[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Lubaczów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Graniczni Krowica 22 55 17 4 1 59-21 10 1 0 33-10 7 3 1 26-11
2.  Czerwoni Cewków 22 52 17 1 4 72-36 11 0 0 49-12 6 1 4 23-24
3.  Rolnik Wólka Krowicka 22 44 13 5 4 63-33 7 3 1 39-20 6 2 3 24-13
4.  Błękitni Zalesie 22 37 11 4 7 68-44 6 1 4 43-22 5 3 3 25-22
5.  Dąb Cetula 21 33 10 3 8 48-52 8 2 1 33-19 2 1 7 15-33
6.  LKS Miękisz Nowy 22 29 9 2 11 39-40 5 1 5 19-18 4 1 6 20-22
7.  Zalew Stary Lubliniec 22 28 9 1 12 47-62 5 1 5 23-24 4 0 7 24-38
8.  Leśnik Płazów 22 23 7 2 13 41-62 5 0 6 26-25 2 2 7 15-37
9.  Tanew Wola Wielka 22 20 4 8 10 46-52 2 5 4 26-24 2 3 6 20-28
10.  Gwiazda Wielkie Oczy 22 18 5 3 14 29-70 5 3 3 22-18 0 0 11 7-52
11.  LKS Zabiała-Stare Sioło 21 17 4 5 12 32-42 3 2 5 14-14 1 3 7 18-28
12.  Walter Opaka 22 15 3 6 13 32-62 2 3 6 14-29 1 3 7 18-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Graniczni Krowica    3-0 3-2 2-0 4-0 2-1 7-1 5-3 3-1 1-0 2-1 1-1 
 2 Czerwoni Cewków5-1     2-1 5-2 7-0 2-1 4-2 9-0 3-0* 3-0 5-2 4-3 
 3 Rolnik Wólka Krowicka0-2 4-1     3-3 2-2 3-2 4-3 5-2 3-3 8-0 2-1 5-1 
 4 Błękitni Zalesie1-3 0-2 0-3     5-2 2-3 9-4 3-0 4-2 13-0 3-0* 3-3 
 5 Dąb Cetula0-3 7-3 1-1 4-4     3-2 4-1 3-2 3-0* 3-1 3-1 2-1 
 6 LKS Miękisz Nowy1-1 0-3 0-3 1-2 2-1     0-2 6-0 4-1 3-0 0-4 2-1 
 7 Zalew Stary Lubliniec2-5 1-2 0-4 1-4 3-1 2-0     1-2 2-2 4-1 2-1 5-2 
 8 Leśnik Płazów1-6 3-0* 3-4 0-2 3-1 1-3 4-0     1-2 4-2 4-1 2-4 
 9 Tanew Wola Wielka1-1 3-3 0-2 2-2 3-4 3-4 1-3 2-2     6-1 2-2 3-0 
 10 Gwiazda Wielkie Oczy0-1 1-3 3-1 2-1 2-0 3-2 0-3 1-1 2-2     3-3 5-1 
 11 LKS Zabiała-Stare Sioło0-0 1-2 0-2 0-2 0-1 5-1 0-3* 3-1 4-1     1-1 
 12 Walter Opaka0-3 1-4 1-1 2-3 2-4 1-1 0-4 2-0 0-6 3-1 2-2     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Błękitni Zalesie 2-3 LKS Miękisz Nowy
Dąb Cetula 3-1 LKS Zabiała-Stare Sioło
Czerwoni Cewków 3-0 Gwiazda Wielkie Oczy
Graniczni Krowica 3-1 Tanew Wola Wielka
Leśnik Płazów 4-0 Zalew Stary Lubliniec
Walter Opaka 1-1 Rolnik Wólka Krowicka

Kolejka 2 - 24 sierpnia

LKS Miękisz Nowy 0-3 Rolnik Wólka Krowicka
Zalew Stary Lubliniec 5-2 Walter Opaka
Tanew Wola Wielka 2-2 Leśnik Płazów
Gwiazda Wielkie Oczy 0-1 Graniczni Krowica
LKS Zabiała-Stare Sioło 1-2 Czerwoni Cewków
Błękitni Zalesie 5-2 Dąb Cetula

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Dąb Cetula 3-2 LKS Miękisz Nowy
Czerwoni Cewków 5-2 Błękitni Zalesie
Graniczni Krowica 2-1 LKS Zabiała-Stare Sioło
Leśnik Płazów 4-2 Gwiazda Wielkie Oczy
Walter Opaka 0-6 Tanew Wola Wielka
Rolnik Wólka Krowicka 4-3 Zalew Stary Lubliniec

Kolejka 4 - 7 września

LKS Miękisz Nowy 0-2 Zalew Stary Lubliniec
Tanew Wola Wielka 0-2 Rolnik Wólka Krowicka
Gwiazda Wielkie Oczy 5-1 Walter Opaka
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-3 Leśnik Płazów
(wo)
na boisku 3-2
Błękitni Zalesie 1-3 Graniczni Krowica
Dąb Cetula 7-3 Czerwoni Cewków

Kolejka 5 - 14 września

Czerwoni Cewków 2-1 LKS Miękisz Nowy
Graniczni Krowica 4-0 Dąb Cetula
Leśnik Płazów 0-2 Błękitni Zalesie
Walter Opaka 2-2 LKS Zabiała-Stare Sioło
Rolnik Wólka Krowicka 8-0 Gwiazda Wielkie Oczy
Zalew Stary Lubliniec 2-2 Tanew Wola Wielka

Kolejka 6 - 21 września

LKS Miękisz Nowy 4-1 Tanew Wola Wielka
Gwiazda Wielkie Oczy 0-3 Zalew Stary Lubliniec
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-2 Rolnik Wólka Krowicka
Błękitni Zalesie 3-3 Walter Opaka
Dąb Cetula 3-2 Leśnik Płazów 2 listopada
Czerwoni Cewków 5-1 Graniczni Krowica

Kolejka 7 - 28 września

Graniczni Krowica 2-1 LKS Miękisz Nowy
Leśnik Płazów 3-0 Czerwoni Cewków
(wo)
drużyna gości nie przystąpiła do meczu z powodu zdekompletowanego składu
Walter Opaka 2-4 Dąb Cetula
Rolnik Wólka Krowicka 3-3 Błękitni Zalesie
Zalew Stary Lubliniec 2-1 LKS Zabiała-Stare Sioło
Tanew Wola Wielka 6-1 Gwiazda Wielkie Oczy

Kolejka 8 - 5 października

LKS Miękisz Nowy 3-0 Gwiazda Wielkie Oczy
LKS Zabiała-Stare Sioło 3-1 Tanew Wola Wielka
Błękitni Zalesie 9-4 Zalew Stary Lubliniec
Dąb Cetula 1-1 Rolnik Wólka Krowicka
Czerwoni Cewków 4-3 Walter Opaka
Graniczni Krowica 5-3 Leśnik Płazów

Kolejka 9 - 12 października

Leśnik Płazów 1-3 LKS Miękisz Nowy
Walter Opaka 0-3 Graniczni Krowica
Rolnik Wólka Krowicka 4-1 Czerwoni Cewków
Zalew Stary Lubliniec 3-1 Dąb Cetula
Tanew Wola Wielka 2-2 Błękitni Zalesie
Gwiazda Wielkie Oczy 3-3 LKS Zabiała-Stare Sioło

Kolejka 10 - 19 października

LKS Miękisz Nowy 0-4 LKS Zabiała-Stare Sioło
Błękitni Zalesie 13-0 Gwiazda Wielkie Oczy
Dąb Cetula 3-0 Tanew Wola Wielka
(wo)
drużyna gości nie posiadała aktualnych kart zdrowia
Czerwoni Cewków 4-2 Zalew Stary Lubliniec
Graniczni Krowica 3-2 Rolnik Wólka Krowicka
Leśnik Płazów 2-4 Walter Opaka

Kolejka 11 - 26 października

Walter Opaka 1-1 LKS Miękisz Nowy
Rolnik Wólka Krowicka 5-2 Leśnik Płazów
Zalew Stary Lubliniec 2-5 Graniczni Krowica
Tanew Wola Wielka 3-3 Czerwoni Cewków
Gwiazda Wielkie Oczy 2-0 Dąb Cetula
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-2 Błękitni Zalesie

Kolejka 12 - 5 kwietnia

LKS Miękisz Nowy 1-2 Błękitni Zalesie
LKS Zabiała-Stare Sioło - Dąb Cetula
zawodnicy gości nie posiadali aktualnych badań lekarskich
Gwiazda Wielkie Oczy 1-3 Czerwoni Cewków
Tanew Wola Wielka 1-1 Graniczni Krowica
Zalew Stary Lubliniec 1-2 Leśnik Płazów
Rolnik Wólka Krowicka 5-1 Walter Opaka

