[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2019/2020, grupa: Biała Podlaska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GLKS Rokitno 10 23 7 2 1 26-10 4 0 1 12-5 3 2 0 14-5
2.  Olimpia Jabłoń 10 17 5 2 3 23-9 3 2 0 12-2 2 0 3 11-7 2 3 1 0 1 5-4
3.  Huragan II Międzyrzec Podlaski 10 17 5 2 3 22-15 3 2 0 13-7 2 0 3 9-8 2 3 1 0 1 4-5
4.  GLKS Roskosz-Grabanów 10 15 5 0 5 26-15 2 0 3 7-7 3 0 2 19-8
5.  Lutnia II Piszczac 10 11 3 2 5 18-23 2 0 3 12-16 1 2 2 6-7
6.  Unia II Żabików 10 3 1 0 9 8-51 1 0 4 5-25 0 0 5 3-26

 1  2  3  4  5  6 
 1 GLKS Rokitno    1-0 
2-1 
0-2 
2-1 
7-1 
 2 Olimpia Jabłoń0-0 
    3-0 
3-1 
1-1 
5-0 
 3 Huragan II Międzyrzec Podlaski2-2 
4-2 
    2-1 
1-1 
4-1 
 4 GLKS Roskosz-Grabanów1-3 
2-1 
1-2 
    0-1 
3-0* 
 5 Lutnia II Piszczac1-3 
0-5 
2-1 
2-6 
    7-1 
 6 Unia II Żabików1-6 
0-3 
0-5 
1-9 
3-2 
    

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Unia II Żabików 1-6 GLKS Rokitno 25 sierpnia, 13:00
GLKS Roskosz-Grabanów 1-2 Huragan II Międzyrzec Podlaski 25 sierpnia, 13:00
Lutnia II Piszczac 0-5 Olimpia Jabłoń 25 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

GLKS Rokitno 1-0 Olimpia Jabłoń 1 września, 13:00
Huragan II Międzyrzec Podlaski 1-1 Lutnia II Piszczac 1 września, 13:00
Unia II Żabików 1-9 GLKS Roskosz-Grabanów 1 września, 13:00

Kolejka 3 - 7-8 września

GLKS Roskosz-Grabanów 1-3 GLKS Rokitno 8 września, 13:00
Lutnia II Piszczac 7-1 Unia II Żabików 8 września, 13:00
Olimpia Jabłoń 3-0 Huragan II Międzyrzec Podlaski 8 września, 13:00

Kolejka 4 - 14-15 września

GLKS Rokitno 2-1 Huragan II Międzyrzec Podlaski 15 września, 13:00
Unia II Żabików 0-3 Olimpia Jabłoń 15 września, 13:00
GLKS Roskosz-Grabanów 0-1 Lutnia II Piszczac 15 września, 13:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Lutnia II Piszczac 1-3 GLKS Rokitno 22 września, 12:00
Olimpia Jabłoń 3-1 GLKS Roskosz-Grabanów 22 września, 12:00
Huragan II Międzyrzec Podlaski 4-1 Unia II Żabików 22 września, 14:00

Kolejka 6 - 28-29 września

GLKS Rokitno 7-1 Unia II Żabików 29 września, 12:00
Huragan II Międzyrzec Podlaski 2-1 GLKS Roskosz-Grabanów 29 września, 12:00
Olimpia Jabłoń 1-1 Lutnia II Piszczac 29 września, 12:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Olimpia Jabłoń 0-0 GLKS Rokitno 6 października, 11:00
Lutnia II Piszczac 2-1 Huragan II Międzyrzec Podlaski 6 października, 11:00
GLKS Roskosz-Grabanów 3-0 Unia II Żabików 6 października, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 8 - 12-13 października

GLKS Rokitno 0-2 GLKS Roskosz-Grabanów 13 października, 11:00
Unia II Żabików 3-2 Lutnia II Piszczac 13 października, 11:00
Huragan II Międzyrzec Podlaski 4-2 Olimpia Jabłoń 13 października, 11:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Huragan II Międzyrzec Podlaski 2-2 GLKS Rokitno 20 października, 11:00
Olimpia Jabłoń 5-0 Unia II Żabików 20 października, 11:00
Lutnia II Piszczac 2-6 GLKS Roskosz-Grabanów 20 października, 11:00

Kolejka 10 - 26-27 października

GLKS Rokitno 2-1 Lutnia II Piszczac 27 października, 11:00
GLKS Roskosz-Grabanów 2-1 Olimpia Jabłoń 27 października, 11:00
Unia II Żabików 0-5 Huragan II Międzyrzec Podlaski 27 października, 11:00

Kolejka 11 - 18-19 kwietnia

GLKS Rokitno - Unia II Żabików
Huragan II Międzyrzec Podlaski - GLKS Roskosz-Grabanów
Olimpia Jabłoń - Lutnia II Piszczac

Kolejka 12 - 25-26 kwietnia

Olimpia Jabłoń - GLKS Rokitno
Lutnia II Piszczac - Huragan II Międzyrzec Podlaski
GLKS Roskosz-Grabanów - Unia II Żabików

Kolejka 13 - 2-3 maja

GLKS Rokitno - GLKS Roskosz-Grabanów
Unia II Żabików - Lutnia II Piszczac
Huragan II Międzyrzec Podlaski - Olimpia Jabłoń

Kolejka 14 - 9-10 maja

Huragan II Międzyrzec Podlaski - GLKS Rokitno
Olimpia Jabłoń - Unia II Żabików
Lutnia II Piszczac - GLKS Roskosz-Grabanów

Kolejka 15 - 16-17 maja

GLKS Rokitno - Lutnia II Piszczac
GLKS Roskosz-Grabanów - Olimpia Jabłoń
Unia II Żabików - Huragan II Międzyrzec Podlaski

Kolejka 16 - 23-24 maja

Unia II Żabików - GLKS Rokitno
GLKS Roskosz-Grabanów - Huragan II Międzyrzec Podlaski
Lutnia II Piszczac - Olimpia Jabłoń

Kolejka 17 - 30-31 maja

GLKS Rokitno - Olimpia Jabłoń
Huragan II Międzyrzec Podlaski - Lutnia II Piszczac
Unia II Żabików - GLKS Roskosz-Grabanów

Kolejka 18 - 6-7 czerwca

GLKS Roskosz-Grabanów - GLKS Rokitno
Lutnia II Piszczac - Unia II Żabików
Olimpia Jabłoń - Huragan II Międzyrzec Podlaski

Kolejka 19 - 13-14 czerwca

GLKS Rokitno - Huragan II Międzyrzec Podlaski
Unia II Żabików - Olimpia Jabłoń
GLKS Roskosz-Grabanów - Lutnia II Piszczac

Kolejka 20 - 20-21 czerwca

Lutnia II Piszczac - GLKS Rokitno
Olimpia Jabłoń - GLKS Roskosz-Grabanów
Huragan II Międzyrzec Podlaski - Unia II Żabików

Klasa A 2019/2020 (Biała Podlaska I)
Klasa A 2019/2020 (Biała Podlaska II)

Klasa B 2019/2020 (Biała Podlaska II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas