Wybierz województwo:
Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN
Szczebel centralny - 12 maja 2024
PKO Ekstraklasa 2023/2024,
12:30 Puszcza Niepołomice 1-0 Warta Poznań
15:00 Widzew Łódź 1-3 Zagłębie Lubin
17:30 Lech Poznań 1-2 Legia Warszawa
Fortuna I liga 2023/2024,
12:40 Arka Gdynia 1-0 Zagłębie Sosnowiec
15:15 Odra Opole 3-0 Wisła Płock
18:00 Polonia Warszawa 0-2 Górnik Łęczna
II liga 2023/2024,
12:00 ŁKS II Łódź 2-2 Radunia Stężyca
14:30 Stomil Olsztyn 0-1 Olimpia Grudziądz
III liga 2023/2024, I
12:00 Jagiellonia II Białystok 4-0 Legionovia Legionowo
III liga 2023/2024, II
13:00 Stolem Gniewino 2-0 Polonia Środa Wielkopolska
III liga 2023/2024, IV
17:00 Unia Tarnów 1-1 Świdniczanka Świdnik
Orlen Ekstraliga kobiet 2023/2024,
12:00 UJ Kraków (k) 1-2 Czarni Sosnowiec (k)
13:00 Rekord Bielsko-Biała (k) 1-2 Stomilanki Olsztyn (k)
Orlen I liga kobiet 2023/2024,
15:00 Ślęza Wrocław (k) 3-1 Polonia Środa Wielkopolska (k)
17:00 Bielawianka Bielawa (k) 2-1 Trójka Staszkówka/Jelna (k)
II liga kobiet 2023/2024, południowa
12:00 MOSiR Lubartów (k) 2-3 Sokół Kolbuszowa Dolna (k)
14:00 MKS Myszków (k) 2-1 Respekt Myślenice (k)
15:00 UJ II Kraków (k) 5-0 Rolnik Biedrzychowice (k)
II liga kobiet 2023/2024, północna
12:00 Medyk II Konin (k) 3-2 WAP Włocławek (k)
15:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (k) 3-1 KU-AZS UW Warszawa (k)
16:00 Wisła Płock (k) 9-1 Praga Warszawa (k)
III liga kobiet 2023/2024, I
13:30 MKS Polonia Warszawa (k) 0-6 Diamenty Warszawa (k)
16:00 Forty Piątnica (k) 2-1 WAP Warszawa (k)
19:00 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) (k) 1-11 Fuks Pułtusk (k)
III liga kobiet 2023/2024, II
16:00 Słupczanka Słupca (k) 1-0 Chemik Bydgoszcz (k)
III liga kobiet 2023/2024, III
12:00 MTS Knurów (k) 2-0 KKS Bogdańczowice (k)
14:00 MUKS Kostrzyn nad Odrą (k) 3-0 (wo) LKS Goczałkowice Zdrój (k)
17:00 Unia Opole (k) 3-3 Mitech Żywiec (k)
III liga kobiet 2023/2024, IV
12:00 Puszcza Niepołomice (k) 6-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (k)
12:00 Iskra Krzemień (k) 0-6 Izolator Boguchwała (k)
16:00 Inter Gnojnica (k) 2-0 Pogorzanka Pogorzyce (k)
17:00 Sanovia Lesko (k) 1-0 UKS Wisła Kraków (k)
IV liga kobiet 2023/2024, lubusko-zachodniopomorska
11:00 Pogoń II Szczecin (k) 9-0 Błękitni Stargard (k)
Fogo Futsal Ekstraklasa 2023/2024 - runda finałowa,
18:00 Constract Lubawa (f) 4-1 Futsal Leszno (f)
Baraże o udział w Fogo Futsal Ekstraklasie,
16:00 Futsal Świecie (f) 2-6 Gwiazda Ruda Śląska (f)
Centralna Liga Juniorów 2023/2024,
11:00 Zagłębie Lubin (j) 1-2 Jagiellonia Białystok (j)
12:00 Raków Częstochowa (j) 0-1 Wisła Kraków (j)
17:30 Arka Gdynia (j) 1-0 Legia Warszawa (j)
Centralna Liga Juniorów U-17 2023/2024, wschodnia
12:00 Cracovia (jm) 0-2 AKS SMS Łódź (jm)
12:00 Hutnik Kraków (jm) 2-7 Wisła Kraków (jm)
14:30 Korona Kielce (jm) 1-1 SSM Wisła Płock (jm)
17:00 Igloopol Dębica (jm) 4-3 Sandecja Nowy Sącz (jm)
Centralna Liga Juniorów U-17 2023/2024, zachodnia
10:30 Arka Gdynia (jm) 7-0 Odra Opole (jm)