Kolejka 13 - 19 kwietnia

Rolnik Wólka Krowicka 3-2 LKS Miękisz Nowy
Walter Opaka 0-4 Zalew Stary Lubliniec
Leśnik Płazów 1-2 Tanew Wola Wielka
Graniczni Krowica 1-0 Gwiazda Wielkie Oczy
Czerwoni Cewków 5-2 LKS Zabiała-Stare Sioło
Dąb Cetula 4-4 Błękitni Zalesie

Kolejka 14 - 26 kwietnia

LKS Miękisz Nowy 2-1 Dąb Cetula
Błękitni Zalesie 0-2 Czerwoni Cewków
LKS Zabiała-Stare Sioło 0-0 Graniczni Krowica
Gwiazda Wielkie Oczy 1-1 Leśnik Płazów
Tanew Wola Wielka 3-0 Walter Opaka
Zalew Stary Lubliniec 0-4 Rolnik Wólka Krowicka

Kolejka 15 - 3 maja

Zalew Stary Lubliniec 2-0 LKS Miękisz Nowy
Rolnik Wólka Krowicka 3-3 Tanew Wola Wielka
Walter Opaka 3-1 Gwiazda Wielkie Oczy
Leśnik Płazów 4-1 LKS Zabiała-Stare Sioło
Graniczni Krowica 2-0 Błękitni Zalesie
Czerwoni Cewków 7-0 Dąb Cetula

Kolejka 16 - 10 maja

LKS Miękisz Nowy 0-3 Czerwoni Cewków
Dąb Cetula 0-3 Graniczni Krowica
Błękitni Zalesie 3-0 Leśnik Płazów
LKS Zabiała-Stare Sioło 1-1 Walter Opaka
Gwiazda Wielkie Oczy 3-1 Rolnik Wólka Krowicka
Tanew Wola Wielka 1-3 Zalew Stary Lubliniec

Kolejka 17 - 17 maja

Tanew Wola Wielka 3-4 LKS Miękisz Nowy
Zalew Stary Lubliniec 4-1 Gwiazda Wielkie Oczy
Rolnik Wólka Krowicka 2-1 LKS Zabiała-Stare Sioło
Walter Opaka 2-3 Błękitni Zalesie
Leśnik Płazów 3-1 Dąb Cetula
Graniczni Krowica 3-0 Czerwoni Cewków

Kolejka 18 - 24 maja

LKS Miękisz Nowy 1-1 Graniczni Krowica
Czerwoni Cewków 9-0 Leśnik Płazów
Dąb Cetula 2-1 Walter Opaka
Błękitni Zalesie 0-3 Rolnik Wólka Krowicka
LKS Zabiała-Stare Sioło 5-1 Zalew Stary Lubliniec
Gwiazda Wielkie Oczy 2-2 Tanew Wola Wielka

Kolejka 19 - 31 maja

Gwiazda Wielkie Oczy 3-2 LKS Miękisz Nowy
Tanew Wola Wielka 2-2 LKS Zabiała-Stare Sioło
Zalew Stary Lubliniec 1-4 Błękitni Zalesie
Rolnik Wólka Krowicka 2-2 Dąb Cetula
Walter Opaka 1-4 Czerwoni Cewków
Leśnik Płazów 1-6 Graniczni Krowica

Kolejka 20 - 7 czerwca

LKS Miękisz Nowy 6-0 Leśnik Płazów
Graniczni Krowica 1-1 Walter Opaka
Czerwoni Cewków 2-1 Rolnik Wólka Krowicka
Dąb Cetula 4-1 Zalew Stary Lubliniec
Błękitni Zalesie 4-2 Tanew Wola Wielka
LKS Zabiała-Stare Sioło 4-1 Gwiazda Wielkie Oczy

Kolejka 21 - 14 czerwca

LKS Zabiała-Stare Sioło 0-1 LKS Miękisz Nowy
Gwiazda Wielkie Oczy 2-1 Błękitni Zalesie
Tanew Wola Wielka 3-4 Dąb Cetula
Zalew Stary Lubliniec 1-2 Czerwoni Cewków
Rolnik Wólka Krowicka 0-2 Graniczni Krowica
Walter Opaka 2-0 Leśnik Płazów

Kolejka 22 - 21 czerwca

LKS Miękisz Nowy 2-1 Walter Opaka
Leśnik Płazów 3-4 Rolnik Wólka Krowicka
Graniczni Krowica 7-1 Zalew Stary Lubliniec
Czerwoni Cewków 3-0 Tanew Wola Wielka
(wo)
goście nie przyjechali
Dąb Cetula 3-1 Gwiazda Wielkie Oczy
Błękitni Zalesie 3-0 LKS Zabiała-Stare Sioło
(wo)
goście nie dojechali

Klasa A 2008/2009 (Lubaczów)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas