Hucisko 3-0 LKS Piskorowice
lub 1-0
KS Sarzyna 2-1 PUKS Francesco Jelna

Kolejka 19 - 31 maja

KS Sarzyna 1-2 San Wierzawice
PUKS Francesco Jelna 1-1 Sokół Hucisko
LKS Piskorowice 1-0 Orzeł Biedaczów
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 3-2 Podlesianka Kamień
Azalia Brzóza Królewska 7-0 Atlantic Chałupki Dębniańskie
Złotsan Kuryłówka 3-1 Jutrzenka Dębno

Kolejka 20 - 7 czerwca

San Wierzawice 2-2 Złotsan Kuryłówka
Jutrzenka Dębno 2-4 Azalia Brzóza Królewska
Atlantic Chałupki Dębniańskie 1-0 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne
Podlesianka Kamień 3-2 LKS Piskorowice
Orzeł Biedaczów 4-1 PUKS Francesco Jelna
Sokół Hucisko 1-2 KS Sarzyna

Kolejka 21 - 14 czerwca

Sokół Hucisko 2-3 San Wierzawice
KS Sarzyna 0-2 Orzeł Biedaczów
PUKS Francesco Jelna 6-0 Podlesianka Kamień
LKS Piskorowice 1-1 Atlantic Chałupki Dębniańskie
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 2-0 Jutrzenka Dębno
Azalia Brzóza Królewska 2-1 Złotsan Kuryłówka

Kolejka 22 - 21 czerwca

San Wierzawice 1-4 Azalia Brzóza Królewska
Złotsan Kuryłówka 5-0 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne
Jutrzenka Dębno 0-1 LKS Piskorowice
Atlantic Chałupki Dębniańskie 1-3 PUKS Francesco Jelna
Podlesianka Kamień 4-2 KS Sarzyna
Orzeł Biedaczów 3-0 Sokół Hucisko

Baraże o udział w klasie A (Stalowa Wola)

Klasa A 2008/2009 (Stalowa Wola I)

Klasa B 2008/2009 (Stalowa Wola III)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas