[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1971/1972
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Zabrze 26 37 14 9 3 45-23 8 4 1 22-13 6 5 2 23-10
2.  Zagłębie Sosnowiec 26 33 13 7 6 31-26 8 5 0 19-11 5 2 6 12-15
3.  Legia Warszawa 26 32 12 8 6 36-20 8 3 2 21-7 4 5 4 15-13
4.  Ruch Chorzów 26 30 13 4 9 46-33 8 1 4 26-14 5 3 5 20-19 2 4 2 0 0 4-0
5.  Stal Mielec 26 30 12 6 8 29-19 9 2 2 20-6 3 4 6 9-13 2 0 0 0 2 0-4
6.  Gwardia Warszawa 26 28 11 6 9 28-21 6 4 3 17-8 5 2 6 11-13
7.  Odra Opole 26 27 9 9 8 25-27 7 3 3 17-14 2 6 5 8-13
8.  Zagłębie Wałbrzych 26 26 9 8 9 22-21 5 5 3 12-8 4 3 6 10-13
9.  Wisła Kraków 26 25 7 11 8 29-34 5 6 2 15-12 2 5 6 14-22
10.  Polonia Bytom 26 21 5 11 10 19-31 3 6 4 11-14 2 5 6 8-17
11.  Pogoń Szczecin 26 20 8 4 14 24-37 7 1 5 17-14 1 3 9 7-23
12.  Łódzki KS 26 19 3 13 10 24-39 3 7 3 14-15 0 6 7 10-24
13.  Stal Rzeszów 26 18 4 10 12 20-32 4 5 4 12-9 0 5 8 8-23 2 3 1 1 0 7-2
14.  Szombierki Bytom 26 18 6 6 14 24-39 4 4 5 17-17 2 2 9 7-22 2 1 0 1 1 2-7
W związku ze zdobyciem Mistrzostwa Polski i Pucharu Polski przez Górnik Zabrze, w Pucharze Zdobywców Pucharów zagrał finalista Pucharu Polski - Legia Warszawa, a zwolnione miejsce w Pucharze UEFA zajął Ruch Chorzów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Górnik Zabrze    3-0 1-2 1-1 2-2 3-2 1-1 1-0 3-2 2-2 1-0 1-0 1-0 2-1 
 2 Zagłębie Sosnowiec1-0     3-2 4-3 1-0 1-0 1-0 1-0 1-1 2-2 1-1 1-1 0-0 2-1 
 3 Legia Warszawa1-1 1-0     2-0 2-0 2-0 0-1 0-3 1-1 2-0 4-0 3-1 3-0 0-0 
 4 Ruch Chorzów1-4 1-0 2-1     3-0 0-1 1-1 0-1 3-1 1-2 5-0 4-1 2-1 3-1 
 5 Stal Mielec0-0 0-1 2-1 0-1     2-1 1-0 3-1 1-0 0-0 3-1 4-0 3-0 1-0 
 6 Gwardia Warszawa1-1 3-1 0-1 0-2 1-1     1-1 1-0 3-0 3-0 0-1 2-0 0-0 2-0 
 7 Odra Opole1-0 1-0 1-1 4-5 1-0 0-0     0-0 1-4 1-0 1-0 3-2 3-0 0-2 
 8 Zagłębie Wałbrzych1-1 1-2 1-0 0-3 1-0 0-0 4-0     0-0 0-0 1-0 0-0 3-1 0-1 
 9 Wisła Kraków1-5 0-0 1-1 1-1 0-0 0-2 1-0 1-1     3-0 2-1 1-1 1-0 3-0 
 10 Polonia Bytom0-4 0-1 1-1 3-1 0-1 0-2 0-0 0-0 1-1     1-1 3-2 0-0 2-0 
 11 Pogoń Szczecin0-1 1-2 0-2 1-0 1-0 1-2 2-0 2-0 1-2 2-1     1-1 4-3 1-0 
 12 Łódzki KS1-3 1-1 0-2 2-2 1-1 1-0 0-0 1-3 3-0 0-0 2-1     1-1 1-1 
 13 Stal Rzeszów1-1 2-1 0-0 0-1 0-2 0-1 1-1 0-1 1-1 1-0 1-0 0-0     5-0 
 14 Szombierki Bytom1-2 1-3 1-1 1-0 0-2 3-0 0-3 3-0 3-1 0-1 1-1 1-1 2-2     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Zagłębie Wałbrzych 0-0 Gwardia Warszawa
Szombierki Bytom 0-2 Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec 4-3 Ruch Chorzów
Łódzki KS 3-0 Wisła Kraków
Odra Opole 1-0 Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze 2-2 Polonia Bytom
Stal Rzeszów 0-0 Legia Warszawa

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Stal Rzeszów 0-1 Zagłębie Wałbrzych
Legia Warszawa 1-1 Górnik Zabrze
Polonia Bytom 0-0 Odra Opole
Pogoń Szczecin 1-1 Łódzki KS
Wisła Kraków 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Ruch Chorzów 3-1 Szombierki Bytom
Stal Mielec 2-1 Gwardia Warszawa

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Zagłębie Wałbrzych 1-0 Stal Mielec
Gwardia Warszawa 0-2 Ruch Chorzów
Szombierki Bytom 3-1 Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Pogoń Szczecin
Łódzki KS 0-0 Polonia Bytom
Odra Opole 1-1 Legia Warszawa
Górnik Zabrze 1-0 Stal Rzeszów

Kolejka 4 - 25 sierpnia

Górnik Zabrze 1-0 Zagłębie Wałbrzych
Stal Rzeszów 1-1 Odra Opole
Legia Warszawa 3-1 Łódzki KS
Polonia Bytom 0-1 Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin 1-0 Szombierki Bytom
Wisła Kraków 0-2 Gwardia Warszawa
Ruch Chorzów 3-0 Stal Mielec

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

Zagłębie Wałbrzych 0-3 Ruch Chorzów
Stal Mielec 1-0 Wisła Kraków
Gwardia Warszawa 0-1 Pogoń Szczecin
Szombierki Bytom 0-1 Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec 3-2 Legia Warszawa
Łódzki KS 1-1 Stal Rzeszów
Odra Opole 1-0 Górnik Zabrze

Kolejka 6 - 4-5 września

Odra Opole 0-0 Zagłębie Wałbrzych
Górnik Zabrze 1-0 Łódzki KS
Stal Rzeszów 2-1 Zagłębie Sosnowiec
Legia Warszawa 0-0 Szombierki Bytom
Polonia Bytom 0-2 Gwardia Warszawa
Pogoń Szczecin 1-0 Stal Mielec
Wisła Kraków 1-1 Ruch Chorzów

Kolejka 7 - 8 września

Zagłębie Wałbrzych 0-0 Wisła Kraków
Ruch Chorzów 5-0 Pogoń Szczecin
Stal Mielec 0-0 Polonia Bytom
Gwardia Warszawa 0-1 Legia Warszawa
Szombierki Bytom 2-2 Stal Rzeszów
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Górnik Zabrze
Łódzki KS 0-0 Odra Opole

Kolejka 8 - 11-12 września

Łódzki KS 1-3 Zagłębie Wałbrzych
Odra Opole 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze 2-1 Szombierki Bytom
Stal Rzeszów 0-1 Gwardia Warszawa
Legia Warszawa 2-0 Stal Mielec
Polonia Bytom 3-1 Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin 1-2 Wisła Kraków

Kolejka 9 - 13 października

Zagłębie Wałbrzych 1-0 Pogoń Szczecin
Wisła Kraków 3-0 Polonia Bytom
Ruch Chorzów 2-1 Legia Warszawa
Stal Mielec 3-0 Stal Rzeszów
Gwardia Warszawa 1-1 Górnik Zabrze
Szombierki Bytom 0-3 Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Łódzki KS

Kolejka 10 - 16-17 października

Zagłębie Sosnowiec 1-0 Zagłębie Wałbrzych
Łódzki KS 1-1 Szombierki Bytom
Odra Opole 0-0 Gwardia Warszawa
Górnik Zabrze 2-2 Stal Mielec
Stal Rzeszów 0-1 Ruch Chorzów
Legia Warszawa 1-1 Wisła Kraków
Polonia Bytom 1-1 Pogoń Szczecin

Kolejka 11 - 23-24 października

Zagłębie Wałbrzych 0-0 Polonia Bytom
Pogoń Szczecin 0-2 Legia Warszawa
Wisła Kraków 1-0 Stal Rzeszów
Ruch Chorzów 1-4 Górnik Zabrze
Stal Mielec 1-0 Odra Opole
Gwardia Warszawa 2-0 Łódzki KS
Szombierki Bytom 1-3 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Szombierki Bytom 3-0 Zagłębie Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Gwardia Warszawa
Łódzki KS 1-1 Stal Mielec
Odra Opole 4-5 Ruch Chorzów
Górnik Zabrze 3-2 Wisła Kraków
Stal Rzeszów 1-0 Pogoń Szczecin
Legia Warszawa 2-0 Polonia Bytom

Kolejka 13 - 20-21 listopada

Zagłębie Wałbrzych 1-0 Legia Warszawa
Polonia Bytom 0-0 Stal Rzeszów
Pogoń Szczecin 0-1 Górnik Zabrze
Wisła Kraków 1-0 Odra Opole
Ruch Chorzów 4-1 Łódzki KS
Stal Mielec 0-1 Zagłębie Sosnowiec
Gwardia Warszawa 2-0 Szombierki Bytom

Kolejka 14 - 25-26 marca

Gwardia Warszawa 1-0 Zagłębie Wałbrzych
Stal Mielec 1-0 Szombierki Bytom
Ruch Chorzów 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Wisła Kraków 1-1 Łódzki KS
Pogoń Szczecin 2-0 Odra Opole
Polonia Bytom 0-4 Górnik Zabrze
Legia Warszawa 3-0 Stal Rzeszów

Kolejka 15 - 22-23 kwietnia

Zagłębie Wałbrzych 3-1 Stal Rzeszów
Górnik Zabrze 1-2 Legia Warszawa
Odra Opole 1-0 Polonia Bytom
Łódzki KS 2-1 Pogoń Szczecin
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Wisła Kraków
Szombierki Bytom 1-0 Ruch Chorzów
Gwardia Warszawa 1-1 Stal Mielec

Kolejka 16 - 29-30 kwietnia

Stal Mielec 3-1 Zagłębie Wałbrzych
Ruch Chorzów 0-1 Gwardia Warszawa
Wisła Kraków 3-0 Szombierki Bytom
Pogoń Szczecin 1-2 Zagłębie Sosnowiec
Polonia Bytom 3-2 Łódzki KS
Legia Warszawa 0-1 Odra Opole
Stal Rzeszów 1-1 Górnik Zabrze

Kolejka 17 - 13-14 maja

Zagłębie Wałbrzych 1-1 Górnik Zabrze
Odra Opole 3-0 Stal Rzeszów
Łódzki KS 0-2 Legia Warszawa
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Polonia Bytom
Szombierki Bytom 1-1 Pogoń Szczecin
Gwardia Warszawa 3-0 Wisła Kraków
Stal Mielec 0-1 Ruch Chorzów

Kolejka 18 - 17 maja

Ruch Chorzów 0-1 Zagłębie Wałbrzych
Wisła Kraków 0-0 Stal Mielec
Pogoń Szczecin 1-2 Gwardia Warszawa
Polonia Bytom 2-0 Szombierki Bytom
Legia Warszawa 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Stal Rzeszów 0-0 Łódzki KS
Górnik Zabrze 1-1 Odra Opole

Kolejka 19 - 20-21 maja

Zagłębie Wałbrzych 4-0 Odra Opole
Łódzki KS 1-3 Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Stal Rzeszów
Szombierki Bytom 1-1 Legia Warszawa
Gwardia Warszawa 3-0 Polonia Bytom
Stal Mielec 3-1 Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów 3-1 Wisła Kraków

Kolejka 20 - 27-28 maja

Wisła Kraków 1-1 Zagłębie Wałbrzych
Pogoń Szczecin 1-0 Ruch Chorzów
Polonia Bytom 0-1 Stal Mielec
Legia Warszawa 2-0 Gwardia Warszawa
Stal Rzeszów 5-0 Szombierki Bytom
Górnik Zabrze 3-0 Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole 3-2 Łódzki KS

Kolejka 21 - 1 czerwca

Zagłębie Wałbrzych 0-0 Łódzki KS
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Odra Opole
Szombierki Bytom 1-2 Górnik Zabrze
Gwardia Warszawa 0-0 Stal Rzeszów
Stal Mielec 2-1 Legia Warszawa
Ruch Chorzów 1-2 Polonia Bytom
Wisła Kraków 2-1 Pogoń Szczecin

Kolejka 22 - 7 czerwca

Pogoń Szczecin 2-0 Zagłębie Wałbrzych
Polonia Bytom 1-1 Wisła Kraków
Legia Warszawa 2-0 Ruch Chorzów
Stal Rzeszów 0-2 Stal Mielec
Górnik Zabrze 3-2 Gwardia Warszawa
Odra Opole 0-2 Szombierki Bytom
Łódzki KS 1-1 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 23 - 10-11 czerwca

Zagłębie Wałbrzych 1-2 Zagłębie Sosnowiec
Szombierki Bytom 1-1 Łódzki KS
Gwardia Warszawa 1-1 Odra Opole
Stal Mielec 0-0 Górnik Zabrze
Ruch Chorzów 2-1 Stal Rzeszów
Wisła Kraków 1-1 Legia Warszawa
Pogoń Szczecin 2-1 Polonia Bytom

Kolejka 24 - 17-18 czerwca

Polonia Bytom 0-0 Zagłębie Wałbrzych
Legia Warszawa 4-0 Pogoń Szczecin
Stal Rzeszów 1-1 Wisła Kraków
Górnik Zabrze 1-1 Ruch Chorzów
Odra Opole 1-0 Stal Mielec
Łódzki KS 1-0 Gwardia Warszawa
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Szombierki Bytom

Kolejka 25 - 21 czerwca

Zagłębie Wałbrzych 0-1 Szombierki Bytom
Gwardia Warszawa 3-1 Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec 4-0 Łódzki KS
Ruch Chorzów 1-1 Odra Opole
Wisła Kraków 1-5 Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin 4-3 Stal Rzeszów
Polonia Bytom 1-1 Legia Warszawa

Kolejka 26 - 25 czerwca

Legia Warszawa 0-3 Zagłębie Wałbrzych
Stal Rzeszów 1-0 Polonia Bytom
Górnik Zabrze 1-0 Pogoń Szczecin
Odra Opole 1-4 Wisła Kraków
Łódzki KS 2-2 Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Stal Mielec
Szombierki Bytom 3-0 Gwardia Warszawa

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas