[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 

 
   

Przygotowania - II liga - zima 2017
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Błękitni Stargard Szczeciński  
09.01

10.02-18.02 Borne Sulinowo
  14.01 Jeziorak Załom (Szczecin) 8-0
  28.01 Gwardia Koszalin 2-2
  01.02 Bałtyk Koszalin 2-0
  04.02 Świt Skolwin (Szczecin) 2-1
  05.02 Pogoń Szczecin 0-3
  10.02 Vineta Wolin 1-2
  12.02 Energetyk Gryfino 2-1
  12.02 MKP Szczecinek 2-1
  15.02 Lech II Poznań 0-3
  18.02 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0
  25.02 Pogoń II Szczecin 0-0

GKS Bełchatów  
11.01
  14.01 Pelikan Łowicz 1-1
  21.01 MKS Kluczbork 4-1
  28.01 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1
  04.02 Ruch Zdzieszowice 1-1
  11.02 ŁKS Łódź 1-2
  18.02 Znicz Pruszków 0-0
  19.02 Zjednoczeni Bełchatów 3-0
  25.02 Olimpia Grudziądz 2-2
  25.02 Andrespolia Wiśniowa Góra 2-2

Gryf Wejherowo  
09.01

06.02-11.02 Władysławowo
  17.01 Olimpia Grudziądz 0-1
  21.01 Orkan Rumia 9-0
  28.01 Pogoń Lębork 4-0
  01.02 Pogoń Siedlce 1-1
  04.02 GKS Przodkowo 2-0
  12.02 Arka Gdynia 1-0
  18.02 Bałtyk Gdynia 2-2
  25.02 Bytovia Bytów 0-0

Kotwica Kołobrzeg  
12.01

08.02-11.02 Niechorze
  14.01 Bałtyk Koszalin 7-0
  21.01 Rasel Dygowo 1-1
  25.01 Bytovia Bytów 2-0
  28.01 Świt Skolwin (Szczecin) 5-1
  01.02 Olimp Gościno 9-0
  04.02 Vineta Wolin 5-0
  06.02 Pogoń Szczecin 1-4
  11.02 GKS Przodkowo 2-0
  15.02 Rasel Dygowo 3-0
  17.02 Astra Ustronie Morskie 4-1
  18.02 Gwardia Koszalin 5-1

Legionovia Legionowo  
16.01
  21.01 Pogoń Siedlce 1-0
  28.01 Ursus Warszawa 3-2
  01.02 Radomiak Radom 4-1
  04.02 Legia II Warszawa 1-1
  08.02 Polonia Warszawa 2-2
  11.02 Pelikan Łowicz 0-2
  15.02 Znicz Pruszków 1-2
  18.02 ŁKS 1926 Łomża 5-3
  22.02 Wisła Puławy 2-0
  25.02 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1

Odra Opole  
04.01

18.01-25.01 Rybnik-Kamień
  14.01 Skra Częstochowa 4-0
  18.01 ROW 1964 Rybnik 3-0
  21.01 Ruch Chorzów 1-5
  25.01 GKS Katowice 0-1
  28.01 Zagłębie Sosnowiec 1-4
  01.02 Ruch Zdzieszowice 0-1
  04.02 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-0
  08.02 Slezský FC Opawa 3-3
  11.02 Stal Brzeg 2-0
  15.02 Chrobry Głogów 1-0
  18.02 MKS Kluczbork 0-3
  22.02 Polonia Bytom 4-0
  25.02 Ślęza Wrocław 3-1

Olimpia Elbląg  
05.01
  21.01 GKS Przodkowo 1-0
  25.01 Chojniczanka Chojnice 0-5
  28.01 Bałtyk Gdynia 1-2
  01.02 Bytovia Bytów 4-2
  04.02 Sokół Ostróda 4-1
  11.02 Huragan Morąg 2-3
  18.02 GKS Przodkowo 2-1
  25.02 Legia II Warszawa 4-1

Olimpia Zambrów  
09.01
  14.01 Mławianka Mława 4-1
  18.01 Pogoń Siedlce 0-2
  21.01 MKS Ciechanów 4-1
  28.01 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-2
  01.02 Wigry Suwałki 1-3
  04.02 ŁKS 1926 Łomża 1-0
  11.02 MKS Ełk 0-1
  18.02 Jagiellonia Białystok 0-2
  25.02 Stomil Olsztyn 0-0

Polonia Bytom  
09.01

29.01-03.02 Gutów Mały
  14.01 Górnik II Zabrze 4-2
  21.01 Zagłębie Sosnowiec 1-0
  21.01 MKS Trzebinia/Siersza 3-0
  28.01 MKS Kluczbork 0-0
  28.01 Sarmacja Będzin 1-0
  01.02 Widzew Łódź 0-1
  04.02 GKS Tychy 0-0
  08.02 Pniówek Pawłowice Śląskie 0-0
  11.02 FK Gorodieja 1-2
  15.02 Ruch Zdzieszowice 1-1
  18.02 Odra Miasteczko Śląskie 8-1
  22.02 Odra Opole 0-4
  25.02 Sarmacja Będzin 0-1
  25.02 Zagłębie Sosnowiec 2-0

Polonia Warszawa  
02.01

15.02-25.02 miejsce nieznane
  28.01 Motor Lublin 7-0
  01.02 Stomil Olsztyn 0-1
  01.02 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-2
  04.02 Victoria Sulejówek 6-1
  08.02 Legionovia Legionowo 2-2
  11.02 Pogoń Siedlce 3-1
  14.02 ŁKS 1926 Łomża 1-1
  19.02 Pjunik Erewan 5-1
  23.02 FK Krasnodar (ME) 3-0
  26.02 Ursus Warszawa 1-2

Puszcza Niepołomice  
10.01

23.01-27.01 Wola Chorzelowska
  14.01 MKS Trzebinia/Siersza 4-1
  17.01 Stal Mielec 1-3
  20.01 GKS Tychy 2-5
  28.01 Stal Mielec 2-1
  01.02 Sandecja Nowy Sącz 1-2
  04.02 Siarka Tarnobrzeg 5-4
  10.02 ROW 1964 Rybnik 2-2
  18.02 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-0
  25.02 Resovia 0-0

Radomiak Radom  
07.01
  21.01 LKS Jedlińsk 3-1
  25.01 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1
  28.01 Pilica Białobrzegi 1-0
  01.02 Legionovia Legionowo 1-4
  03.02 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0
  04.02 Górnik Łęczna 1-1
  08.02 Wisła Puławy 0-1
  11.02 Zagłębie Sosnowiec 1-2
  15.02 Energia Kozienice 6-1
  18.02 ŁKS Łódź 1-1
  19.02 Siarka Tarnobrzeg 1-2
  22.02 Stal Stalowa Wola 2-1
  25.02 Znicz Pruszków 0-3
  26.02 Oskar Przysucha 4-2

Raków Częstochowa  
09.01

23.01-28.01 Wałbrzych
13.02-18.02 Kleszczów
  19.01 Wisła Kraków 2-0
  28.01 Chrobry Głogów 0-1
  04.02 MKS Kluczbork 3-2
  08.02 Stomil Olsztyn 1-1
  11.02 GKS Katowice 0-0
  15.02 Widzew Łódź 0-0
  25.02 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2
  25.02 Skra Częstochowa 1-0

ROW 1964 Rybnik  
09.01

30.01-04.02 Rybnik-Kamień
  18.01 Odra Opole 0-3
  22.01 GKS Katowice 0-2
  28.01 Pniówek Pawłowice Śląskie 7-2
  28.01 Unia Turza Śląska 2-3
  01.02 Rozwój Katowice 0-0
  08.02 Ruch Zdzieszowice 3-2
  10.02 Puszcza Niepołomice 2-2
  15.02 Legia II Warszawa 0-3
  18.02 BKS Stal Bielsko-Biała 2-1
  25.02 Unia Turza Śląska 0-2

Rozwój Katowice  
04.01

06.02-11.02 Kluczbork
  14.01 GKS Tychy 1-1
  21.01 Garbarnia Kraków 1-2
  01.02 ROW 1964 Rybnik 0-0
  04.02 Rekord Bielsko-Biała 2-4
  08.02 Ślęza Wrocław 4-2
  08.02 Piast Żmigród 2-2
  11.02 MKS Kluczbork 1-2
  15.02 Soła Oświęcim 1-2
  18.02 Sandecja Nowy Sącz 3-1
  18.02 Ruch Radzionków 3-4
  22.02 Gwarek Ornontowice 4-0
  25.02 BKS Stal Bielsko-Biała 1-1
  25.02 Unia Tarnów 4-0

Siarka Tarnobrzeg  
09.01
  21.01 Avia Świdnik 5-3
  28.01 Hetman Zamość 3-1
  01.02 Wisła Puławy 0-2
  04.02 Puszcza Niepołomice 4-5
  10.02 Stal Rzeszów 3-1
  10.02 Izolator Boguchwała 4-4
  17.02 Korona II Kielce 0-4
  19.02 Radomiak Radom 2-1
  25.02 Motor Lublin 6-1

Stal Stalowa Wola  
16.01
  28.01 Wisła Puławy 1-1
  08.02 Podlasie Biała Podlaska 4-0
  11.02 Cosmos Nowotaniec 4-1
  15.02 Garbarnia Kraków 1-1
  15.02 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-1
  18.02 Resovia 1-1
  18.02 Unia Tarnów 2-1
  22.02 Radomiak Radom 1-2
  25.02 Pogoń Siedlce 1-2

Warta Poznań  
05.01

20.02-26.02 Lara
  14.01 Korona Kielce 0-0
  18.01 Śląsk Wrocław 3-3
  21.01 Obra Kościan 4-0
  25.01 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0
  28.01 Górnik Konin 4-1
  04.02 ŁKS Łódź 2-2
  10.02 Polonia Środa Wielkopolska 2-1
  15.02 GKS Tychy 1-0
  21.02 Anży Machaczkała (ME) 3-2
  24.02 FK Rostow (ME) 3-0

 

Napisz do nas