Wybierz województwo:
Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN
Lubuski ZPN - 21 kwietnia 2024
III liga 2023/2024, III
17:00 MKS Kluczbork 1-2 Carina Gubin
IV liga 2023/2024, lubuska
11:00 Warta II Gorzów Wielkopolski 1-2 Promień Żary
Jako Klasa okręgowa 2023/2024, Gorzów Wielkopolski
17:00 Budowlani Murzynowo 3-2 Zieloni Lubiechnia Wielka
Klasa okręgowa 2023/2024, Zielona Góra
16:00 Alfa Jaromirowice 2-2 Piast Czerwieńsk
Keeza Klasa A 2023/2024, Gorzów Wielkopolski I
11:00 Pogoń II Skwierzyna 2-3 GKS Bledzew
12:00 Leśnik Rąpin 0-3 Łucznik Strzelce Krajeńskie
13:00 Iskra Janczewo 8-1 Dąb Górki Noteckie
15:00 Noteć Stare Bielice 1-6 Pionier Zwierzyn (k. Strzelec Krajeńskich)
Keeza Klasa A 2023/2024, Gorzów Wielkopolski II
14:00 Orzeł Trzcinna 0-2 KS Nowiny Wielkie
15:00 Chrobry Drzeńsko 1-5 Lubniewiczanka Lubniewice
16:00 Pogoń Krzeszyce 5-1 Złote Piaski Dzierżów
16:00 Zorza Kowalów 4-1 Juwenia Boczów
Klasa A 2023/2024, Zielona Góra I
12:00 Pogoń II Świebodzin 6-2 TKKF Chynowianka Zielona Góra
15:00 Carina II Gubin 3-4 Lubusze Rusinów
15:00 Pogoń Wężyska 1-5 Zorza Mostki
Klasa A 2023/2024, Zielona Góra II
15:00 Piast Parkovia Trzebiechów 1-6 Odra II Nietków
17:30 Dozamet II Nowa Sól 2-2 Pogoń Przyborów
Klasa B 2023/2024, Gorzów Wielkopolski I
11:00 Huragan Osiek 2-0 Iskra Gorzów Wielkopolski
11:00 Róża II Różanki 0-2 Delta Stare Polichno
12:00 Leśnik Buszów 2-1 Polonia Lipki Wielkie
16:00 SHR Wojcieszyce 5-5 Noteć Górecko
16:00 GKP II Kłodawa 7-2 Błyskawica Lipie Góry
Klasa B 2023/2024, Gorzów Wielkopolski II
11:00 AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski 0-4 Zew Dąbroszyn
13:00 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) 0-5 Zjednoczeni Jeniniec
Klasa B 2023/2024, Gorzów Wielkopolski III
11:00 Stal II Sulęcin 5-0 Smogórzanka Smogóry
12:00 As Pieski 2-0 Warta Kołczyn
12:00 Brunatni Sieniawa 0-4 GKP Pszczew
16:00 Znicz Trzemeszno Lubuskie 9-0 Spartak II Deszczno
Klasa B 2023/2024, Krosno Odrzańskie
11:00 Tęcza II Krosno Odrzańskie 6-1 Zieloni Łagów
13:00 Czarni Czarnowo 5-1 Zorza Grzmiąca
14:00 Płomień Chlebowo 2-2 Nafta Rybaki
14:30 Sparta Nietkowice 5-0 Energetyk Dychów
Klasa B 2023/2024, Nowa Sól
13:00 Błękitni Lubięcin 2-1 Modrzew Modrzyca
14:30 Błękitni Wierzbnica 2-6 Czarni II Rudno
16:00 MKS II Nowe Miasteczko 5-0 Topola Łupice
17:00 Odra II Bytom Odrzański 6-4 Kora Niedoradz
Klasa B 2023/2024, Świebodzin
11:00 Iskra Łagów (k. Świebodzina) 2-3 Bizon Wilkowo
13:30 Radość Staropole 5-0 Błękitni Bukowiec
16:00 Meteor Jordanowo 7-0 Skioldpasz Radoszyn
16:00 Chrobry Brójce 10-3 Zenit Ługów
Klasa B 2023/2024, Zielona Góra
12:00 Rakovia Raków 5-1 Piast Parkovia II Trzebiechów
12:00 Czarni Pałck 6-3 Leśnik Słone
15:00 Lech Sulechów 3-2 Wzgórze Podlegórz
15:00 Polonia Nowe Kramsko 2-0 Mewa Cigacice
17:00 TS Przylep (Zielona Góra) 8-1 Liwno Zabór
Klasa B 2023/2024, Żagań
12:00 Kwisa Trzebów 3-0 Błękitni Kotowice
14:00 Husaria Niegosławice 2-3 Czarni Przybymierz
14:00 Płomień Czerna 4-0 Iskra Wymiarki
17:00 Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 0-3 UKS Witków
17:00 Raptus Dzikowice 2-2 Zorza Brzeźnica
Klasa B 2023/2024, Żary
12:00 WKS Łaz 4-2 Tęcza Kaczenice
12:00 Zieloni Drożków 2-2 Iskra Jabłoniec
12:00 Fax Bieniów 9-1 Błękitni Olbrachtów
14:00 Delta II Sieniawa Żarska 2-3 Fadom Nowogród Bobrzański
15:00 Stal II Jasień 8-2 Piast Lubanice
III liga kobiet 2023/2024, III
14:00 MUKS Kostrzyn nad Odrą (k) 5-1 MTS Knurów (k)