[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza Klasa B 2020/2021, grupa: Biała Podlaska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Jabłoń 16 39 12 3 1 40-19 5 2 1 17-7 7 1 0 23-12
2.  Huragan II Międzyrzec Podlaski 16 34 11 1 4 52-21 5 1 2 22-10 6 0 2 30-11
3.  Lutnia II Piszczac 16 25 8 1 7 38-28 4 0 4 22-18 4 1 3 16-10
4.  Orzeł II Czemierniki 16 17 5 2 9 28-39 4 0 4 14-13 1 2 5 14-26
5.  Unia II Żabików 16 1 0 1 15 11-62 0 1 7 8-38 0 0 8 3-24

 1  2  3  4  5 
 1 Olimpia Jabłoń    2-6 
3-0 
0-0 
4-0 
1-1 
3-0 
3-0 
1-0 
 2 Huragan II Międzyrzec Podlaski3-4 
1-1 
    0-1 
3-0* 
4-2 
2-1 
3-1 
6-0 
 3 Lutnia II Piszczac1-4 
2-3 
2-3 
0-4 
    7-2 
4-1 
3-1 
3-0 
 4 Orzeł II Czemierniki3-4 
0-3 
0-3 
3-0* 
3-0 
0-2 
    2-0 
3-1 
 5 Unia II Żabików1-2 
1-2 
1-7 
0-7 
0-7 
0-6 
3-5 
2-2 
    

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: Lutnia II Piszczac.
 
Unia II Żabików 1-7 Huragan II Międzyrzec Podlaski 23 sierpnia, 13:00
Orzeł II Czemierniki 3-4 Olimpia Jabłoń 23 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: Unia II Żabików.
 
Huragan II Międzyrzec Podlaski 3-4 Olimpia Jabłoń 30 sierpnia, 13:00
Lutnia II Piszczac 7-2 Orzeł II Czemierniki 8 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 13:00) odwołany

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: Huragan II Międzyrzec Podlaski.
 
Orzeł II Czemierniki 2-0 Unia II Żabików 6 września, 13:00
Olimpia Jabłoń 0-0 Lutnia II Piszczac 6 września, 13:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: Orzeł II Czemierniki.
 
Huragan II Międzyrzec Podlaski 0-1 Lutnia II Piszczac 13 września, 13:00
Unia II Żabików 1-2 Olimpia Jabłoń 13 września, 13:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Olimpia Jabłoń.
 
Orzeł II Czemierniki 0-3 Huragan II Międzyrzec Podlaski 20 września, 13:00
Lutnia II Piszczac 3-1 Unia II Żabików 20 września, 12:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Lutnia II Piszczac.
 
Huragan II Międzyrzec Podlaski 3-1 Unia II Żabików 27 września, 12:00
Olimpia Jabłoń 1-1 Orzeł II Czemierniki 27 września, 12:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Unia II Żabików.
 
Olimpia Jabłoń 2-6 Huragan II Międzyrzec Podlaski 4 października, 12:00
Orzeł II Czemierniki 3-0 Lutnia II Piszczac 4 października, 12:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Huragan II Międzyrzec Podlaski.
 
Unia II Żabików 3-5 Orzeł II Czemierniki 11 października, 11:00
Lutnia II Piszczac 1-4 Olimpia Jabłoń 11 października, 11:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: Orzeł II Czemierniki.
 
Lutnia II Piszczac 2-3 Huragan II Międzyrzec Podlaski 18 października, 11:00
Olimpia Jabłoń 3-0 Unia II Żabików 18 października, 11:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: Olimpia Jabłoń.
 
Huragan II Międzyrzec Podlaski 4-2 Orzeł II Czemierniki 25 października, 11:00
Unia II Żabików 0-7 Lutnia II Piszczac 25 października, 11:00

Kolejka 11 - 17-18 kwietnia

Pauza: Lutnia II Piszczac.
 
Huragan II Międzyrzec Podlaski 6-0 Unia II Żabików 13 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Olimpia Jabłoń 3-0 Orzeł II Czemierniki 13 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 12 - 24-25 kwietnia

Pauza: Unia II Żabików.
 
Olimpia Jabłoń 3-0 Huragan II Międzyrzec Podlaski 25 kwietnia, 13:00
Orzeł II Czemierniki 0-2 Lutnia II Piszczac 25 kwietnia, 12:00

Kolejka 13 - 1-2 maja

Pauza: Huragan II Międzyrzec Podlaski.
 
Unia II Żabików 2-2 Orzeł II Czemierniki 2 maja, 13:00
Lutnia II Piszczac 2-3 Olimpia Jabłoń 2 maja, 13:00

Kolejka 14 - 8-9 maja

Pauza: Orzeł II Czemierniki.
 
Lutnia II Piszczac 0-4 Huragan II Międzyrzec Podlaski 9 maja, 13:00
Olimpia Jabłoń 1-0 Unia II Żabików 9 maja, 13:00

Kolejka 15 - 15-16 maja

Pauza: Olimpia Jabłoń.
 
Huragan II Międzyrzec Podlaski 2-1 Orzeł II Czemierniki 16 maja, 13:00
Unia II Żabików 0-6 Lutnia II Piszczac 16 maja, 13:00

Kolejka 16 - 22-23 maja

Pauza: Lutnia II Piszczac.
 
Unia II Żabików 0-7 Huragan II Międzyrzec Podlaski 3 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł II Czemierniki 0-3 Olimpia Jabłoń 23 maja, 13:00

Kolejka 17 - 29-30 maja

Pauza: Unia II Żabików.
 
Huragan II Międzyrzec Podlaski 1-1 Olimpia Jabłoń 30 maja, 13:00
Lutnia II Piszczac 4-1 Orzeł II Czemierniki 3 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (30 maja, 13:00) odwołany

Kolejka 18 - 5-6 czerwca

Pauza: Huragan II Międzyrzec Podlaski.
 
Orzeł II Czemierniki 3-1 Unia II Żabików 6 czerwca, 13:00
Olimpia Jabłoń 4-0 Lutnia II Piszczac 6 czerwca, 13:00

Kolejka 19 - 19-20 czerwca

Pauza: Orzeł II Czemierniki.
 
Huragan II Międzyrzec Podlaski 3-0 Lutnia II Piszczac 20 czerwca, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Unia II Żabików 1-2 Olimpia Jabłoń 20 czerwca, 13:00

Kolejka 20 - 26-27 czerwca

Pauza: Olimpia Jabłoń.
 
Orzeł II Czemierniki 3-0 Huragan II Międzyrzec Podlaski 27 czerwca, 13:00
(wo)
na boisku 0-3
Lutnia II Piszczac 3-0 Unia II Żabików 27 czerwca, 13:00

Keeza Klasa A 2020/2021 (Biała Podlaska I)
Keeza Klasa A 2020/2021 (Biała Podlaska II)

Keeza Klasa B 2020/2021 (Biała Podlaska II)

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas