[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Puma Pietrzykowice Ludowy Klub Sportowy Puma Pietrzykowice
Rok założenia: 1963
Barwy: czerwono-biało-niebieskie
Adres: Sportowa 1, Pietrzykowice, 50-080 Kąty Wrocławskie
WWW: http://pumapietrzykowice.futbolowo.pl (nieoficj.)
Stadion: pojemność - brak danych / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Ryszard Królikowski
Trener: Henryk Świrski


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Grzegorz Paukszt (30.07.84, 200/85, J -> KP Brzeg Dolny), Wojciech Struchowski (04.08.86), Miłosz Mazur (03.08.87, W).
Obrońcy: Paweł Delestowicz (10.08.90), Tomasz Kosztowniak (13.01.77, 191/98), Jakub Kulej (29.02.88, W, Skalnik Gracze), Daniel Kuźma (21.11.88, W, Polonia Wrocław), Marek Ludwiczak (15.09.87), Dariusz Zalewski (12.04.84), Bartosz Przybyła (19.06.90, 183/76), Łukasz Czajkowski (15.05.81, J), Maciej Kulas (82, J), Michał Piątkowski (26.05.90, J -> Polar Wrocław).
Pomocnicy: Paweł Holdenmajer (21.11.87), Daniel Koszykowski (02.11.91), Artur Monasterski (06.02.83, 180/73), Paweł Karpiel (03.07.81, J), Tomasz Sarniak (09.08.79, J), Sebastian Musiałowski (21.08.81, J), Artur Sieradzki (15.02.81, J), Marcin Antosiewicz (28.03.91), Wojciech Szram (17.02.90), Jakub Pingot (05.06.91, J -> UKS SMS Łódź).
Napastnicy: Alan Reszka (21.02.90), Karol Gajos (18.03.87), Paweł Kudyba (18.05.88, W, Polonia Wrocław).
 
Dane z sezonu: 2010/11
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
W drużynie grali m.in.: Kamil Baś, Maciej Białas, Karol Gajos, Mateusz Han, Piotr Kardas, Tomasz Kosztowniak, Marcin Kruszelnicki, Paweł Kudyba, Jakub Kulej, Mateusz Matković, Artur Monasterski, Krzysztof Osiński, Norbert Pierzga, Andrzej Polewczak, Bartosz Przybyła, Jacek Sajak, Tomasz Sarniak, Wojciech Szram, Dariusz Zalewski, Radosław Żabski.
 
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Klasa A 2002/2003, grupa: Wrocław I
   2003/04 - Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: Wrocław
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2004/05 - Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Wrocław
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2005/06 - Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Wrocław
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2006/07 - Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Wrocław
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2007/08 - Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Wrocław
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: dolnośląska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: dolnośląska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2010/11 - IV liga 2010/2011, grupa: dolnośląska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: dolnośląska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Wrocław
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2013/14 - Klasa A 2013/2014, grupa: Wrocław IV
   2014/15 - Klasa B 2014/2015, grupa: Wrocław IV
   2015/16 - Klasa B 2015/2016, grupa: Wrocław IV
   2016/17 - Klasa B 2016/2017, grupa: Wrocław IV
   2017/18 - Klasa B 2017/2018, grupa: Wrocław XI
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2018/19 - Klasa B 2018/2019, grupa: Wrocław VIII
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław

 

Napisz do nas